Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak się używa cracka. Jakbyś wpisał legalny klucz, to by nie prosił o włożenie płyty do napędu.

 

PS.Przypominam że cały czas rozmawiamy o DEMIE a nie o pełnej wersji.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sie motac z jakimis betami... ;p

Coz trzeba czekac jeszcze 11 dni :) i bedzie demko

Co do gry , zobaczymy jak bedzie multi bo tylko dlatego by sie ta gre oplacalo kupic... ale watpie aby zdobyla popularnosc ze wzgledu na wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sie motac z jakimis betami... ;p

Coz trzeba czekac jeszcze 11 dni :) i bedzie demko

Co do gry , zobaczymy jak bedzie multi bo tylko dlatego by sie ta gre oplacalo kupic... ale watpie aby zdobyla popularnosc ze wzgledu na wymagania

Wydaje mi się, że nie ma po co oceniać wersji finalnej po wymaganiach bety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze juz sie nie da zdobyc klucza ...

moze ktos odstapi swoj ?? :)

chcialbym ino tylko odpalic te gierke zeby zoabczyc jak bedzie chodzic na moim kompie ... :)

Każdy by chciał tylko na kompie to odpalić ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym byl bonzem z ea to bym rozkazal dla chcacych robic beta testy wplacac jakies 200$ za klucz i mozliwosc sciagniecia

 

postrzelency napewno by sie znalezli tak z 50 000 hasel

 

 

i bym 1mln $ dzieki mojemu pomyslowi firmie zysku przysporzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym byl bonzem z ea to bym rozkazal dla chcacych robic beta testy wplacac jakies 200$ za klucz i mozliwosc sciagniecia

:lol2: swoj oddam za jedyne 199$. chetni ;)

 

nowa beta wyglada zdecydowanie lepiej, w koncu tekstury jakos wygladaja. framerate bez wiekszych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko beta, mam nadzieję że w fullu z optymalizacją będzie lepiej. Już się nie umiem doczekać dema, mam nadzieję że mój sprzęt pozwoli mi pograć w dobrych detalach w 1024-768 :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko beta, mam nadzieję że w fullu z optymalizacją będzie lepiej. Już się nie umiem doczekać dema, mam nadzieję że mój sprzęt pozwoli mi pograć w dobrych detalach w 1024-768 :-P

tez mam taka nadzieje, gdyz w koncu wymienilem mojego poczciwego Galaxy 73gt na X1950pro 512mb :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeden rdzeń :).

 

Kręć go, 2700MHz minimum - to się zresztą tyczy wszystkich gier.

 

Ale myślę, że jeżeli w oficjalnej wersji będzie taka optymalizacja kodu, jaką zapowiadano na początku, to bez problemu będzie można na takim sprzęcie pograć; choć we wróżki nie ma się co bawić ;).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach podanych przez RALF11 jest 47 vs 103. To i tak nieduza roznica, bo na tym screen'ie z ustawieniami low gra wyglada jakby byla conajmniej sprzed pieciu lat. :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest smieszne , ze niby zaawansowany engine a na najmniejszych detalach wyglada gorzej niz Far Cry na najwyzszych ... wiecej, wyglada tak ze sie nie chce patrzec na to ... żałosne :(

 

zobaczymy jak wyjdzie demko jak bedzie wygladala sprawa z wymaganiami ... ale ja mysle ze promocja Visty i DX10 bedzie miala na nich odczuwalny skutek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i dlatego FarCry jest grą jedyną w swoim rodzaju ;) :)

dla mnie gra jedyna w swoim rodzaju to pierwszy Unreal . Klimat tej gry pamiętam do dzisiaj, to była gra dla której warto było naprawdę miec 3DFX i wydac na niego wtedy to 1400 zł ( miałem Creative'a z 12MB :D ). Patrzac teraz na Bioshocka i tego co potrafi UE3 przy naprawdę nie wygórowanych wymaganiach sprzętowych marze po cichu żeby zrobili remake oryginalnego Unreala właśnie na UE3. To by było coś ...

 

a jesli chodzi o Crysis to nie będę specjalnie zmieniał kompa dla niego jeżeli mogę pograć w Bioshock i Stranglehold ... Jeszcze bedzie niedlugo Dead Rising i Gears of War i styknie :D a kase wole odlozyc narazie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...