Jump to content
Sign in to follow this  
Zeniu

Trackmania Nations

Recommended Posts

Kiedyś działało wpisanie klucza, który generuje się w pliku .ini. Po kilku dniach autorzy zmienili zdanie i już trzeba mieć klucz z Sunrise albo Original. Czyli trzeba kupić.

Nikt ci nie każe mieć innego modelu, więc gra jest za darmo.

Edited by IamWeasel

Minelo troche czasu, a czy jeszcze ktos gra w ta gre ?

Ja poznalem ja dopiero w zeszla sobote czy niedziele i bardzo przypadla mi do gustu :)

Troche czasu spedzilem w ten tydzien nad nia, gdzies od wtorku zaczalem grac w necie i stwierdzilem, ze frajda z tego niemala, wiec chetnie bym sie poscigal z kims stad.

Jakby co to mozna sie umowic na jakims z publicznych serwerow albo zalozyc wlasny.

P.S. wlasnie skonczylem kilkugodzinna sesyjke i ide spac.. ;]

P.P.S. dzisiaj bylem z kolega sie poscigac gokartami.. frajda tez nieziemska, tylko szkoda, ze mamy malutki tor :/ Wcale nie mialem skojarzen z TMN jak jechalem :P

Edited by FiDO

kurcze, chcialem pograc, ale pisze mi ze moja ver jest juz za stara a gdy chce pobrac upgrade to nie idzie to pobieranie cholerne...

Ja wczoraj pograłem z 2 godzinki, no i jest to stara dobra Trackmania. Miód aż się wylewa:-)

Taa i nerwy też sie wylewają, klawiatura jak zwykle ma przerąbane ;) 1000% arcade sie wylewa i już, jak za starego dobrego c64 itp .

ale polecam ^^

pzd

Jaki transfer mieliście ? Mi leci 10 kb/s :/ W USA jest niby teraz 17, ale czy to możliwe żeby zapchali całego filefronta ^^ ?

mi leci nedzne 250 :/ czym to sie rozni od zwyklego nationsa?

edit.

bujnelo sie do 380 :lol:

Edited by Niemiec

Dzięki, 600-700KB/s i można ssać :lol:

edit : mam ;)

Edited by beka

Stara dobra TM :-)

W nocy leciało max na filefront tak więc ssać bez obaw i grać :-)

Nick taki jak w TDU - w sigu jest :-)

Podobno 65 nowych tras ;]. Ja musiałem przerwać ściąganie (za dużo na głowie rzeczy) i dopiero jutro pogram.

Wiesz...

Jak grasz na Multi to ci te trasy standardowe do szczęścia niepotrzebne, bo i tak się gra przez 99% czasu na mapkach niestandardowych ;]

Odpaliłem, miodność 11/10, powraca syndrom "jeszcze parę setnych" ;]

Od Nations to różni sie zupełnie nowym interfacem menu (o wiele lepiej dopracowane), jest dużo nowych tras .... reszta? dokładnie to samo

Pograłem sobie dłuższą chwile i muszę przyznać, że miód wylewa się z ekranu :razz: .

Podajcie swoje nicki i może zrobimy jakieś mistrzostwa PPC ? :rolleyes:

pierwsze uruchomienie i szok 1680 max aa4 af16 i mam <30fps, bez aa i med jest juz lepiej bo 35-40, ale do wrazenia plynnosci sporo brakuje :|

To dobrze wczoraj w nocy widziałem, że śmigasz:-) U mnie w 1600x1200 aa4 anizo 16 i reszta max 66 fps

To dobrze wczoraj w nocy widziałem, że śmigasz:-) U mnie w 1600x1200 aa4 anizo 16 i reszta max 66 fps

a smigalem u braci pepikow i na probe wskoczylem na jakis polski serwer.

zastanawia mnie ta tragedia z fps, bo przy 30-40 fps jest malo grywalnie.

Wciśnijcie sobie "o" podczas jazdy - wtedy znikną przeciwnicy. A widzieć ich i tak nie ma po co, bo serwery nie są za dobre i ludzie nie jeżdżą, tylko się teleportują ;]

Smieszny fps mam w multi. Czesto spada do 20-30 fps przy 20 graczach. Nawet jak ich wyłacze ("o") i tak fps jest dziwnie niski... i to na wszystko full aax4 afx16 i tylko 1024x768...

W tescie wydajnosci na takich ustawieniach mam 72 fps.

Edited by yuucOm

Smieszny fps mam w multi. Czesto spada do 20-30 fps przy 20 graczach. Nawet jak ich wyłacze ("o") i tak fps jest dziwnie niski... i to na wszystko full aax4 afx16 i tylko 1024x768...

W tescie wydajnosci na takich ustawieniach mam 72 fps.

tez tak mam, ze na sigowej maszynce jest tragedia, zeby bylo smieszniej to w pracy gralem na A64 3200+ i GF6150 a to podlaczone do netu iPlusem i w 640*480 low chodzi lepiej jak na c2d i 88gt :lol:

Dla tych co nażekają na prędkość ściągania - Trackamnia została jednocześnie wypuszczona na Steam'a. Transfery tam są IMO lepsze :) A odnośnie samej gry - powiedzcie no mi jak tam się zdobywa punkty rankingowe ?

Wie ktoś czy jest sie sens ładować w tą grę z kompem takim jak w sygnaturce? ;-)