Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

A znalazłem w necie taki programik poprostu włączasz go i uruchamiasz gre i w grze można zmieniać pozycje kamerki itd. jak ktoś chce to podawać e-maila to wyśle.

Ja bym chciał :P adam1989@gmail.com

 

########################

 

a tak pozatym to też sie wypowiem i dla mnie ta gra jest super :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

... fajny programik.

A widok z wnętrza jest dość...biedny. Mało detali i rozmazane tekstury, twórcy gry nie przewidywali takiego widoku. Ale fajnie kamerą można się pobawić. Nfs może wyglądać jak pierwsza odsłona serii albo gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Mam pewien problem. Gram na sprzecie AMD Athlon XP 1,84GHZ 512 RAM, GeForce4 MX 440 AGP8X 64mb. Moja grafika w NFS MW rozni sie od innych. Moj brat ma grafike tak jak na tym obrazQ (podczas jazdy) Obrazek a ja mam grafike jak w zwyklej samochodówce. Chciałbym wiedziec jak to moge zmienic bo grzebałem w ustawieniach ekranu i nic mi to nie daje. Tam jest cos o zmianie jasnosci zeby były widoczne dwa emblematy - tego tez nie rozumiem, a moze to jest potrzebne do teg efektu - czekam na pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono, gra nie jest długo na rynku, a widzę że hakiery juz ją rozpracowali. Nono.

Bo sama gra jest lipna i prosta jak barszcz.

 

Gran Turismo ma "troszeczke" więcej :D

EEEE co ty gadasz :D 670 w te czy w tamte to żadna różnica B)

 

hej. Mam pewien problem. Gram na sprzecie AMD Athlon XP 1,84GHZ 512 RAM, GeForce4 MX 440 AGP8X 64mb. Moja grafika w NFS MW rozni sie od innych. Moj brat ma grafike tak jak na tym obrazQ (podczas jazdy) Obrazek a ja mam grafike jak w zwyklej samochodówce. Chciałbym wiedziec jak to moge zmienic bo grzebałem w ustawieniach ekranu i nic mi to nie daje. Tam jest cos o zmianie jasnosci zeby były widoczne dwa emblematy - tego tez nie rozumiem, a moze to jest potrzebne do teg efektu - czekam na pomoc!

Z taką kartą nie rób se nadzieji na więcej, bez obrazy ale masz syfną karte i nic z nią nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sama gra jest lipna i prosta jak barszcz.

EEEE co ty gadasz :D 670 w te czy w tamte to żadna różnica B)

Z taką kartą nie rób se nadzieji na więcej, bez obrazy ale masz syfną karte i nic z nią nie zrobisz.

ok, ale napewno nic nie da sie pokobinować? bo moj brachol ma tak samo tyle ze karta to ATI jakaastam i tez ma 64mb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Mam pewien problem. Gram na sprzecie AMD Athlon XP 1,84GHZ 512 RAM, GeForce4 MX 440 AGP8X 64mb. Moja grafika w NFS MW rozni sie od innych. Moj brat ma grafike tak jak na tym obrazQ (podczas jazdy) 1824142[/snapback]

Z taką kartą nie rób se nadzieji na więcej, bez obrazy ale masz syfną karte i nic z nią nie zrobisz.

Pytanie N/C i odpowiedź N/C. Najłatwiej powiedzieć że karta jest syfna i nic się nie da zrobić nie?

 

FrApPiE to ustawienie jasności jest jak sama nazwa wskazuje ustawieniem jasności, więc to nie ma nic do rzeczy. Ja osobiście tam widze jedno logo a jasność mam na dobrym poziomie, nie przejąłem się tym zbytnio. Żeby wejść w szczegółowe ustawienia grafiki wciskasz "2" i tam ustawiasz detale i efekty.

 

Nie rozumiem też czym różni się grafika ze zwykłej samochodówki od grafiki z NFSMW?

 

edit: faktycznie są 2 loga ale to już dla mnie za jasno :)

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie N/C i odpowiedź N/C. Najłatwiej powiedzieć że karta jest syfna i nic się nie da zrobić nie?

 

FrApPiE to ustawienie jasności jest jak sama nazwa wskazuje ustawieniem jasności, więc to nie ma nic do rzeczy. Ja osobiście tam widze jedno logo a jasność mam na dobrym poziomie, nie przejąłem się tym zbytnio. Żeby wejść w szczegółowe ustawienia grafiki wciskasz "2" i tam ustawiasz detale i efekty.

 

Nie rozumiem też czym różni się grafika ze zwykłej samochodówki od grafiki z NFSMW?

 

edit: faktycznie są 2 loga ale to już dla mnie za jasno :)

Sprawdzałem jak ta gra wygląda na takim GF i nie dość że lediwe latał na zerowych detalach i 800x600 to jeszcze sposób rozchodzenia się światła został "odwrócony" :D samochody miały światło pod spodem a cień na górze :lol2:

BTW ja miałem radeona 64/128 i nie sądze żeby się dało na nim osiągnąć tyle co na screenie, lediwe by utrzymał detale samochódów w 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie N/C i odpowiedź N/C. Najłatwiej powiedzieć że karta jest syfna i nic się nie da zrobić nie?

 

FrApPiE to ustawienie jasności jest jak sama nazwa wskazuje ustawieniem jasności, więc to nie ma nic do rzeczy. Ja osobiście tam widze jedno logo a jasność mam na dobrym poziomie, nie przejąłem się tym zbytnio. Żeby wejść w szczegółowe ustawienia grafiki wciskasz "2" i tam ustawiasz detale i efekty.

 

Nie rozumiem też czym różni się grafika ze zwykłej samochodówki od grafiki z NFSMW?

 

edit: faktycznie są 2 loga ale to już dla mnie za jasno :)

gram na 1024 i na najlepszych ustawieniach. Poziom swiatła ma zablokowany jak i detale i deszcz... a programy twakujace nic nie robią!... Nie wiem dalczego! pomozcie! bo ja mam grafike jak w Underground a brachol na ati ma zajebiastą!

Edytowane przez FrApPiE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie dlaczego nie moge włączyc cieni (tych dynamicznych, pole zacieniowane) oraz "deszczu" (pewnie tych kropel) ? . W demie miałem tak samo, stery najnowsze grafa to GF Fx 5600 jak podawałem gdzieś wcześniej (demon szybkości to to nie jest, ale grać sie da :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Shiningami ma rację, najwyrazniej twoja karta poprostu nie obsługuje tych efektów i nic z tym nie zrobisz.

Nie chce mówić "a nie mówiłem" ale a nie mówiłem :D Ten typ tak ma bo np. w U2 karta mi nie pozwalała na uruchomienie Rain splashera czyli tych kropel wody na ekranie ( na co komu one skoro powodują przypominanie o tym że to tylko gra :D ).

 

Btw Czy GF 5600 obsługuje DX 9 ? Jeżeli nie to skorpio już ma odpowiedź ;]

 

P.S Męczył ktoś te gre na x64 ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw Czy GF 5600 obsługuje DX 9 ? Jeżeli nie to skorpio już ma odpowiedź ;]

Obsługuje tylko, że tak jak powiedział greg gra najwyraźniej wyłacza obsługe DX9 na mojej karcie. W akcie desperacji wymusiłem nawet jednostki PS i VS 2.0, gra (przynajmniej po testach :]) tak samo wygladala, a i szybkośc była taka sama .

Edytowane przez skorpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy po kazdym wygranym wyscigu z czlonkiem czarnej 15 nie powinienem dostac jego autka??bo dostalem tylko gofla V od numeru 15 a tak od zadnego nic tylko zawsze te dwa gazety do wyboru??jak to z tym jest??

i jeszcze jedno pytanie w jednym z tych dwoch gazetow do wyoboru po wygraniu kolejnego miejsca wygralem nowe autko(tak przynajmniej bylo napisane) ale nic nie mam w garazu i nie bardzo wiem gdzie wejsc zeby je dostac moze cor obic ??

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy po kazdym wygranym wyscigu z czlonkiem czarnej 15 nie powinienem dostac jego autka??bo dostalem tylko gofla V od numeru 15 a tak od zadnego nic tylko zawsze te dwa gazety do wyboru??jak to z tym jest??

i jeszcze jedno pytanie w jednym z tych dwoch gazetow do wyoboru po wygraniu kolejnego miejsca wygralem nowe autko(tak przynajmniej bylo napisane) ale nic nie mam w garazu i nie bardzo wiem gdzie wejsc zeby je dostac moze cor obic ??

dziekuje

Po każdej wygranej z jednym z czarnej listy losujesz karty ,pod któymś znakiem zapytania przy losowaniu kart jest ukryty dowód rejstracyjny pokonanego przeciwnika także to zależy od szczęścia czy wylosujesz dowodzik czy nie :) A 2 pytania nierozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze w jednej w dwoch odkrytych kart pojawil sie napis nowe dowolne autko cos takiego i nie bardzo wiem o co chodzi bo zadne autko nie pojawila sie w garazu a z salonu tez nie moge nic ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladnolem ok 10 ostatnich stron i nieznalazlem odpowiedzi, gdzie jest mniejwiecej "stary most" o ktorym mowi mia w ostatnim wyscigu?

lewy gorny rog mapy

 

nie wie ktos czy da sie wgrywac jakies samochody nowsze bo veron by sie przydal czy tez salem 7 =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze w jednej w dwoch odkrytych kart pojawil sie napis nowe dowolne autko cos takiego i nie bardzo wiem o co chodzi bo zadne autko nie pojawila sie w garazu a z salonu tez nie moge nic ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>

Może dostałeś uwolnienie auta z policyjnego parkingu albo dorobienie dodatkowego X w dowolnym samochodzie.

 

Dodam, że jeśli chcesz odkryć Pink Slipa to strzelaj w te trzy lewe karty za pierwszym razem (w sensie że masz 2 do wyboru, to pierwszą wybierz którąś z lewej). Jak robiłem w ten sposób, czyli najpierw którąś z lewej, później unique performance to zawsze trafiałem w samochód. Ale jak najpierw brałem performance i już tylko z jednym strzałem zostawałem, to nigdy nie trafiałem w pink slipa. Może to przypadek ale znając twórców tej gry możliwe że zrobili taki bubel (nie całkiem losowo ustawiane karty :) )

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoba ktorym nfs mw czesto doczytuje polecam wpisac w rejestrze w cache size taka wartosc: 113044530176 gra idzie cacy

No rzeczywiscie, teraz to niemalze tnie caly czas podczas gry :? prosze przyslijcie mi wpis ktory byl tam poprzednio bo go zapomnialem przepisac. Nie wiem jak u was ale u mnie po tej "modyfikacji", gra znacznie wiecej przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...