Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

U mnie jest jakoś dziwnie...

Mam 2mb profit i takie mam transfery:

U mnie ostatnio też jakieś dziwne rzeczy się dzieją na speedtest.net. Transfer sięga do 20-25 Mbit ;) Ale ściągając np z rapidshare prędkość nie przekracza 8 Mbit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u was w ostatnim czasie (2-3 tygodnie) ze zwiększaniem prędkości od 23-13 ?

U mnie to kompletnie przestało działać. Obecnie mam łącze 2Mb a tak naprawdę to tą prędkość mam bardzo sporadycznie. W praktyce mam 1-1,5 Mb.

Dałem sobie z tym co prawda spokój, bo od 1 marca mam mieć według nowej umowy 6Mb (8Mb od 23-13). Dopiero wówczas będę walczył z MM gdy nie będzie jak należy.

Niemniej ciekawy jestem czy u was jest podobnie.

Usługa jest w Gorzowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za jaką cenę zaproponowali Ci te 6Mb?

Pytam, bo ja dostałem ofertę 6Mb plus telewizja cyfrowa za 85zł i nie wiem czy to coś ciekawego, czy każdemu to proponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie z tv analogową, cyfrową i telefonem internet 6 Mb mam za 59 zł bez limitów - w godzinach 23-13 prędkość zwiększona do 8 Mb. Dodatkowo na telefon mam darmowe 1500 minut miesięcznie na wszystkie stacjonarne w Polsce. Razem za wszystko płacę 164 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 59 zł za 6 Mbit. Żadnych innych usług nie mam poza internetem. I jak już pisałem wcześniej, nie mam żadnych problemów z osiągnięciem maksymalnej prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałem i dzisiaj rano zadzwoniłem do BOK-u. Rozmowa oczywiście przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ale jej wynik juz taki nie jest. W Gorzowie według konsultantki "informatycy" od miesiąca nie moga dojść przyczyny słabej przepustowości internetu. To że coś jest nie tak znalazło potwierdzenie u mojej konsultantki.

Dziwi mnie fakt, że moi sąsiedzi z klatki ( osiedle Staszica Gorzów ) mają podwojoną prędkość w określonych godzinach a ja nawet nie mam tej podstawowej za którą płacę. W zasadzie na stałe mam jakieś 1,5 Mb i ściąganie pomiędzy 170-190 Kbs, gdy wcześniej bez problemów leciało 240 i 480 kbs. Mam nadzieję, że wraz z nową umową od 1 marca (6 Mb) prędkość zdecydowanie wzrośnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaszkodzi jakby ktorys z posiadaczy opcji 12 i 20 mb pochwalił się transferami oraz pingami do popularnych serwisów :wink:

 

Witam ,

MM Gdynia 12MB

Z Rapida leci tak 1,3 - 1,6Mbit/s

post-158049-126754724596_thumb.png

post-158049-126754725686_thumb.png

post-158049-126754727034_thumb.png

post-158049-126754728437_thumb.png

Edytowane przez zawijas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6mb w Łodzi ( w nocy 8). Jak Wam ten necik śmiga w torrentach? Przy starym łączu 6mb w Dialogu utorrent leciał stale 760KB/s, a tutaj? Max 730KB/s, a w nocy średnio 850kB/s.

 

Dodatkowo w dialogu miałem stałą prędkość. Od początku do końca 760, a w Multi?

 

Dołączona grafika

 

Mam się czym martwić czy zwyczajnie panikuje? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zamkniętych zawsze leci niemal pełną, ale wykres jest równy jak stół;] Obcina 5-10KB/s

Poca, ile w końcu płacisz za łącze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą żałuje że wybrałem jakiś kosmiczny router Asus zamiast starego poczciwego Linksysa z tomato, którego zostawiłem w domu rodziców. Chyba muszę je zamienić i zobaczyć co i jak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nadal widnieje informacja o przyśpieszeniu, co teraz?

 

Edit: Rzuci ktoś okiem na umowę czy jest zapis o przyśpieszeniu. Swojej nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nadal widnieje informacja o przyśpieszeniu, co teraz?

 

Edit: Rzuci ktoś okiem na umowę czy jest zapis o przyśpieszeniu. Swojej nie mogę znaleźć.

 

Bynajmniej u mnie na umowie nic nie ma wspomnianego o tych 8mb. Jak wypytywałem na infolinii o ofertę to pani wspomniała iż 8mb nie ma na umowie ponieważ to podbicie jest tylko formą grzeczności ze strony Multimedii dlatego nie ma ani słowa o tym w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...