Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u nich od kilku lat 128 kb/s za 30 zł obecnie. Najlepsze,że nikt mi nie wierzy gdy mówię jaki mam internet. :lol:

 

E:Uuu w Olsztynie za 30 zł jest już 1 mega. Dosyć dziwna rozpiętość cen,a jestem w tym samym województwie :/

Edytowane przez Goor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem do MM i się pytałem o prędkości (mimo ze mam podpisana umowę do końca) więc się spytałem ile kosztuje np 6Mbps i co słyszę 74zł brutto jak się dowiaduje czemu w Olsztynie jest Dużo taniej to dostałem odpowiedz to są promocje regionalne :( i w moim mieście nie ma takich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na razie nie słychać o promocjach w moim mieście,a w sierpniu trzeba umowę przedłużać. Pewnie znowu zaproponują neta 1 mega za 50 zł :lol: albo z limitem.

 

E: Oni przyspieszają w nocy tylko do 8 mega,wiem bo mój kolega ma 6 mega.

Edytowane przez Goor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja oferty dla osob przedluzajacych umowy. Moja konczy sie w okolicach pazdziernika, wiec dopiero wtedy jest sens do nich telefonowac...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neta w MM, teraz 2MB za 54zl, za 59 zl moge miec 6MB.Korespondowalem z nimi mailowo (wreszcie zroblili BOK mailowy :), niby nie ma zadnych kruczkow(umowa mi sie konczy na pocz. przyszlego roku)ale czy lepiej zaczekac az sie umowa skonczy i wtedy moze bedzie lepiej przejsc czy juz teraz wziac 6MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na infolinii powiedziano, ze klientom ktorym konczy sie umowa daja lepsza oferte, by zachecic ich do pozostania w ich firmie. Tak czy siak...net w mm raczej tanieje, wiec chyba warto zaczekac... Rok temu wszedla oferta 6 mega za 54 zł, wiec w tym roku moze znowu bedzie mile zaskoczenie...

Grobel wczesniej napisał, ze ma 12mega za 37zł miesiecznie... Ciekawe, czy tak atrakcyjna cena jest spowodowana zacheta cenowa by pozostał w mm, czy net staje sie naprawde tak tani? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, podobno 6MB nie w promocji u nich kosztuje ponad 250zl :/ Ciekawe kto im za taka cene kupi, chyba firmy tylko te pewnie wola lacza symetryczne.

 

Grobel wczesniej napisał, ze ma 12mega za 37zł miesiecznie...

Moze robia sobie kalkulacje, jak kto lacze zapycha-chociaz watpie, maja pewnie dobra siec szkieletową. Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj zauwazylem dosc dziwna rzecz , ogolnie przez caly czas mialem zeby ip byl pobierany automatycznie , i praktycznie ciagle mam ten sam adres ip przynajmniej od miesiaca , dzisiaj jednak wpisalem recznie wszystko to co mialem i po 3-4h zaczolem strasznie gubic pakiety , zmienilem na automatyczny i o dziwo mialem juz przypisany pod inny adres

zresetowalem modem jak i kompa i adres sie nie zmienil , ponownie wiec wpisalem recznie i po nielada 1h znowu to samo ,pakiety wariowaly , znowu dalem na automatyczny i znowu inny ,

stary ip dziala lecz sa gubione pakiety , jezeli zmienie na automatyczny i zostawie to praktycznie sie nie zmienia i nie ma problemow z gubieniem pakietow , troche to dziwne jak dla mnie , jakby ktos mogl tez zrobic taki test u siebie \

Edytowane przez turtlesomaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turtlesomaniak

To raczej dziwne nie jest, ze nie dziala jak nalezy po recznym skonfigurowaniu.Jak chcesz nowe IP z automatu dostac to mozesz wlozyc do komputera inna sieciowke lub zmienic MAC obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gdy jest przypisywane automatycznie ,nie zmienia sie

Jest nadawane na dany MAC adres.Dopoki nie wylaczysz modemu z pradu, bedzie to samo.

 

a gdy recznie wpisze te ktore jest zmienia sie po paru godzinach

Zapoznaj sie z magicznymi sformulowaniami ;) "DHCP" i "dzierzawa wygasa" Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dhcp jest wylaczone gdy mam wpisane recznie , zreszta przy recznym wpisaniu tymbardziej nie powinno zmieniac gdyby byl dhcp ,a na automatycznym z dhcp ip sie nie zmienia ,

 

dlaczego gdy jest przypisywane automatycznie ,nie zmienia sie

Jest nadawane na dany MAC adres.Dopoki nie wylaczysz modemu z pradu, bedzie to samo.
po tym zdaniu widze ze kompletnie nie wiesz oco mi chodzi Edytowane przez turtlesomaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam neta w MM, teraz 2MB za 54zl, za 59 zl moge miec 6MB.Korespondowalem z nimi mailowo (wreszcie zroblili BOK mailowy :), niby nie ma zadnych kruczkow(umowa mi sie konczy na pocz. przyszlego roku)ale czy lepiej zaczekac az sie umowa skonczy i wtedy moze bedzie lepiej przejsc czy juz teraz wziac 6MB?

 

Witam ,

Uważaj kolego z końcem umowy bo możesz przejść na cenę standardową i zapłacisz około 250 zł za to łącze , mnie niestety spotkało coś takiego. Zbyt późno zadzwoniłem - bo oni nie raczyli się pofatygować - aby podpisać nową umowę.

 

ps. zdobądź nr telefonu do przedstawiciela handlowego w Twoim regionie , może udz się Tobie wynegocjować lepsze ceny.

 

Mi w Gdyni babka zaproponowała 25zł za 6mb , 49 zł za 20mb i 139zł za 120mb

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zaproponowała taką cenę w pakiecie razem z telewizją analogową i cyfrową?

Dla mnie to trochę lipa, że płacę za tv cyfrową której i tak nie oglądam. Co prawda płace za nią mało, bo tylko 14zł (pakiet basic) ale to kasa wywalana praktycznie w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zaproponowała taką cenę w pakiecie razem z telewizją analogową i cyfrową?

Dla mnie to trochę lipa, że płacę za tv cyfrową której i tak nie oglądam. Co prawda płace za nią mało, bo tylko 14zł (pakiet basic) ale to kasa wywalana praktycznie w błoto.

 

Nie , powiedziałem jej wyraźnie , że telewizja z MM mnie nie interesuje. Raz , że oferta programowa jest nie dla mnie skonstruowana , dwa , że jakość ich cyfrówki zostawia wiele do życzenia - wiem bo miałem przez rok.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ta MM. Wczoraj podpisałem nową umowę i wziąłem 2 mega za 40 zł. Obiecali,że jeszcze tego samego dnia będzie uaktualniona prędkość. A tu nadal mam starą prędkość. A myślałem,że już dzisiaj obejrzę nowy odcinek Usta-Usta :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, pracowałem tam i wiem, że większość osób ma trudności zarówno z umowami jak i z usługami. od jakości, przez serwis, aż do zwiększania opłat w trakcie trwania umów, z niekorzystnym rozwiązaniem.

 

Odradzam też prace w tej firmie, bo porblemy są zarówno z wypłatami jak i z umową<podpisywanie dopiero po przepracowanym pełnym miesiącu> i zmienianie wymogów i planów z miesiąca na miesiąc. Do tego niekompetentna i zakłamana KRS w zachodniopomorskim, Pani Monika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rejonu. Tak jak z każdą firmą. U mnie Multimedia to tylko i wyłącznie wysoka jakość usługi. Od ponad roku mam u nich neta i reszte (tv i telefon) i jest super. Jeśli są awarie to niestety pada wszystko ale bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na co mogę narzekać, to telewizja cyfrowa której jakość jest delikatnie mówiąc kiepska. Mam wrażenie, że niektóre kanały wyglądają lepiej w analogu niż w wersji cyfrowej. A jeden kanał hd w podstawowym pakiecie to już w ogóle kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...