Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Ehh... czasem to z fajnymi ludźmi przychodzi się ścigać na necie. Zapomniałem zmienić auto i jechałem zwykłym mustangiem, pozostali tuningowanymi porszakami i jakie było moje zdziwienie kiedy wygrałem wyścig i to z dużą przewagą :lol2:

Tylko nie wiem dlaczego nawet o takiej godzinie mam lagi... :?

To wlasnie (mam taka nadzieje ) byl mankament gry w demo NFSa przez siec - nie wazne jaki samochod bys wzial to i tak mial taka sama moc jak inni czyli tak jak w twoim przypadku miales Mustanga a oni pewnie Porszaczka Tuning mode [; Wiec EA nie moglo dac ci przegrac ;)

Oby tego nie bylo w full [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy starcie na tych wstawkach fmv to wiadomo,ze sa i to nawet u mnie do 20 w 1024x768 przy max fsaa,ale tylko przy starcie.To sie nie liczy

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media Marktu :) Dla tej gry kupiłem kierownicę :D Wprawdzie żadną super, no ale... :P Compressor Supreme Force Feedback :) Stwierdziłem że nie będe dawał 300zł za kierownicę ;) A u znajomka grałem na tej i była super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media Marktu :) Dla tej gry kupiłem kierownicę :D Wprawdzie żadną super, no ale... :P Compressor Supreme Force Feedback :) Stwierdziłem że nie będe dawał 300zł za kierownicę ;) A u znajomka grałem na tej i była super :)

A jednak kupiłeś heheheh :]]]]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

w sumie nie odpalałem dema ale mam pytanko, barton 2ghz, 1gb ddr, radek 9550 128/128 - czy na takim sprzęcie uda się pograć bezstresowno w 800x600 śdrednie detale ??, zastanawiam się nad dokupieniem x700 radka agp 128/128, czy duż różnica w przyroście będzie (chodzi o przyrost dosłownie w nfs mw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuccie troche filmików, tylko najlepiej w avi bo dosc mam pieprzonego wmv I screeny w jak największej roździelczości, bo napatrzeć sie niemoge!!!!!

Morzna tuningować camaro? jeśli tak bedzie to wygladac conajmniej nie symetrycznie <_<

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Spodziewalem sie czogos lepszego po tym Most Wanted... przeszedlem do tej pory pare eventow i troszke kariery watek fabularny jest calkiem fajnie zrobiony napewno lepiej niz w undergroundzie;)

nie wiem tylko czemu niektore filmiki sie tna na poczatku a potem smigaja normalnie?! bo gra chodzi plynnie

nie wie ktos moze kiedy dostajemy camaro? bo przejzalem wszystkie 32 samochody i po camaro ani sladu;(

 

podczas 1 filmiku trzymajcie lapy na klawiaturze;))

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial mnostwo czasu to bym gral i gral ;]]] ja rowniez jestem na 12 miejscu w blacklist.. 2ga czesc miasta bardziej mi sie podoba. pogoda jest oszalamiajaca..widac ze sa chmury ale sloneczko lekko swieci, nagle sie robi ciemno, wiatr porywa liscie i zaczyna padac.. cud-miod jednym slowem. ciekawy jestem jaki bedzie ten finalowy wyscig o razora ;] ciekawe... szkoda ze na tablicach rejestracyjnych nie pojawiaja sie nasze nicki tylko jest NFSMW ;o ale ogolnie jest klawo jak cholera B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

W grudniu powinienem mieć:

Procesor:AMD Athlon 64 3200+

I karte graficzną:RADEON 9800 PRO 128 MB-256 BIT.

Czy gra mi pujdzie? Ramy to z 512 chyba będe miał jak sie rodzic zgodzi.Bo teraz mam: Geforce 440 MX,256 ram,Procesor celeron 2.0 ghz.I prawie żadna z nowych gier: Nawet Black & White 2 nieidzie bo moja karta graficzna niejest zgodna z Pixel Shaderem.A o MOst Wanted niema mowy chociaż underground idzie spokojnie(ale nie na ful detalach:) )A więc nie proszę o komentowanie: Sprawdź sobie albo coś.

Tylko o pomoc.

Dzięki

PS.Ej a 512 ram to moze być tak napisane: 512 KB?

Sorki nieznam się na tym ;)

Edytowane przez TomAlek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, ludzie, po co wy sie ze sprzętów spowiadacie? oO i to:'pojdzie mi?' ehhh...

powiem tak, gra swietna, powrot do korzeni jest, ale lekki niedosyt mam.

co do bullet'a to imo zle został rozwiązany, chociaz fajna sprawa, szkoda tylko, ze ostatnio co druga gra korzysta z bullet'a i nie wszedzie to wychodzi tak jak w Maxach ;]

edit: zapomnialem o max. predkosci, demko - 346km/h Cayman [;

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sie ze sprzętu niespowiadasz to sobie wyłącz sygnature mondralo :|Pytam się bo:

Niewiem czy dbry sprzęt kupuje.

Poco mam kupować gre jak mi np. ona niepujdzie?

A tak ogólnie- POMOCY!!:]

 

(sbchp250

<-- wielki dzięki przynajmniej umiesz pomóc.

A co znaczy: Pojemność pamięci Cache L2 512KB ?

 

Aha niewiadomo czy zostane na Ramach 256 czy 512 będe miał bo zależy od taty który z Grecji wraca :)ALE CZY GRA PUJDZIE?

Edytowane przez TomAlek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.Ej a 512 ram to moze być tak napisane: 512 KB?

Sorki nieznam się na tym ;)

Ojoj nie ten dział forum.

Chyba ci chodziło o 512 MB - tak sie pisze, a czasami do tego np. PC2100 czyli 266MhZ efektywnie (133Mhz realnie). Chcesz więcej to pytaj w innych działach.

 

Pojemność pamięci Cache L2 512KB chodzi o procesor ?? Jest to pamięć podręczna procesora L2 oznacza pamięć drugieo poziomu, pierwszego poziomu to pamięć L1, zarówno pamięć L1 i L2 sa bardzo szybkimi pamięciami L1 jest szybsze od L2. Napisałem tak "na prosty rozum" Jeżeli chcesz wiedziec więcej na temat Cache to ma TU wszystko w jednym miejscu.

Widze że jesteś "prawie" znawcą :) pamiętaj zebyś zawsze pisał np 512MB jeżeli napiszesz małe b to kumaci pomyślą ze to zupełnie inna wielkość. 1KB=8Kb

 

Jezeli bedziesz miał 256MB ram to też pójdzie (mała rada: zmien jakość tekstur na mniejsza przy 256MB ram)

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty sie ze sprzętu niespowiadasz to sobie wyłącz sygnature mondralo :|Pytam się bo:

Niewiem czy dbry sprzęt kupuje.

Poco mam kupować gre jak mi np. ona niepujdzie?

A tak ogólnie- POMOCY!!:]

 

(sbchp250

<-- wielki dzięki przynajmniej umiesz pomóc.

A co znaczy: Pojemność pamięci Cache L2 512KB ?

Nie no kolega ma ambitne pytania :lol2: Nie ten dział Panie Janie... Cache L2 512KB => Pamięć Cache ( pamięć podręczna ) drugiego poziomu (L2) o pojemnośći 512KB (kilo bajtów)... L2 są już od dawnaa integralną częścią CPU. Jak chcesz się dowiedzieć o zasadzie działania pamięci cache ;) to zapraszam do odpowiedniego działu...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce dobre cienie !!!

To zmien karte graficzna :) A narazie poki jej nie masz to catalisty 5.11 wygladzaja cienie lisci i samochodów na radeonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakies screeny z gry i napiszcie cos o multi...

 

jesli chodzi i wymagania czy pojdzie czy nie to ja powiem tak, grałem w demko i na takim sprzecie jak mam w podpisie gram w ustawieniach: 800 x 600 full detale, fssa prawei na maxa i dziala przepieknie, Widac jak gra jest dobrze zoptymalizowana

A jak sie obudziles, to miales mokre majtki?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Cześć wszystkim.

W grudniu powinienem mieć:

Procesor:AMD Athlon 64 3200+

I karte graficzną:RADEON 9800 PRO 128 MB-256 BIT.

Czy gra mi pujdzie? Ramy to z 512 chyba będe miał jak sie rodzic zgodzi.Bo teraz mam: Geforce 440 MX,256 ram,Procesor celeron 2.0 ghz.I prawie żadna z nowych gier: Nawet Black & White 2 nieidzie bo moja karta graficzna niejest zgodna z Pixel Shaderem.A o MOst Wanted niema mowy chociaż underground idzie spokojnie(ale nie na ful detalach:) )A więc nie proszę o komentowanie: Sprawdź sobie albo coś.

Tylko o pomoc.

Dzięki

PS.Ej a 512 ram to moze być tak napisane: 512 KB?

Sorki nieznam się na tym ;)

1 post wymagania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra, spoko :D jutro sie bede zachwycal? full wersja, ale jak anrazie demko...hmm nie wiem dlaczego ale na full detalach co jakis czas chaczy mi gre :o hmm moze demko sie zjebalo bo co chwile blad wyskakuje :D ale odrazu po instalacji na full 800x600 gra chodzila dobrze :)

 

A co do NFS'a to nic nie przebije NFS1...byl,jest i bedzie najlepszym NFSem :) moze ma ktos 1 na XP'ka?? :D

 

 

Aaa co do recordow w demku :<

 

212mil/h nie mialem na km wiec, trzeb sobie zmaienic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...