Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Do użytkowników 7600GT (a najlepiej AGP)

 

Na ile podkręciliście swoje karty? Ja dałem na 620/1600 i jest ok, czy mam iść jeszcze dalej z taktowaniami? Bo troche sie boje, juz jedna karte mi zjarało (chociaz jej nie podkrecałem, ale niesmak został)...

 

Czy np. z rdzeniem iść na 650, a pamięci na jeszcze wiecej? Chodzi mi o żywotność karty.

 

Ile wykręciliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników 7600GT (a najlepiej AGP)

 

Na ile podkręciliście swoje karty? Ja dałem na 620/1600 i jest ok, czy mam iść jeszcze dalej z taktowaniami? Bo troche sie boje, juz jedna karte mi zjarało (chociaz jej nie podkrecałem, ale niesmak został)...

 

Czy np. z rdzeniem iść na 650, a pamięci na jeszcze wiecej? Chodzi mi o żywotność karty.

 

Ile wykręciliście?

Jeżeli nie zwiększasz napięcia to żywotność się nie zmniejsza. Kręć dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników 7600GT (a najlepiej AGP)

Na ile podkręciliście swoje karty? Ja dałem na 620/1600 i jest ok, czy mam iść jeszcze dalej z taktowaniami? Bo troche sie boje, juz jedna karte mi zjarało (chociaz jej nie podkrecałem, ale niesmak został)...

Czy np. z rdzeniem iść na 650, a pamięci na jeszcze wiecej? Chodzi mi o żywotność karty.

Ile wykręciliście?

Też mam 7600GT AGP Galaxy - ustawiłem 620/1600

(o takich wartościach przeczytałem na jednej z aukcji) i wszystko chodzi bez problemu (stery 93.71)

Niestety jak rdzeń ma 630/1600 lub pamięci 1650 to pierwszy test w 3D Mark 05 się zawiesza.

Ciekawe jak będzie u ciebie z dalszym podkręcaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników 7600GT (a najlepiej AGP)

 

Na ile podkręciliście swoje karty? Ja dałem na 620/1600 i jest ok, czy mam iść jeszcze dalej z taktowaniami? Bo troche sie boje, juz jedna karte mi zjarało (chociaz jej nie podkrecałem, ale niesmak został)...

 

Czy np. z rdzeniem iść na 650, a pamięci na jeszcze wiecej? Chodzi mi o żywotność karty.

 

Ile wykręciliście?

650/1620 dla XFX 7600gt AGP - ma duzo zapasu, wiem to - na szczescie ukazal sie pencil mod dla tego cacka i bede probowal wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzedniej stronie masz mojego skrina z wynikiem w 3dmarku 05

 

mam galaxy 7600GT AGP od zalmana

 

vmod i oooogien :D pozdro

 

teraz ma 720 gpu i 850 mem mem bez radiatorow jeszcze :D

 

na poprzedniej stronie masz mojego skrina z wynikiem w 3dmarku 05

 

mam galaxy 7600GT AGP od zalmana

 

vmod i oooogien :D pozdro

 

teraz ma 720 gpu i 850 mem mem bez radiatorow jeszcze :D

 

na poprzedniej stronie masz mojego skrina z wynikiem w 3dmarku 05

 

mam galaxy 7600GT AGP od zalmana

 

vmod i oooogien :D pozdro

 

teraz ma 720 gpu i 850 mem mem bez radiatorow jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, dawno nie bylem w temacie 7600gs wiec nie orientuje sie co i jak ;]. mozecie mi podrzucic link do vmoda 7600gs od galaxy z zalmanem, 1.2ns ? :) z gory dziex

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp. pokojowa 25 st., rdzeń podkręcony do 550, wiatrak na 65% i temp nie przekracza 54 stopni.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja was przebijam.

2D wentyl 30% taktowania 250 na rdzeniu(stock voltage) temp 47 stopni.(AS5 na rdzeniu).

3D wentyl 100% takt 600 na rdzeniu(stock voltage, delta jak w sigu) temp 60 stopni.

 

I nie wiem dlaczego tak jest. W obudowie jest chłodno nie powiem, jak otwieram okno w nocy to temp około 1 stopień mniejsze. Z nawiewem-bez to samo. Rdzeń idealnie pokryty AS5, zastanawiam się czy czujnik nie jest walnięty.

Edytowane przez Razan_r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie, nie wiem dlaczego, nie dziala regulacja w riva tuner i wiatrak wali caly czas na 100% ale po przesmarowaniu AS5 tez podniosly sie temperatury, w spoczynku mam 45-47 stopni, w obciazeniu 55-56

napiec nie podnosilem

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie temperatury wyglądają następująco:

 

Dołączona grafika

 

Karta na rdzeniu 500mhz a wentylator 25%

 

pokazane jest moje chłodzenie (sposób) oraz przy okazji mój ostatni mod ;) Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinką jest tylko na pokaz ;) na codzień podświetlenie wentylatorów jest zupełnie wyłączone i świeci się tylko z blue orba II bo niestety tam nie doszedłem jak zrobić osobne zasilanie... Podświetlenie da się włączyć aby świeciło cały czas, wyłączyć lub w rytm muzyki. Wentylatory i tak mam na minimalnych obrotach na których startują ;)

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawel5000, ta karta chodzi bodajże nawet na ok 870 (z obniżoną deltą) i coś 1700, poczytaj było tu w tym temacie :)

 

@CarsonPoland, mi tam się podoba ;) Najważniejsze, że jest cicho i chłodno w obudowie ;) A podświetlenie od czasu do czasu tylko włączam ;)

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś już to było jak tak to nie wyzywajcie mnie.

Czy przy zjeżdżaniu z zegarami dla rdzenia ale w dół można uszkodzić kartę.Czy można ustawić sobie rdzeń np.na 30mhz.Czy to moze zabić kartę?

Idzie lato temperatury nawet w 2D polecą do góry :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to tak nisko z taktowaniem nie zjadę.Teraz mam ustawione w 2d na 300Mhz.Temperatura mi podniosła się o 2*C bo na zewnątrz upał.Ale wentyl mam na 30% w 2d.Mam taką misje ostatnio żeby mieć chłodno w kompie i myślałem,że jak zjadę z taktami to mi temp.opadnie.Ale chyba nie warto.Karta dużo zniesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Taktami karta Ci zbytnio temp nie zmnieni. Więć bez przesady bo tak tragicznie to jeszcze nie jest

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Palit sonic 7600GS i mam pytanko czy to dobry wynik jak na to kartę 570/1640

Jeżeli ta karta nie miała obniżanej delty ani robionego vmoda to wynik jest jak najbardziej normalny - pamięci poszły nawet ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta karta nie miała obniżanej delty ani robionego vmoda to wynik jest jak najbardziej normalny - pamięci poszły nawet ladnie.

I o taka odpowiedz mi chodziło :)

 

Wcześniej mailem galaxy 7300GT i karta z 500/1400 kręciła sie na 745/1840 bez zdanych vmodow dlatego sie zdziwiłem ze 7600GS wykręcił z 450/1000 tylko 570/1640 (szczególnie rozczarował mnie rdzeń) powiem szczerze ze liczyłem na więcej ale jak wynik w normie to OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...