Skocz do zawartości
kuki1989

Geforce 7600 GS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

Gainward wypuszcza swojego Golden Sample:

 

http://www.gainward.net/products/product.php?products_id=46

 

cena pewnie jak zawsze kosmiczna : ]

Karta jest identyczna z palitem 7600GT Sonic, tylko pewnie bedzie znacznie drozsza jak to zwykle z gainwardem bywa. Ja bym tam wolał Palita (z tego co wiem to obydwie firmy sie połączyły ze soba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam 7600gt gigabyta

i na sprzecie

venice 3000, dfi 4 ultra-d, 1gb ram patriot i baracudzie VII sata, bez zadnego krecenia ciagnie w rozdzialce 1024/768 na maksa wszystkie opcje dla kompa i grafy, bez zadnych zaciec itd, do tego jest chlodna, a pamiatki prawie sie nie grzeja, 3dm05 ma kolo 6000pkt

zatem ja polecam

 

Natomiast, jako ze producent nie dozucil v-tunera poszukuje jakiegos programu ktory udostepni mi zegary, tak zabym mogl krecic, poniewaz drivery ktore sa nic takiego nie maja, a przynajmniej ja tam sie dopatrzyc nie moge

zatem gdzie mozna taki program znalezc, ktory przystosowany jest min. do 7600GT????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam 7600gt gigabyta

i na sprzecie

venice 3000, dfi 4 ultra-d, 1gb ram patriot i baracudzie VII sata, bez zadnego krecenia ciagnie w rozdzialce 1024/768 na maksa wszystkie opcje dla kompa i grafy, bez zadnych zaciec itd, do tego jest chlodna, a pamiatki prawie sie nie grzeja, 3dm05 ma kolo 6000pkt

zatem ja polecam

 

Natomiast, jako ze producent nie dozucil v-tunera poszukuje jakiegos programu ktory udostepni mi zegary, tak zabym mogl krecic, poniewaz drivery ktore sa nic takiego nie maja, a przynajmniej ja tam sie dopatrzyc nie moge

zatem gdzie mozna taki program znalezc, ktory przystosowany jest min. do 7600GT????

Kręcenie ze sterów to lipa czasem testów nie chce przejść polecam riva tuner najnowszy www.guru3d.com

Tylko nie wiem ale chyba ta riva nie obsługuje jeszcze tej karty także zonk.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Prawdobodnie będzie to karta wsadzona do mojego przyszłego kompa ;-).Ze specyfikacji i testów wynika że jest to bardzy dobry stosunek cena/wydajność. Jednak zastanawiam się czy poczekać na wersję GE od Galaxy powinna być ok 10% droższa od zwykłej wersji GS. Z wyczytanych informacji wynika że wersja GS jest voltowana na 1,1V na GPU zaś wersja GT na 1,3V (no problem ;-) z modyfikacją biosu ). Martwi mnie jednak 128 bit pamięci, i tutaj problem czy czekać na wersje GE wyżej taktowaną i nadrabiającą tą wadę, czy też zostawić to bez znaczenia.

 

PS

Zaznaczam że będę grywał prawdobodobnie w rozdziałce 1280 i czy warto czekać ??.

Miałem kupować x800GTO 128 MB lecz GF 7600GS wydaje się bardziej opłacalny.Czekam na sygestie od wróżki Semiry itp ;-).

Pozdrawiam

Edytowane przez LEON2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x800 gto 128 MB ma wydajnosc x800 gt 256 MB, a jak wiadomo gf 6600 gt nie byl duzo sabszy od radka x800 gt... wiec nawet standardowy gf 7600 gs bedzie mial lepsza wydajnosc od tego x800

 

jesli mowa o ver x800 gto 256 MB to zmienia to postac rzeczy

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taki GS po OC to bedzie to samo co GT tez po OC??

taki GS to znaczy z ddr3?? jeśli tak to myśle że wyniki moga być zblizone tak jak to było w przypadku 6600GE/GT jednak wszystko zalezy od tego jak obie karty będą się kręcic... Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś na temat tej 7600GS Galaxy;

 

Będą 4 wersje, pierwsza, 128mb GDDR3 taktowania 500/1400 Samsung 1.4ns , druga wersja 256mb GDDR3 taktowania 500/1000(tutaj zdjęcie karty zdjęcie) kolejna wersja to juz normalny 7600GS, wygląda tak, pamięć infineon 2.5ns, taktowania 400/800 i ostatnia wersja, 512mb :blink: nie podano taktowań i rodzaju zamontowanej pamięci..nic tylko czekać, bo zapowiada się ciekawie :rolleyes:

pierwsza z samsungami 1,4 ns bedzie mniala taktowania 400/1400

http://plusd.itmedia.co.jp/pcupdate/articl...31/news039.html

w drugiej karcie podales zdjecie pierwszej karty :wink:

a czwarta karta bedzie 64bitowa

 

7600GS 128MB 400/1400 GDDR3 128Bit Aktive

7600GS 256Mb 400/900 DDR2 128Bit Passive

7600GS 512MB 400/800 DDR2 64Bit Passive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze GE dalo sie mocniej wykrecic niz GT to prawda?? Jesli tak samo bedzie z GS i GT to bedzie zajebiscie.

Przy 6600 czasem tak bywało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...