Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

W TDU jest drogowa wersja MC12 jest to Enzo które Maserati dostało od Ferarri i zrobiło swoją "budę" i to w zasadzie większa cześć zmian w końcu obie firmy należą (należały ? bo to Maserati przechodzi z rąk do rąk co chwila) do koncernu Fiata a jak to nie jednokrotnie bywa w koncernach te same auta potrafią się różnie nazywać. Ba dla przykładu nawet tak egzotyczne Bugatti Veyron ma nawigacje i inne bajery z WV Phaeton'a, jak by ktoś nie wiedział to WV jest właścicielem Bugatti ;) Z resztą podobnie jest z FXX to też Enzo tylko iż nigdy nie musiało mieć homologacji to nikt się nie przejmował unijnymi normami spalin oraz hałasu nie mówiąc już o wyposażeniu niezbędnym do homologacji tak więc auto jest szybsze i lżejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie w tej grze, ze wystepuja "naturalne" stluczki innych samochodow. Juz kilka razy widzialem, ze (bez mojej integerncji) jakis samochod osobowy wjezdza na skrzyzowanie na czerwonym swietle i uderza w inny samochodzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś teraz na mapie? Włączę tdu i postoje do 14:00 przy latarni blisko betaklubu. Południe(przestawiło mi się trochę wcześniej :oops: ) , blisko krateru. Chętne dołączę nowe osoby z ppc do listy przyjaciół.

 

Będę o 14.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety w pracy:/ a z qqrydza chetnie bym posmigal :) musimy sie jakos zgadac kolego na pozniejsza godzine, wybrac w miare podobne wozki i jakis freeride sobie urzadzic..

MmmHmmm :D ... już mnie tam nie ma... nudno było i se pojechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QQrydza sypnij nickami ludzi z PPC, co bym sobie w domu Was dopisal.

 

(Chociaz teraz malo jezdze bo w Stalka tne)

A ładnie to tak? Może sobie ktoś tego nie życzy aby osoby nieznajome go mogły znaleźć na mapie.

(osoby siedzące w temacie będą wiedzieć dlaczego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co to sie dzieje, u Was tez tak jest ze sie nie mozecie polaczyc? Ja proboje od soboty i lipa. Gram offline bo sie nie da online :/ Kupilem sobie to zeby pograc przez siec a tu taka lipa :( Mial ktos taki problem?? Pisalem wczesniej o tym samym ale wylaczenie firewali nic nie daje niestety :/ Caly czas wychodzi to ze nie mozna sie polaczyc z serwerem i zebym sprawdzil swoje ustawienia :/ Moze jakies pliki sie zmienia albo cos :/ POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co to sie dzieje, u Was tez tak jest ze sie nie mozecie polaczyc? Ja proboje od soboty i lipa. Gram offline bo sie nie da online :/ Kupilem sobie to zeby pograc przez siec a tu taka lipa :( Mial ktos taki problem?? Pisalem wczesniej o tym samym ale wylaczenie firewali nic nie daje niestety :/ Caly czas wychodzi to ze nie mozna sie polaczyc z serwerem i zebym sprawdzil swoje ustawienia :/ Moze jakies pliki sie zmienia albo cos :/ POMOCY!!

A spróbuj jeszcze wyłaczyć systemową zaporę windowsa. Może przez przypadek zablokowaleś połączenie sieciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przede mną też się ukrywacie...

:wink:

Taa jasne :D

Sam wiesz jak jest, slotów w grze mamy tylko 8, a często było tak, że w momencie kiedy chcieliśmy wszyscy razem pojezdzić nie można było, bo jakaś nieznana osoba sie po prostu wpychała.

W końcu panowie z atari zrobili po coś potwierdzanie dodawania do listy friends'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj jeszcze wyłaczyć systemową zaporę windowsa. Może przez przypadek zablokowaleś połączenie sieciowe.

 

cygan ja mialem taki problem po kupnie i instalacji gry nie mogl sie polaczyc, musialem stworzyc nowe konto z pod gry i od tamtej pory nie mam zadnego problemu z podlaczeniem :)

No niestety, wylaczalem zapore - LIPA. Konto robilem nie jedno i tez lipa :/ Ehh... kurcze czy ja mam zawsze takiego pecha?? :( Moze to zalezy od providera? Mam siec osiedlowa, moze to przez to? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...