Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Mogiel patrz i płacz- 445km/h(murcielago)

Sorry ale jak dla mnie screeny sa już troche niewiarygodne bo ostatnio za dużo fałszerstwa było. Byli już tacy co na screenach po 900kmh lecieli :) Film nakręć frapsem. I to tak od momentu startu.

 

@Kaeres ktoś miał jakiś trainer na "instant speed" = 1000kmh :)

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka beka spowalniacz pozwala na rozwiniecie wiekszej predkosci. Chyba mamy kolejnego buga. Ale rekord to rekord. Respect.

 

Edit.

E teraz jak widziałem jak to zrobiłeś to 446 robie bezproblemowo, ale wygląda na to że wiecej sie nie da.

 

449kmh ford gt

http://rapidshare.de/files/9387562/Mogiel449kmh.avi.html

Waga:1.6MB

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka beka spowalniacz pozwala na rozwiniecie wiekszej predkosci. Chyba mamy kolejnego buga. Ale rekord to rekord. Respect.

Nie tyle na rozwinięcie większej prędkości co na zapobiegnięcie spaleniu silnika. Rekord był robiony z patchem 1.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś z Was miał taki przypadek, jaki dzisiaj spotkał mnie pierwszy raz grając w NFS MW?

 

Otóż tak jak zwykle włączyłem sobie jakiś wyścig - gram - aż nagle po kilku minutach krach... :mellow: ... :lol2:

 

Krótko mówiąc pokaz slajdów, ale jeżeli pokazem slajdów mogą być zwolnienia z 60 na 15-20 klatek, to dzisiaj miałem okazję obejrzeć sobie zdjęcia z albumu "Need For Speed Most Wanted". :mur:

 

Przypadek dosyć ciekawy. Obrazowo opisując, wyobraźcie sobie 2 klat./sek., kompletnie nie da się grać! Nie są to zwykłe chwilowe freezy, to g*wno trwa i trwa... Dzisiaj pierwszy raz mnie to spotkało, od ok. 2 tygodni grania, a kilka dni temu pierwszy raz - jak narazie ostatni - gierka sama wyszła do Windowsa.

 

I teraz parę ciekawych spostrzeżeń:

  • zmiana rozdzielczości "wyłącza" efekt klatkowania;
  • spoglądając w tył nie ma klatkowania [!!!], wracając do normalnego widoku nadal będzie.
Ciekawe czym jeszcze zaskoczy mnie ta gra? :mur: Edytowane przez Damekslip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy wyżej :P

 

@Damekslip to normalka w tej grze. Jak patrzysz do tyłu to widzisz to co już było wcześniej wczytane do pamięci. A to co masz z przodu dopiero się dogrywa, dlatego klatkuje. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem konfig 2800xp 768ramu gf6600 440?580 i dysk 8gb i 40 gb i doczytuje mi z dysku czasem zmieniłem według wskazówki na pierwszej stronie przyspieszenie sprzętowe czy mam dalej zmniejszać??

Zawsze będzie doczytywać - ratuje naciśnięcie "windows" lub ALT+TAB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... niezłe rekordy robicie :D czemu ja tak nie umie? (nie chce mi się jeździć draga i próbuje na obwodnicy wyciągnąć jak najwięcej :D na razie carrera GT 378km/h )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: , ale macie fazy z predkosciami :lol:

 

ja nie moge przejechac kamienia milowego na 8min poscigu :mur: jechalem 17 min i corvetty mnie zaczely scigac, przy pierwszej wezszej blokadzie juz mnie zlapali ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob tuningujecie te samochody to 450 km/h? Poprostu wszystko na maksa czy konieczne są unikalne części z kart w karierze?

Konieczne są unikalne części, odpowiedni tuning i technika jazdy.

 

ps. jeśli dzisiaj nie pobiję moich 452 km/h to wysyłam na serka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... niezłe rekordy robicie :D czemu ja tak nie umie? (nie chce mi się jeździć draga i próbuje na obwodnicy wyciągnąć jak najwięcej :D na razie carrera GT 378km/h )

Chyba jednak będiesz musiał iśc draga bo na takiej jeździe max wyciągniesz 397km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Here's one for you... :)

 

Co trzeba zrobić żeby mieć kartoteke na full ? na całym rankingu mam nr 1 i pisze ze skończyłem 96% kartoteki O_o

 

BTW te numery jeden odwaliłem mercem CLK 500, boski wozik :D taranuje co sie nasunie, ma siedem biegów i wygrałem go od KAZE, to tak na marginesie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...