Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie lubi wkladac plyty za kazdym razem... kazdy moze miec swoje jazdy :P

 

a jesli chodzi o BLACK EDITION wyczytalem takie cos:

Edycja Black zawiera sporo bonusów, m.in. niesamowite samochody, np. 67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR oraz dodatkowe, stuningowane wersje takich samochodów jak:

Supra,

Lotus Elise,

Porsche 911 GT2,

Mercedes-Benz SL6500,

AMG,

Corvette C6,

Mercedes-Benz SL 500,

Porsche 911 Carrera S,

Corvette C6.R.

 

ja sie chcialem zapytac gdzie jest czesc z nich i jak camaro zdobyc

 

juz doczytalem ze sa dostepne w quick race i w necie... nie ma jakiegos "patcha" ktory powoduje ze mozemy je sobie normalnie dodac do kariery

 

i jeszcze jedno pytanko o nastepny "patch" ktory pozwalalby na kupowanie unikatowych czesci do kazdego z samochodow.

 

edit 3...

 

juz znalazlem =]

Edytowane przez H@MM3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczailem co to jest....

jak puszcze pamieci na defaultowych timingach i napieciu to nie skacze....

pomaga odkrecenie procka...

Sprawdzał ktos jeszcze czy pomaga odkręcenie procka? , za bardzo mi się to nie usmiecha :cry: ale jeżeli miało by to pomóc...sprawdze wieczorem w domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury, jak gra mieli dyskiem bez powodu, nie umie wykożystać pamięci RAM i ma niedorobiony engine, to zawsze będzie skakać. Jak koledze dżingishanowi pomogło znaczy że miał coś nie tak z kompem.

mi to sie smiac chce z ludzi ktorzy mowia ze po zloozowaniu timingow i ustawieniu CPU FSB na default itd.. gra zaczyna sie robic PLYNNA :o .... smiechu warte ...

DOSKONALE WIEMY , ZE ta GRA ma SKOPANY ENGINE i tak naprawde nic jej nie pomoze !! nie mowcie ludzie glupot ze gra wam sie nie tnie bo to bo tamto bo znam ludzi co maja GF7800GTX i 2GB RAMU i DYSKI RAPTORA 10k rpm. i gra im chaczy :| wiec ....

NO COMENT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem ze w grze nie ma muzyki (tylko dzwieki miasta i samochodu) i niema grafik na samochody (vinyli) co z tym jest??

Wejdz do opcji dzwieku i wlacz EAX. Ja zauwazylem ze jak wylacze u siebie to nie mam muzy. Co to winyli to nie wiem ale moze pokombinu z ustawieniami detali w grze, ewentualnie z inna wersja driverow do graficznej.

 

@adi_em to wyglada jak samochod "zgubiony" przez takie ciezarówki-lawety. Na moje oko powinien po jakims czasie zniknac.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć o co chodzi?? To jest w trzecim "mieście" nad kryjówką. Jak chce przejechać to jakby ściana była przede mną. No i ten szary samochód...

O co chodzi.... ? ! ! ?

 

LINK

Możliwe że jesteś na górnej drodze więc musisz w jakiś inny sposób tam dojechać a jeśli nie na dolnej to chyba coś z mapą nie teges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz do opcji dzwieku i wlacz EAX. Ja zauwazylem ze jak wylacze u siebie to nie mam muzy. Co to winyli to nie wiem ale moze pokombinu z ustawieniami detali w grze, ewentualnie z inna wersja driverow do graficznej.

 

@adi_em to wyglada jak samochod "zgubiony" przez takie ciezarówki-lawety. Na moje oko powinien po jakims czasie zniknac.

z tego co sie zorietowałem to chyba mam zdeka okrojoną wersje i niema paru plików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porade rotfl... przeszedlem juz gre teraz tylko cisne w challenge ale lubie sie draznic ze szmatami dlatego chce lepszy wozek....

 

jak ktos tez mial problema albo wie jak go rozwiazac to skorzystam...

 

wywala mi przy uruchomieniu ze czegos nie ma... daje res i pff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za porade rotfl... przeszedlem juz gre teraz tylko cisne w challenge ale lubie sie draznic ze szmatami dlatego chce lepszy wozek....

 

jak ktos tez mial problema albo wie jak go rozwiazac to skorzystam...

 

wywala mi przy uruchomieniu ze czegos nie ma... daje res i pff

No to życze powodzenia bo w challange nie zmienisz wozu <rotfl> Z resztą sprawdziłeś chociaż jaką masz wersje ? jak ez patcha to źle kombinujesz bo powinieneś mieć 1.2 w przypadku BE lub 1.1 w przypadku normalnego MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ewidentnie na gornej czesci drogi na pasie wyznaczonym do jazdy TU wiec przejedz na koniec tej drogi i wjedz w ta sama ale do jazdy TAM i bedziesz mial.

Dołączona grafika

 

 

Wiem że moge niżej przejechać. Nie o to chodzi. Tylko mnie zastanawiało o co z tym chodzi. Czy to błąd w grze czy jednorazowa wpadka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to życze powodzenia bo w challange nie zmienisz wozu <rotfl> Z resztą sprawdziłeś chociaż jaką masz wersje ? jak ez patcha to źle kombinujesz bo powinieneś mieć 1.2 w przypadku BE lub 1.1 w przypadku normalnego MW

No to życzę powodzenia bo w challange dostajesz kolejne fury <rotfl> Zresztą chyba sprawdził wersję bo z nazwy wynika że trainer do BE 1.3... najlepiej zjechać i udawać mondrzejszego... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, chyba się starzeję. Mam problemy w Karierze. W trybie Race Events muszę uciekać policji przez 8 minut. "Jakoś" mi się udaje dotrwać do tych 8 minut, lecz potem za cholery nie mogę zgubić tej hordy glin.

Znacie jakieś sekrety? (chyba już nie jestem takim wyjadaczem jak kiedyś) :? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kto mi pomoze?

 

 

otoz problem wyglada tak ze gra dzialala po czym nie mialem kompa chwilowo bo zmienilem karte graf... i sterowniki... karte zmienilem na taka sama z r9800pro na r9800pro od sapphira (nie pytajcie po co i dlaczego poprostu byla zmiania...) zmienilem tez catalysty 5.12 czyszczac driveclear pro na warcast 5.12 i teraz jak wloze cd 1 i zechce odpalic gre to pokazuje mi sie logo z tym autkiem , na chwile wlacza czarny ekran i wraca gra do windy...

 

jak zechce odpalic gre przez autoruna to autorun chce mi INSTALLowac gre zamiast PLAY...

moze ktos pomoc? pytam bo pozyczylem plytki i nie moge zainstalowac gry od nowa...

 

pzdr ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to życzę powodzenia bo w challange dostajesz kolejne fury <rotfl> Zresztą chyba sprawdził wersję bo z nazwy wynika że trainer do BE 1.3... najlepiej zjechać i udawać mondrzejszego... :mur:

Nie napisałem kolejne fury ale tak jest że kazdy challange ma jedną konkretną bryke i koniec, trainer nie przewiduje zmieniania a to że ściągnoł wersje dla 1.3 nie znaczy że sprawdzał co za sztuka ściągać 1.3 gdy ma się 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, chyba się starzeję. Mam problemy w Karierze. W trybie Race Events muszę uciekać policji przez 8 minut. "Jakoś" mi się udaje dotrwać do tych 8 minut, lecz potem za cholery nie mogę zgubić tej hordy glin.

Znacie jakieś sekrety? (chyba już nie jestem takim wyjadaczem jak kiedyś) :? Pozdrawiam.

Ja zawsze jak mam jeźdźić ileśtam czasu to jadę na autostradę w pierwszym mieście. Jak dojdzie koniec czasu to zjeżdżam z autostrady do miasta (na górze mapy) i do parku. Jadę przez park (tam zazwyczaj głupieją) i przejeżdżam pod domkiem (zawala się dach i reszta tam zostaje). Wtedy wjeżdżam na pole golfowe i z nitro do kryjówki na nim. Zawsze się udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to życze powodzenia bo w challange nie zmienisz wozu <rotfl> Z resztą sprawdziłeś chociaż jaką masz wersje ? jak ez patcha to źle kombinujesz bo powinieneś mieć 1.2 w przypadku BE lub 1.1 w przypadku normalnego MW

zreszta

sprawdzilem... bo tak sie pisze w jezyku polskim wyraz ZRESZTA... z jest razem z 2 czlonem ktory napisales co tworzy spojna calosc wyrazu ZRESZTA

 

na poczatku jak sie laduje gra sa takie cyferki to one ? :lol: :lol: :lol:

tutaj na tej stronie znajdziesz tego patcha :oops:

 

jaki to z ciebie nie jest forumowy guru :lol: :lol: :lol:

 

RESPECT z reszta man :lol:

 

 

... mam BE 1.3

 

kumpel ma 1.2 i mu chodzi normalnie ale moze to tez kwestia jest np takiego service packa ktorego posiadam w wersji 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zainstalowałem ostatni program, jestem świeżo po formacie, napewno nie z powodu przycinającego Need For Speed most Wanted. I co? Gra chodzi identycznie jak przed formatem, na puściutkim dysku z Catalytami 5.13. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystkim, którym się tnie a mają 1GB RAM proponuję wyłączenie pliku wymiany w Windzie.

 

2. Ktoś pytał się, jak gierka chodzi na Win x64. Odp: Chodzi normalnie.

 

3. Wrażenia z gry:

 

Przy wanted level >=4 pościgi sux. Kilkadziesiąt razy próbowałem zrobić 30 minut. Raz mnie łapali, a raz ostatni radiowóz z "fali" się rozwalał lub mi uciekał w przeciwną stronę (sic!) a potem nie mogłem znaleźć żadnego innego radiowozu i kicha. Gdybym nie robił Alt+F4 to chyba nie przeszedłbym tej gry. Może się starzeję?...

 

Ogólnie furki fajne (prowadzenie się Carrery GT...), ale pościgi są wnerwiające. Career mam 100%, ale nie mam już nerwów by skończyć Challenge series.

 

pzdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam lekarstwo na zacinki i czasowy spadek fps'ow do 1-5klatek. u mnie pomoglo. wzialem w obroty taki program:

-Windows XP PLD 2.1 build 1000

sciagnac go mozna z tej stronki: http://www.xplink.kom.pl/

uruchomilem go, pozaznaczalem to co mnie interesowalo i przedewszystkim wlaczylem kontroler pamieci z windowsa 2003 server -opcja w zakladce "opcje dodatkowe" i pomoglo :):) cioralem dzisiaj pare godzin w mw i odziwo zero tych strasznych spadkow fps do paru klatek na sek i ogolnie gra duzo mniej przycina :) (co ja mowie, praktycznie juz w ogole nie tnie, raz na jakis czas cos doczyta, az trudno uwierzyc) az przyjemniej sie gra. potestujcie go sobie, moze Wam tez pomoze. jutro tez bede gral, znaczy dzisiaj :) mam nadzieje ze nic sie nie popsulo ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim konfigu z nf3+x800xtpe nie miałem spadków (nawet chwilowych) do kilku klatek.

 

Na aktualnym tym bardziej.

 

Ani w jednym, ani w drugim przypadku nic nie mieszałem z systemem, pamięć wirtualna ustawiona standardowo... dziwne, że aż tyle osób narzeka. Może po prostu "syf" w systemie, a nie "skopany przez EA engine" jest powodem tych magicznych frame drop'ów (po części CarsonPoland udzielił odpowiedzi na to pytanie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem... bo tak sie pisze w jezyku polskim wyraz ZRESZTA... z jest razem z 2 czlonem ktory napisales co tworzy spojna calosc wyrazu ZRESZTA

 

na poczatku jak sie laduje gra sa takie cyferki to one ? :lol: :lol: :lol:

tutaj na tej 1833719[/snapback]

Na poprzednim konfigu z nf3+x800xtpe nie miałem spadków (nawet chwilowych) do kilku klatek.

 

Na aktualnym tym bardziej.

 

Ani w jednym, ani w drugim przypadku nic nie mieszałem z systemem, pamięć wirtualna ustawiona standardowo... dziwne, że aż tyle osób narzeka. Może po prostu "syf" w systemie, a nie "skopany przez EA engine" jest powodem tych magicznych frame drop'ów (po części CarsonPoland udzielił odpowiedzi na to pytanie)?

No wszystko fajnie itd. ale co to za gra do której trzeba pzystosować windowsa ? O_o powinna działać poprawnie na fabrycznych ustawieniach a ten badziew ma problemy nawet po optymalizcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...