Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy TDU pójdzie na takim sprzęcie:

grafika: GeForce 7600 Gs 256 mb

procek: AMD Athlon Brisbane X2 3600 +

ram: 2x1GB goodram

 

?

Ktos tu ma ochote dostac ZPP... z takimi pytaniami na bravo.pl zapraszamy

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku dodatkowych zajec odpalilem sobie wreszcie ta gre.

W trybie offline chcialem troche powykonywac misji (zwykla gra ze scenariuszem).

Mam dom, mam pierwszy samochod i trzeba go sprawdzic na wyscigu.

Ale po dojechaniu do spota i probie wyboru rozgrywki (offline) nie mozna dac START, ZMIEN SAMOCHOD ani POWROT. Musze wyjsc z gry bo nic nie moge zrobic.

Gra sie nie zawiesza tylko po prostu myszka nie da sie kliknac w START.

Rozumiem, ze cos zle robie tylko prosze mi powiedziec co ?

I zrozumcie - 170 stron nie usmiecha mi sie wertowac z powodu tej blachostki bo nawet nie wiem o co pytac szukajke.

FAQ przeczytany.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly juz takie problemy... i ostatnio nawet do mnie kumpel dzwonil z tym samym problemem... instalacja patcha na wysypywanie sie gry w polskiej wersji tez nic nie dala.... z tego co kojarze to nie bylo zadnego sensownego rozwiazania na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byly juz takie problemy... i ostatnio nawet do mnie kumpel dzwonil z tym samym problemem... instalacja patcha na wysypywanie sie gry w polskiej wersji tez nic nie dala.... z tego co kojarze to nie bylo zadnego sensownego rozwiazania na to...

Ghyhy, jeszcze poczekam na jakies inne podpowiedzi ale to bedzie jedna z tych fajnych gierek, ktora pojdzie z HDD z hukiem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, probowalem.

Pomogl mi kolega z osiedla.

Okazalo sie, ze mial taki sam problem i mi podeslal katalog IGE z podkatalogu EURO/BNK

Wgralem go caly tak jak leci i sie okazalo ze pomoglo :>

Gierka 100x lepsza od kazdego NFS - nawet chyba od Porshe i jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo... to macie katalog IGE z mojej angielskiej wersji ktora u mnie dziala bez problemu http://www.sendspace.com/file/rin5a5

Moze komus jeszcze pomoze :)

 

Gierka 100x lepsza od kazdego NFS - nawet chyba od Porshe i jedynki.

Porownywanie tej gry do nfsa to obraza dla tdu ;) Porsche to najlepsza czesc NFS-a ale jest to gra ktora nie ma juz tak wypasionej grafiki jak nowe gry ;) Ale to jest rozmowa na inny topic ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi do przejechania ostatni wyścig "Ferrari Time Attack" ale nie mogę go jakoś zlokalizować, według google znajduję się w kwadracie I9 (oryginalna mapka TDU) odkryłem w tym obszarze wszystkie drogi i dalej go nie ma tak więc będę wdzięczny za jakąś bardziej dokładną pozycje tegoż że wwyścigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo... to macie katalog IGE z mojej angielskiej wersji ktora u mnie dziala bez problemu http://www.sendspace.com/file/rin5a5

Moze komus jeszcze pomoze :)

Porownywanie tej gry do nfsa to obraza dla tdu ;) Porsche to najlepsza czesc NFS-a ale jest to gra ktora nie ma juz tak wypasionej grafiki jak nowe gry ;) Ale to jest rozmowa na inny topic ;)

O widze, ze ktos tutaj sie zna :). Bo pomys LCC, nie pomogl mi.

 

Moj problem polega na tym, ze nie moge grac online, mam angielska wersje, do tego zalozone konto na game spy, i sie nie moge polaczyc w grze z serwerm. Pisalem bardziej szczegolowo o tym problemie na koncu poprzedniej strony.

 

Moze kolega pomoze :"D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze, ze ktos tutaj sie zna :). Bo pomys LCC, nie pomogl mi.

 

Moj problem polega na tym, ze nie moge grac online, mam angielska wersje, do tego zalozone konto na game spy, i sie nie moge polaczyc w grze z serwerm. Pisalem bardziej szczegolowo o tym problemie na koncu poprzedniej strony.

 

Moze kolega pomoze :"D?

 

A jak stoisz z firewallem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No ta, ale konto musi byc takie somo jak na gamespy!? Dlatego tez, zalozylem drugie, a konto w grze o moj boze wiele razy zmienialem ;/

nie nie musi gra sama zakłada konto na gamespy... może ktoś ci cdkey ukradł =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=======================================================================

 

6. Zagadnienia związane z połączeniem internetowym

 

=======================================================================

 

 

 

Użytkownicy wdzwaniający się lub korzystający z połączeń typu DSL przed rozpoczęciem gry wieloosobowej muszą połączyć się z internetem. Użytkownicy modemów kablowych są zazwyczaj zawsze połączeni z internetem.

 

Poniższe punkty są znanymi źródłami problemów z połączeniem i mogą być pomocne w razie jakichś kłopotów z grą wieloosobową.

 

 

 

I. Musisz posiadać dostęp do Internetu

 

Musisz posiadać szerokopasmowy dostęp do internetu (o odpowiedniej przepustowości). Jeżeli potrzebujesz dokładnych informacji w zakresie konfiguracji twojego połączenia internetowego skontaktuj się z twoim dostawcą internetu. Wszelkie koszty podłączenia do internetu leżą po stronie użytkownika.

 

 

 

II. Zapory sieciowe, proxy oraz programy antywirusowe

 

Zapory sieciowe, proxy oraz programy antywirusowe mogą powodować problemy z połączeniem. Jeżeli korzystasz z którejś z tych usług i masz problemy z grą online, wyłącz je na czas gry. Jeżeli problemy ustały po wyłączeniu, przeczytaj rozdział “Konfiguracja zapory sieciowej oraz routera”. Możesz również zapoznać się z informacjami na temat zapór sieciowych na stronie usługi GameSpy: http://www.gamespyarcade.com/support/firewalls.shtml.

 

 

 

III. Konfiguracja zapory sieciowej oraz routera

 

Zapora sieciowa ma za zadanie chronić komputer przed atakami z sieci. Czasami zdarza się że gra przez internet odczytywana jest przez program jako tego typu działalność. Może to spowodować problemy z połączeniem. Aby prawidłowo skonfigurować zaporę sieciową zapoznaj się z jej instrukcją lub skontaktuj z twoim administratorem / dostawcą usług internetowych. ”. Możesz również zapoznać się z informacjami na temat zapór sieciowych na stronie usługi GameSpy (w języku angielskim): http://www.gamespyarcade.com/support/firewalls.shtml.

 

 

 

IV. Porty których używa Gamespy

 

Gdy grasz na komputerze, który chroniony jest zaporą sieciową lub korzysta z proxy, istnieje wymóg otwarcia portów, aby można połączyć się z grą wieloosobową.

 

Poniższe porty powinny być odblokowane:

 

UDP 8880->8889

 

UDP 8890

 

UDP 27000->30000

 

TCP 6667

 

TCP 27000->30000

 

Musisz również otworzyć port lokalny: TCP8889

 

Porty 17475 oraz 9961 (TCP/UDP muszą być otwarte.

 

Skonsultuj się z administratorem sieci lub producentem oprogramowania / urządzenia w celu prawidłowego odblokowania tych portów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam jak chol.era, ze możecie swobodnie grać... Ja nadal mam cały zcas ten sam problem - w dwóch wyścigach, dokąłdnie w tym samym miejscu za każdym razem wywala mi gierkę z komunikatem "Error Pure Virtual Function Call". Nic nie pomaga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam jak chol.era, ze możecie swobodnie grać... Ja nadal mam cały zcas ten sam problem - w dwóch wyścigach, dokąłdnie w tym samym miejscu za każdym razem wywala mi gierkę z komunikatem "Error Pure Virtual Function Call". Nic nie pomaga....

Ale są tez inne wyścigi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zassałem sobie trainera ....

moglbys zdradzic gdzie go znalazles ??

czy da sie go wykorzystac do zaliczania misji ?? chodzi mi o transportowanie samochodow za kase, szlag mnie juz trafia jak pod koniec jazdy gra traci polaczenie z serwerem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja ostatnio jechalem sobie któryś już raz wyscig za milion i przed samym koncem gra mi wyszla do windowsa :lol:.

 

Oby jak najszybciej ten patch wyszedl, ile mozna czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skonczylem :wink:

Nie możliwe, stopień AS'a można dostać dopiero po wykonaniu rzeczy narazie niedostępnych. Wyjdzie patch to będzie można.

Chyba, że cheat'ami (edycją save'ów) da się to jakoś osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...