Skocz do zawartości
kobus

Pochwal Się Co,ile I Kiedy Udalo Ci Sie Wygrac

Rekomendowane odpowiedzi

jakies 3 lata temu w konkursie organizowanym przez HP i Komputer SWIAT za pomysl na zdjecie wygralem (z ojcem) aparat HP 612 i drukarke Photosmart 1115 :)

wtedy wartosc chyba 1700+900. Drukarka wytrzymuje probe czasu (moim zdaniem bardzo przyzwoicie) ale aparat nie :-P (2mpix,2x zoom opt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrać moze i nic poza jakimis czipsami bądź bigmilkami jednak dzis znalazłem pełną paczke Malboro czerwonych a bylem bez grosza przy duszy :) MMmmniam! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest!  Ale tak samo było z wcześniejszym adresem strony, i odrodziła się pod nowym adresem, dlatego pytam, może tak się stało i teraz!

:huh:

1709430[/snapback]

Ok, sorry. W takim razie nie znam odpowiedzi na twoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka (lub może już kilkanaście) lat temu na poczcie były jakieś takie kupony zdrapki w cenie 10 000 PLN (ale to wygląda) lub może już (1 PLN) i wtedy wygrałem własnie tyle. Wygraną przeznaczyłem na następny kupon (apetyt rośnie w miarę jedzenia), co okazało się to złym pomysłem.

Poza tym coś tam jeszcze wygrałem, ale najwyrazniej nie było to nic specjalnego, bo już nie pamiętam kiedy i co. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem na DOOMie w kinie. Przed seansem weszła na salę miła pani z panem i powiedzieli ze mają konkurs i potrzebują 5 osób.Czem predzej sie z kumplem zerwalismyz foteli i juz bylismy na dole stojąc przed salą gapiących sie na nas ludzi.Pierwszy gosc dostal pytanie ile liter 'O' jest w nazwie DOOM :lol: , ja dostalem pytanie ile czesci dooma sie juz ukazało, kumpel dostal pytanie w ktorym roku powstał doom3 (pomylił sie :P ale nawet mnie sie pokielbasilo czy to byl 2004 czy 2003),4 dostal nie pamietam jakie a ostatni koles dostal pytanie jaka firma zrobila dooma.Nie wiedzial ale sala mu podpowiedziala :lol:.Nagrodami były gry Giants obywatel kabuto wersja w ładnym pudełku nieocenzurowana dla starszych graczy.Niby nic a cieszy ;P

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...