Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już straciłem nerwy do tej gry :angry: Próba 43 i 44 jest dlamnie nie do przejścia :angry: W 44 bezprzerwy mnie te zasrane SUV-y denerwują bo wjeżdżają we mnie, no i ten wóz policyjny jest beznadziejnie badziewny, jak we mnie wjadą to już nie wyjade bo ten badziew rwie gume jak głupi i jest dużo za lekki bo wylecenie do góry to prawie rutyna :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty oczekujesz po 2x256mb ramu ? -_- Ja podczas gry żadnych wczytywań nie miałem. (ale dziwne spadki fps na 1 sekunde - tak)

Oczekuję tego, ze gra ktora zajmuje 200MB pamięci (na detalach w jakich gram) plus do tego 190MB windows nie będzie korzystać z pamięci wirtualnej bo po jaką cholere skoro jest jeszcze wolna pamięć fizyczna?? I to korzystać z pamięci wirtualnej w tak nieudolny sposób skoro nawet defragmentacja pliku wymiany nic nie daje. A nawet jeżeli ta gra potrzebuje obecności 2GB Ramu (ktoś miał tyle, robił testy i nadal mu cieło, jedynie wszystko wczytywało sie szybciej), a wykorzystuje jedynie 200MB to oczekuje tego że w cholernych wymaganiach systemowych będzie napisane 2GB Ramu a nie 256MB. Bo przycinki i doczytywanie jak już pisałem chyba 100 razy (ale może nie doczytałes) mają miejsce bez względu na ustawione detale. Ktoś powie że mam nie patrzeć na wymagania systemowe bo od sprawdzenia jak mi bedzie działała gra są dema. Już odpowiadam, ze skoro w demie żadne z tych cudów na kiju nie miały miejsca to oczekuję ze w wersji full będzie tak samo.

 

@chemiczny_ali ten trick był podawany w temacie. Wpisujesz na ekranie tytułowym (ten ze stojącą BMW i suvami w tle) gry "burgerking" i otwiera Ci się dodatkowa próba, po przejściu której możesz montować "unique'i" w kazdym samochodzie poza karierą i to nawet wszystkie na raz. Samo osiągniecię maxa to już kwestia ustawien fury ale na pewno dojdziesz sam do tego. Zobaczysz też, że gdy lambo osiąga 419kmh to o zatarcie silnika nie trudno. Pozdro.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga wyjscie na win alt+tab i imho wyglada na to ze ram sie zapelnia i scina ,wyjscie do win ram sie wyproznia i dalej jest ok. Dziwi mnie jedno ze 1GB nie wystarcza :? Imho wina za sciny to karta graficzna jak nie wydala laduje tekstury da ramu i jest jazda... To takie moje gdybanie ale jak wyjasnic ze u mnie nie tnie???

Ciupałem sobie w MW parę godzin bez przerwy, oczywiście cieło lampka dysku se mrygała, popatrzyłem na maksymalne użycie pamięci i usłupiałem 600MB!!! rozumiał bym 1,2GB ale 600MB i tnie :shock: Wniosek jest jeden i oczywisty, gra ma nie zmienione zarządzanie pamięcią względem wersji z X-kloca (512MB ram) inaczej mówiąc wersja PC powstała na "odwalsię".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snoopy a masz moze zainstalowanego patcha 1.3 ? Bo ja mialem i wlasnie drugi juz raz mi wywalil jakis eror i gra wyszla do windy :mur: aaa i to znowu jak uciekalem policji kolo 40 min normalnie to mnie c... strzela :mur: :mur:. Zainstalowalem na nowo NFS zobacze teraz bez patcha, jutro sie pobawie z policja bo dzisiaj juz nie dam rady za nerwowy jestem, moze teraz mnie nie wywali.

 

Panowie jest SWIATELKO W TUNELU dla tych co zdazaja sie docinki podczas gry. Zainstalowalem nowe Omegi na Cat 5.12 i nie zauwazylem docinek zadnych czyzby to byl zloty srodek ? :-P niech ktos jeszcze sprawdzi ten kto mial docinki na tych Omegach czy u niego tez zniknely. Sprawdze jeszcze na samych Catach 5.12 ale bez CCC moze tez bedzie dobrze smigac. Wlasnie je instaluje pozniej zdam relacje czy docina czy nie. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko małe :] jest do zdobycia czcionka z Most Wanted - a dokładniej 4:

ta którą jest napsane: Most Wanted

Need For Speed

+ czcionka z menu (albo blacklist - ten gotyk)

Czcionka w konach (po zakończniu pościgu :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUBA TM zdrac tajemnice jak ustawiasz tego Gt bo moj za cholere nie chce wiecej ciagnac jak 360 km/h na tej trasie

podczas wyscigu naciskasz magiczny klawisz : "ESCAPE" i dalej klikasz na TUNING :P tam ustaw aerodynamike na MINIMUM :) Dalej wedle tak zwanego : SKILLA :P Jezeli wymiatales w NFS UG i UG2 na dragu to i tutaj tez wymieciesz :) POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Wcześniej gra haczyła na trzy różne sposoby co chwile (1. zaczyna klatkować ok 5fps 2. 10 sekund płynnie, 10 sekund masakry (1fps) 3. płynnie, półsekundowy zwis, płynnie, półsekundowy zwis).

 

Po zainstalowaniu Omeg na 5.12 jak ręką odjął z tego co do tej pory grałem! Polecam wszystkim wypróbowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie jazdy, opcja tuning Co to jest? Kazdy mowi co innego?

Możesz sobie w czasie wyścigu "na żywo" tak jakby to był komputer pokładowy, zmienić ustawienia dozowania nosu, wyskość zawieszenia i inne [ciach!]ły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Static-X Skinnyman

 

Decyzja zapadła. Przestaję grać w to [ciach!]o dopóki EA nie wypuści patcha umożliwiającego wyłączenie lub chociaż zmniejszenie catch-up (czyli pewnie na zawsze). Ta gra kosztuje mnie więcej nerwów niż daje radości. W połowie wyścigu mam wyrobione 700m przewagi, a na końcu koleś mnie wyprzedza :/ Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wyłaczyć te durne filmiki z aresztowania, na których dostaje lanie od jakiejś chudej laski? Stają sie troche nudne i nie można ich anulować w grze. Robie teraz probe radiowozem i sie tak zastanawiam skoro wszystkie radiowozy sa z żelbetonu to jakim cudem mnie akurat przypadl ten z teORT: ORT: ORT: ktury. Przecież nim nie mozna nawet przepchnac radiowozu celujac w tylny koniec boku i używając nitro. W dodatku z oponami typu slick co uniemożliwia ruszenie z innej nawierzchni niż asfalt. Jakoś policja nie mieli i nie wpada w poslizgi na trawie. Ciekawe. Ale to pewnie znowu ja oczekuje za duzo od gry.

 

@IamWeasel nie stresuj się to tylko gra. Przysiadz kiedyś do tego i jedź jakbyś się wogóle nie starał. Czyli trzeci bieg max i uderzasz we wszystko co sie da. Pod koniec przyspiesz i wygrasz. Tak robilem w undergroundach. Serio im mnie sie starasz tym latwiej wygrac. Jakby nie mogli po prostu ustalić że żeby pokonać komputer na danej trasie to trzeba przejechać ją w danym czasie i byloby spoko bez żadnych catchupow. Jak gdzies przywalisz to trudno komputer wygrywa, jak komp w cos dziabnie to życie Ty wygrywasz. Tak powinno być. A nie że komp dostaje jakiegos kopa jak mu za daleko uciekniesz. Bezsens.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Static-X Skinnyman

 

Decyzja zapadła. Przestaję grać w to [ciach!]o dopóki EA nie wypuści patcha umożliwiającego wyłączenie lub chociaż zmniejszenie catch-up (czyli pewnie na zawsze). Ta gra kosztuje mnie więcej nerwów niż daje radości. W połowie wyścigu mam wyrobione 700m przewagi, a na końcu koleś mnie wyprzedza :/ Paranoja.

Mnie też już te bugi dobijają :angry: Dzisiaj wreszcie rozwaliłem próbe 44 potem zrobiłem 3 następne i co się stało ? Ano gra sie wysypała ! grrrrrr :angry: Oczywiście w przechodzeniu misji bardzo skutecznie przeszkadzały zacinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to doganianie to jest manewr EA aby gra była trudniejsza i nie przechodziło się jej z miejsca tylko troche pokatować (walić to że po 30m jazdy przeciwnicy się wbiją w jakąś ścianę...) tak samo z innymi apektami:

Policja przejeżdża przez kolczatki - a my możemy ich rozwalić całkiem szybko dlatego też są takie niedorobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prodigy - You'll be under my wheels.

 

Tak dokładnie po co robić poziomy trudności. Zamiast tego dali catch-up. A policja jest jeszcze gorsza, jade sobie autostradą grubo ponad 300 a policja zdążyła zawrócić zanim ją wyminołem a po następnej chwili już siedzieli mi na ogonie. A totego te przycinki. chyba też przestane w to grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Kurcze, wstyd się przyznać ale nie moge przejść gry <_<

Dokładnie to nie mogę zdobyć jednego, ostatniego kamienia milowego aby ścigać się z Razor'em. Już z kilka prób robiłem i nic. Zawsze mnie złapią. Może jakieś rady? I nie mówcie że trzeba próbować bo już z tydzień siedze i nic :angry:

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[RONIN] - ja jeździłem po autostradzie cały zas (tej w pierwszym mieście) aż nie zaliczyłem 2 kamieni milowych z tych co tam są ;] i odpowiedmoch notowań ;] takze looz a potem już tylko 3x kamień milowy gdzie trzeba przejechadź przez radar z odpowiednią prędkością i już mam 10000000 notowań + 5 kamieni milowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ronin tak jak napisal kev jezdzij po autostradach w pierwszym miescie, zawsze miej zapas spowalniacza i nitro na wszelki wypadek. Jak zaliczysz kamienie, postaraj sie zgubić wsparcie i helikopter i wbijaj sie szybko na pole golfowe sasiadujace z autostrada. Jak zrobisz to w odpowiednim momencie mozesz zgubic nawet kilka radiowozow a bedac na polu golfowym kieruj sie do pobliskiej kryjówki w takim jakims motelu czy cos. Musi sie udac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wiekszy problem do razora doszedlem bez weikszych preoblemow, pokonac go tez nie bylo ceizko, ale zakonczenie jak dla mnie jest skopane na maxa tzn samow w sobie jest spoko ale te corvetty to sa nie do przejscia nie da sie ich staranowac ani odepchnac a tym bmw wogle sie nie da jezdzic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wiekszy problem do razora doszedlem bez weikszych preoblemow, pokonac go tez nie bylo ceizko, ale zakonczenie jak dla mnie jest skopane na maxa tzn samow w sobie jest spoko ale te corvetty to sa nie do przejscia nie da sie ich staranowac ani odepchnac a tym bmw wogle sie nie da jezdzic:/

Jazda bmw to kwestia przyzwyczajenia. Corvetty wal w tył to będą latały jak konserwy. Pzejśćsię da. Musisz jeździć przez 5 minut, zanim dostaniesz wiadomość od Mii co robić dalej. Nie da się temu pościgowi uciec tak po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze posty i widzę że im lepszy sprzęt to większe problemy macie :lol:

Wykosztowaliście się na dżiforsy 6600 i wyższe i teraz płacz że gierka przycina, że niezoptymalizowana...

No cóż, ale nie wiem o czym mówicie B) A gram na sprzęcie jak w podpisie, między innymi 1Gb ramu, Radek 9550(!) delikatnie podkręcony 325/450, omegi 2.6.25a, wersja gry 1.2.

U mnie gierka przycina TYLKO gdy pojawi się dym, a mianowicie jeżeli palę gumę na starcie wyścigu lub rozwalę stację benzynową :)

Poza tym bez najmniejszego zająknięcia gierka sobie lata. Ustawienia? Proszę bardzo:

 

1024x768,

Pełnoekranowe wygładzanie krawędzi - maks

Filtrowanie tekstur - maks

synchronizacja pionowa - wyłączone

poziom szczegółów świata - 1/3

szczegóły odbić od nawierzchni - 1/3

cienie - 0

geometria auta - wysokie

szczegóły refleksów na aucie - wysokie

odświeżanie refleksów na aucie - wyłączone

deszcz - włączone

efekty wizualne - niskie

 

 

Aha

Na 54 stronie tego topica bako15 pisze:

 

Wiecie co tez mialem przycinki na obojetnie jakich ustawieniach graficznych ale teraz przed uruchomieniem gry wylaczam proces ashWebSv.exe oraz frapsa.No i narazie nie mam przycinek, mi to pomoglo

No sory, ale po co do tej pory grał z frapsem? :blink: Ja zabijam procesy żeby zwolnić jak najwięcej ramu, a niektórzy uruchmiają dodatkowe :blink: Chyba że widok liczby klatek w rogu jest taki podniecający i ważniejszy od komfortu grania...

Niektórzy są naprawdę dziwni...

 

Reasumując gierka całkiem całkiem :)

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z nakazami konfiskaty auta ? Wiem że defaultowo są 3, raz użyłem karty i mam 4. Rozumiem że 4 razy mnie dupną i nie mam autka, ale czy można je potem jakoś odzyskac, ew. czy można jakoś zmniejszać ilość nakazów konfiskaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie tym moim ulubionym Porsche CARRERA GT zrobilem nowy rekord na dragu (4 trasa) a mianowicie 15.24s i predkosc jaka uzyskalem to 388 km/h :) Pozdro !!

Ja tez troche jezdzilem i wykrecilem taki czas na tym wlasnie dragu 15.08s przy nizszej od twojej predkosci bo 331 km/h HEHE :lol2:

post-127329-1134357297_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z nakazami konfiskaty auta ? Wiem że defaultowo są 3, raz użyłem karty i mam 4. Rozumiem że 4 razy mnie dupną i nie mam autka, ale czy można je potem jakoś odzyskac, ew. czy można jakoś zmniejszać ilość nakazów konfiskaty ?

Zabiorą ci, chyba, że sobie auto pozmieniasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

sorki ze w temacie o pelnej grze pisze o demku, ale nie moglem sie powstrzymac.

odgrzewany kotlet to malo powiedziane.

malo dynamiczny, odgrzewany kotlet to tez malo.

malo dynamiczny, nieciekawie wygladajacy odgrzewany kotlet. to chyba najlepsze okreslenie tego odpicowanego slimaka. chociaz po tym jak widzialem demko na PS2 a potem screeny z wersji PC spodziewalem sie, ze bedzie wygladac ZNACZNIE lepiej. a tak... jest gorzej niz Burnout 3 (o Revenge nie wspominajac)

wam to sie na serio podoba? bo mnie juz bardziej wkrecila TrackMania Sunrise (czy jakos tak) - dynamika wieksza, momentami grafika (moim zdaniem) bije na glowe NFSa i... duzo plynniej, szybciej, ciekawiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze w temacie o pelnej grze pisze o demku, ale nie moglem sie powstrzymac.

odgrzewany kotlet to malo powiedziane.

malo dynamiczny, odgrzewany kotlet to tez malo.

malo dynamiczny, nieciekawie wygladajacy odgrzewany kotlet. to chyba najlepsze okreslenie tego odpicowanego slimaka. chociaz po tym jak widzialem demko na PS2 a potem screeny z wersji PC spodziewalem sie, ze bedzie wygladac ZNACZNIE lepiej. a tak... jest gorzej niz Burnout 3 (o Revenge nie wspominajac)

wam to sie na serio podoba? bo mnie juz bardziej wkrecila TrackMania Sunrise (czy jakos tak) - dynamika wieksza, momentami grafika (moim zdaniem) bije na glowe NFSa i... duzo plynniej, szybciej, ciekawiej

Trackmania jest na jeden wieczór - najlepsza zabawa w trackmanii jest tylko w multi i tylk oze względu na edytor tras. Nie można tych dwóch gier porównywać bo są zupełnie różne.

Poza tym średnio cokolwiek można powiedzieć nie grając w pełnąwersję jednak, a że demo nie zachęca, to już inna sprawa. Choć mnie zachęciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768,

Pełnoekranowe wygładzanie krawędzi - maks

Filtrowanie tekstur - maks

synchronizacja pionowa - wyłączone

poziom szczegółów świata - 1/3

szczegóły odbić od nawierzchni - 1/3

cienie - 0

geometria auta - wysokie

szczegóły refleksów na aucie - wysokie

odświeżanie refleksów na aucie - wyłączone

deszcz - włączone

efekty wizualne - niskie

Ale z czym do ludzi? Przeciez na tych detalach to wygląda jak NFS:HP. Co z tego że grasz w 1024 z full AA jak to wygląda beznadziejnie? To ja już 100 razy wolalbym grać w 800x600 bez AA ale z detalami, które sa jednymi z wazniejszych atutow tej gry, albo chociaż detale świata na maksa. Sprawdzałes chociaż wizualnie róznice? Zobacz sobie jak wygląda ulica, nie masz pacholków, beczek, drzewek i wielu innych rzeczy. Refleksów otoczenia w lakierze samochodu też nie masz bo ich odswieżanie masz wyłączone i nie ma znaczenia że szczególy tych refleksów masz wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...