Skocz do zawartości
Fahtrin

Jaka Klawiatura?

Rekomendowane odpowiedzi

Podajecie wiele propozycji naprawdę ciekawych klawiatur.

Ale większość z was nie określa najważniejszego (przynajmniej dla mnie) czynnika.

Jak u nich z ciszą.

 

Sam poszukuję klawiatury w okolicach 100zł (najlepiej z podświetleniem) i bardzo zależy mi, aby była ona cicha.

No więc?

Co możecie powiedzieć na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na te klawki?

http://allegro.pl/item307614489_klawiatura...board_hit_.html

http://allegro.pl/item309522980_okazja_mic...0_oem_w_wa.html

Która lepsza? Szukam czegos takiego w tej cenie..Nie może być ani zeta wiecej ! ;]

Moze inne propozycje?

Logi nie nadaje się do gier, blokuje się przy takiej klasycznej kombinacji lewo+góra+spacja :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dnia wczorajszego uzywalem takiej klawiatury: http://www.dansdata.com/images/cordless/corddesk320.jpg

 

Jednak nie przezyla zalania. :(

Poszukuje rady jaka by tu teraz klawiature ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>, to na czym mi zalezy:

- cisza

- 'podporka' pod nadgarstki

- laptopowa tzn plaska, ale w zwiazku z punktem wyzej jedno drugie wyklucza

- o ile to mozliwe to bezprzewodowa

- im mniej multimedialnych klawiszy tym lepiej

- normalny [tzn duzy] enter

- kolor czarny

 

Podsumuwujac prosilbym o doradzenie jakies klawiatury spelniajacej te wymogi [a przynajmniej wiekszosc] reflektowalbym na cos ze stajni logitecha w cenie do 100zl. :)

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tania, cichą i oczywiscie z plaskimi klawiszami polecacie?

Obecnie mam BTC 6300 ale zalala mi sie i zgubilem 2 klawisze podczas czyszczenia, zresztą nie spodziewałem sie ze odżyje (po 2 dniach wyschla i dziala).

Ze wzgledu na brak klawiszy chcialem kupic cos podobnego albo moze Microsoft Curve. Moze cos zaproponujecie z A4techa ala BTC?

Zastanawiam sie rowniez nad kupnem BTC ale tanszych niz model 6300.

Ps. W BTC bardzo szybko zdzierają sie napisy na klawiszach i to jest spora wada. Zalety to cicha praca oraz bardzo przyjemna w pisaniu.

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nad klawiaturą i jak na razie jestem przy:

LOGITECH MEDIA KEYBOARD 600

Logitech UltraX Flat Keyboard OEM

 

I nie wiem co wziąć :( Chcę coś w miarę dobrego do gier i pisania.

A czy w tej MEDIA KEYBOARD 600 duże są klawisze ?

 

A tak odbiegając to szukam jeszcze myszki i na oku mam

Logitech RX 300

A4-TECH X-750F

 

i też mam problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie szukam do grania i pisania, kusi mnie ergonomicznosc Curvy 2000 tylko spotkalem sie z opinią ze do grania nie bardzo sie nadaje. Mam nadzieje ze posiadacze zdementują tą opinię :-P

Czy ta klawiatura rzeczywiscie nie ma klawiszy do wylączenia albo uspienia komputera?

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania się spokojnie nadaje.

Faktycznie nie ma tych przycisków. Ale da się ustawić jako usypianie / wyłączanie jeden z przyciskówm multimedialnych za pomocą InteliType Pro. Ja np. mam totalnie pozmieniane przypisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie szukam do grania i pisania, kusi mnie ergonomicznosc Curvy 2000 tylko spotkalem sie z opinią ze do grania nie bardzo sie nadaje. Mam nadzieje ze posiadacze zdementują tą opinię :-P

Czy ta klawiatura rzeczywiscie nie ma klawiszy do wylączenia albo uspienia komputera?

Curvy 2000 mam ją ;) i do tego X-718BF z podkładką Steelseries QcK bardzo fajny sprzęt do grania. W porównaniu z starą klawiaturą Tracer i myszą Creative niebo a ziemia:) więc nie masz o co się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curvy 2000 mam ją ;) i do tego X-718BF z podkładką Steelseries QcK bardzo fajny sprzęt do grania. W porównaniu z starą klawiaturą Tracer i myszą Creative niebo a ziemia:) więc nie masz o co się martwić.

Oto jeden komentarz który mnie troche zaniepokoił, dotyczący tej klawiatury:

" Nie do grania - nie da się używać naraz strzałki w górę i strzałki w prawo oraz strzałki w dół i strzałki w prawo. Ale do przeglądania stron www czy pisania - bardzo dobra. "

 

Myszkę tez, tą mam i nie narzekam za to kupilem jakąs podkladke twardą i nadgarstek boli po dluzszym czasie. Ta Steelseries QcK nie jest za twarda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem polecana przez wielu userów klawiature Microsoft Curve 2000 niestety po nacisnieciu 4 klawiszy klawiatura blokuje sie :(. Mam pytanie czy istnieje jakis program który naprawia ten bład? Czy cos takiego podlega gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czocza idz do sklepu i wymien na inna (moze Ci sie uda, jest jakis termin, w przeciagu ktorego mozna towar zwrocic, wymienic), inaczej granie stanie sie koszmarem.

Nie bierz tylko Logitecha Media, bo sie tez blokuje. Polecam Logitech G15 v.2.

 

A czasami jest tak, ze 1 klawisz blokuje inne, od biedy mozesz przypisac inne klawisze do wykonywanej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTC 6300 vs Logitech UltraX - w ktorej klawisze sa wyzsze? W opisie BTC mozna znalezc info 1/2 zwyklego klawisza. Logitech ma tak samo czy ma takie jak w lapkach ? Czy moze maja takie same ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UltraX Media/Premium ma niziutkie klawisze jak w klasycznym laptopie. W zasadzie jest nieblokująca, przynajmniej mi sie nie zalobkowała. Do gier sieciowych nie znam lepszej.

 

Skok klawisza jest z charakterystycznym wpadnięciem pod koniec. W laptopach Asusa i pewnie wielu innych jest identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czocza idz do sklepu i wymien na inna (moze Ci sie uda, jest jakis termin, w przeciagu ktorego mozna towar zwrocic, wymienic), inaczej granie stanie sie koszmarem.

Nie bierz tylko Logitecha Media, bo sie tez blokuje. Polecam Logitech G15 v.2.

 

A czasami jest tak, ze 1 klawisz blokuje inne, od biedy mozesz przypisac inne klawisze do wykonywanej akcji.

Niestety okres który moge wymienić klawe sie skończył, za pozno ja sprawdziłem ;( (brak czasu)

Mówisz ze Logitech UltraFlatX w tej klawiaturze równiez sie blokuja przyciski?

 

W sumie to sie zastanwiam czy nie kupic Lycosa albo G15 ale w G15 w tej nowej wersji nie podoba mi sie podswietlenie chyba pomaranczowe takie to babskie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcem kupić przewodową klawiaturę o niskim skoku klawiszy. Mile widziane są przyciski multimedialne. Ogranicza mnie budżet 50zł i fakt, że wysuwana półka ma 46cm szerokości, a więc klawiatura musi mieć raczej tradycyjny kształt. Ma ona służyć głównie do pisania.

Co w tej cenie jest godne polecenia jeżeli chodzi o jakośc wykonania i ergonomię pracy?

 

Narazie zastanawiam się nad:

 

- Modecom MC-7001

http://znak.pl/index.php?cid=172&scid=...=klamyModMC7001

 

- Labtec Media Keyboard

http://znak.pl/index.php?cid=172&scid=...abMediaKeyboard

 

- BTC 6301 - czy ma coś wspólnego z 6300?

http://znak.pl/index.php?cid=172&scid=...d=klastaBTC6301

Edytowane przez czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje kupić klawiaturę... do około 70zł. Szczura mam Razer'a Copperhead + Eyepad szmaciaka i jest super :)

Ma być cicha ( to priorytet ) do tego nie zacinająca się - czyli do grania...

Opcjonalnie może mieć podpórkę na łapki

 

Co wybrać?

 

Z tego co widzę to faworytami są

 

Logitech Ultrax , BTC 6300... może jeszcze coś innego?

 

Help :(

 

 

Edit: Jeszcze takie pytanie... czym różnią się UltraX Premium od Media?

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...