Skocz do zawartości
forest kila zbila

Prawybory 2005 @ Tweak.pl ;-]

na kogo zaglosujesz w niedziele ?  

351 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo zaglosujesz w niedziele ?

    • Liga Polskich Rodzin (LPR)
      6
    • Parta Demokratyczna (PD)
      12
    • Prawo i Sprawiedliwosc (PiS)
      61
    • Platforma JKM (P-JKM)
      29
    • Platforma Obywatelska (PO)
      152
    • Polska Partia Narodowa (PPN)
      3
    • Polska Partia Pracy (PPP)
      1
    • Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
      3
    • Ruch Patriotyczny (RP)
      0
    • Socjaldemokracja Polska (SdPl)
      10
    • SLD
      15
    • Samoobrona
      7
    • nie bede glosowal/glosowala
      52


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladał ktoś film "Nocna zmiana" ?? Zobaczcie sobie Rokite i Tuska tam...

Nie mam w zadnym wypadku zamiaru siać tutaj jakichś prowokacji, ale przytocze pewną wypowiedz:

aswe 2005.09.23 20:19

Sami sobie w 1992 roku zaszkodzili. Nikt ich przecież do niczego nie zmuszał. Oni sami z własnej woli. To był ich wybór. Kaczyńscy nie spiskowali - mogliby i oni. Kaczyńscy nie działali przeciw polskiemu rządowi, nie działali przeciw Polsce. A Tusk i Rokita razem z Kwaśniewskim, Mazowieckim, Geremkiem, Wałęsą i innymi - bardzo źle się Polsce przysłużyli. I nadal uważją, że mogą być na afiszu. Brak przyzwoitości. O honorze nawet nie mówimy.

Polecam obejrzeć, nie mam zamiaru siać propagandy Rydzyka (o nim nie chce mowić, n/c) ale moze niektorzy ujrzą "pięknych panów" w nieco innym swietle...Fakt faktem, ze najważniejsze w wyborach jest "dzisiaj" czyli to, co z naszym państwem mają zamiar zrobić partie, ale o przeszlosci nie nalezy zapominać, no offence. Nie wiem na kogo zaglosuje, PiS maybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jak nie mam na kogo glosowac i pojde poprzec ugrupowanie, ktore "nie ma realnych szans", to pozniej moge sobie krytykowac do woli?  :)

Kto mowil zeby isc glosowac na ugrupowanie ktore nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj na 1 jakies spotaknie wyborce , był korwin-mikke , ziobro, i inne cieci ze wszystkich partji , normalnie usmiałem sie wiecej niż na szopce noworocznej , normalnie komedi , do rozbawiania tłumu to się nadaja ale do rządzenia niebardzo , takie moje zdanie , koniec ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję najprawdopodobniej na PO.

BTW, forest, robisz ankietę i piszesz, aby nie argumentować, bo jest od tego inny topic, a tu nagle zasuwasz elaborat uzasadniający swój wybór. IMO coś jest nie tak. Mam to potraktować jako OT? Trochę konsekwencji w postępowaniu.

1664928[/snapback]

o teraz to jest OT ;) prosiłem o powstrzymanie się od dyskusji ;) argumentacja jak najbardziej wskazana,, chciałem uniknąć w tym temacie wielokrotnego cytowania etc żeby zachować względną "przejżystość",,

 

Prosił bym o nie dyskutowanie w tym temacie (jest choćby temat "polityka;]"),, komentarze "dlaczego?" mile widziane

btw. sam zagłosowałem po kilku pierwszych głosach ale czemu napisałem później bo nie chciałem nic sugerować etc.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO :) Super by było jakby wprowadzili 60minutowe lekcje w szkolę średniej :) Do nauki!

1665374[/snapback]

Hehe :P rozumeim, ze tak jak ja studiujesz :P Tez jestem za 60minutowymi lekcjami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO prawdopodobnie, ale nie mam do nich minimum zaufania. Miałem olać wybory, albo głosować na Korwina, ale te opcję były by całkowicie bezużyteczne. Najwyżej będzie mi znowu wsyd, że głosowałem na tą partię, co nie trzeba ( vide wcześniej SLD- nie popełnię tego błędu i każda partia następna, która coś mocno sp...będzie automatycznie u mnie skreślana).

 

Lepsza PO niż PIS of shit :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh ja uważam, że ci co przyjdą teraz rządzić nie wniosą niczego nowego, skończy się na obietnicach jak zawsze. Polska to dziwny kraj. A ja prubuje naklonic rodzicow zeby poszli na wybory, poniewaz nie chce zeby LPR, Samoobrona i PSL dostaly sie do sejmu. O zgrozo, w ogole na tych spotkaniach wyborczych to były jaja, że masakra, uśmialem sie wraz z bratem jak cholera. Masakra !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: ku**a, budRZet? Człowieku, skąd ty się urwałeś? Dyslektyk (uhmm), nie ma sprawy, ale w tak podst. słowach robić tak absurdalne błędy? To już zwykłe niechlujstwo, a nie choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domik latwo tobie tak mowic jestes mlody wiec nie jestes uzalezniony od panstwa, jestes zdrowy wiec szpital /lekarzy odwiedzasz zadko... Ale co maja powiedziec ludzie starsi ? Z czego maja zyc ? za co sie leczyc ? Nie ma opcji ze obetniesz swiadczenia socjalne i sie wszystkim bedzie zylo lepiej - starszym naewno nie chyba ze chcesz zeby pomarli z glodu.

 

Jak chcesz wyleczyc sluzbe zdrowia ? Podoba ci sie to jak jest w stanach gdzie czlowiek ktorego nie stac na ubezpieczenie broni sie zeby go czasem nie zabrac do szpitala nawet jak mial powazny wypadek ?

 

Niestety nie jest lekko nie ma opcji zeby zalatac dziure w budzecie kosztem innych ...

Trzeba rozruszac gospodarke ale tez umiejetnie a nie poszerzajac uprawnienia pracodawcow a prawa pracownicze ograniczajac - widac nie praujesz jeszcze i nie wiess co to jest wyzysk...

Ograniczenie praw prcowniczych zmiejszy bezrobocie - ludzie beda cheniej inwestowali ale czy przez to podnieie sie pozim zycia szarego czlowieka ?? watpie - bedzie tylko ta roznica ze firma zamiast 100 pracownikow z zarobkami 800 zl zatrudni 150 i zaplaci im 600 ... To sa wlasnie te prawa rynku ktorymi sie zachlystuje prawica - kazda firma kazdy pracodwca dazy do powiekszenia swoich zyskow wszystkimi mozliwymi sposobami i bez ochroy praw pracownikow sie nie obejdzie.

 

 

SORKA ZA OFFTOP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepne wybory za 4lata to juz nie bedzie mi sie chcialo ;]

I tak sie nic nie zmieni, chce wyjechac z tego kraju..

1665727[/snapback]

niekoniecznie za 4 lata, mozliwe, ze podadza sie do dymisji (w co watpie...)

 

 

// sorki za ot ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tyle ludzi pisze, że zagłosowałoby na Korwina, ale tego nie zrobi, bo i tak się nie uda i wybiera po/pis. A może jednak weźcie się wszyscy którzy tak uważają i zagłosujcie na tego Korwina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zaglosuje na Korwina, chociaz jego program wyborczy to jeden wielki eksperyment ekonomiczny. Ale przynajmniej mowi konkrety i nie smierdzi od niego populizmem jak od calej reszty. I wlasnie dlatego nie ma sznas. I wlasnie dlatego na niego zaglosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z Korwinem ? Wytłumaczcie mi... ; ]

1665940[/snapback]

Wystarczy przeczytać program, albo obejrzeć chociaż jedną debatę. To co mi się podoba: zus nieobowiazkowy, obniżenie podatku dochodowego, znaczne uproszczenie przepisów, zniesienie/zmniejszenie akcyzy na paliwo, obniżenie kosztów zatrudnienia. Może się to wydawać jedną wielką bajką, ale ja czytam co tydzień felietony Pana Korwina i mniej więcej wiem jak by to miało wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...