Skocz do zawartości
tester3000

Gears Of War

Rekomendowane odpowiedzi

No widziałem tego gow'a i jest to pierwsza gra na żywo z nekst'a. Co mogę napisać? Gra jest zaj3bista ale zaraz, zaraz... dlaczego taka jest? Bo uwielbiam grać w dobre gry. A jeśli chodzi o tekstury to fucktem jest, że nie są one wysokich lotów. Zdjęcia hooded man'a oddają to co widać na ekranie, foty są trochę słabej jakości ale nie zwalaj gladiac winy na nie, tekstury są takie jak widać. Z bliższej odległości nie zachwycają, kilka gier na pc ma lepsze. Co do sterowania to ktoś "nieobtrzaskany" z padem od x'a musi chwilkę poświęcić na zapoznanie się z nim no i z rozłożeniem funkcji ale to kwestia czasu by załapać.

A i jeszcze jedno... szczena mi nie opadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, grałem... z kumplem DM na podzielonym ekranie. Super gra, mogłbym w to łupać całymi nocami, akcje z piła wymiatały. Pewnie TDM w tej grze bedzie czystą poezją. Grafika, jaką była, taką mi sie bardzo podobała. Bryzgająca krew, brud, brakuje tylko uczucia smrodu :D - super klimat jednym słowem. Jedynie co mnie troche rozpraszalo to burkajace matki z małymi dziecmi za moimi plecami, ktore chyba chcialy w jakis sposob przekazac mi to, ze te gry to kompletny debilizm. Co do sprzetu, to w kazdym MM chyba w calej PL było to samo - ten sam LCD, identyczne stanowisko, identycznie ubrana pani ;) Lecz juz na to nie chce zwracac uwagi. Ekstra gra, warto dla niej kupic kloca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba z czegos Madzi zaplacic :D

nie narzekajcie, u mnie klocek premium bez gry 449e sic!

nie moge sie do niego zebrac, bo jeszcze tv w planach, gdyby zszedl do 350e to mysle, ze by mnie to zmotywowalo B)

kupie Ci w MM i poleconymi bede Ci pojedyncze czesci wysyłał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba z czegos Madzi zaplacic :D

nie narzekajcie, u mnie klocek premium bez gry 449e sic!

nie moge sie do niego zebrac, bo jeszcze tv w planach, gdyby zszedl do 350e to mysle, ze by mnie to zmotywowalo B)

taaaa tylko Ty klocka sobie kupisz w 2 tygodnie roboty, a u nas nierzadko musisz pracować nawet 1,5 miecha :-| :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tydzien i jeszcze zostnanie na dwie gry :) ale to i tak boli, ze gdzies jest taniej :D tak mi chyba zostalo, ale wyjscia miec nie bede, raczej kupie za 449, trudno sie mowi :)

dobrze, ze gierki ~ 200zl

teraz "pracuje" nad telewizorem, juz chyba wybralem - Samsung LE26R71/72 - heat, powiedz mi, czy ty masz eRke czy eSke?

no i juz koniec offtopa :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem tego gow'a i jest to pierwsza gra na żywo z nekst'a. Co mogę napisać? Gra jest zaj3bista ale zaraz, zaraz... dlaczego taka jest? Bo uwielbiam grać w dobre gry. A jeśli chodzi o tekstury to fucktem jest, że nie są one wysokich lotów. Zdjęcia hooded man'a oddają to co widać na ekranie, foty są trochę słabej jakości ale nie zwalaj gladiac winy na nie, tekstury są takie jak widać. Z bliższej odległości nie zachwycają, kilka gier na pc ma lepsze. Co do sterowania to ktoś "nieobtrzaskany" z padem od x'a musi chwilkę poświęcić na zapoznanie się z nim no i z rozłożeniem funkcji ale to kwestia czasu by załapać.

A i jeszcze jedno... szczena mi nie opadła.

Wszystk ok - wieczorem bede mial GOW wiec sobie zobacze jak to jest z tymi marnymi teksturami.. A teraz takie pytanie, czy twierdzenie, ze GOW ma slabe tekstury w porownaniu do niektorych gier na PC bylo poprzedzone porownaniami na tej samej przekatnej ekranu? Bo jezeli porownujemy gre z PC na monitorze przekatnej 19'' oraz gre z iksa na TV o przekatnej 37" i to jeszcze z z nosem wsciubionym w ekran, to jest to chyba nieporozumienie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

spedzilem weekend z GoW. moja ukochana wyszla w sobote do kolezanek wieczorem, w piatek dostalem nowe glosniki, wiec sobota skonczyla sie dla mnie o 4 nad ranem powrotem mej lubej.

jak dla mnie ta gra ma 2 wady:

1. za krotka - udalo mi sie ja skonczyc w circa 7 godzin na poziomie normal. fabula gdzies tak na poziomie RE4, czyli nic wyszukanego, kino akcji B ;) na szczescie po ukonczeniu gry nie pozostaje wrazenie, ze zostalem potraktowany jak przyglup :D brak dodatkow chocby takich jakie odblokowuja sie po ukonczeniu RE4 to najwiekszy minus tej gry

2. brak Wireless Network Adaptera to drugi minus. gra az prosi sie o granie w multi. jednak tutaj to juz nie wina gry tylko rozlokowania mojego hardware'u :P

 

nad grafika, muzyka czy dzwiekami spuszczac sie nie bede. na moich 26" z odleglosci ~2,5-3m moze raz zlapalem sie na tym, ze pomyslalem - "o! rozmazana tekstura". przez 99% gry po prostu sie uczestniczy w akcji, szukajac raczej przeciwnikow lub kombinujac jak ich usmiercic a nie patrzac na kamienie ;) aha - takich pieknych ruin to nie widzialem dotad nigdzie. podobnie jak niektore obiekty architektoniczne - szkoda, ze po ukonczeniu gry nie mamy opcji zwiedzenia tego wszystkiego przed wojna ;) taki virtual tour - byloby to zachwycajace. o dzwieku powiem tylko tyle, ze jak ktos bedzie chcial przekonac sie co to KD, puszczac bede poziom z burza w GoW zamiast deszczu w Helmowym Jarze/sceny w hallu z Matrixa. az sie boje, co musza myslec o mnie sasiedzi - na szczescie dzieli mnie od nich party-wall wiec teoretycznie nie powinni nic slyszec. teoretycznie, bo chwilami woda w fajce miala fale jak by byl sztorm.

 

jednak jesli ktos sie napala na nie wiadomo co, to moze sie zawiesc. IMO RE4 byl bardziej satysfakcjonujacy (ale tez i bardziej irytujacy) - wlasnie dzieki dodatkom. z braku stalego Live'a achievmenty mnie nie podniecaja. co nie znaczy, ze gra nie jest najlepszym kawalkiem kodu rozrywkowego w tym roku. nawet w PESa nie zagralem przez caly weekend ;)

 

dobra, intensywna i satysfakcjonujaca jak dobry seks rozrywka na dluuuuugi wieczor. w weekend biore sie za harda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystk ok - wieczorem bede mial GOW wiec sobie zobacze jak to jest z tymi marnymi teksturami.. A teraz takie pytanie, czy twierdzenie, ze GOW ma slabe tekstury w porownaniu do niektorych gier na PC bylo poprzedzone porownaniami na tej samej przekatnej ekranu? Bo jezeli porownujemy gre z PC na monitorze przekatnej 19'' oraz gre z iksa na TV o przekatnej 37" i to jeszcze z z nosem wsciubionym w ekran, to jest to chyba nieporozumienie....

 

Na innej przekątnej ale to nie ma znaczenia, te konsole stworzone są do pracy w wysokich trybach graficznych. Z pewnej odległości wygląda wszystko bajecznie i takie coś na moim piecu w zupełności mi wystarczy. Choć spodziewam się, że jak to wyjdzie na pc to będzie możliwość ustawienia bardziej szczegółowych tekstur z racji większej ilości pamięci na samej karcie graficznej. Ile to teraz już mamy...? ...768 8O .

Nie wiem po co starasz się(i inni) takich pi3rdół bronić, spójrzcie prawdzie w oczy. Fuckty są niezaprzeczalne.

:wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innej przekątnej ale to nie ma znaczenia, te konsole stworzone są do pracy w wysokich trybach graficznych. Z pewnej odległości wygląda wszystko bajecznie i takie coś na moim piecu w zupełności mi wystarczy. Choć spodziewam się, że jak to wyjdzie na pc to będzie możliwość ustawienia bardziej szczegółowych tekstur z racji większej ilości pamięci na samej karcie graficznej. Ile to teraz już mamy...? ...768 8O .

Nie wiem po co starasz się(i inni) takich pi3rdół bronić, spójrzcie prawdzie w oczy. Fuckty są niezaprzeczalne.

:wink:

Pozdrawiam.

Nie bardzo wiem o jakich [ciach!]lach mowisz, jezeli dla ciebie [ciach!]la jest roznica pomiedzy ta sama rozdzielczoscia przy roznej przekatnej ekranu to spoko :-) Jako doswiadczonego forumowicza nie powinienem o to pytac, ale po tym co wyzej napisales jednak to zrobie... oczywiscie porownywales obraz z gry na PC wyswietlany na monitorze 20" i potem na 37" tv? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moich 26" z odleglosci ~2,5-3m moze raz zlapalem sie na tym, ze pomyslalem - "o! rozmazana tekstura"

26" z odleglosci 3m?? To ja przy 90" siedze 3,75 od ekranu :shock: a powinno byc 100". Jak mialem LCDka 26" to okolo 1m (wg. wzoru: odleglosc od ekranu = przekatna * 1,5)

Co do reszty pelna zgoda B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

26" z odleglosci 3m?? To ja przy 90" siedze 3,75 od ekranu :shock: a powinno byc 100". Jak mialem LCDka 26" to okolo 1m (wg. wzoru: odleglosc od ekranu = przekatna * 1,5)

Co do reszty pelna zgoda B-)

spoko, tylko ja gram w pozycji lezacej ;)

a te 26" jest na razie w zupelnosci wystarczajace jak dla mnie. wiekszy TV by mi sie do sypialni nie zmiescil, a z zakupem projektora poczekam na wlasny dom... na razie kombo 26" w HD + 260Watt mocy muzycznej w pokoju 3x4m w zupelnosci wystarczaja do relaksowania sie wieczorami.

 

choc jak pierwszy piorun huknal tuz za mna pokazujac pelna moc next gena w postaci (spoiler, kto gral, ten wie), to poziom stresu skoczyl mi wyzej niz przed obrona pracy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem recenzje tej gry na games trailes to szczęka na podłodze.Zawszy byłem zagorzałym fanem pc,ale przy tej grze CRYSIS wygląda blado.

a dla mnie gow przy crysis wyglada blado. No a jesli chodzi o interakcje to gow moze crysis buty czyscic. Nawet sladow po kulach trudno sie doszukac nie wspominajac o walacych sie drzewach od strzalow z karabinu. Zreszta gow jest crysisa nie ma wiec coz to za ocenianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie gow przy crysis wyglada blado. No a jesli chodzi o interakcje to gow moze crysis buty czyscic. Nawet sladow po kulach trudno sie doszukac nie wspominajac o walacych sie drzewach od strzalow z karabinu. Zreszta gow jest crysisa nie ma wiec coz to za ocenianie

wiec po co oceniasz skoro "cryzysu" jeszcze nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie gow przy crysis wyglada blado. No a jesli chodzi o interakcje to gow moze crysis buty czyscic. Nawet sladow po kulach trudno sie doszukac nie wspominajac o walacych sie drzewach od strzalow z karabinu. Zreszta gow jest crysisa nie ma wiec coz to za ocenianie

No dobra może przesadziłem że Crysis wygląda przy tej grze blado,ale będzie się musiał sporo napocić żeby zrobić wrażenie na ludziach którzy widzieli wcześniej GoF :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

na mnie Crysis zrobil wrazenie (jak sie ma w glowie caly czas ogrom swiata jaki gra oferuje i stopien interakcji) natomiast GOW ze swoimi klaustrofobicznymi pomieszczeniami i jakoscia tekstur jakie przy tym oferuje nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia. Powiem szczeze ze w sumie to Doom3 swego czasu na mnie zrobil wieksze wrazenie niz GOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

natomiast GOW ze swoimi klaustrofobicznymi pomieszczeniami i jakoscia tekstur jakie przy tym oferuje nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia.

opisujesz oczywiscie wrazenia po ukonczeniu gry?

ja na razie widze to tak: rok temu byly super filmiki z Crysisa. bylo wielkie O_o i zdziwienie i nadzieje i obawy. po pol roku pokazano kolejne filmiki, ktore wygladaly juz nieco slabiej. bylo tlumaczenie, ze to DX9, ze DX10 da wiecej efektow, ze trzeba poczekac na nowe generajce kart. mniej wiecej w tym samym czasie pokazaly sie filmiki z GoW. i bylo ze to render, ze to niemozliwe, ze silnik Unreal3.0 nie da rady tak wygladac i dzialac plynnie na konsoli, ze Crysis zmiecie wszystko. niedawno byly jakies targi, gdzie byl grywalny Crysis w multi. i nagle trawa uginajaca sie pod naszymi stopami zniknela, interakcja stala sie porownywalna z FarCry, HDR wyparowal, volumetric lights takze, nie wszystkie drzewa dalo sie skosic, i ogolnie "taki FarCry z lepsza grafika". potem pokazaly sie screeny - zaczeto mowic, ze to w DX9 bo wygladaly biednie, ze dopiero w DX10 beda nowe efekty itp itd. i ten fotorealizm gdzies znikal. w tym czasie pojawil sie trailer GoW - nikt nie mowil, ze to na silniku gry, po prostu pokazano trailer. i bylo "render, tak se ne da". teraz sytuacja jest taka: Crysis wyglada coraz biedniej (choc nadal oszalamiajaco), wiadomo, ze DX10 nie doda zadnych nowych efektow tylko pozwoli na upakowanie wiekszej ilosci starych, wiec pewnie Crysis juz nie bedzie mial global lightning, volumetric lights, realtime soft shadows i HDRa w polaczeniu z fizyka ktora bedzie przelomem, do tego nie wiadomo do konca kiedy sie ukaze, na temat trybu SP wiadomo, ze bedziemy walczyc z obcymi i nic wiecej, natomiast GoW jest, wyglada dokladnie tak samo jak na trailerach (tych renderach, co to "niemozliwe"), ma swietny gameplay, fabule do przelkniecia i tak oszalamiajaca architekture wnetrz (jak i zrujnowanych miast - mozna podziwiac cale panoramy w niektorych miejscach), ze az zal sie robi po ukonczeniu gry, ze nie mozna tego wszystkiego zwiedzic "przed wojna", a ludzie, ktorzy widzieli pare screenow i ewentualnie filmiki pokazujace fragmenty gry pisze herezje. gra nie dostala sredniej ocen w pismach branzowych na poziomie 95% za ladne oczy, czy sama grafike. bo piekna grafike mialo juz Kameo. tutaj grafika daje po pysku, ale szybko sie czlowiek z nia oswaja i przestaje sie nia podniecac, bo... sama gra i rozgrywka jest tak cholernie satysfakcjonujaca i dajaca frajde z zabawy, ze otoczka schodzi na drugi plan. grajac w ta gre naprawde nie oglada sie tekstur, nie liczy wielokatow, nie mysli o tym ile mam FPSow, bo zawsze jest co najmniej zadowalajaco plynnie, nie mysli sie o tym, czy przeciwnicy sa do siebie podobni, czy wszyscy wygladaja jak klony, po prostu ratuje sie swiat walczac przeciw germanskiemu najezdzcy :]

to nie jest benchmark, to nie jest gra testujaca wydajnosc X360, to nie jest proba mozliwosci konsoli - to jest po prostu swietna gra. w ktora mozna juz teraz pograc i miec ogromna satysfakcje z jej ukonczenia. i to jest jej ogromna przewaga nad Crysisem. moze jedyna i moze jak Crysis wyjdzie, to wszyscy o GoW zapomna. ale na razie - to GoW jest krolem strzelanek. nie ma na rynku lepszego produktu w ktorym by sie strzelalo do obcych. kropka. GoW jest krolem gatunku. i w najblizszej przyszlosci (do konca roku) nic mu nie zagrozi. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra może przesadziłem że Crysis wygląda przy tej grze blado,ale będzie się musiał sporo napocić żeby zrobić wrażenie na ludziach którzy widzieli wcześniej GoF :wink:

dla mnie gow wyglada jak kreskowka crysis juz podchodzi pod film

 

o gustach sie nie dyskutuje ale unreal engine 3.0 jest generacje w tyl w stosunku do cryengine 2

i to co piszesz to jest wylacznie twoj punkt widzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW jest krolem gatunku. i w najblizszej przyszlosci (do konca roku) nic mu nie zagrozi. EOT.

 

Sie nie znasz, bo przecie sa bidne tekstury i fpsy leca na pysk, wszyscy to widzieli a najabrdziej ci, co ogladali GOW jedynie na gamespocie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisujesz oczywiscie wrazenia po ukonczeniu gry?

ja na razie widze to tak: rok temu byly super filmiki z Crysisa. bylo wielkie O_o i zdziwienie i nadzieje i obawy. po pol roku pokazano kolejne filmiki, ktore wygladaly juz nieco slabiej. bylo tlumaczenie, ze to DX9, ze DX10 da wiecej efektow, ze trzeba poczekac na nowe generajce kart. mniej wiecej w tym samym czasie pokazaly sie filmiki z GoW. i bylo ze to render, ze to niemozliwe, ze silnik Unreal3.0 nie da rady tak wygladac i dzialac plynnie na konsoli, ze Crysis zmiecie wszystko. niedawno byly jakies targi, gdzie byl grywalny Crysis w multi. i nagle trawa uginajaca sie pod naszymi stopami zniknela, interakcja stala sie porownywalna z FarCry, HDR wyparowal, volumetric lights takze, nie wszystkie drzewa dalo sie skosic, i ogolnie "taki FarCry z lepsza grafika". potem pokazaly sie screeny - zaczeto mowic, ze to w DX9 bo wygladaly biednie, ze dopiero w DX10 beda nowe efekty itp itd. i ten fotorealizm gdzies znikal. w tym czasie pojawil sie trailer GoW - nikt nie mowil, ze to na silniku gry, po prostu pokazano trailer. i bylo "render, tak se ne da". teraz sytuacja jest taka: Crysis wyglada coraz biedniej (choc nadal oszalamiajaco), wiadomo, ze DX10 nie doda zadnych nowych efektow tylko pozwoli na upakowanie wiekszej ilosci starych, wiec pewnie Crysis juz nie bedzie mial global lightning, volumetric lights, realtime soft shadows i HDRa w polaczeniu z fizyka ktora bedzie przelomem, do tego nie wiadomo do konca kiedy sie ukaze, na temat trybu SP wiadomo, ze bedziemy walczyc z obcymi i nic wiecej, natomiast GoW jest, wyglada dokladnie tak samo jak na trailerach (tych renderach, co to "niemozliwe"), ma swietny gameplay, fabule do przelkniecia i tak oszalamiajaca architekture wnetrz (jak i zrujnowanych miast - mozna podziwiac cale panoramy w niektorych miejscach), ze az zal sie robi po ukonczeniu gry, ze nie mozna tego wszystkiego zwiedzic "przed wojna", a ludzie, ktorzy widzieli pare screenow i ewentualnie filmiki pokazujace fragmenty gry pisze herezje. gra nie dostala sredniej ocen w pismach branzowych na poziomie 95% za ladne oczy, czy sama grafike. bo piekna grafike mialo juz Kameo. tutaj grafika daje po pysku, ale szybko sie czlowiek z nia oswaja i przestaje sie nia podniecac, bo... sama gra i rozgrywka jest tak cholernie satysfakcjonujaca i dajaca frajde z zabawy, ze otoczka schodzi na drugi plan. grajac w ta gre naprawde nie oglada sie tekstur, nie liczy wielokatow, nie mysli o tym ile mam FPSow, bo zawsze jest co najmniej zadowalajaco plynnie, nie mysli sie o tym, czy przeciwnicy sa do siebie podobni, czy wszyscy wygladaja jak klony, po prostu ratuje sie swiat walczac przeciw germanskiemu najezdzcy :]

to nie jest benchmark, to nie jest gra testujaca wydajnosc X360, to nie jest proba mozliwosci konsoli - to jest po prostu swietna gra. w ktora mozna juz teraz pograc i miec ogromna satysfakcje z jej ukonczenia. i to jest jej ogromna przewaga nad Crysisem. moze jedyna i moze jak Crysis wyjdzie, to wszyscy o GoW zapomna. ale na razie - to GoW jest krolem strzelanek. nie ma na rynku lepszego produktu w ktorym by sie strzelalo do obcych. kropka. GoW jest krolem gatunku. i w najblizszej przyszlosci (do konca roku) nic mu nie zagrozi. EOT.

tak gow kroloje niepodzielnie do momentu wyjscia innych gierek na Unreal engine 3.0 czyli styczen BiA 3

 

jedno jest pewne unreal engine 3.0 napewno bedzie bardziej popularny wsrod deweloperow niz jego poprzednik wiec wyjdzie cala masa gierek na tym engine co po efektach w gow powinno to nas raczej cieszyc

Mnie bardziej bedzie interesowac Swat 5 ( na tym silniku to bedzie miodzio i netowe uzaleznienie od tej gry ) i Interstellar marines

no i napewno protoplasta Unreal Tournament 2007

 

pierwszym przeciwnikiem gow bedzie najprawdopodobniej w styczniu Bia 3 a w nowym roku podatkowym kwiecien maj dolaczy reszta lacznie z crysisem UT 2007

 

Sie nie znasz, bo przecie sa bidne tekstury i fpsy leca na pysk, wszyscy to widzieli a najabrdziej ci, co ogladali GOW jedynie na gamespocie :lol2:

xbox360 pierwotnie mial miec tylko 256mb ramu ale jak zobaczyli roznice miedzy 256 vs 512 w Gow ( sample testowe) to sie zdecydowali na wiecej wiec nie ma co narzekac. Oczywiscie na pc texturki moglybyc lepsze w dx10 powierzchnie tez by zyskaly

 

Textury jak na konsole nie sa zle

Edytowane przez dziad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...