Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

No i palit jest buraczaną kartą i na syfiaste PCB ,bo mój blok nie wejdzie!!! Beznadzieja!!! Jakieś 6 mocowań ! buracka karta! wrrr....

 

Ma kto może Innovision 7600gs ddr3 (agp)?

Edytowane przez cienias1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczałem bawic sie delta:

3dmark05 przeszedł na bez zadnych nieprzyjemnosci na 750(621)/865. Zaraz bede testował to ustawienie lecz mam pytanie - w rivie na rdzeniu skonczyła mi sie skala. Jak podkrecic go wyzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobic zeby miec dostep do zakladek od Find max core wzwyz w ATI Tool ?? :wink:

nic, to nie sa zakladki, tylko guziki i powinny byc dostepne jak na obrazku ponizej. Jesli nie sa, to nie wiem ... moze wersja za stara albo cus

2570733[/snapback]

mam pytanie - w rivie na rdzeniu skonczyła mi sie skala. Jak podkrecic go wyzej?

 

LoL :ploom: :ploom: :ploom:

wown :D o takim problemie na purepc nie czytalem jeszcze :D:D:D

po raz kolejny RESPECT !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - w rivie na rdzeniu skonczyła mi sie skala. Jak podkrecic go wyzej?

 

grr, tyle razy bylo!

 

riva tuner -> power user ->RT \ overclocking \ global -> maxclock limit

 

daj 100, nie zabraknie Ci już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to malo szukales...

bo nie bylo mi to nigdy potrzebne to po co mialem szukac :P

 

 

 

A takie pytanie odnosnie chlodzenia (wiem ze jest osobny dzial ale... :P )

Czy dalo by sie chlodzic rdzen z drugiej strony ??/ od gory ?? ...

czy moze te male elementy beda przeszkadzac ??

wiem ze w radku 9800pro jak mialem to z drugiej strony byla plaska powierzchnia i mozna bylo z powodzeniem przyczepic jakis kawalek aluminium lub miedzi ...

ale skoro sa to chyba nici z tego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do vmodu palita 7600Gs na najnowszym PCB z APW7065. Mod działa, historyjki o blokowaniu napięcia powyżej 1.35V nie sprawdzają się na tym PCB. Mod działa jak i dla pamięci tak i dla rdzenia. Narazie nie miałem czasu się bawić ale 750/1700 zrobiłem, w sobote zapodam wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedziałem rdzen w wersji A2 słabo sie kreci:( niestety u nie tylko 555 i dalej nei chce-moge cos z tym zrobic?zamazanie ołówkiem cos da? tylko jak to zrobic. bo jak patrze ze ludzie na 7300Gt maja lepsze wyniki ode mnie to az przykro mi sie robi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedziałem rdzen w wersji A2 słabo sie kreci:( niestety u nie tylko 555 i dalej nei chce-moge cos z tym zrobic?zamazanie ołówkiem cos da? tylko jak to zrobic. bo jak patrze ze ludzie na 7300Gt maja lepsze wyniki ode mnie to az przykro mi sie robi:(

Tak mazanie ołowkiem coś da ;)

Tak to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba udało mi sie wreszcie dojsc do stabilnych parametrów karty (tfutfu zeby nie zapeszyc).

GPU: 770(680)

MEM: 860 (efektywnie 1720)

 

W 3d05 mam lekko ponad 7500pkt., a w 3d03 ponad 15700 (lepiej pasuje okreslenie prawie 15800 bo jest zawsze blizej 800 niz 700). Sadze ze jakbym zastosował jakis nawiew na karte to przekrocze 15800.

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba udało mi sie wreszcie dojsc do stabilnych parametrów karty (tfutfu zeby nie zapeszyc).

GPU: 770(680)

MEM: 860 (efektywnie 1720)

WOW.. tez tak chce. jak to zrobiles. Free czyli mam po prostu zamalowac tenm rezystor? i co karta pójdzie wyzej? o ile:) mocno mam go zamalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rivie na rdzeniu skonczyła mi sie skala. Jak podkrecic go wyzej?

Można też wgrać zmodyfikowany bios (tak jak ja miałem) np na 600/800 ;) Ale ustawić w opcjach jest łatwiej

:D

Mariusz. Ja mam A2 a 770(670) to dla niego nie problem ;)

guziq Kurde no Twoja karta troszke przegoniła moją ... Co z tego że pamięci mi idą na 890 jak razem z gpu na maksa idą tylko na 830 ;( Może jak dokleje radiatorki jakieś na pamiątki to będzie lepiej ale coś w to wątpie...

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guziq

szkoda, że nie da się zwiększyć tego napięcia vddq :/ btw niedługo przyjdą mi wentyle dodatkowe (chodź już ich mam troche w obudowie ;)) to zobaczymy czy schłodzenie całej karty coś da... Musze kiedyś z kumplem (arczi_) przetestestować tą karte na c2d na 3.6ghz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do vmodu palita 7600Gs na najnowszym PCB z APW7065. Mod działa, historyjki o blokowaniu napięcia powyżej 1.35V nie sprawdzają się na tym PCB. Mod działa jak i dla pamięci tak i dla rdzenia. Narazie nie miałem czasu się bawić ale 750/1700 zrobiłem, w sobote zapodam wyniki.

a możesz podać które rezystory zamalować olówkiem

Edytowane przez dlugi70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiceksc

Ja tez musze zamówic wentyle do siebie. Az wstyd zeby tyle wolnych miejsc w obudowie sie marnowalo :)

Musze na bank jeden zamontowac zeby wiał na grafe, a jeden na dyski (sa 2 w jednym koszyku wiec sie dosc mocno nawzajem podgrzewaja).

 

No i myslałem zeby kupic COOLLABORATORY LIQUID METAL PADS na i walnac na rdzen (i inne podzespoły). Jak myslicie - da to cos? Nie mówie o wyzszych zegarach ale np. wieksza pewnosc stabilnosci itp?

I apropo tegoz wynalazku (metal pad):

Wymaga on wygrzewania w temp ponad 60 stopni. U mnie w stresie karta ma maksymalnie 59. Czy jesli odepne wiatrak do zalmana to czy w locie, podczas pracy komputera bede mogł go podpiac do zasilania czy moze sie cos spalic?

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem i faktycznie temperatura w stresie z 51 spadla do 48 . W idle nie bylo roznicy ( ?dziwne).

Wygrzewanie: mam zalmana jak w opisie nie jest podbiety do grafiki (przejsciowka z molexa 5V. Najprosciej odlaczylem go poczekalem az temeratura wzrosnie tak do 65 stopni wtedy wlaczylem go i pilnowalem by nie spadla ponizej 62 i tak w kolko z 5 minut :)

Najlepiej podepnij na czas wygrzewania wentyl pod molexa

 

edit: Moja prywatna ocena: nie oplacalo sie 3 stopnie w stresie mniej od Arctic Silver 5.

Jesli jednak zmieniasz paste pierwszy raz i pozbywasz sie tego bialego go.. to jak najbardziej . Niestety nie wiem jaka byla u mnie temperatura na tym czyms - pewnie cos kolo 55-56 stopni (rdzen karty podkrecony caly czas)

Edytowane przez Cloperflake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla ludzi mających napięcie ponad 1.55v na codzień na Galaxy 7300GT / 7600GS.

Bardzo wskazane jest mieć nawiew w okolicach mosfetów zasilajacych kartę :!: Ja nie mialem i moja 7600 już jest w krainie wiecznych Mhz, razem z częścią PCB, która od ciepła się odbarwiła... ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

koło 850MHz.. Ja jade na codzień 1.68v 870MHz rdzeń A2 ale 73gt na WC musze swoją oblukac bo może też się nadpaliła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi - ile z niej/na niej wyciagałes?

1.63v - 840(750)/1680 na codzień ;] I właśnie przez to napięcie mosfety się strasznie grzały, mam wc to w ch okolicach nie było nawiewu no i się pcb przypaliło ;]] Max takty nie potrzebne [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wskazane jest mieć nawiew w okolicach mosfetów zasilajacych kartę :!: Ja nie mialem i moja 7600 już jest w krainie wiecznych Mhz, razem z częścią PCB, która od ciepła się odbarwiła... ;]][/b]

I Z KIM JA SIE TERAZ BEDE SCIGAL ?? :angry: <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...