Skocz do zawartości
-=wasq=-

Zasilacz Tronje 550w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SimooN

DeunanK znowu kłamiesz!!!

Wyjaśnienie:

Ten osobnik (o nieustalonej płci) to znany bajkopiszarz. Pisze dużo i bez sensu, na wielu forach które znam już został(-a?) zdemaskowany ale zmienia nicki tak często że trudno znać wszystkie. Najczęściej używał(a?) nicków:

DeunanK

XiaO (+cyferki)

Kamcia(+cyferki)

... i jeszcze kilkadziesiąt innych ;)

 

Podaje się za pracownika hurtowni, sklepu komputerowego lub dużego serwisu :arrow: kłamie, nie zna żadnych konkretów z branży komputerowej i nie ma dostępu do cenników (online).

 

 

Pierwszy temat którego jest "bohaterem":

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=131388

(w temacie linki do innego forum)

kolejny jego "występ":

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=181024&hl=

 

Kłamie pisząc że nie jest właścicielem konta allegro Xiao19 ponieważ jako DeunanK właśnie to konto miał (miała?) w podpisie na kilku forach. Dowody? Proszę bardzo: (uid jest na allegro unikalny i przydzielony do konkretnego uzytkownika)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez KlifKomputery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>bezsensu to ty kolego piszesz

skoncz juz te bzdety i zegnam>> masz problem to sobie napisz to przyjaciolki

 

pozdro

 

 

masz moje dane sprawdz sobie w ksiazce telef. moze oddaj do NASA

D:::

 

P.Krzysztof

mickiewicza 23/37 ,98-200 sieradz

 

jak tak dalej pojdzie to zostaniesz bajkopisazem

obecnie pracuje w jednostce wojskowej w Leznicy Wielkiej

sobie sprawdz

 

zreszta i tak juz za duzo masz podane

Edytowane przez XiAo_20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niepisalem o tym ale moje podejzenie wzbudzilo to, ze konto Xiao19 zostalo zawieszone na dzien przed zarejestrowaniem sie DeunanK...ciekawe pozatym po co komu 2 konta na allegro ?, dziwnym rowniez trafem Xiao19 sprzedawal podobny stuff na allegro co krzys1579. W Policji niepracuje ale mi tu ze tak powiem sprawa brzydko pachnie.

 

Ale Klif, dales bardzo dobry dowod, respect.

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do Deunank z forum PCMAniak to wiesz ze znam d::

 

nazywa sie Kamila Zdunek ma 20 lat

mieszka na na ul. Lokietka w Sieradzu

 

obecnie moja dziewczyna >>>zatkalo cie hehe

zreszta co ja sie bede tlumaczyc ze szkoda czasu >>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie panie.

 

Jeżeli chodzi o ten zasilacz Tronje 550W to moge wam powiedzieć, że za te pieniądze w zupełności daje sobie rade.

Kupiłem to cudeńko i musze powiedzieć, że jestem zdziwiony po tym co przeczytałem na tym forum.

Biorąc pod uwagę wypowiedzi wszystkich "specjalistów" na tym forum na początki bałem się go podłączać do kompa.

Ale postanowiłe, że jednak to zrobie.

I co??

Wszystko działa. Komputer nie zamienił mi się w świeczke a zasilacz nie spalił się.

 

Pewnie powiecie, że na jakim cienkim sprzęcie go testowałem.

Oto moja konfiguracja kompa:

- Athlon 64-bit 3000+ (s. 939) VENICE

- 2 x 512MB Kingstone

- HITACHI 160GB SATA

- Gigabyte K8

i gwóźć programu

- Gainward GeForce 6600GT GS (to maleństwo najwięcej prądu u mnie ciągnie, dla nie wtajemniczonych wciąga więcej niż 6800 i dodatkowo ma osobne wejście zailania).

- DVD-/+ RW LG

 

Przy takim obciążeniu zasialacz wyrabia się.

Cichy, stabilny i niedrogi.

 

550W to on na pewno nie ma ale jakies 400 - 450W spokojnie.

 

 

Jeżeli jakieś pytania to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko masz początkujący uczestnik w sigu. Może jakbyś tu trochę posiedziałna forum to może byś z siebie błazna nie robił.

 

Z pewnością jesteś jednym ze sprzedawców, który myśli że tanim kosztem może wcisnąć kiepskiej jakości produkt użytkownikom tegoż forum.

 

Otóż nie :!: Ja i wiele innych osób, które sa na tym forum i które szanuję, określanych różnie zwykle przez "początkujących uczestników" nie mamy w tym żadnego interesu, żeby coś komuś wepchnąć i dlatego nasze opinie są jak najbardziej wiarygodne choć przyznam czasem zdażają się wpadki, ale w końcu jesteśmy tylko ludźmi.

 

Dobrze, że poziom tego forum z roku na rok się podnosi i dlatego wiele osób z właściwą rezerwą potraktuje takie wypowiedzi, bo cuchną kłamstwem na kilometr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten zasilacz Tronje 550W to moge wam powiedzieć, że za te pieniądze w zupełności daje sobie rade.

Za tą cenę, to ja wolę kupić fotrona 350-400W, który nie tylko lepiej da sobie radę, ale będzie bezpieczniejszy, dawał stabilniejsze napięcia i nie będzie tętnił jak zawałowiec.

 

Fxxx >> znamy sie

watpie

 

a co to za konto na allegro bo napewno niemoje

to ze mam jakis nick podobny >>to musze byc ja >>PARODIA

Zadziwiające, że mamy na tweaku usera xiao19, łączącego się z tego samego IP, co XiAo_20. Przypadek?

Chyba poproszę administrację allegro o podanie IP użytkownika allegro o nicku Xiao19 Jeżeli przypadkiem się pokryją, to masz problem; nie będę wnikał w powody Twojego postępowania, ale kłamstwo nigdy nie jest początkiem niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FALCONcom masz całkowitą rację ludzie kupują rózne zasilacze które "jakoś" działają, jedne krócej inne dłużej

fakt jest taki że akurat zasila twój konfig i wszystko jest ok nie znaczy że tak będzie zawsze, codegeny też zasilają

ale do czasu aż się spalą zabierając przy okazji coś z komputera.

Z mojej strony nikomu nie polecę tego zasilacza bo zepsuję sobie opinię o firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz niezły ale wtyczki ma beznadziejne <_<

Kilkakrotnie musiałem poprawiać układ wtyczki na karcie graficznej :?

Dopiero jej nagiecie pomogło...............

Moja ocena to 7/10, lecz gdyby nie wtyki dotałby 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie panie.

- Gainward GeForce 6600GT GS (to maleństwo najwięcej prądu u mnie ciągnie, dla nie wtajemniczonych wciąga więcej niż 6800 i dodatkowo ma osobne wejście zailania).

 

Po pierwsze drodzy Panowie, po drugie dawno sie tak niepoturlalem ze smiechu, Benito juz opisal bzdury odnosnie Twojego postu dotyczacego zasilki, Ty, kobieto lub mezczyzno dalas plame w jeszcze jednym temacie. To co wyboldowalem w tym poscie to B Z D U R A roku (a dopiero sie zaczal). 6800 tez ma dodatkowe gniazdo zasilania (wersja AGP, PCI-E dodatkowe zasilanie widzialem tez np. w Gigabyte`ach), primo. Secundo 6600GT lyka tylko 7W wiecej od 6800 (1939892[/snapback]

Zadziwiające, że mamy na tweaku usera xiao19, łączącego się z tego samego IP, co XiAo_20. Przypadek?

Chyba poproszę administrację allegro o podanie IP użytkownika allegro o nicku Xiao19 Jeżeli przypadkiem się pokryją, to masz problem; nie będę wnikał w powody Twojego postępowania, ale kłamstwo nigdy nie jest początkiem niczego dobrego.

 

True, true :-| ...szkoda, bo sie glupio Xiao wkopal. Ale stare chinskie przyslowie mowi "Kazde zrobione przez nas gó#@ wróci do nas''

Edytowane przez Soldier666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

przenieście sie do innego działu bo zaśmiecacie temat i niedługo bedzie tu 90% OT zamiast wniosków o kultowym zasilaczu trojne

Na razie te małe dygresje zostaną - sam prosiłem o wycięcie off, ale chyba wszyscy zainteresowani powinni to najpierw przeczytać

;)

 

Ty też święty nie jesteś, pod postem jest taki przycisk "zgłoś" po kliknięciu na niego można się wyżalić moderatorom :P

(minutą ciszy pominę cytowanie całego posta bez odniesienia się do jego tematu -> VII 6.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pomiary 2 Tronie na szybko -niestety skoki napięć podobne około 1/3 mniejsze tętnienia linia 12V wyłacza niżej (13V1),

i najciekawsze pomiary robione z moim kompem (sig) dało się ruszyć na oc komp w miarę stabilny (1 godz) pobór

prądu od strony 230V około 450W (pływa).

Z tego jednoznacznie wynika że te zasiłki to loteria (można trafić na w miarę dobrze zrobioną lub padlinę)

 

ps. Mało danych ale nie było czasu aby dobrze ją przetestować ("klient na wczoraj") :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldier666 mała dygresja do twojej wypowiedzi:

 

Secundo 6600GT lyka tylko 7W wiecej od 6800 (link), wiec wielkie mi halo.

Primo: Pisałem GF6600GT GS (Golden Sample) to maleństwo łyka więcej niż standardowy 6600GT i 6800.

 

Do uciagniecia twojego konfigu styknal by Fortron 300W.

Otóż droga Pani miałem ten zasilacz i jakoś twa teoria została obalona przez mojego kompa.

 

Pozatym nie sprzedaje tego zasilacza tylko go kupiłem z ciekawości i jestem zdziwiony jego możliwościami.

Jeżeli chodzi zabezpieczenia to moge powiedzieć coś o tym, bo u mnie w klatce są wieczne skoki napięcia i wywala mi bezpieczniki co jakiś czas.

Te wasze Fortron-y nie dały rady sobie z tym (2 tygodnie i papa) a Tronje jak na razie żyje i nie ma zamiaru zakończyć swej kariery w moim kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XiAo - Qrfa co za głupi krętacz. Kręcisz się LoL'q w zeznaniach. Oby jak najmniej takich ludzi...

 

Klifkomputery - gratki detektywie. :)

 

Falconcom życzę powodzenia. Tylko nie wylewaj nam tu żalu, jak pewnego pięknego dnia polecą iskry i... będzie boom. ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny >> d::

 

Spylon

jak masz cos do mnie to na PW ,a moze chcesz sie spotkac osobiscie to sobie pogadamy na ten temat dla mnie niema problema , moze przy piwku

 

bo jak widze uprawiasz jak inni offtopa bezsensu nieznajac osoby

wogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pomiary 2 Tronie na szybko -niestety skoki napięć podobne około 1/3 mniejsze tętnienia linia 12V wyłacza niżej (13V1),

i najciekawsze pomiary robione z moim kompem (sig) dało się ruszyć na oc komp w miarę stabilny (1 godz) pobór

prądu od strony 230V około 450W (pływa).

Z tego jednoznacznie wynika że te zasiłki to loteria (można trafić na w miarę dobrze zrobioną lub padlinę)

 

ps. Mało danych ale nie było czasu aby dobrze ją przetestować ("klient na wczoraj") :D

ja sobie go tak amatorsko testowałem, mierniczkiem oczywiście.

 

DFI NF4x Infinity

Semron 2800+@2.4GHz

Gainward 6600GT 500/1000@550/1100

512GoodRam + 256Infeon

Samsung 40GB ATA

DVD Liteon

1 karta PCI

Freezer 64Pro + wentyl w obudowie

 

testy wykonywałem przy: PRIME 95 - torture test, Real Time HDR (takie demko co pokazuje jak fadnie wygląda technologia HDR w kartach graficznych), net <------- wszystko zapuszczone na ok. godzine, miernikiem mieżyłem kilka razy wciągu tej godziny.

 

Wyniki:

12V: 11.90V

5v: 5.15V

 

Uważam że nie taki diabeł straszny...

 

PS/ nie, nie sprzedaje zasilaczy Tronje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta twoja maszyne to dobre 300w pociagnie ;] ja swojego hk katowalem opkiem na 1.8V jaki 7800gt i odchyly byly rzedu 0,02V na lini 5V i 12v

 

obciaz ten zasilacz a dopiero potem testuj ;]

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Może dostanie Chip Power :lol: :lol:

"Power" to nie, ale "Econo" ma jak w banku :?

 

Nie rób mi tego, juz dość mam problemów z klientami którzy się "gazet" naczytali :P

Przecież nie będę tego "Tronje" sprzedawał, jestem może głupi ... ale nie idiota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee. a kto ma teraz tego tronje co kupiłem na allegro? chciałem go oddać do Chipa na testy. Może dostanie Chip Power :lol: :lol:

pewno ktos teraz pobija rekordy w kręceniu FX 60 i Geforca 780gtx w SLi ;)

nie odbieraj mu tej przyjemności. A co do Chipa to pewno by dostał powera bo testowali by z innymi wypasami typu mega codegen 550W tracer 450W itp. No ale czego chcieć od tych super zasilaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XiAo_20 gratuluje kreatywności ale tak się składa, że i tak wszyscy Cię wszędzie poznają, ciekawe czemu z PCManiak.pl tak nagle zniknęłaś/zniknąłeś? Dla odświeżenia pamięci dodam, że tam to była Deunan K. i obiecała twarde dowody na swoje ponad 3 (czy ile tam było) GHz na Thourghbreadzie chłodzonym lodówką boscha :lol:

Pozdr

 

 

EDIT:tam mega super zasilaczem był colorshit...

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...