Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, miło się gra w tego Wolfa, gra ma sporo smaczków zaczerpniętych z poprzednich odsłon szkoda tylko że MP tak spartolili ale znowu to nie RAVEN tym się zajmował, a widać że Raven ciała jednak nie dał bo zrobił co się dało tak aby grę można było wydać na wiele platform, dopracowanie całego otoczenia też o czymś świadczy że jednak chłopaki się starali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze MP zajeła sie jakaś nowa firma. Zamiast dać Splash Damage, Grey Matter czy nawet raven...

Gray Matter to chyba teraz jest Treyarch, a Splash Damage jest zajęte produkcją Brink, ale że dali tak niedoświadczonej firmie zrobić kontynuację jednego z najlepszych MP (nie liczyć Quake Wars) w historii to się w du... nie mieści. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no ktos zarzuci w spoilerze jak przejsc ta panienke

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "... "
zawieszona w kulistym portalu
na lotnisku ??? Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no ktos zarzuci w spoilerze jak przejsc ta panienke

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "... "
zawieszona w kulistym portalu
na lotnisku ???
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Rozwiązanie"
Rozwalasz pierwszego kumpla (świecącego kościstego) obok kuli są trzy jakby małe generatory połączone kablami rozwalasz je i dwóch kolejnych kumpli laska wychodzi z kuli i nawalasz w nią, aż padnie.
Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab

 

Dzieki , laska SS zalatwiona

 

 

Potrzebna kolejna pomoc :

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "............."
Zepelin , rozwalilem 4 silniki doszedlem do miesca gdzie widze z za szyb

portal do ktorego wchodza szfaby , na koncu drogi drzwi z magnetyczna kurtyna ,kaplica :/ jakas podpowiedz ?

Kurna nie mam za duzo czasu na granie i glowkowanie :/

 

wiec

Help

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że w szafkach jak złoto leży to źle? Powiedzcie mi drodzy gdzie powinny znajdować się fanty w szpitalu jak nie w szafkach ? Plany, dokumenty gdzie mają się znajdować jak nie na biurkach lub w szufladzie z dokumentami? Najśmieszniejsze jest to że jak wracam do miasta to za każdym razem widuje inny patrol hmmmm :huh:

Puste pomieszczenia miałem na myśli pokoje w których nawet krzeseł nie widać ani żadnego innego wystroju tylko tunel :/ . W wolfie tego nie ma.

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab

 

Dzieki , laska SS zalatwiona

 

 

Potrzebna kolejna pomoc :

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "............."
Zepelin , rozwalilem 4 silniki doszedlem do miesca gdzie widze z za szyb

portal do ktorego wchodza szfaby , na koncu drogi drzwi z magnetyczna kurtyna ,kaplica :/ jakas podpowiedz ?

Kurna nie mam za duzo czasu na granie i glowkowanie :/

 

wiec

Help

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Prawdopodobne rozwiązanie"
Nie jestem pewien, ale czy nie ma tam gdzieś za kurtyną wybuchowej beczki jeśli tak użyj tej mocy pod "2" kule powinny przejść przez tarczę rozwalić beczkę, a ona wyłącznik portalu, ale nie jestem pewien czy to akurat to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie gralem 30min, strzela sie przyjemnie, jednak mam wrazenie ze gram w cod a nie wolfa tak fajnego jak chocby poprzedni. tragedia, a szkoda. nawet graficznie narazie nie trzyma klimatu.

zobaczymy co dalej... o ile ktos na gorze da mi sily bym w to pogral :( rage dawac :D

ok, po dluzszej grze dochodze do wniosku ze cos w sobie ma, co sprawia ze fajnie sie gra :D czasami grafika wyglada niesamowicie, a i klimat starego wolfa da sie czasem poczuc :D ogolnie z finalnym werdyktem zaczekam do ukonczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że w szafkach jak złoto leży to źle? Powiedzcie mi drodzy gdzie powinny znajdować się fanty w szpitalu jak nie w szafkach ?

Tak sobie tylko rozmyślam.

Nie jest to poważna gra i Raven wiedział że musi nawiązywać do pierwowzoru i umieszczać fanty w bezsensownych miejscach.

No wyobraź sobie sztabę złota w szpitalu, na podłodze gdzie każdy obok tego przechodzi :)

No ale to jest Wolf i tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tylko rozmyślam.

Nie jest to poważna gra i Raven wiedział że musi nawiązywać do pierwowzoru i umieszczać fanty w bezsensownych miejscach.

No wyobraź sobie sztabę złota w szpitalu, na podłodze gdzie każdy obok tego przechodzi :)

No ale to jest Wolf i tak musi być.

no wlasnie to jest WOLF - przypomnijcie sobie pierwowzór

ta czesc jest mu blizsza niz wszyskie inne moim zdaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wciągająca, oldschool`owa strzelanka, wciągneła mnie dosyć konkretnie, imho bez porównania lepsza od np cod world at war, jedno mi tylko nie pasuje, powinien być staroświecki, normalnie uzupełniany apteczkami wskaźnik życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już jakieś spary na shrapmodzie?Jakie wrażenia?Ja grę dostanę dopiero jutro bo na mieście nigdzie nie było także pod względem multi wypowiem się na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem gre gdzies tak o 2 nad ranem. Walka z ostatnim bosem :D...... az sie lezka w oku kreci. Zgadzam sie z GengisKhanem, ta czesc jest najblizsza do starego wolfa nie tylko ze wzgledu na ostatni smaczek.

Pozytywnie zaskoczyla mnie dlugosc gry, zapewne to przez otwarte miasto i ciagle poszukiwanie znajdek, ale dzieki temu czuc jakas satysfakcje ze pieniadze nie poszly w bloto (tylko w odniesieniu do Singla) jak to bylo w przypadku CoD4MW kiedy po ukonczeniu kampani ku..ica mnie brala ze to juz (za to MP to zrekompensowal).

Gre zdecydowanie polecam, poprostu trzeba jej dac szanse i sprobowac a nie ciagle marudzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już jakieś spary na shrapmodzie?Jakie wrażenia?Ja grę dostanę dopiero jutro bo na mieście nigdzie nie było także pod względem multi wypowiem się na dniach.

Ten multi jest niegrywalny, na oficjalnym forum gracze już dyskutują o stworzeniu moda na miarę ET/RTCW. Być może sam wydawca i producent podejmą jakieś kroki, bo przecież porządny MP to i duże pieniądze ze sprzedaży oryginałów, z reklam (turnieje LAN). Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem gre gdzies tak o 2 nad ranem. Walka z ostatnim bosem :D...... az sie lezka w oku kreci. Zgadzam sie z GengisKhanem, ta czesc jest najblizsza do starego wolfa nie tylko ze wzgledu na ostatni smaczek.

Pozytywnie zaskoczyla mnie dlugosc gry, zapewne to przez otwarte miasto i ciagle poszukiwanie znajdek, ale dzieki temu czuc jakas satysfakcje ze pieniadze nie poszly w bloto (tylko w odniesieniu do Singla) jak to bylo w przypadku CoD4MW kiedy po ukonczeniu kampani ku..ica mnie brala ze to juz (za to MP to zrekompensowal).

Gre zdecydowanie polecam, poprostu trzeba jej dac szanse i sprobowac a nie ciagle marudzic :P

Dokładnie.

Mi osobiście też gra przypadła do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła sieka, jucha lata aż miło. Graficznie - taki podrasowany CoD 2, u mnie all max 1680x1050, framerate jak spada do 40 to czuję jakbym miał ze 20. Ogólnie rzecz biorąc czuć old school, szkoda, że nie ma paska życia i apteczek, denerwuje też wskaźnik informujący gdzie spadł granat. Gram na poziomie 3 na 4 i czuję, że nie jest trudno, w trakcie gry można zmienić na najtrudniejszy ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie 3 na 4 i czuję, że nie jest trudno, w trakcie gry można zmienić na najtrudniejszy ;).

Też mi się tak wydawało jednak im dalej tym coraz trudniej, w pewnym momencie skok poziomu trudności jest wyraźnie zauważalny nawet szwaby celniej strzelają.

 

edyta

Grę już ukończyłem, końcówka była całkiem trudna a za całokształt spokojnie mogę dać mocne 7/10 .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła sieka, jucha lata aż miło. Graficznie - taki podrasowany CoD 2, u mnie all max 1680x1050, framerate jak spada do 40 to czuję jakbym miał ze 20. Ogólnie rzecz biorąc czuć old school, szkoda, że nie ma paska życia i apteczek, denerwuje też wskaźnik informujący gdzie spadł granat. Gram na poziomie 3 na 4 i czuję, że nie jest trudno, w trakcie gry można zmienić na najtrudniejszy ;) .

Pewnie masz synchronizację pionową włączoną stąd efekt mniejszego framerate.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na spoiler

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "help"
mam problem z bosem przy czarnym słońcu tzn. straciłem już osłone i jestem na drugim etapie rozpracowania typa i mam niewiedze co zrobić? tryby krecą się, wokoło ściany się burzą a ja nadal nie wiem co zrobić :huh:
Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na spoiler

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "help"
mam problem z bosem przy czarnym słońcu tzn. straciłem już osłone i jestem na drugim etapie rozpracowania typa i mam niewiedze co zrobić? tryby krecą się, wokoło ściany się burzą a ja nadal nie wiem co zrobić :huh:
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Odpowiedź"
Włączyć tą super moc, która pozwala pociskom przechodzić przez pole najprawdopodobniej to ta pod klawiszem "2" strzelasz do gościa jak kończy Ci się energia podbiegasz do tych kręcących się kolumn i ładujesz gościu będzie je rozwalał do końca jak zniknie pole podbiegasz do niego i... dalej będziesz wiedział co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mastertab

Arni ma na myśli kolejne etapy, czyli te po tym pierwszym (najłatwiejszym w sumie).

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - .

Musisz ładować w głowę tego kolesia, tak za 3cim razem jak padnie na kolana rozgrywka potoczy się dalej... gdzie znowu będziesz musiał to powtórzyć, używaj mocy spowalniania by celniej strzelać, później oczywiście będzie jeszcze trudniej bo stracisz tą moc - jeśli dobrze pamiętam ale pozostanie ta pod "2" wtedy z pełną siłą ognia wykończ kolesia strzelając w jego zakuty łeb.

 

Łatwo nie jest, jak grałem na poziomie 3/4 to trochę czasu mi to zajęło, nerwy też były [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz synchronizację pionową włączoną stąd efekt mniejszego framerate.

W większości przypadków vsync poprawia płynność obrazu :wink:

 

Dodam, że gra wyciąga max 60 FPS co jest typowe w przypadku silnika ID Tech 4.

Można spokojnie to ograniczenie zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Na poczatku chyba zbyt krytycznie podszedlem do Wolfenstein'a

ogolnie tragedi nie ma , grafika jak na obecne standardy srednia

grywalnosc daje frajde a to chyba najwazniesze .

Koncowy level zdecydowanei robiony na sile ,bez sensu jak dla mnie :/

 

moja ocena max 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...