Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

@czempi a może on chce zmodować pudełko? <lol2>

 

Jednym słowem szukanie boli i tyle, a może Ty łączysz się na modemie? I dlatego piszesz bez szukania? Jak już koledzy napisali wszystko jest na temat tej karty tak jasno, że jaśniej się nie da ;) Swoją drogą czempi ma racje, jak nie umiesz szukać to v-moda pewnie też nie zrobisz więc sobie daruj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki czyli mam rozumiec ze 7300 i 7600 sa identyczne ?? bo jednak nie chcial bym w biosie mieszac wole sie pobawic olowkiem :D

" bo jednak nie chcial bym w biosie mieszac wole sie pobawic olowkiem"

ZAZNACZE CI TE WAZNIEJSZE CZESCI ZEBYS ZKUMAL

 

wiem wiem pudelko 1 klasa :D zla fota :P

 

pozatym 2 post nie jest o vmodzie jak bys raczyl zerknac .... szkoda ze nie napisales google.pl :D pewnie masz neo :D

 

przeszukanie to wpisalem w szukaj ^^ nie bede cvzytal wszystkiego pewnie 1mb neo cooo ?

 

Nie cytujemy obrazków

pozdrawiam

sansaba

 

To do posta wyzej jest N/C

 

ręce opadaja... zazwyczaj jestem uprzejmy na maxa i do ostatniej chwili....ale jak juz Tobie sie niechce przczytac dokładnie całego jednego postu z zrozumieniem i odrobine pomyśleć...........to lepiej sie nie wypowiadaj i nie pytaj i daruj sobie modowanie.................jak obraziłem to sorki.........

BTW

pomysle za Ciebie na tym PCB da sie zrobic tego moda ktorego wg ciebie tam nie ma

 

juz rozumiesz w 2 poscie masz zmiane w biose czego nie chcem robic wole olowkowy mod

 

@czempi a może on chce zmodować pudełko? <lol2>

 

Jednym słowem szukanie boli i tyle, a może Ty łączysz się na modemie? I dlatego piszesz bez szukania? Jak już koledzy napisali wszystko jest na temat tej karty tak jasno, że jaśniej się nie da ;) Swoją drogą czempi ma racje, jak nie umiesz szukać to v-moda pewnie też nie zrobisz więc sobie daruj...

 

a ty jakie masz neo ?

 

 

PS mam nadzieje ze juz nie bede musial siebie cytowac i pisac o co chodzi pozdro BTW tnx 4 help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" bo jednak nie chcial bym w biosie mieszac wole sie pobawic olowkiem"

ZAZNACZE CI TE WAZNIEJSZE CZESCI ZEBYS ZKUMAL

Wiesz ja "zkumałem" za pierwszym razem jak czytałem po kupnie tej karty. Napisze może jeszcze raz (pewnie nie znalazłeś tego jak szukałeś, no ale jak by inaczej jak pewnie szukałeś w ostatnich :mur: ):

 

Czy są jakieś V mody do Galaxy 7300GT na AGP ?

Tak od dzisiaj jest możliwość zrobienia Vmoda na tej karcie. Za znalezienie i wytestowanie dziękujemy userowi 2578916[/snapback]

" bo jednak nie chcial bym w biosie mieszac wole sie pobawic olowkiem"

a ty jakie masz neo ?

Neo? Nie, wole chello.

 

Myśle, że powinieneś na następny raz szukać!

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem pudelko 1 klasa :D zla fota :P

 

pozatym 2 post nie jest o vmodzie jak bys raczyl zerknac .... szkoda ze nie napisales google.pl :D pewnie masz neo :D

 

przeszukanie to wpisalem w szukaj ^^ nie bede cvzytal wszystkiego pewnie 1mb neo cooo ?

 

IMG

2 post jest między innymi o modzie biosa, a nie tylko i wyłącznie o nim. O v-modzie też tam znajdziesz dużo informacji...

 

BTW: Te aluzje dot neostrady są żalosne...

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa tych kart?

 

W komputroniku od dłuższego czasu nie ma już dostępnych wersji 256MB z Zalmanem (chodzi o Galaxy) ... ani 1.2 ani 1.4ns

 

Sprzedawca w innym sklepie powiedział, że może to być wycofywanie z rynku tego modelu... Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki....

Grafa i procek powinny być tak dobrane aby jedno nadążało a drugie nie czekało bądź odwrotnie...

Czy ktoś może podać linka do próby optymalizacji ?

Podam przykład: mam grafę (jak w podpisie) i nie chcę ją kręcić (mam taki kaprys). Pytanie: jak ustawić fsb (a konkretnie mnożnik dla mojego Bartusia) aby była pełna harmonia między prockiem a grafą ?

Bo z jednej strony nie ma co zarzynać Bartka skoro grafa nie przerobi a z drugiej szkoda aby grafa czekała na procka...

Edytowane przez esem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bawie sie w pencil moda na 7600GS'ie od galaxiego, fajnie ustawiłem na 535omów, ładnie śmiga na 1,53V (idle) no ale ... coś czuje że ta karta wytrzyma więcej :D tylko powiedzcie mi jaka będzie bezpieczna granica ??

 

Druga sprawa do pencil mod na memki, znalazłem opis oporów dla hynixów, a ja mam kostki samsunga, wiecie może o ile zmniejszyć ten opór ?? w sumie nie wiem czy z pamieci jeszcze coś wycine, jade teraz na 900MHz i w sumie zero porblemów, ale mozę do 1GHz dojade :D (optymista ze mnie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod jest do wszystkich pamięci taki sam...

Na codzień hmm. Możesz dać nawet te 1.65, ale wtedy potrzebujesz nawiewu z boku na mosfety zasilające co by się karta nie skopciła ;]

 

@Razan_r

Jest 1 test na e-giełdzie gdzie dowiedli, że Venice 2.7Ghz może spowalniać 7600GS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno, zapomniałem: jaki będzie bezpieczny v dla memek samsunga ?? (one mają 1,6V a nie jak hynixy 2.0)

 

Póki co mój raczej nie imponujący wynik: http://service.futuremark.com/orb/resultan...amp;UID=8896539

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!! :D

 

Mam pytanie odnośnie wydajności.

Otóż ile pktów powinienem mieć w smarku 03 na taki sprzęcie.

Athlon64 3000+@2520, 512 ddr2, gf7600gs 128/128 galaxy (standardowe taktowanie bo bez zalmana :? ) Abit kn9.

 

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 14-15k albo i więcej.

Od kiedy stock cooler przeszkadza w kręceniu ? O_O Jakiś mit panuje, że kręcą się tylko zalmany :damage_wall: Ja na stock coolerku zrobiłem 800Mhz na gpu stabilnie, bez problemu [temp okolice 80*], karta po vmodzie i wszystko pięknie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe będe kręcił jak zamontuje radiatory na pamiątkach ;]. A tymczasem ja mam 12k- czy to mało?? (wynik oczywiście bez podkręcania grafy)

 

Dodam jeszcze że standardowe taktowania to 500@700 i że mam pamięci 1,4ns

Edytowane przez Piozar176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nadal zastanawia mnie czy 12k to normalny wynik?? tym bardziej że system jest świeżo po instalacji. Jakie stery są najlepsze??

Wynik 12k to norma.

Ja na moim 7600GT (niekręcony) mam 12.200 , a po podkręceniu o 10% wychodzi 13.033

Najlepsze sterowniki to jak narazie 93.71 Modded by Side

można je znależć na tym forum w dziale sterowniki/biosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piozar176

 

Mi brak tych orginalnych syfiastych radiatorów na taśme dał przyrost 30mhz (z 860 na 890). Ja miałem wynik coś ok 11800 na niepodkręconej karcie ani procu. Przy podkręconym procu do wartości używanych na codzień skoczyło bodajże na 12900.

Edytowane przez kiceksc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piozar176

 

Mi brak tych orginalnych syfiastych radiatorów na taśme dał przyrost 30mhz (z 860 na 890). Ja miałem wynik coś ok 11800 na niepodkręconej karcie ani procu. Przy podkręconym procu do wartości używanych na codzień skoczyło bodajże na 12900.

 

Sugerujesz że nie powinienem montować radiatorów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik 12k to norma.

Ja na moim 7600GT (niekręcony) mam 12.200 , a po podkręceniu o 10% wychodzi 13.033

Najlepsze sterowniki to jak narazie 93.71 Modded by Side

można je znależć na tym forum w dziale sterowniki/biosy

Robiłeś jakieś testy porównawcze sterów Sideband'a z innymi ? Bo jeśli nie to nie pisz, że są najwydajniejsze....

 

Sugerujesz że nie powinienem montować radiatorów??

Źle zrozumiałeś ;)

Jeśli masz standardowo na karcie radiatory - ściągnij je, bo pogarszają oc przez zła pastę.

Jeśli nie masz radiatorów - to możesz zalożyć nowe, oc powinno wzrosnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się stery 158.16 xtreme-g 32bit...

Jak odinstalować poprzednie? Po pary latach obcowania z ATI trochę jestem NIE nabieżąco...

Panel sterowania/dodaj lub usuń programy/NVIDIA drivers/Usuń ... :-| a potem Driver Cleaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...