Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Ta dyskusja się śmieszna zrobiła :P

 

Co za różnica jak wyglądają z bliska te tekstury, ważne jest że oddają rewelacyjną całość otoczenia... :)

Bardziej złożone jest to wszystko i to jest dobry kierynek...

Nie tak jak... i znów gra FEAR, z kwadratowym otoczeniem, bo inaczej już nie potrafię tego nazwać...

 

Imo ten engine jest rewelacyjny, już pomijam samą gre...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze chyba tylko ja wiem o co chodzi wkamilowi.

 

Zalozmy, ze mamy jedną gre np. HL2.

Uruchamiamy ją w rozdzialce 640x480.

Mamy dwa ekrany o natywnej rozdzialce 640x480, ale o roznych przekatnych np. 10" i 30" (pozostale parametry sa identyczne).

Oba ekrany obserwujemy z odleglosci 1 metra.

Uruchamiamy gre na obu ekranach.

 

Pytanie:

Na ktorym ekranie gra bedzie wygladac gorzej?

Odpowiedz:

Gorzej bedzie wygladac na wiekszym ekranie, pikseloza bedzie wieksza, rozmycie tekstur tez bedzie wieksze. Wszystko z punktu widzenia obserwatora.

 

Jesli natomiast zrobimy idealne zdjecia obu ekranow i przeskalujemy je do jednego, takiego samego rozmiaru, wtedy nie powinnysmy zaobserwowac roznicy w rozmyciu, pikselach itp.

 

Dlatego wkamil chcial porownywac GOW z czym innym w takich samych warunkach, bo dopiero wtedy mozna ocenic gdzie beda bardziej rozmyte tekstury. Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Na ktorym ekranie gra bedzie wygladac gorzej?

Odpowiedz:

Gorzej bedzie wygladac na wiekszym ekranie, pikseloza bedzie wieksza, rozmycie tekstur tez bedzie wieksze. Wszystko z punktu widzenia obserwatora.

OMG to na moich 100" pixel powinien byc wielkosci mojej piesci chyba :blink: :lol: A tak BTW to czemu ten temat nie jest jeszcze w topicu smiechu? LOLe jedne, GRAC!! a nie biadolic!!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze chyba tylko ja wiem o co chodzi wkamilowi.

 

Zalozmy, ze mamy jedną gre np. HL2.

Uruchamiamy ją w rozdzialce 640x480.

Mamy dwa ekrany o natywnej rozdzialce 640x480, ale o roznych przekatnych np. 10" i 30" (pozostale parametry sa identyczne).

Oba ekrany obserwujemy z odleglosci 1 metra.

Uruchamiamy gre na obu ekranach.

 

Pytanie:

Na ktorym ekranie gra bedzie wygladac gorzej?

Odpowiedz:

Gorzej bedzie wygladac na wiekszym ekranie, pikseloza bedzie wieksza, rozmycie tekstur tez bedzie wieksze. Wszystko z punktu widzenia obserwatora.

 

Jesli natomiast zrobimy idealne zdjecia obu ekranow i przeskalujemy je do jednego, takiego samego rozmiaru, wtedy nie powinnysmy zaobserwowac roznicy w rozmyciu, pikselach itp.

 

Dlatego wkamil chcial porownywac GOW z czym innym w takich samych warunkach, bo dopiero wtedy mozna ocenic gdzie beda bardziej rozmyte tekstury. Koniec kropka.

 

O Jezu.... wracam z Sądu, siadam do kompa i taka niespodzianka??? Ktos wreszcie zrozumial o co mi chodzi... i to pewnie bez grzybow....

 

Wracajac do tego zdjecia z rozciapcianymi teksturami, nie wiem na jakim TV byl wyswietlony ten obraz i po jakim kablu, i jeszcze jakim aparatem robiony, ale takich tekstur w tej grze nie ma. Dowod: na pancerzu Fenixa jest taka sama siara jak na scianie - wiec to jest po prostu spieprzona fotka albo wyjatkowo kiepski LCD - co jak co, ale jakosc tekstur na pancerzu jest w calej grze taka sama.

 

Wychodzac juz z tematu jakosci grafiki stwierdzam, ze gra po prostu miazdzy. Tekst zony dzis rano... "do ktorej w nocy grales?" :lol2:

 

OMG to na moich 100" pixel powinien byc wielkosci mojej piesci chyba :blink: :lol: A tak BTW to czemu ten temat nie jest jeszcze w topicu smiechu? LOLe jedne, GRAC!! a nie biadolic!!

pozdro

Przyznaje, ze nie wiem dokladnie jak sie ma rzecz z projektorami, ale nie twierdzisz chyba, ze w plazmie i LCD przy tej samej rozdzielczosci ale innej przekatnej ekranu zmieni nam sie ilosc wyswietlanych punktow na ekranie? Jesli twierdzisz, ze sie zmieni to faktycznie mega LOL :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecalem fotki tych kiepskich textur z konsoli, naarzie nie mam gears of war wiec pocykałem foty grze kameo. Niestety jakość z aparatu pozostawia wiele do życzenia, i to co jest zamazane w rzeczywistość razi swoją ostrością. Dodam, że przy takich texturach gra nawet na moment się nie przytnie. Nawet w miejscach gdzie teoretycznie nie można dojść sa takie textury....

 

Jak będe mial już Gears of War to napewno pocykam foty.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Microsoft ogłosił, że ich dotychczasowy obecnie najlepszy tytuł na iXa360 sprzedał się tak znakomicie, że w ciągu dwóch tygodni od premiery zeszło z półek 1 milion egzemplarzy tej wspaniałej gry.

 

Był to rekord jeśli chodzi o tak szybką sprzedaż gry w tym roku. A M$ nadal liczy "punkty" jakie mają z zysków bo liczba szczęśliwych nabywców tego tytułu wciąż rośnie.

Nie ma co się dziwić, że rozpoczeły się prace nad drugą częścią. Ponoć ma być trylogia :)

 

CliffyB planuje wytworzyć wokół Gears of War specyficzny klimat. Ciągnąć worek z pieniędzmi, o wiele dalej niż da radę udźwignąć.

 

Po znakomitej sprzedaży, ochów i achów nad GoW zastanawia się nad stworzeniem trylogii z Marcusem Fenixem, głównym bohaterem gry. Czyli już teraz można być pewnym kolejnych części. Oby nie zabrakło pomysłów i w wdrążeniu ich w życie.

 

W chwili obecnej nie ma tytułu bijącego GoW pod względem hype'a, powera i grafiki więc o przyszłość serii nie ma co się martwić.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG to na moich 100" pixel powinien byc wielkosci mojej piesci chyba :blink: :lol: A tak BTW to czemu ten temat nie jest jeszcze w topicu smiechu? LOLe jedne, GRAC!! a nie biadolic!!

pozdro

Mamy dwa ekrany jeden ma szerokosc 100" drugi 20". Oba maja rozdzielczosc 640 w poziomie.

100" = 254 cm

20" = 50,8 cm

 

254 cm/640 = 0,396 cm ~ 4 mm

50.8/640 = 0,07 cm ~ 0,7 mm

 

Jak widac piksel jest duzo wiekszy na wiekszym ekranie i bedzie bardziej razil (w sensie gorzej wygladal) jesli tylko oba ekrany ogladamy z tej samej odleglosci.

 

 

Zeby bylo jasne, nie mam nic przeciwko GOW, chcialbym w niego pograc. Wyjasniam tylko podstawowe pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Skoro jeździmy po grach to jeździjmy po wszystkich a nie tylko wybranych i tylko na PC. ;) To, że GOW jest hitem nie znaczy, że wszystko jest cacy. Mnie nie podobają się teksturki i chyba mam prawo nie? :) Napisałem moje wrażenia wcześniej. Ale kończę wypowiedź w tym temacie i wracam do gier pecetowych bo zaraz konsolowcy nas pobiją! ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Skoro jeździmy po grach to jeździjmy po wszystkich a nie tylko wybranych i tylko na PC. ;) To, że GOW jest hitem nie znaczy, że wszystko jest cacy. Mnie nie podobają się teksturki i chyba mam prawo nie? :) Napisałem moje wrażenia wcześniej. Ale kończę wypowiedź w tym temacie i wracam do gier pecetowych bo zaraz konsolowcy nas pobiją! ;)

 

Pozdrawiam

 

oczywiście, że masz prawo :)

 

 

 

Gears of War za grafike wszędzie łyka najwyższe noty. Ale nie każdy musi się z tym zgadzac, jednak wiekszość twierdzi że grafa zasługuje na najwyższe noty. Textury to 33% grafiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedziec? Gdzie jest miejsce dla hybryd pctowo-konsolowych? :(

W tym miejscu. :) Tu mowimy ogólnie o grach. A w alternatywnych platformach można pogadać tylko o konsolkachi ch grach i niech tak zostanie. ;)

 

oczywiście, że masz prawo :)

Gears of War za grafike wszędzie łyka najwyższe noty. Ale nie każdy musi się z tym zgadzac, jednak wiekszość twierdzi że grafa zasługuje na najwyższe noty. Textury to 33% grafiki :)

Nie twierdzę, że grafa jest zła. Zresztą wystarczy wejść na pierwszą stronę tego tematu. Napisałem, że dla tej gry kupię XBOXa 360 tak mnie ta gra zachwyciła graficznie i wogóle gameplayem ;). No ale zagrałem i czar prysł. Już nie było tej fascynacji co kiedyś i stwierdziłem, że narazie wstrzymam się z kupnem konsolki. Obczaję organoleptycznie pozostałe NextGeny i napewno jakąś kupię. A GOWa przejdę w całości nawet jak nie kupię Xa bo kumpel go kupił więc spox. Gierka jest poko i warto poświęcić swój drogocenny czas ;).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu. :) Tu mowimy ogólnie o grach. A w alternatywnych platformach można pogadać tylko o konsolkachi ch grach i niech tak zostanie. ;)

Nie twierdzę, że grafa jest zła. Zresztą wystarczy wejść na pierwszą stronę tego tematu. Napisałem, że dla tej gry kupię XBOXa 360 tak mnie ta gra zachwyciła graficznie i wogóle gameplayem ;). No ale zagrałem i czar prysł. Już nie było tej fascynacji co kiedyś i stwierdziłem, że narazie wstrzymam się z kupnem konsolki. Obczaję organoleptycznie pozostałe NextGeny i napewno jakąś kupię. A GOWa przejdę w całości nawet jak nie kupię Xa bo kumpel go kupił więc spox. Gierka jest poko i warto poświęcić swój drogocenny czas ;).

 

Pozdrawiam

 

Gra jest spoko i warto.... :-) Ile pograles, ze sie zniecheciles? Mnie troche pierwsze chwile rozczarowaly, prawdopodobnie, z tego wzgledu, ze jako PCtowiec z padem w dloni wypadam mocno srednio ze sterowaniem ;-) Ale po rozegraniu sie, ciezko sie juz oderwac! Niektore alieny sa ciekawie pomyslane - szczegolnie podoba mi sie Beserker i jego slepe szarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w to coś ze 3-4 godzinki u kuzynka na LCD 26", co do tekstur fakt są słabe w niektórych miejscach, dalej strzelam w kanapę drewnianą z obiciem skórzanym, a tu iskry lecą (takich małych wpadek jest wiele) podchodzę do skały żeby się schować patrze, a ona się świeci jak psu jajca (coś jak piasek na plaży w HL2) z tym świeceniem różnych elementów to lekkie przegięcie ja rozumiem, że HDR teraz w modzie, ale bez przesady. Co do gameplay-a po 3-4 godzinach ciągłego grania zaczęło mi się lekko nudzić właściwie nic ciekawego jak każda strzelanka biegnę, chowam się, zabijam grupkę typa, biegnę dalej nic co mogłoby spowodować tak zwany opad szczęki o którym była tu mowa. Po tych 3-4 godzinach do x-a wrócił Call of Duty 3, który o wiele bardziej mi się podoba.

Ogólnie wydaje mi się że popularność i dobre oceny to dziełko panów od PR, którzy wmawiają, że gra jest super wspaniała taki "must have", a tak naprawdę nie wnosi nic ciekawego powiedziałbym, że kolejna gra na 8.5/10 może kolejne części będą lepsze pożyjemy zobaczymy tymczasem idę do kuzynka pograć sobie w CoD3 bo wielka szkoda, że na PC tego nie ma.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wydaje mi się że popularność i dobre oceny to dziełko panów od PR, którzy wmawiają, że gra jest super wspaniała taki "must have", a tak naprawdę nie wnosi nic ciekawego powiedziałbym, że kolejna gra na 8.5/10 może kolejne części będą lepsze pożyjemy zobaczymy tymczasem idę do kuzynka pograć sobie w CoD3 bo wielka szkoda, że na PC tego nie ma.

czyli mam rozumieć, że wmówiono wszystkim serwisom internetowym , gazetą itd. że poprostu gear of war jest wspaniały i trzeba mu dać ocene bliską maksymalnej? czyli jedną z najwyższych w histori gier...

 

może też zostały przekupione?

 

Sory ale jak dla mnie wielki lol. masz swoje zdanie, ale ono jest tylko twoje i 95% ludzi bedzie uważać inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć, że wmówiono wszystkim serwisom internetowym , gazetą itd. że poprostu gear of war jest wspaniały i trzeba mu dać ocene bliską maksymalnej? czyli jedną z najwyższych w histori gier...

 

może też zostały przekupione?

 

Sory ale jak dla mnie wielki lol. masz swoje zdanie, ale ono jest tylko twoje i 95% ludzi bedzie uważać inaczej.

No ba, panie dzieju, nawet w swiecie gier zaczyna sie wkradac spiskowa teoria dziejow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że zostały przekupione chodziło mi o to, że wszyscy się podniecają grą która wcale nie jest taka wspaniała jak ją opisywali nawet screeny z ich strony dużo się różnią od finalnego produktu na niekorzyść oczywiście i tak to jest moja ocena i dlatego napisałem co o tym myślę.

 

Z tymi 95% to nie przesadzajmy może na purepc, ale jak ktoś napisał "na purepc świat się nie kończy", znam sporo ludzi którym się już znudziło po raz setny rozwalanie biednych obcych.

 

Pamiętam jak kiedyś Quake 2 dostawał wszędzie 10/10, a gra była fantastyczna w multi, w singla już tylko bardzo dobra mimo iż wtedy rządziła graficznie i był to przełom graficzny, ale dzisiaj sama grafika to za mało być dać grze 10/10 czy 9/10.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shack.us/img214/8382/img1576mp5.th.jpg][/url]

Nie ma co się dziwić, że rozpoczeły się prace nad drugą częścią. Ponoć ma być trylogia :)

no wystarczy zrobia kilka nowych mapek i bedzie 2 czesc

Zapewne premiera 2- czesci zbiegnie sie z premiera gow na pc

 

bedzie to marketingowo tansze rozwiazanie

 

Co do gameplay-a po 3-4 godzinach ciągłego grania zaczęło mi się lekko nudzić właściwie nic ciekawego jak każda strzelanka biegnę, chowam się, zabijam grupkę typa, biegnę dalej nic co mogłoby spowodować tak zwany opad szczęki o którym była tu mowa. Po tych 3-4 godzinach do x-a wrócił Call of Duty 3, który o wiele bardziej mi się podoba.

Ogólnie wydaje mi się że popularność i dobre oceny to dziełko panów od PR, którzy wmawiają, że gra jest super wspaniała taki "must have", a tak naprawdę nie wnosi nic ciekawego powiedziałbym, że kolejna gra na 8.5/10 może kolejne części będą lepsze pożyjemy zobaczymy tymczasem idę do kuzynka pograć sobie w CoD3 bo wielka szkoda, że na PC tego nie ma.

podzielam zdanie kolegi PR to maja lepszy niz Prlowscy Kowcy

wiele halasu o nic. Dowodem udanej akcji propagandowej jest niebywaly sukces gry w polsce ( kolebce europejskiego piractwa) gdzie przecietny polak zarabia 600zl netto a ile gra kosztuje kazdy wie

 

NO kiedys bylo omo; pollena - łojciec prac teraz Xbox360 must have gears of ware. Walka o dominacje na polskim rynku z ps3 sie rozpoczela. Xbox1 przegral z ps2 jak bedzie z nextgenami niedlugo sie dowiemy ( ja stawiam na xbox360)

Edytowane przez wadzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że zostały przekupione chodziło mi o to, że wszyscy się podniecają grą która wcale nie jest taka wspaniała jak ją opisywali nawet screeny z ich strony dużo się różnią od finalnego produktu na niekorzyść oczywiście i tak to jest moja ocena i dlatego napisałem co o tym myślę.

 

Widzisz dla ciebie nie jest wspaniała, ale dla innych osób tak. każy ma swoje zdanie.

 

Mi np. bardzo nie podobają się wszelkie gry RPG.

 

Pamietam też jak każdy zachwalał Far Cry, ja w to zagrałem i odrazu odinstalowałem. Do tej pory ta gra mi się nie podoba, ale to nie znaczy, że jest słaba. To tylko moje zdanie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niektórym wydac się to dziwne ale nie mając X-boxa 360 kupiłem (na spółkę z kumplem) orginał GoW-a :) ..konsolę pozyczyłem i ipo paru g odzinach grania nie załuję zakupu :D :D . Mam juz swoje latka i w wiele hitów na roznych platformach (c-64,amiga,pc,psx,ps2,xbox360) grałem i musze przyznac ze w pewnych aspektach gra oczarowuje. Nie wszystko oczywiscie jest w tej grze NAJ! ale całosciowo jest to produkt bardzo wysokiej klasy B-) i pod względem dopracowania wielu elementów postawiłbym go obok takich arcydzieł jak Shadow of the colossus czy Resident Evil 4. Oczywiscie to tylko shooterek ale jaki:

 

-Swietne intuicyjne sterowanie.

 

-Swietny design ludzi i obcych i broni (naprawdę buduje to klimat). (nawet Killzone jesli chodzi o design wypada miejscami sporo słabiej

 

-Niesamowita architektura (połączenie antyku grecko-rzymskiego z gotykiem i industrialem daje swietny efekt)

 

- swietne wykorzystanie pamięci konsoli. Wiele osób nie znających sie na rzeczy psioczy tutaj na słabe tekstury. Jak na 512-mb tekstury są swietne. Przy takim rozmiarze lokacji i stopniu skomplikowania niektórych elementów swietne im to wyszło. W wielu miejscach widac multitexturing i bumpmapy w wysokiej rozdziałce które ładne maskują efekt niskiej rozdzielczosci tekstury koloru.

 

Nie wszyscy moze zauwazyli ale obiekty głównych bohaterów są podmieniane na dokładniejsze w cutscenkach- bardzo sprytne rozwiązanie, konsola nie musi w tym momencie trzymac w ramie całej mapy terenu wiec oszczedzoną pamięc wykorzystali bardzo słusznie.

 

- Swietna imho muzyka pasująca bardzo do klimatu gry.

 

Oczywiscie gra ma tez wady i rozne drobne bugi ale i tak jest swietne zoptymalizowana i czasy loadingów są naprawdę swietne.

Mimo posiadania jako takiego kompa planuję w najblizszym czasie kupic nextgena B-) , :D :D Lost Planet, Halo 3, Devil my Cry 4 ..itd. to prawie na pewno będą hity :D :D a na piecu cóż..... :? :? :?

 

NA piecu nie dosc ze grywalnych (nie mylić z ładnych) gier mało to jeszcze nawet na mocnych budkach chodzą tak że ręce opadają. Czy nikt nie potrafi zrobic na pieca gry która byłaby cały czas płynna (niech ma te 30 klatek) ale zeby nie było zadnych przycięć (ah te cudowne przycinające się sample i zwiechy w Dark MEssiah :-| :-| czy absolutny MISZCZ optymalizacji : GOTHIC 3!!!! :lol: :lol: :lol: )

 

Na pieca ostanio wychodzi bardzo mało gier zoptymalizowanych w stopniu [dobrym] a o [bardzo dobrym] mozna zapozmnieć. Jesli chodzi o rozgrywkę single player to pecet obumiera jak niepodlewana roslinka z roku na rok coraz bardziej i nawet pewne wyjątki ("Crysis" czy z ostatnio wydanych ładnie sie zapowiadający ale bardzo niedopracowany "Dark Messiah") są tylko wyjątkami potwierdzającymi regułę.

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej widzę, że mnie nie zrozumieliście nie chcę nikomu narzucać swojej oceny gry każdy ma swoje zdanie, a ja wyraziłem swoje. Chodziło mi także o to, że gra wszędzie dostaje super wysokie noty, a super wysokie noty powinny być dla gier przełomowych, dla takich które wprowadzają nowe standardy w świecie multimedialnej rozrywki, a tak nie jest i tyle. Grafika jak na dzisiejsze standardy wysoka, ale małe wpadki jak z iskrami z kanapy i wspominanymi teksturami trochę psują ocenę, fizyka w stosunku do HL2 czy F.E.A.R prezentuje się średnio, dźwięk jest bardzo dobry, gameplay fajny ale strasznie schematyczny w późniejszym czasie lekko nudzący, ale jest ok i dlatego moim zdaniem gra nie zasługuje na tak wysokie oceny dlatego ja daję jej 8.5/10 czyli pozycja godna uwagi, ale nie przełomowa.

 

@rockers

Też nie lubię RPG choć w Dark Messiah grało mi się super, ale Gothic czy Oblivion mi się nie podobały.

 

@Aran

Dzięki Aran zapomniałem napisać, że do tej gry bardziej pasowałby widok FPP, z Quakem 2 chodziło mi o to że multi był fantastyczny single był świetny ze względu na grafę i klimat (voodoo, voodoo2, Pentium 166MMX wspaniałe czasy), ale jednak to multi utrzymał tą grę przy życiu przez tak długi okres czasu, ach te wspaniałe czasy klimatu kawiarenki internetowej i Q2.

HL1 był fantastyczny, aż brak słów na miodność gameplay-a żeby GoW miał takiego gameplay-a to bym pewnie zabrał kuzynkowi x-a i grał na chacie, albo sam bym kupił x-a.

 

Wiem że żyje tylko znacznie przycichło, a i czasy nie te co kiedyś i jakoś tak czasu mało.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta są różne...

Mi np. w GoW widok nie pasuje :P

 

OT

Q2 dobry tylko w MP ? :zonk:

Najlepsza część Quake i wtedy najlepsza razem z HL1 gra FPP.

W porównaniu do dzisiejszych gier tego typu te tytuły były wybitne...

/OT

 

@mastertab

... MP do dziś żyje w Q2 ! :)

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko i warto.... :-) Ile pograles, ze sie zniecheciles? Mnie troche pierwsze chwile rozczarowaly, prawdopodobnie, z tego wzgledu, ze jako PCtowiec z padem w dloni wypadam mocno srednio ze sterowaniem ;-) Ale po rozegraniu sie, ciezko sie juz oderwac! Niektore alieny sa ciekawie pomyslane - szczegolnie podoba mi sie Beserker i jego slepe szarze :D

Czy ja gdzieś napisałem, że gra mnie zniechęciła? Poprostu nie będę dla niej kupował konsoli tak jak to ma ostatnio miejsce. Modne zrobiło się kupowanie konsolki dla jednej gry. ;) Ale jak napisałem na końcu, grę i tak przejdę jak nie u siebie to u kumpla. ;) Zależy jaką platformę kupię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grywalnosci GoW na ps2 GOW na xbox360 i tak brakuje lata swietlne ( GOW na ps2 czyli God of War)

 

koledze gratuluje pomyslu na zakup gierki na 2 . 1 dal aport rzeczowy w postaci konsoli drugi aport w postaci gotowki na gre. Coprawda haraczem kolegi z konsola jest to ze gra bedzie lezala u niego :lol2:

 

250 zl na 1 osobe troche duzo 125 juz lepiej wyglada za kilka miehow bedzie latala na allegro po 150zl

Edytowane przez wadzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grywalnosci GoW na ps2 GOW na xbox360 i tak brakuje lata swietlne ( GOW na ps2 czyli God of War)

GOD of WAR ....przyznam szczerze ze swietna gra w kazdym calu (przeszłem oczywiscie całą)

 

a wracając do Gears of WAR:

 

taka ciekawostka z cyklu (pseudo 3d malowane na ziemi) 8) 8)

 

http://www.joystiq.com/media/2006/05/gearsofwar_final_lg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja się śmieszna zrobiła :P

 

Co za różnica jak wyglądają z bliska te tekstury, ważne jest że oddają rewelacyjną całość otoczenia... :)

Bardziej złożone jest to wszystko i to jest dobry kierynek...

Nie tak jak... i znów gra FEAR, z kwadratowym otoczeniem, bo inaczej już nie potrafię tego nazwać...

 

Imo ten engine jest rewelacyjny, już pomijam samą gre...

juz pisalem kilka postow wczesniej o tym.

 

Teraz muzyka, sterowanie itp to tylko elementy towarzyszace najistotniejszemu elementowi rozgrywki - OGLĄDANIU TEKSTUR Z BLISKA :lol: Przeciwnicy są po to aby przeszkadzac, a zabijamy ich, aby otrzymać dostęp do coraz to nowszych obiektow, pokrytych coraz to gorszymi teksturami. Zabijamy potwora i odrazu biegniemy do obiektu, ktorego on pilnowal, przyklejajac sie nosem w sciane i obserwujemy teksture. Najlepiej jeszcze robimy zdjecia cyfrowka i wrzucamy na foruma gdzie sie klucimy z ludzmi. Tak dzisiaj wyglada gra w gry video. Czysta, beztroska rozrywka :rolleyes:

 

Juz ludzie sikają w gacie ze szczescia na Crysis'a... tyle nowych obiektow pokrytych teksturami, ktore trzeba obejrzec... OJAAAAA!!!!11stojedenascie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no widzisz .:Solid_Snake:. taka chyba specyfika tego forum. Tutaj ludzi czesto bardziej interesuje aspekt technologiczny, szczegolnie gdy gra jest nastawiona na efekciarstwo i ma zwalic z nog klientow ktorzy chca nabyc gre. Zreszta, zawsze na konsolach ciazy pewien krzyz, no bo to sa maszynki stricte do grania i musza wypelniac swoja role na bdb. A bardziej ot wina producentow konsol kotrzy co model wmawiaja ze ich konsola wbije PC w glebe.

To juz chyba bardziej wyrozumiali sa gracze PC, oni wiedza za musza lawirowac suwakami, ze sa olewani przez developerow, ze gry sa kompletnie nieoptymalizowane. I zwracaja sie czesto w strone konsol szukajac alternatywy. I... co... i analizuja co widza.... w jaki sposob? Analogiczny do tego jak sie to robi w grach na PC.

Wiadomo ze pana henka ktory gre GOW zna z reklam z TV nie bedzie interesowa kompresja tekstur, sposob dzialania enginu, HDR, AA i inne tego typu terminy kompletnie mu nie znane. Ale ludzi ktorzy juz graja cale lata, majac na karku juz spro ponad 25 lat, patrza na to troche z dalszej perspektywy, nie wpadaja w hura optymizm bo to juz nie te lata jak sie zachwycalo canon foderem czy rewolucyjna Dune2. Oni juz wszystko widzieli, oni nie zaczynaja przygody z grami od roku. Oni juz z ostatniego rzedu obserwuja rynek i chlodno wytykaja bledy, mozliwe ze odnajdujac w graniu juz coraz mniej emocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% sie z toba zgadzam Solid... tekstorki to taki temat zastepczy w tym wątku, bo tak naprawde wiekszosc wypowiadajacych sie jedynie widziala screeny czy trailery (polecam recenzje w hd 720p na gametrailers). GOW wgniata w fotel, gralem na 42" plazmie (size does matters!!!) i 2 godziny mineły mi jak piec minut, non stop akcja, non stop przebijanie sie od osłony do osłony, flankowanie wroga w momencie kiedy ostrzeliwuje sie z twojmi wspoltowazyszami i przerabianie go w mielonkę. Masakra. Jeszcze z 2-3 tytuly tego kalibru i biore kredyt na dużą plazme/lcd i nowego klocka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem kilka postow wczesniej o tym.

 

Juz ludzie sikają w gacie ze szczescia na Crysis'a... tyle nowych obiektow pokrytych teksturami, ktore trzeba obejrzec... OJAAAAA!!!!11stojedenascie

Idąc Twoim tokiem myślenia to dziwię się, że wogóle powstały konsole nowej generacji! Po co one ludziom, skoro dobra rozgrywka może być na PS2 jak i XBOX1? Po co wogóle iść do przodu skoro super grało się na pegazusie? Pamiętam jak byłem dzieckiem i cieszyłem się tą rozgrywką a teraz? Na ps2 nie mogę patrzeć! Na pecety powstaje coraz więcej gniotów więc trzeba szukać alternatywy. Wymagania ludzi z czasem rosną. Tak trudno to zrozumieć? Kiedyś grałem we wszystko co wyszło a dziś tylko w nieliczne tytuły. :)

 

Dobrze to ująłeś hooded man. ;) Jest dokłądnie tak jak mówisz. ;)

 

Słowo na niedzielę:

To, że mam inne zdanie niż Ty Solid_Snake to nie znaczy, że możesz kpić w podtekstach. Ale rozumiem, że jest tylko jedna racja! Konsole są wypas i wszystkie gry to hiciory i jest wszystko cacy, ale jak już nie jest cacy to ludzie są beee i czepiają się szczegółów, bo przecież to konsola a na nią wszystko musi być cacy, a jak ktoś sądzi inaczej to jest antykonsolowcem! Nie ma innej możliwości! Ojejku! (to nie do Ciebie ;)) Co to się porobiło. Własnego zdania nie można mieć? :lol2:

 

Więcej nie odpisuję bo nie ma sensu. Jeszcze Solid mnie nawróci. ;)

 

Pozdrawiam

 

PS2. Właśnie zamówiłem dodatkowy 1GB pamięci i zrezygnowałem z konsoli. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...