Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

a wyjdzie

dlaczego bill mialby oddac kure znoszaca zlote jajka. Wyjdzie na pc to juz nie bedzie must have xbox360

 

jesli wyjdzie to cos jak halo 2 za 2 lata

Gra ma być jako Games for Windows w Q4 roku 2007 :wink: Wiesz teraz możesz grać już na X36 za rok to dużo do tego czasu wyjdzie na PCa pare gier z UE3.0 nie mówiąc o Crysisach i innych grach z DX10.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kołbasa

Gra ma być jako Games for Windows w Q4 roku 2007 :wink: Wiesz teraz możesz grać już na X36 za rok to dużo do tego czasu wyjdzie na PCa pare gier z UE3.0 nie mówiąc o Crysisach i innych grach z DX10.

no jesli zapowiadane na q4 2007 to wyjdzie pewnie rowno rok po premierze xbox360 aby bill wystarczajaco duzo srzedal xow i kopii na gow od ktorej dostaje tantiemy chyba

pierwsza gra na ue30 bedzie brothers in arms 3 mam nadzieje juz niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OFF top

Nie wiem czy inni też mają mieszane uczucia tyczące się upgrade PCeta czy zakup XBOX'a 360 ponieważ w najbliższym czasie nie ma się co spodziewać gier na UE 3 lub DirectX10 a alternatywą jest kupno Geforca serii 8 za około 2000zł (który do wyjścia gier na UE3 lub X10) może się zestarzeć lub kupno XBoX360 za 900 zł dla którego wychodzi sporo gier z Cod3 a teraz jeszcze zapowiedzieli że topy na PC czyli Crisis i Command & Conquer 3 Tiberium Wars będa na XBOX360 a dodatkowo z tych lepszych juz zapowiedziano

 

# Army of Two

# Battlefield 2: Modern Combat

# Battlefield: Bad Company

# Medal of Honor: Airborne

# Bio Shock

# Half-Life 2: Episode Two

# Lord of the Rings: The White Council

# Assassin’s Creed

# Brothers in Arms: Hell’s Highway

# Cell Factor

 

Pytanie czy tylko ja mam taki dylemat czy to idzie nowe?

 

 

 

cena konsoli

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3109&a...b887c7c504d82a1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jeśli szukasz sprzętu tylko i wyłącznie do grania a i nie lubisz upgrejdować PCta to czemu nie. To zależy jakie gry wolisz na konsole trudno o symulacje, taktyczne ( ja akurat uwielbiam turówki) czy coś do sieci ( mmorpgi). Za to są łatwe i przyjemne gry jakieś łatwe wyścigi, zręcznościówki, bijatyki czy inne arcade.

Co do gier w najbliższym czasie na UE3.0 to się chyba mylisz w tym roku ma być Rambo six Vegas i coś tam jeszcze nie mówiąc, że UT2007 Q1 2007. Co do Crysis to pewnie będzie tak jak z FC rok po premierze trafi okrojona wersja na konsole ( w roku 2007 nie ma się nawet co spodziewać Crysisa na konsolach). Ogólnie 8800 za 1800zł można mieć ale jeśli chodzi ci tylko o granie to brałbym Xboxa chociaż nie tą wersje. Wolałbym <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wersje z dyskiem i "czipem". Po prostu "co kto lubi". Jak bym miał teraz 1000zł to bym brał.

 

Ps A może jednak taki offtop zrobić w dziale konsole. Chociaz na tym forum odradzam bo trudno o jakieś sensowne, neutralne wypowiedzi.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

 

GEARS OF WAR

 

pokazy specjalne

 

 

Przez najbliższe dwa weekendy w całej Polsce Microsoft organizuje specjalne pokazy GEARS OF WAR

Pokazy odbywać się będą w weekendy 18/19.11 oraz 25/26.11

 

Specjalne pokazy odbędą się w następujących punktach:

 

Bielsko Biała MEDIA MARKT ul. Warszawska 153

Bydgoszcz MEDIA MARKT ul. Jagiellońska 94 B

Chorzów MEDIA MARKT ul. Katowicka 160

Czeladź MEDIA MARKT ul. Będzińska 80

Częstochowa MEDIA MARKT ul. Kisielewskiego 8/16

Gdańsk MEDIA MARKT ul. Grunwaldzka 270

Gdańsk EMPIK ul. Podwale Grodzkie 8

Katowice MEDIA MARKT ul. Alpejska 6

Katowice SATURN ul. Chorzowska 107

Katowice EMPIK ul.Chorzowska 107 (Silesia City Center)

Katowice EMPIK ul. Pułaskiego 60 (CH Trzy Stawy)

Kielce MEDIA MARKT ul. Radomska 8

Kraków EMPIK ul. Podgórska 34 (Galeria Kazimierz)

Kraków EMPIK Rynek Główny 5 / Sienna 2

Kraków MEDIA MARKT Al. Pokoju 67

Kraków CC Kazimierz ul. Podgórska 34 (Galeria Kazimierz)

Lublin MEDIA MARKT ul. Zana 31

Łódź EMPIK ul. Karskiego 5 (CH Manufaktura)

Łódź MEDIA MARKT ul. Brzezińska 27/31

Olsztyn MEDIA MARKT al. Gen. Sikorskiego 2 b

Opole MEDIA MARKT ul. Sosnkowskiego 16

Poznań EMPIK ul. Ratajczaka 44

Poznań MEDIA MARKT ul. Szwajcarska 14

Poznań MEGA AVANS UL.PÓŁWIEJSKA 42

Poznań 2 MEDIA MARKT ul. Bukowska 156

Radom MEDIA MARKT Al. Grzecznarowskiego 28

Rybnik MEDIA MARKT ul. Żorska 2

Rzeszów MEDIA MARKT ul. Rejtana 36

Szczecin MEDIA MARKT ul. Mieszka I 73

Szczecin EMPIK Al. Wyzwolenia 18 (CH Galaxy)

Szczecin EMPIK ul. Ku Słońcu 67 (CH Ster)

Toruń MEDIA MARKT ul. Żółkiewskiego 15

Warsaw MEDIA MARKT ul. Ostrobramska 79

Warsaw MEDIA MARKT Al. Krakowska 61

Warszawa EMPIK Al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia)

Warszawa EMPIK Al. Jerozolimskie 179 (CH Blue City)

Warszawa EMPIK ul. Marszałkowska 116/122

Warszawa EMPIK ul. Nowy Świat 15/17

Warszawa EMPIK ul. Wołoska 12 (CH Galeria Mokotów)

Warszawa EMPIK ul. Ostrobramska 75C (CH Promenada)

Warszawa EMPIK ul. Górczewska 124 (CH Wola Park)

Warszawa MEDIA MARKT ul. Piłsudskiego 1

Warszawa MEDIA MARKT ul. Górczewska 212

Warszawa SATURN al. Jana Pawła II 82

Warszawa SATURN ul. Mszczonowska 3

Warszawa CINEMA CITY ul. Wołoska 12 (CH Galeria Mokotów)

Warszawa CINEMA CITY ul. Górczewska 124 (CH Wola Park)

Wrocław MEDIA MARKT Al. Karkonoska 85

Wrocław MEDIA MARKT Plac Dominikański 3

Wrocław EMPIK Rynek 50

Zabrze MEDIA MARKT ul. Plutowego Ryszarda Szkubacza 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się chyba mylisz w tym roku ma być Rambo six Vegas

sory za of top.

 

 

na marketplace dawno leży demo six vegas, i musze przyznac, że jest naprawdę imponujące.

 

ign ocena 9.3 mówi sama za siebie http://xbox360.ign.com/articles/745/745678p3.html

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

SUPEEER!!! ja jestem w rzeszowie na uczelni i widze wlasnie ze w rzeszowskim MM jest organizowany pokaz - MALINA!!! Tylko jeszcze o ktorej godzinie oto jest pytanie.... czy to jest prezentowane non stop czy w okreslonych godzinach?

 

Jutro moze wezme aparat to fotki pstrykne z rzeszowskiej prezentacji.

 

edit.

OMFG klocek za 900zl ? Mialo nie byc obnizek, Microsoft szaleje, co to sie porobilo....

hehe xbox360 leci na leb z cena szybciej niz karty z tego segmentu cenowego ;)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINI RECKA GoW :

 

pograłem 2 godzinki także pare rzeczy można już chyba napisać (będzie w punktach, krótko i na temat) :

 

1. oprawa wizualna masakruje, ale to chyba zadna nowosc. Ale druga masakrująca rzecza jest oprawa dzwiekowa, odglosy walki, przelatujące helikoptery, walace sie budowle po prostu wszystko trzesie pokojem i robi to w taki sposob, ze odczuwamy jakbysmy faktycznie stali w srodku strefy wojny

 

2. gra jest trudna. zaczalem od razu na hardcore i pewnie ma na to tez wplyw ze trzeba sie przyzwyczaic do samej mechaniki gry, ale powtarzanie 2-3 krotnie fragmentow nie jest niczym niezwyklym (chyba ze taka lama ze mnie ;) )

 

3. rozgrywka NIE JEST nudna. Kazdy kto uwazal ze chodzenie->murek->wychylenie->strzal i tak w kolko, jest trescia calej gry, jest w bledzie. Znaczy bardzo uogulniajac to tak to wyglada, ale w rzeczywistosci, gra jest o wiele bardziej dynamiczna niz sie moze poczatkowo wydawac. Na prawde, trzeba non stop latac, chowac sie za nowymi przeszkodami a akcja w stylu Rambo konczy sie zgonem praktycznie natychmiastowym. A poza tym nawet bedac za oslona ilosc pociskow jakie mozemy przyjac jest mniejsza niz sporo osob mysli (byly zarzuty ze bohater przyjmuje caly magazynek na klate, wcale tak nie jest). Poza tym duze znaczenie, nawet bardzo duze, ma tutaj taktyka. Przeciwnicy caly czas kombinuja jak nam sie dobrac do du..ska i jesli nie bedziemy na to reagowac to tak sie niestety skonczy.

 

4. PILA ROCKS!!! czasami mozna sie wkurzyc jak nie zadziala, ale generalnie jak ktos dojdzie do wprawy (chwile trwa zanim pila sie rozkreci) to jest tylko sam miod.

 

5. Design leveli super, czasami jak jest scenka przerywnikowa miedzy poziomami to autentycznie mozna sie czuc jak podczas ogladania dobrego filmu. Filmu, bo po prostu tak to wszystko wyglada.

 

6. Kupilem X360 dla tej gry i musze powiedziec, ze absolutnie sie nie zawiodlem. Tytul spelnia wszystkie oczekiwania, a jesli ktos sie zastanawia nad zakupem konsolki to GoW jest najlepszym na chwile obecna powodem, zeby to zrobic.

 

Porobie troche fotek to wrzuce potem, mam nadzieje, ze cos bedzie widac.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no ja bylem przec chwila w MM w rzeszowie i cos jest nie tak z klockiem tam podpietym. Ghotam project3 jak i GOW wygladaja bardzo zle. Wiadc... hmm jak by to okreslic, rozsynchronizowane tekstury. Efekt podobny do tego jak sie odpali Unrela pierwszego na nowych kartach z openGL bez odpowiednich latek. Po prostu cos nie tak jest z ta grafika.

Co do "gejmpleja" to rzeczywiscie, gra do prostych nie nalezy... podobnie jak sterowanie. Ja nie wiem czy ja juz jestem za stary na przestawienie sie z myszki (chociaz wiele razy podchodzilem do tego tematu na ps2 i nawet w collosusa popykalem jakos) ale za cholere nie moge strawic tego systemu poruszania sie w grach FPP/TPP za pomoca galek. No po prostu koszmar. Gra sie tragicznie. Nie mozna zapanowac nad niczym, postac sie rusza jak by pare kresek wciagnela.

Ja chyba nie kupie xboxa ze wzgledu na ten sposob sterowania.

Pewnie sie Solid Sanke i inni bedzie sie nabijal ze mnie, ale ni cholery nie bede na przekor sie przestawial na nienaturalne i nieintuicyjne sterowanie. Lepiej niech microsoft szybciej pracuje nad tym swom tajemniczym kontrolerem do FPP...

 

Co do slabej jakosci grafiki to zaswitalo mi jak wyszedlem ze moze w opcjach gry jest jakas opcja do przestawienia ? KTos pomoze? Moze byla ustawiona slaba rozdzialka do TV kineskopowego?

Oczywiscie x-box360 podpiety byl do samsunga HD, ale moze w grze sie cos jeszcze przestawia.

 

Ogolnie co do gry. Oczywiscie ci ktorzy maja klocka nie maja wyjscia i musza byc wniebowzieci. Ja nie mam - i powiem ze gra jest bardzo ladna ale ogolnie biorac - nie widze tam jeszcze zadnego nextgena. Takie moje odczucie.

Nie wiem moze daltego ze dalej mam w pamieci konferencje SONY? :-) (ktora nota bene sie okazala stekiem bzdur...)

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, ze od 9.40 czekałem na hostesse i w końcu po godzinie doczekałem sie. :) teraz cos o GOW.

 

1. Grafika wcale nie jest taka cacy jak niektórzy ją przedstawiają. Jest ładna. Nie przeczę. Ale te tekstury. O ile podczas gry nie widać, to juz w przerywnikach widać jakie są słabe. Na 512MB cudów nie zobaczycie. Ale gra wygląda nieźle.

 

2. Animacja. Podczas gry utrzymuje stały, plynny fps. Ale w przerywnikach tak fajnie nie jest. Fps spada na oko gdzies do 15fps.

 

3. Audio. Oprawa audio jest extra. Super oddaje klimat walki. :)

 

5. Fizyka. Jaka fizyka? Tu nic nie ma. Do HL2 mu daleko.

 

6. Rozrywka jest bardzo wciągająca i wogóle nie nudzi. Na początku sterowanie padem było uciążliwe ale szybko przestało przeszkadzać. Ogólnie rozgrywka jest bardzo dobra. Jest tak samo liniowa jak HL2 co zniczym nie przeszkadza. :)

 

GOW oceniam bardzo wysoko ale konsoli dla niej nie kupię. ;-)

 

Grałem ponad godzinę bo nie było chętnych. I tu chciałbym podziękować Madzi (hostessa) za towarzystwo i za jutrzejsze zaproszenie na kolejną partyjkę :D.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda co do sterowania, trzeba poswiecic godzinke czy dwie zeby sie "wczuc" w pada (to bardziej odnosi sie do osob nie grajacych czesto na takich kontrolerach). Co do tego ze animacja zwalnia w przerywnikach to sie nie zgodze, nic takiego nie zauwazylem. To samo tyczy sie tekstur, moze faktycznie cos bylo nie halo i np typy nie przelaczyly na kablu na HDTV wiec nawet na LCDku Samsunga moglo wygladac jak crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sterowania

A czy mozna przez USB podłączyc myszkę, czy nie ma driverów lub w opcjach brak jej wsparcia.

A czy jest masz możliwość i mógłbyś porównać wykonanie, gameplay, grafikę i fizykę w grach które są jednocześnie na PC i z XBOX (np: Oblivion, Quake 4 lub inna) tak aby wypunktować różnice pomiędzy nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jutro wezme aparat i pobawie sie w opcjach bo narazie to ten stand w rzeszowie robi antyreklame.

 

Aha, tak w sumie to JEDNO z tego wszystkiego mi sie podobalo najbardziej.... HOSTESSAAAAA muahahaha - byla bardzo fajna zreszta wszyscy podkreslaja walory hostess. No jescze raz podkresle ze byla BARDZO MILA, starala sie udzielic potrzebnych infrormacji i chociaz co drugie zdanie bylo "a tego nam na szkoleniu nie mowili" to - what the hell - wybaczam, - nadrabialy wdziekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "gejmpleja" to rzeczywiscie, gra do prostych nie nalezy... podobnie jak sterowanie. Ja nie wiem czy ja juz jestem za stary na przestawienie sie z myszki (chociaz wiele razy podchodzilem do tego tematu na ps2 i nawet w collosusa popykalem jakos) ale za cholere nie moge strawic tego systemu poruszania sie w grach FPP/TPP za pomoca galek. No po prostu koszmar. Gra sie tragicznie. Nie mozna zapanowac nad niczym,

dziwne :cry:

 

ja odkąd pamietam nigdy nie mialem ze sterowaniem gałkami problemu. No moze tylko wtedy jak kciuka miałem po operacji i musiałem grać innym palcem. Teraz mimo niedowładu kciuka gram w fpp na padzie bez najmniejszych problemów. Myśle ze praktyka czyni mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc gow napewno bedzie kazdy sie nacieszy nawet posiadacze ati 9550 i fx 5200

:razz:

nie samym xboxem czlowiek zyje

Edytowane przez puszerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc gow napewno bedzie kazdy sie nacieszy nawet posiadacze ati 9550 i fx 5200

:razz:

nie samym xboxem czlowiek zyje

zdziwisz się Pan :] ale wg. mnie nie ma szans na płynny framerate na tych kartach. ja w gow pogram sobie w przyszłym tygodniu :gitarzysta: :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gears of war na pc dla niedowiarkow

 

2395109[/snapback]

zdziwisz się Pan :] ale wg. mnie nie ma szans na płynny framerate na tych kartach. ja w gow pogram sobie w przyszłym tygodniu :gitarzysta: :blurp:

bedzie chodzilo tak jak UT2007 a narazie to wrozenie z fusow

6800ultra miala w 1024x768 zapewnic przywioty framerate na niezoptymalizowanej wersji demo. engine ten sam wiec ??

Edytowane przez puszerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież nikt tego nie neguje że GOW wychodzi na pc :] więc do kogo się tyczy to "gears of war na pc dla niedowiarkow "

a co do wymagań to o niczym nie świadczy że gow jest na ue3. Vampire: the Masquerade - Bloodlines chodzi na source i jakie ma wymagania?? więc takie teksty możesz se "wsadzić" i nie zapominaj jeszcze że gow na pc będzie na pewno lepiej wyglądał niż na x i epic dorzuci parę bajerów.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czasy się zmieniły i gry pokroju Crisys czy GOW będą promować najnowsze karty typu G80/R600. Dokładnie tak samo było z Doom3 i GF4. :)

 

Update z MM

Dołączona grafika

 

Jak widać dużego wzięcia nie było. Ale jedna sztuka X360tki przez godzinę mojego grania poszła. Hostessa Madzia chciała, żebym grał dalej bo ona niestety nie umiała w to grać. ;) Jak przeciąłem stwora piłą i krew się rozbryzgła po kamerze to aż uciekła od Xa bo nie mogła na to patrzeć. Hehe. Powiedziała, że woli samochodami jeździć a nie krew upuszczać. hehehe :) Aha. Bardzo przestrzegali, żeby osoby poniżej 18roku nawet nie patrzył na GOWa. Więc sam zostałem hehehe.

 

Dołączona grafika

 

Niestety to zdjęcie zrobiłem przy przełączaniu ujęcia ale i tak widać kiepskie tekstury.

 

PS. Zdjęcia zrobione telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct - dałeś du**, myślałem, że zrobiłeś zdjęcie Madzi, a ty stand pokazujesz :D

dają radę te z5400 od logitecha?

kurczę, nawet tv taki jak sobie zaplanowałem :>

dają rade - mam takie w domu do PS2 i PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem tą fotkę to Madzi jeszcze nie było. Jak się sprężę i zwieję z paru zajęć to może do niej zajadę i zrobię pare fotek z nią offcourse. ;) Zresztą widziałem, że po południu przychodzi Madzi zmienniczka. Mniam. :D

 

Co do tych logi to grają pięknie. Nie wiedziałem, że Logi takie głośniczki zrobił. Grało to przepięknie. Jak to pogłosiłem to zamilkł cały MM :). Co do tego LCD to nie jestem pewien. Nie przekonał mnie. Obraz był strasznie przejaskrawiony a cienie (kolor szary) lekko podchodziły pod zieleń. Ale może to kwestia ustawień? Nie wiem. NIe bawiłem się tym TV. ;)

 

PS. Poróbcie zdjęcia ze swoimi hostessami i damy je tutaj do oceny :D. Taki mały konkursik bez nagród. :P

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie tego samego LCD'ka tyle , ze 32" a na standach jest chyba 26" i z reka na sercu go polecam ;) Widocznie chlopaki z empiku go nie wyregulowali... Z reszta wystarczy poczytac troche tematow na forach hdtv o tym modelu i wszystko bedzie jasne ;)

 

kojak_ct -> Co do tego , ze GoW Cie nie zachwycil grafika to powiedz mi... Jak daleko doszedles ? Bo wiesz o ile poczatek zgniata to im dalej tym miazdzy bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...