Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem mercedesa od siksy ale nie jest to wymarzona maszynka do tuningu. Tylko tyle z niego wycisnąłem. Bodykit w ostatecznej wersji ale może później z kolorkami karoserii coś się bardziej odpowiedniego wymyśli.

Dołączona grafika

Reszta fotek w galerii aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dalczego Ty tego nie zrobisz sam, tylko czekasz az ktos zrobi to za Ciebie ? napisales nawet co zrobic, wiec ja nie widze problemu, takie to trudne ???

Moze juz to zrobil, moze nie ma gry, moze czeka czy ktos bedzie mial wfekty podobne do jego, itd. :)

Ja to juz probowalem i mnie to nic nie dalo.

Po drugie nie jet to raczej zwiazane z zajmowaniem czy nie wykorzystywaniem ramu przez gre bo podczas tych przyhakow nie mieli HDD.

I nawet ludzie z 1GB maja ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobujcie innego triku. Ja wczoraj pogralem i znalazlem rozwiazanie na docinki i spowolnienia. Jak zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy biore alt+tab, pulpit potem znowu wracam do gry i wsio myka pieknie i plynnie. Zobaczcie czy u was pomoze :wink:

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziala, ale jest nieco wkurzajace - wychodzic z gry srednio co 15 minut, czesto w srodku wyscigu.. Do tego trzeba zauwazyc, ze taki alt+tab, albo c+a+d troche miela, zanim zminimalizuja NFSka. Oby to poprawili szybko - sciagam wlasnie Caty 5.11B - moze cos udalo sie zadzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjscie do pulpitu tez mi pomaga, ale to jest tylko dorazne rozwiazanie problemu. Z niecierpliwoscia czekam na jakiegos patcha. Co do samej rozgrywki to nie kupujcie Lamborghini Gallardo. Dla mnie ten woz to totalna porazka. Strasznie wolny ten wozek jest i do tego odglosy silnika beznadziejne. Musze czym predzej pokonac tego łynta nr 3 i zakupic Mustanga GT. Czuje, ze to bedzie najlepsza bryczka jaka jest dostepna w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten merol SLK to G..... . Handling równy 0 . Przyspieszenie też nei najlepsze . Po co ja go kupiłem mogłem dalej jeździc moja supra a ty 75 kawalkow slizga sie po drodze . Może ktoś już wynalazł lek na te przyciny w grze ?? Jest moze jakis inny sposob na zdobywanie kasy w MW oprocz wyscigow bo mam malo :/ . A i nie wiem jak wam ale nie moge trafic tego "markera" co samochod daje albo darmowe wyjscie z wiezienia albo inne . A tak się paliłem na porshe BARONA :D . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porobiłem kilka testów i wychodzi na to, że jest to problem z kodekami. Przeinstalowałem windowsa i bez zainstalowania pakietu kodeków praktycznie w ogóle nie było przycinek. Gdy je zainstalowałwm odrazu zaczęło rwać niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że po za mną tylko jedna osoba jeździ eclipse :D heh moje 2 auto (punto się poszło walić :P ) następnym będzie bjutifulny Lotus Eliese :D heh fest mi sie podoba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja nim jezdze (jezdzilem ;(). Tylko save poszedl sie walic na 30%... wg. mnie swienty samochod, gram nim (gralem) ciagle i byl wypas, wygralem caymana i odrazu poczulem ze jes gorszy. Caman poszedl do innego kierowcy *(czyt. sprzedalem go;p). Moglby ktos mi podeslac save jak sie walczy z tym murzynem na 30%? Keares cos mowile ze wysle ale chyba go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze dzwieki w gierce to ryk silnika Mustanga GT oraz Porsche Carrera GT <_<

 

co do trzymania sie drogi to moim zdaniem rzadzi Cayman, Lotus Elise oraz Lambo Gallardo

w sumie to zalezy od naszego sposobu jazdy, wejsc w zekrety itp

 

Moj kumpel wymiata tak corvetą ze jestem w szoku, drugi skoleji stawia na szybkosc i odbija sie od band

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem , nei moge zapsiac stanu gry , mialem 9 % jezdziłem troche pokonałem chłopa 13 bl mialem juz 16 %

i chce sobei zapisac a tu lipa pisze z enei mozna zapisac , wiec wyszedłem z gry ...i wchodz ejeszce raz i mam

9% ... w U2 autozapis dziłął a tu nic nie chce sie zapisac ....czy ja o czyms nei wiem ...

Ps ...nie wiem jak wam ale mnie ta gra stzrasznei łątwa sie wydaje , rozjezdzam wszystkich golfem

i to nie sa porazki za maja straty 2,3,4 s ale to sa kleski , majapo 10 i wiecej sek straty na mecie do mnie ....

gneralnei w kazdym wyscigu tak jest nawet z tymi z black listy ....narazie rozjechałem 13 czy dalej poziom jest wysczzy bo pzrechodze wszystko za pierwszym razem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem , nei moge zapsiac stanu gry , mialem 9 % jezdziłem troche pokonałem chłopa 13 bl mialem juz 16 %

i chce sobei zapisac a tu lipa pisze z enei mozna zapisac , wiec wyszedłem z gry ...i wchodz ejeszce raz i mam

9% ... w U2 autozapis dziłął a tu nic nie chce sie zapisac ....czy ja o czyms nei wiem ...

Ps ...nie wiem jak wam ale mnie ta gra stzrasznei łątwa sie wydaje , rozjezdzam wszystkich golfem

i to nie sa porazki za maja straty 2,3,4 s ale to sa kleski , majapo 10 i wiecej sek straty na mecie do mnie ....

gneralnei w kazdym wyscigu tak jest nawet z tymi z black listy ....narazie rozjechałem 13 czy dalej poziom jest wysczzy bo pzrechodze wszystko za pierwszym razem ...

Ad 1) Sprawdź w ustawieniacg gry czy jest włączona fukcja autozapisu. Jeśli jest a gra nadal sama nie zapisuje Ci gry to może nie masz już miejsca na dysku <_<

 

Ad 2) Tak piszesz że trzeba się nieźle namęczyć by cię zrozumieć. Później jest coraz trudniej tak propo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam sterów do mojego Radeona 9200 ATLANTIS firmy Sapphire ponieważ mam pewien problem ...... kiedy gram w grę need for speed most wanted to po 5 minutach grania jak sobie gdzieś jeżdze to pokazuja mi się takie dziwne błedy typu pojawia mi się sciana białego koloru jak przez niego przejade to znowu widze jak chcecie zobaczyć to na dole macie załącznik do tego obrazka z błędem proszę pomóżcie

 

http://img520.imageshack.us/my.php?image=n...peedmwbd2ot.png

 

mój kompujter to

Intel Celeron 1.70 Ghz

512 MB RAM

Sapphire Radeon 9200 Atlantis 128 mbit i 128 MB

Windows XP Professional Service pack 2

 

pliss pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tak sobie przegladam folderki od nfs mw, wposzukiwaniu muzy, bo chcialem dac swoja (da sie tak czy nie???), i natknalem se na tajemniczy folder "cars" ;)

 

Jakie bylo moje zdziwinie gdy zobaczylem ze Camaro, i inne autka z wersji Black, rowniez tam sie znajduja, wiec chyba wystarczy je jakos odblokowac. Wyszedl juz jakis patch zmieniajacy zwykla na black?

 

Obecnie bujam sie Supra, jednak jej wyglad troszke mnie razi... RX8 ladniejsze, ale zwykla wersja dupiata, chyba poczekam ne EVO.

 

Wypas gierka, ale te przyciny... wkurzaja mnie na maxa. 1fps potrafi irytowac, hmmm cieakwe czy na serio jest to spowodowane kodekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po opakowaniu poznasz :P

He he he :)

W Challlenges idzies do konca. Jesli masz 69 wyzwanie "BlackEdition Challenge" to .. no chyba jasne ;)

Ale to trzeba dotrzeć aż tam, a mnie chodzi o zorientowanie się po zainstalowaniu od razu .... ;)

 

Gra ktoś kierownicą w tę grę? Przypisałem odpowiednie funkcje do poszczególnych jej przycisków (czerwony logitech) ale gdy zaczyna się wyścig kierownica jest nieaktywna, klawiatura działa a "fajera" nie :/ O so chozi??

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* bonusowe, niesamowite wozy: ’67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR

* dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.

* bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge

* 3 specjalne wyścigi

* dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów

* bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm tak sobie przegladam folderki od nfs mw, wposzukiwaniu muzy, bo chcialem dac swoja (da sie tak czy nie???), i natknalem se na tajemniczy folder "cars" ;)

 

Jakie bylo moje zdziwinie gdy zobaczylem ze Camaro, i inne autka z wersji Black, rowniez tam sie znajduja, wiec chyba wystarczy je jakos odblokowac. Wyszedl juz jakis patch zmieniajacy zwykla na black?

1778872[/snapback]
Czy wersja podstawowa a black edition różnią sią menu albo obrazkami? Jak rozpoznać zaraz po zainstalowaniu?
Przy uruchamianiu, po intro w dolnym prwaym rogu jest wersja. 1.0 to wersja zwykła, 1.2 to wersja Black Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...