Skocz do zawartości
Carson

Matrix-mod-case Obudowa Z Drewna

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie będziesz nią rzucał w dal :wink: więc im cięższa tym lepsza :mrgreen:

 

EDIT: do tego poniżej - bez jaj to ile ona waży ( z bebechami ) ? :D :D

nie rozmawiasz z ułomkiem swoje jestem w stanie podnieść,

ale niech waży 30 kilo i co nie dasz sobie z nią rady ?

jezeli nie to rzeczywiście czas popakować albo jakieś szelki jej zrób :P

edit2: wiem takie z brezentu opasające całą budę w dwuch miejscach zakończone rączką :D albo ze skóry :) bo takie na stałe to blee <_<

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz.... :D jakies lanparty czy cos i juz jest problem. A poza tym bede chcial wystartowac w konkursie w krakowie, ewentualnie jak nie zdaze to w przyszlym roku na zjezdzie oc/moders ;) wiec bede ja musial jakos przetargac. wczesniej jak byl w niej moj sprzet i wc to byla strasznie ciezka ;) a tu teraz jak bedzie ukonczona ciezar dojdzie, wc zaloze i juz jej nie przeniose :D bede musial poprosic o pomoc kogos z oslej laczki (silownia) :D bo nie widze innego wyjscia

-----------------------

Panowie przykro mi to mowic ale musze ogloscic wstrzymanie projektu na jakis czas (mam nadzieje ze dlugo to nie potrwa), mam male zlecenie ktore musze wykonac (robota przy kompie), z racji tego ze najlepiej mi sie pracuje w ciszy/nocy jestem zmuszony zamontowac wc ktore nie miesci sie w obecnej przejsciowej budzie :( jakies 2-3 tyg i bedzie reaktywacja ;) nastepnie rewolucja(e) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi sie nudzilo i pobawilem sie ze stara tasma. wkurzaja mnie te szerokie tasmy i postanowilem cos z tym zrobic. jako ze tasma do czytnika idzie od samego dolu do samej gory obudowy i troche mi blokuje przeplyw powietrza to upchalem ja w bialy peszel. najpierw oczywiscie ja ponacinalem, po dwie zyly. tasma jest 40sto zylowa, 80tki sie nie odwaze nacinac :D

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 40stke cialem po dwie zyly wiec .... a z reszta :D zaraz biore 80tke i pociacham ja troche :D mam nadzieje ze dyskow nie spale :D a co pozniej na to naciagacie? widzialem jak niektorzy to pozniej sciskaja i oklejaja izolacja ale wyglada to ochydnie wiec ta 40stke nasunalem peszel ale on faktycznie jest malo gietki. 80tka pojdzie do dyskow ktore sa blisko siebie wiec tasma musi sie jakos ulozyc, peszel i izolacja odpada, myslalem nad pancerzem od weza od prysznica ale latwo wtedy o zwarcie :) macie jakis pomysl?

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym trudnego?

Tylko na trzezwo robic zeby rece sie nie trzesly i jakos idzie.

a gdzie ja napisałem że to coś trudnego... poprzednik napisał że się nie odważył... więc w kontrze napisałęm że sie odważyłem... bynajmniej nie z powodu trudności... :wink: - zawsze ktoś stara sie być mądrzejszy no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam bude w stanie przejsciowym ;) tak jak zauwazyl Radek, musialem przyciac tacke na mobo i mdf pod nia, wykleilem cale wnetrze czarnym "misiem". chwilowo regeneruje fundusze i zbieram "przydatne" dla moda [ciach!]ly.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

i czarny (z polyskiem) peszel 10mm, miodzio, idealnie do moda o tematyce matrixa. beda ladnie wyeksponowane na zewnatrz budy ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

patrzcie co dzisiaj wpadlo w moje raczki :D :D moja piwnica skrywa takie skarby o jakich mi sie nawet nie snilo :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

3 porzadne tafle pleksy :D 18 i 25 mm, starczy na paredziesiat blokow, juz projektuje bloczek na hdd.

----

aaa zapomnialbym, wczoraj podswietlilem od spodu niebieskim LEDem rezerwuar (z woda i petrygo oczywiscie) i efekt jest masakryczny :D podswietlona falujaca woda daje na sufit i sciany taki efekt jak jest na krytym basenie (z podswietlona woda) :D cos pieknego, chyba to zostawie. nie mam tego jak sfotografowac, moze jak pozycze dobrego cyfraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie odważyłem... :lol:

Me 2, pociołem co 5 żyłek, pomalowałem całość czarnym markerem(wyszło jakieś miedziane :blink: ale i tak wyglada fajnie). Moja pierwsza koncepcja była taka żęby całość żyłka wedkarska opleść ale wkońcu zdałem sobie sprawe że to bedzie sztywne jak patyk wiec owinołem w kilku miejscach tylko. Całość wyglada imo fajnie i co najważniejsze wkońcu zajmuje bardzo miejsca. Aktualnie nie mam aparatu, bede mieć po niedzieli, wtedy zrobie foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nabijac kolejnego posta no ale jak mus to mus, juz ci tłumacze, 9 postów temu napisałeś o swojej IDE i tak rozwinoł się watek. No wiec ja też zapragnołem wtrącic tutaj swoje zdanie. To by było na tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...