Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

chyba ze usilujesz robic misje z transportem samochodow ...

gdzie nie wolno zjechac na pobocze ani w nic stuknac .... jako ze gram na klawiaturze jestem zmuszony jechac baardzo powoli .... 30 km trasa trwa w nieskonczonosc i 2km przed meta gra mi wywala ...

idzie sie wkur....zyc

mam nadzieje ze dzieki temu trainerowi da sie takie misje pozaliczac , a jezeli nie .... chcilbym sobie pofruwac , calkiem inaczej mozna wyspe pozwiedzac ..

a z tekstami o googlach to prosze CIe nie startuj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze usilujesz robic misje z transportem samochodow ...

gdzie nie wolno zjechac na pobocze ani w nic stuknac .... jako ze gram na klawiaturze jestem zmuszony jechac baardzo powoli .... 30 km trasa trwa w nieskonczonosc i 2km przed meta gra mi wywala ...

idzie sie wkur....zyc

Nie uwierzysz - mam tą grę ;)) gram na klawie i jadę szybko - kwestia wyrobienia sobie wprawy i zmian czułości ;) no, ale oczywiste jest, że czasem trzeba zwolnić :) ale zależnie od samochodu i tak zawsze gaz do dechy i przyhamowania co jakiś czas ;p

 

a z tekstami o googlach to prosze CIe nie startuj ...

dlaczego? lenistwo tępi się googlem....

Edytowane przez paweł.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociarzby dlatego ze juz szukalem w googlach i nic nie znalazlem ...

moze jestem za glupi , moze zle szukalem ... ale szukalem , wiec daruj sobie takie teksty ...

rozumiem ze sa ludzie co faktycznie nie zajza nigdzie i odrazu pytaja o glupoty ... ale nie zmienia to faktu ze sa tez inni , a forum od tego chyba jest, prawda ??

a co do wprawy , gram w ta gre od bety .... moze "mistrzem klawiatury" nie jestem , ale radze sobie i mimo wszystko niektore misje sprawiaja mi problem , np jazda kreta droga w gore i w dol , gdzie zamiast asfaltu sa schody i auto skacze jak swierszczyki.... nie da sie pojechac szybko zeby nie wypasc na pobocze ...

tak czy siak sa misje ktorym trzeba poswiecic nieraz i 15 minut (nie liczac powtorek)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

I.Po zainstalowaniu gry, gdy chciałem ją włączyć komp się zrestartował i włączył na nowo z komunikatem o błędzie: System odzyskał sprawność po poważnym błędzie. Powtórzyło mi się to już dwa razy.

Dlaczego? Jak temu zaradzić?

 

II.Czy kierownica z FF może mieć jakiś wpływ na płynność jazdy??

Teraz po włączeniu kierownicy, gra łapie zawieszki. Nie wiem czy to przez kierownice, bo już miałem podobne zawiechy przy GTA:SA i włączonym winampie (wszystko się zacinało). W TDU wygląda to tak, że jak jade to mam ok. 40-50fps i nagle spada do kilku i strasznie tnie, a po chwili leże już w rowie :)

co jest nie tak?

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie tej gry bez kierownicy.

20tyś kilometrów na blacie i jakoś gram dalej ;) Widać da się! Oczywiście jeszcze więcej przyjemności sprawia jazda za pomocą kiery, ale nie każdy ja ma. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20tyś kilometrów na blacie i jakoś gram dalej ;) Widać da się! Oczywiście jeszcze więcej przyjemności sprawia jazda za pomocą kiery, ale nie każdy ja ma.

Ja rowniez probowalem za pomoca klawiatury podczas zapoznawania sie z gra.

Ale jazda analogowa jest o niebo lepsza.

Warto zainwestowac w sprzet chocby z 100 pln i zakupic cos uzywanego z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. no i mnie w koncu dopadlo.. padl mi wlasnie save.. mozna jakos to naprawic?

 

edit: stracilem 20% gry od ostatnieog backupa (10 dni), najgorsze wyscigi, oba objazdy wyspy, tantulius czy jak mu tam, kupa dodatkowych zadan, samochodow.. ech...

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no co Wy, Ja czy jeżdzę na kierze czy na klawie to mi wszystko jedno. Oczywiście na kierze to inne odczucia i frajda ale na klawie radze sobie bez problemu. Ostatnio na klawie wygrałem kilka razy wyścigi na Salenie a jak wiadomo bez helpów prowadzi się go jak krowę. Ale to pewnie nabyty skill bo na klawie pykam już tak od czasu mojego pierwszego NFSa czyli od 1998 roku :) Wystarczy trochę pojeździć i znaleźć technikę na każdy samochód i będzie spoko się prowadzić.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja niestety na klawiaturce sie mecze. Ale nie narzekam, ładne czasy wykrecalem na tym turnieju ppc [;.

 

Jak bedzie kasa to moze sobie jakąś sprawie, ale w sumie nie chce też pokoju zagracać, a jakbym sobie kierownice polożył przed monitorem to nie miałbym gdzie sie uczyć :lol:.

 

BTW - kiedy ten patch ma byc w koncu? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehej a ostatnio sobie zapuscilem tdu na klawiaturze... normalnie tragedia.. cuzlem sie jak bym pierwszy raz ta gre wlaczyl :)

Hehe mam to samo ale po podłączeniu kiery.

 

Skoro tyle osob używa kierownic może podzielicie się informacją o ustawieniach typu:

Siła FF, Centring Force, Liniowośc i inne.

 

BTW. mam Kierownicę z Logiego z FF i gra mi nic niezawalania , ciągle mam stała liczbę 19fpsów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze gram klawiatura... I nigdy nie gralem kierownica, takze nie widze roznicy :). Gra mi sie dobrze, ale niestety tylko single :( :roll:. Jak wiecie w multi nie moge... A tak chcialem z Wami podrajwowac ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Ja zawsze gram klawiatura... I nigdy nie gralem kierownica, takze nie widze roznicy :). Gra mi sie dobrze, ale niestety tylko single :( :roll:. Jak wiecie w multi nie moge... A tak chcialem z Wami podrajwowac ;>.

 

:lol: :lol: Zastanow sie 3x zanim cos napiszesz. Nigdy nie grales na kierze i probujesz ja przyrownac do klawiatury ? :lol2: Tak sie sklada ze mialem okazje pograc na kierze i roznica jest duza. Nie koniecznie z plusem dla klawy ;)

Edytowane przez Wodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz pierwszy odpaliłem TDU. Gram na klawce. Kiedy jade przepisowo jest wspaniale i elo, ale gdy osiągam jakieś "większe" prędkości :D głupia jazda po łuku staje się prawie że niewykonalna :/ Pograłem też dziś u znajomego który ma już Ferrari Enzo. Na klawce kontrolowanie go było prawie niemożliwe ;/ ehh. szkoda, bo specjalnie kiery nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Szawel kilka godzin dziennie i sie przyzwyczaisz :lol: Ja tez juz jezdze Enzolem a od poczatku gry gram na klawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chociarzby dlatego ze juz szukalem w googlach i nic nie znalazlem ...

moze jestem za glupi , moze zle szukalem ... ale szukalem , wiec daruj sobie takie teksty ...

rozumiem ze sa ludzie co faktycznie nie zajza nigdzie i odrazu pytaja o glupoty ... ale nie zmienia to faktu ze sa tez inni , a forum od tego chyba jest, prawda ??

a co do wprawy , gram w ta gre od bety .... moze "mistrzem klawiatury" nie jestem , ale radze sobie i mimo wszystko niektore misje sprawiaja mi problem , np jazda kreta droga w gore i w dol , gdzie zamiast asfaltu sa schody i auto skacze jak swierszczyki.... nie da sie pojechac szybko zeby nie wypasc na pobocze ...

tak czy siak sa misje ktorym trzeba poswiecic nieraz i 15 minut (nie liczac powtorek)

pierwszy wynik w google. Chyba nie umiesz szukac.

 

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze moje ulubione F430 jest juz za słabe...a dopiero 1000 mil czy km przejechalem. Kupilem murcielago i 3-ke upgrade. Jak jezdzi/cie/liscie wyscigi. Bo dla mnie to podwozenie panienek jest nudne i takie nie wymierne.Tych kuponow mam duzo - ubranie sobie wybralem...no nic trzeba jechac dalej.Powiedzcie jeszcze bo gram single player i widze roznych jamesow i johnow w ich autach mimo offline. Co daje sciganie sie z nimi bo zdazylo mi sie z jednym ustalic trase i scigac sie-ale ani kasy ani punktow nie bylo.

I jeszcze jedno pytanie: auta zatrzymujecie, kolekcjonujecie czy sprzedajecie i kupujecie nowe do poszczegolnych wyscigow.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, że macie ODZNACZONE "Use Wheel" czy coś takiego w opcjach, jeśli używacie klawiatury? Bo jeżeli to jest zaznaczone, to po naciśnięciu strzałki w lewo lub prawo koła od razu osiągają maksymalne skręt, natomiast jak jest odznaczone, to wszystko jest ok, tak jak w innych grach, więc nikt nie powinien mieć większego problemu z opanowaniem samochodu na klawie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...