Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie - jakiego FPSa w SP obecnie nie da się przejść w 10 godzin ? :lol:

 

No np FarCry na celeronie 566, 128MB ram i geforce mx200 [;

 

10 godzin to nie tragedia, w tyle sie da przejsc ale moze to rownie dobrze zajac 60 godzina. Ja np mam czas zeby pograc godzine dwie w ciagu dnia (jak dobrze pojdzie) wiec ta gra i tak zajmie mi kilka tygodni [;

 

I tak czekam na ten tytul i tak.

 

Chcecie gry na dlugie godziny pograjcie w BG2 z dodatkami [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ile wy byście chcieli, 20 godzin? Są krótsze fpsy/tpp a wy nagle się obudziliście że tylko 10 godzin. Litości.

Racja :) , stąd ta panika, dlatego że ludzie od crysisa oczekują czegoś wyjątkowe bo tak ma być :-P , a tu nagle że 10h zabawy i teraz rozczarowanie, mi tam te 10h wystarczy, i tak nie gram w gry dzień w dzień, więc crysisa w 10h na bank nie ukończę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie rozumiem oburzenia, chyba lepiej zeby gra byla krotsza i bardziej dobracowana niz dluga, nudna i zbugowana.

 

Z reszta jest sporo gier, ktore pomimo swojej marnej dlugosci sa hitami pamietanymi bardzo dlugo, moge przytoczyc pare przykladow:

 

-Max Payne 1/2

-Prey (moze nie megahit, ale gierka przednia)

-FEAR

-Call of Duty

 

Jest jeszcze duzo przykladow, ale nie wszystkie oczywiscie pamietam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przytoczyłes nazwy 5 krótkich gier - ok, zgadzam się były krótkie ... ale zobacz z czego je się zapamiętało. Czy z grafiki? Wszystkie te gry kojarzą mi się ze znakomitym klimatem, fabułą i dynamiką... Miejmy nadzieję, że fabuły i klimatu nie zabraknie również Crysis'owi

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ile wy byście chcieli, 20 godzin? Są krótsze fpsy/tpp a wy nagle się obudziliście że tylko 10 godzin. Litości.

 

Ile jeszcze osób jak ty powtórzy że im nie przeszkadza ? Poczekaj piórku aż w momencie jak gra zacznie Cię wciągać zobaczysz końcowe napisy. I wtedy tu przyjdź i napisz co o tym sądzisz :|

 

Ja nie marudzę ,ale po dość długim oczekiwaniu spodziewałem się czegoś więcej. Liczę na dobry MP w Crysisie. Dojdzie jeszcze przechodzenie na wyższych poziomach trudności ,ale to i tak troszkę mało. Takie gry jak Prey czy Half Life 2: EO wciągnęły mnie dość mocno ,a tu nagle zonk i koniec gry. Ale jeszcze większe zdziwienie to miałem po Call Of Duty 1 .To dopiero krótka gra. No nic czekam na jakieś demko. I oby w tym Listopadzie gra wyszła ,bo wcale bym się nie zdziwił jakby ją przesunęli o jeszcze jakieś 2-3 tygodnie tak by stykała się z okresem przedświątecznym ;) Ehh ten marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze osób jak ty powtórzy że im nie przeszkadza ? Poczekaj piórku aż w momencie jak gra zacznie Cię wciągać zobaczysz końcowe napisy. I wtedy tu przyjdź i napisz co o tym sądzisz :|

Jak to? Jest prawdopodobieństwo, że crysis wciągnie? Że będzie się w niego chciało grać więcej niż kilka godzinek? Dla mnie bomba!

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale nie chodzi o to ze 10h to dosc malo i ze wiekszosc gier sie w tyle przechodzi tylko ze jak patrzec ze far cry mial docelowo 50h singla a tutaj docelowo 10h to wezmie misje z far cry i 1/5 z tego to taka jest dlugosc crysisa i pewnie 5-7h gry,

 

EDIT:

z tymi 50h w far cry to chyba przesadzilem..to nie Baldurs Gate;p ale 25-30h w zamierzeniu pewnie bylo

 

dla mnie max payne 1/2 czy cod1 -> krotki single player nie byl elementem ktory zapamietalem w tycvh grach, nawet w FEARze to ja juz msylalem zeby juz ten koneic nadszedl bo juz gra stawala sie nudnawa jak flaki z olejem, a prey to typowa masowka jak D3 z dodatkiem......

Najktosze gry ktore mialem nieprzyjemnsoc zagrac to dodatek do HL1 : blue shift (chyba 2,5-3 h na luzie mozna przejsc bez zadnego pospiechu) oraz star wars: republic commmando w ktorym myslalem ze ze to dopeiro sie skonczyl prolog gry i teraz glowna czesc sie zaczyna a tu napisy koncowe ZAL! :E

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co z tego ze Far Cry był długi, jeżeli nie było tam jakiegoś lepszego pomysłu na fabułe i tak naprawdę od połowy ostro nudził? Ja go nigdy nie przeszedłem, potem się robią takie flaki z olejem i grać się odechciewa. Jeżeli Crysis będzie 10-cio godzinnym, intensywnym przeżyciem to czemu nie, wole takie rozwiązanie. Poza tym jest to całkiem ok czas jak na fpsa, a jak ja widzę te wyspę, zaznaczanie na mapie przeciwników przez te gogle, pływające łódki etc. to mam nieodparte uczucie, że już to gdzieś widziałem ;) I nie wiem jakbym miał wytrzymać więcej niż 10 godzin w takim otoczeniu.

 

Ale po części Ciebie rozumiem Devil, nie postawiłem się w sytuacji kogoś, kto czeka na te gierkę od miesięcy ;)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Ile jeszcze osób jak ty powtórzy że im nie przeszkadza ? Poczekaj piórku aż w momencie jak gra zacznie Cię wciągać zobaczysz końcowe napisy. I wtedy tu przyjdź i napisz co o tym sądzisz :|

A teraz przeczytaj mojego posta na poprzedniej stronie i napisz posta jeszcze raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... ja się nie zastanawiam, kiedy się skończy, tylko czy się uruchomi... :wink2: podobno na 8800GTX C2D i 2 GB ram da sie grać w wysokich detalach... ale czy najwyższych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość gier dzisiaj robionych jest tek żeby można je było ukończyć w około 10-15 godzin. Taki już powstał..hmmm..stereotyp o graczu który woli "szybkie" gierki niż angażować się w jakiś tytuł długimi godzinami. Mainstream jak sie patrzy. Niektórym to pasuje a innym nie. Mam kumpla który spokojnie "wciągnąłby" Crysis'a w 1 dzień bo taki z niego Joystick Junkie (oczywiście przy założeniu że gra faktycznie "pęka" w 10h). Mnie osobiście krótkie gry nie śmieszą. A w szczególności nie śmieszą gdy ktoś KUPUJE gry. Sorry, ale wydać ponad 100 zeta na grę która starczy na 10h (pomijam fakt że ktoś sobie grę ściągnie i mu to wisi)? Oczywiście abstraciach!ę tutaj od gameplay'u bo ten może być przekozacki i nadrabiać resztę z nawiązką. Albo opowieść która choć krótka wciąga jak diabli. Nie piszę tutaj tylko o Crysis'ie, żeby nie było niedomówień, tylko staram się objąć "wzrokiem" gry jako takie.

 

Ale ja mam na to sposób. Olać grę w dniu premiery a zająć się nadrabianiem zaległości. Nie dość że są tańsze to jeszcze jest większe prawdopodobieństwo że ruszy na posiadanym sprzęcie (a i sprzęt potrzebny do odpalenia "starocia" nie będzie kosztował kroci w razie czego). A nowości? Po prostu odstawić je w czasie, nie uciekną a jeżeli są naprawdę dobre będą was tak samo mocno cieszyć za rok czy dwa jakby bawiły was teraz. Poczekać aż potanieją bo kto nam każe grać w nowości (wiem, czasem nie można się powstrzymać ;) )?

 

BTW: A propos demka. Będzie nieco pół żartem, pół serio ;). Ja nie wiem czy bym chciał widzieć demko krótkiej gry, tylko popsułbym sobie zabawę w "pełnej" grze. Wiem że demka służą do testowania, sprawdzania jak gra działa na posiadanym sprzęcie ale prawda jest taka że to też straszny spoiler jest :P. Pamiętam jak grałem w demo Splinter Cell: Pandora Tomorrow. W Demie już przeszedłem jedną misję i kawałek innej i w pełnej wersji po prostu te "momenty" to były stracone chwile. Później podobnie w Demie SC:Chaos Theory gdzie na (chyba) 9 misji w full, 1 całą można było w demie zaliczyć...Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

EA and Crytek Announce November 16th Release Date for Crysis

 

http://biz.yahoo.com/bw/070802/20070802005299.html?.v=1

"Crysis , will be hitting retail stores in North America and Europe on November 16, 2007 exclusively for the PC". Exclusively for PC? hmm a przecież mieli myśleć o wersji na konsole.

 

Tutaj zapowiedź na Ea Polska http://polska.ea.com/news/14203/

 

Co to jest to tzn "otwarte zakończenie"?

 

Ciekawe czy poczekamy na Polską premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno to jakaś grupa odpaliła go na 8700 (toshiba satellite x200?) i c2d i on chodził na wysokich detalach, więc raczej na 88gtx będzie leciał jak przeciąg, a nie chodził ;)

Na forum pisali, że 7800GTX ma go uciągnąć na najwyższych detalach...

 

Ile w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum pisali, że 7800GTX ma go uciągnąć na najwyższych detalach...

 

Ile w tym prawdy?

czyli z 7900GS też nie będzie źle :-P , no ale właśnie ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum pisali, że 7800GTX ma go uciągnąć na najwyższych detalach...

 

Ile w tym prawdy?

No ma ciągnąć na high detalach , przecież testy multi były na 7800gtx i gierka śmigała dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skonczcie juz z tymi "10 godzinami"

Rownie dobrze moze to byc plota

 

A z reszta ktos napisal o Call of Duty ze byla diabelnie krotka. No i co z tego kiedy kwintesencja tej gry byl kozacki multiplayer ktory zabral mi z zycia ze 2 lata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam wrazenie, ze grafika jest bardzo nierowna, niektore lokacje powalaja na glebe, a niektore zalatuja farcry'em... :>

zapowiada sie wielka uczta dla oczu

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny trailer, oby nie przesuneli premiery :)

 

co do grafiki w tym trailerku to zapowiada sie swietnie szczegolnie kawalek gdy widac wode i calkiem spore fale wyglada to przepieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay footage 1

Gameplay footage 2

 

Johnny: I know it's been hyped up and everything, but it does look bloody superb.

Ellie: Yeah. And that's not even running with DirectX 10. The demo bloke just told us this is DirectX 9.

Johnny: What? Really?

Ellie: Yeah.

Całość do przeczytania pod tym adresem Crysis Preview@eurogamer.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To samo sie tyczy fizyki ;]...

Ta szczegolnie na 2 filmiku ( 2:20s) , jak kolo rzuca granat on wybucha, dach sie odrywa a wszyscy w poblizu zyja i czekaja na egzekucjie(nie uciekaja ani sie nie kryja), beczka latwopalna nie eksploduje , smiech na sali :P

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze na chwilkę do tematu 10h

 

Najwidoczniej zbyt trudne/kosztowne jest zrobienie gry która zapewni więcej godzin porywającego scenariusza bo we flaki z olejem to ja nie grywam zostawiam po 10 - 20 minutach grania

 

jakoś stałem obok far cry'a i tego crysisa (screeny czasem oglądałem) ale jak zobaczyłem 74 strony postów o grze która jeszcze nie wyszła to mnie zainteresowało ;P ale bardziej zdziwiło ...

Edytowane przez hauti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że niektórzy nawet nie ruszą tych 10h jeśli tylko multi będzie na poziomie.

 

Multi na poziome to już jest w paru grach i mnie to w zupełności wystarczy i to jeszcze za niedługo dojdzie parę tytułów jak nowy MOH ;). Ja tam liczę bardziej na Single ,bo ostatnio prócz S.T.A.L.K.E.R'a nic takiego dobrego się nie pojawiło co by mnie przyciągnęło na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...