Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Testuje 7600GS 128/128 SLI to w kwestii informacji tylko, poniewaz zaloze osobny temat do tego z racji ze test odbywa sie na platformie z chipsetem ULI a jak wiadomo nVidia poblokowala mozliwosc instalacji dwoch kart na plytach z tymi chipsetami.

 

W temacie beda wyniki no i instrukcja co i jak zrobic aby SLI zaczelo dzialac na tych chipsetach. Sadze takze ze na 955/975 bedzie mozliwosc uruchomienia SLI. Z wstepnych obserwacji wyglada na to, ze bez problemu dzialaja karty serii 7600 : GS/GT i wyzsze modele takze. Jako ciekawostke podam, ze platforma testowa to Socket 754 :wink:

 

 

ps. proc na 2GHz - grafy nie krecone = okolo 20k w 03.

 

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam te stery co pozwalaja uruchomic grafy w SLI na chipsetach non-NV tylko brakuje mi kart graficznych, chyba, ze uda mi sie wyciagnac z firmy 2*76GS 128mb 1,4ns to wdtedy sie z wami troche poganiam [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś sterów 87.25 beta?? Na nich temp grafy w idle o 10-12 st mniej. Stres też koło 10 mniej niż na innych.Wszystkie progsy pokazują taką samą temp (niezależnego czujnika nie mam).

Edytowane przez Pewin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jeszcze pozwolę sobię wrócić do mojego problemu z wyświetlanym obrazem na TV. Przypomnę, że obraz z 7600GS jest słabej jakości - wygląda to tak, jak by kolor nie był 32bit, tylko 16bit. Kabel mam wysokiej jakości s-vhs - Scart. Na 6800 i 6600 było super. Teraz tak mi przyszło do głowy....

Chyba na tamtych kartach miałem trzy opcje połączenia przewodu do wyboru - composite, s-video, scart. Tutaj mam tylko s-video i composite. I pewnie to tego wina... U Was panowie też tak jest???

Najgorzej, że nie jestem 100% przekonany, że na 6800 miałem wybór SCART, ale tak coś mi się wydaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie malo jakos nawet jak na grafy na stock.

Swoje chyba robi tutaj 754 i malo MHz na procku ( co zawsze troche pomaga ), dodatkowo 128MB tez moze miec wplyw na to. I na koniec podejrzewam stery. Aczkolwiek testy wydajnosciowe sa bardziej na bocznym miejscu, poniewaz glownym moim zalozeniem bylo sprawdzenie dzialania SLI po zablokowaniu tej funkcji przez nV, no i dodatkowo SLI na 754 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys widzialem mobo na 754 z SLI wiec sie nie smiej ;p

Ty testowales na 754 a ja na intelu wiec na jedno wychodzi ;)

EPoX 8NPA SLI ;P nawet fajna mobo.

 

Specyfikacja jak wyzej, grafy 600/1500. Hmmm moze z 9k sie da zrobic na tym :?

Nie zapominaj tylko ze te karty na takich samych taktowaniach co pełne GT mają trochę mniejsze wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Na poczatku maja kupilem 7600GT firmy Forsa , powiem tylko tyle ze to slaba karta, slabo sie podkreca rdzen 615 pamiec 796. Wyniki w 3dM05 to 6351 na w miare nowym systemie. Procesor A64 1800@2520

 

PS. Wynik moze zanizac ram poniewaz to tylko 2x 256 166@180

 

PS2 Napisalem ten watek poniewaz mi galy wyszly z orbit jak zobaczylem wyniki OC ludzi posiadajacych semprony i GF7600 GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o firme... Medion i Forsa to producenci których powinieneś unikać... ile dałeś za kartke?

Od medionów sie odwal. Miałme radeona i fajna karta z nigo była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to tak. Zresztą z Galaxy6600GE było podobnie, na 550/1150 miałem 8600pkt w 03, a ktoś z pełną GT miał 1200pkt wiecej...

a ja na 6600 MSi na ddr 3 przy 550/1150 mialem 9.9k

 

ale nie pitolic mi tu o 6600

tylko dajcie vmoda do galaxy gs ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ta karte mianowicie Forsa 7600GT zaplacilem 729 zl, jak kupowalem karte to jeszcze cicho bylo o GS . Wziolem ta poniewaz byla ona i Asus za 100 zl wiecej. Dodam jeszcze ze mosialem kupic karte graficzna w ciagu tygodnia , poniewaz bylem na urlopie w kraju. Przez internet nie chcialem ryzykowac, balem sie ze nie dostarcza na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jutro bede miał wkońcu swojego Gf 7600GS :)...

Tylko plyta od Milansa jeszcze do mnie nie dotarla :lol:

 

Ale luz od jutra mysle nad v modami :rolleyes: i przemierze cala karte !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia .... moze za dwa tygodnie dojdzie :D :D

Hehehe no wlasnie wiem wiem.. ale mysle ze Milans wyslal ja dzis :)

Ja tam zawsze dostaje od Niego paczki Expres :)

Ale Grafa bedzie juz dzis :)... wiec bede szukal sobie Pdf ow i wymysle sobie v moda :rolleyes:

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nowa propozycja konkurencji.

 

http://www.allegro.pl/item107160893_geforc..._mhz_pci_e.html

 

Ciekawi mnie tylko jak orginalnie wygląda ta grafa i jakie ma chłodzenie, gdyż wszędzie gdzie wpisze tą grafe jest to samo zdjęcie z PUDEŁKIEM?

 

Jak ktoś znajdzie bez pudła tą grafe niech da linka.

 

Co myślicie o Pasywnym Gigabyte 7600GT bo jego cena jest coraz niższa. W Komputroniku 699-

, ale na alegro z 30zł taniej można już kupić?

 

Pozdrawiam

Xibi :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nowa propozycja konkurencji.

 

http://www.allegro.pl/item107160893_geforc..._mhz_pci_e.html

 

Ciekawi mnie tylko jak orginalnie wygląda ta grafa i jakie ma chłodzenie, gdyż wszędzie gdzie wpisze tą grafe jest to samo zdjęcie z PUDEŁKIEM?

 

Jak ktoś znajdzie bez pudła tą grafe niech da linka.

 

Co myślicie o Pasywnym Gigabyte 7600GT bo jego cena jest coraz niższa. W Komputroniku 699-

, ale na alegro z 30zł taniej można już kupić?

 

Pozdrawiam

Xibi :razz:

Link był juz podawany w temacie....

 

A co do wyglądu karty to proszę bardzo-----------> http://www.legionhardware.com/document.php?id=554

 

Krótki teścik karty.... Propozycja bardzo ciekawa ale tylko wtedy gdy niemożliwe do dostania bedzie Galaxy w wersji z Zalmanem i pamiątkami 1,2ns, gdyż jak widac karta nie dobija nawet do taktów standardowego GF7600GT (chodzi o rdzeń rzecz jasna).... a szkoda....

 

Podsumowując jednak niewątpliwie jest warta uwagi....

POZDRO....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego Riva (najnowsza wersja obsługująca m.inn. 7600GS) nie trzyma ustawionych wartości taktowania?? Zaznaczam, by zapamiętał przy starcie Windowsa, ale on ustawia fabryczne wartości - choć nie zawsze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...