Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

"dopiero wczoraj sie okazalo jakie max stabilne oc 3000Mhz na napieciu 1.75V standardwoe to 1.55V wiec te 1.75V jest bardzo male, moze na 1.8V poleci 3200Mhz?"

 

Aż się popłakałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos sie HWbt sypnal, mozna spokojnie dodawac nowe scory, ale beda one widoczne w ranku dopiero po naprawieniu usterki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

koleś jest mocny

ma procka na jądrze Newcasl w wersji om :lol: i jeszcze robi 3GHz :lol:

 

a wracając do tematu - przegrzałem sobie procka :-|

po raz kolejny przy 1,84V na dworze działał spokojnie jakieś 2 godziny w temp ok 15*-20*C w stresie (i tak jakoś dużo). Próbowaliśmy z Dejotem coś zadziałać w kwestii SuperPi, ale niestety 3003MHz to max co uzyskaliśmy, a czas nie był lepszy :angry:

 

ale później jak Dejot pojechał to proc zrobił sie niestabilny, więc wszedłem do biosu a tam na procu 60,61,62,63 i rośnie. myślałem że to jakiś dziwny objaw CB, albo zły odczyt z mobo. Dotknąłem radiator i był zimny, także mówie niemożliwe. no to niewiele myśląc biegiem po aparat. Jak wróciłem to chciałem pyknąć fotke, ale widze 98,99,100 i komp sie wyłączył. No to poszedłem zmacać Freezera- był cały zimny, nawet te najniższe blaszki, to mówie dotknę tego "bloczka" na procu - dotknąłem i co ? 100* było spokojnie. Poparzyłem sie, do tej pory mam bąbla :lol:

 

taką akcje już raz miałem przy 1,82V ale zdygałem i przy 80* wyłączyłem kompa

 

teraz na 1,7V ma 38* idle i 75* stress :lol: :lol: :lol:

 

także dzieci - wysoki woltaż (>1,8V) na prawdę szkodzi prockom (ewentualnie nie katować tak proców dłużej niż 30 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl :lol: a mówiłem, żeby tyle nie dawac :P a Ty nie co tam spokojnie wytrzyma :P

 

Kolejna kwestia to, ze proc nam nie chciał ruszyć z 4x256MB (jednostronne) nawet na 2T...tzn. ruszał ale po ładowaniu windy albo BSOD albo zwiecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś jest mocny

ma procka na jądrze Newcasl w wersji om :lol: i jeszcze robi 3GHz :lol:

 

a wracając do tematu - przegrzałem sobie procka :-|

po raz kolejny przy 1,84V na dworze działał spokojnie jakieś 2 godziny w temp ok 15*-20*C w stresie (i tak jakoś dużo). Próbowaliśmy z Dejotem coś zadziałać w kwestii SuperPi, ale niestety 3003MHz to max co uzyskaliśmy, a czas nie był lepszy :angry:

 

ale później jak Dejot pojechał to proc zrobił sie niestabilny, więc wszedłem do biosu a tam na procu 60,61,62,63 i rośnie. myślałem że to jakiś dziwny objaw CB, albo zły odczyt z mobo. Dotknąłem radiator i był zimny, także mówie niemożliwe. no to niewiele myśląc biegiem po aparat. Jak wróciłem to chciałem pyknąć fotke, ale widze 98,99,100 i komp sie wyłączył. No to poszedłem zmacać Freezera- był cały zimny, nawet te najniższe blaszki, to mówie dotknę tego "bloczka" na procu - dotknąłem i co ? 100* było spokojnie. Poparzyłem sie, do tej pory mam bąbla :lol:

 

taką akcje już raz miałem przy 1,82V ale zdygałem i przy 80* wyłączyłem kompa

 

teraz na 1,7V ma 38* idle i 75* stress :lol: :lol: :lol:

 

także dzieci - wysoki woltaż (>1,8V) na prawdę szkodzi prockom (ewentualnie nie katować tak proców dłużej niż 30 min

mój działał na 1,82 i jakoś nie doszła temp powyżej 20 stopni :wink: problem jest w tym, ze bylo za zimno i gaz w heatpipe'ach pod wplywem ujemnej temp nie transportowal ciepla prawidlowo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chcialem powiedziec ze w rankingu PI 1M

 

"2. Siwy05 - 37.69 seconds - K8NS rev.2.0, Semp 2600+@2565, RAM@233(3-3-8-3 1T)"

 

Nie ma racji bytu w katgorii K7 :)

 

Trzeba poprawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś cicho się zrobiło w topicu:( zima się kończy to już nikomu się nie chce kręcic :( w dodatku na 12 miejscu znowu wylądowaliśmy :mur: panowie z pierwszej 10, pracujcie pracujcie :D

Edytowane przez NIUTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell ma 631, Matiz ma 631, więc może jakieś nowe wysokie takty i niskie czasy się pojawią ;)

w weekend Matiz wpadnie z wynikiem zapewne, nie wiem jak masell bo z nim nie mam kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DM 2k5

10. BenchAddix 11126.70

11. Tweak.pl 11429.00

12. AquaPC 10707.40

Miejsce 10 ma mniej punktów , a jest wyżej :lol2: :lol: :huh:

 

edit

już jest ok :)

Edytowane przez WormBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dorwałem wreszcie dobrego procka na którym mógłbym zejsc ponizej 33s, ale moja mobo powiedziala ze jest głupia i nie bedzie pracowac z div133 powyzej htt315 :| ( a osiaga htt380 @ 1.5v)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...