Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

dnawet z kims stad chyba pogadalem chwilke, nie pamietam dokladnie jak sie pisze ten nick, a nie chce przekrecac ;)..

o no tak rozmawiales ze mna była jakas A3... no to chyba Ty byłes ;)

zycze wiecej kasy na nowe fury .. ja Ci sprzedam Gallardo za 300.ooo $ lvl3 :rolleyes:

 

 

MarquePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ja :) , gallardo fajna fura, ja wlasnie moim ulubionym nismo przemierzam wyspe odkrywam sobie salony, patrze co maja ciekawego :) i przy okazji odkrywaja sie dostawy samochodow, wiec cos zarobie to moze sie skusze :] pozniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC, wielkie dzięki. Tego mi właśnie brakowało ;) Teraz zostaje tylko kombinowanie z odpalenie gry na necie, już wiem, że to nie wina neostrady (dzisiaj mi weszło na 5min, nic nie ścinało z innymi graczami, wszystko chodziło ok i nagle POŁĄCZENIE ZERWANE). Chyba bym raczej stawiał na konto. Wy zakładaliście darmowe? I gdzie? :)

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy jak wyjdzie full wersja, to wszytkie konta ktore zostaly zalozone do bety wywala z serwera?

 

Bo gdy chcialem sie rejestrowac, okazalo sie ze ktos juz zarejestrowal moja nazwe. Wiec mysle czy jakbym szybko kupil fulla, to czy moglbym utworzyc konto z moja nazwa (skrytobojca) :)

 

A jak nie to strzele cos z purepc w nazwie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przycisk wychylania na motorach to "clutch" defautowo ustawiony na "n" ? Naciskam i nic sie nie dzieje.

Mogl by ktos wrzucic screena z ustawiniami (sensitive itp.) bo u mnie motory prowadza sie conajmniej dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przycisk wychylania na motorach to "clutch" defautowo ustawiony na "n" ?

 

a "Clutch" to nie sprzegło ? .. co do motor nie wypowiadam sie bo jeszcze sie nie dorobiłem :huh:

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześle mi ktoś seavy żeby pograć online? Bo ja mam 30% ale w trybie off ;| i chciałbym z Wami pograć :) ale jakąś normalną furką :)

 

podejrzewam ze sam sie bedziesz musial dorobic na multi , bo save chyba nic nie daje, bo musisz miec swoje konto, a mieniajac cos w profilu (nazwe itd) tworzysz nowy profil, wiec to nic nie da, jesli sie myle to mnie poprawcie

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Stunignowalem swoj motorek (dzieki neon!) i leci teraz 356 max

 

A tutaj ladny skrinik jak z autostrady wylecialem [; ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na mapce sa podani tunerzy nacjami ... teoretycznie mclaren to brytyjski woz a tuner od brytow mnie nie chce ...

Bo tunerów dla każdej "nacji" jest dwóch. ;)

Kilka screenów odemnie. ;)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Jakby ktoś się jeszcze nie skapnął, to nick w grze mam JacekSpy[ppc.pl] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może się dzisiaj przejedziemy... i tak dla formalności... jeśli mój samochód wpadnie do lasu i tam się zatrzyma na pierwszym drzewie (jak już było zauważone) zostając na nim znaczy to, że musiałem wyskoczyć w biegu. Sytuacja jest taka a nie inna :-D i część to rozumie. Nie czekać więc tylko pędzić dalej, znajdę Was później.

 

... :D Rzeczywiscie wszystko dziala jak nalezy:)

Pewnie masz innego nick'a, napisz jakiego. ;) może listonosz Pat?

Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kto mi powie jaki pojazd mam wybrac do wyscigu : tantalus , klasa a-b , 14,4 km duzo zzakretow 180 stiopni 7.30s czas referencyjny i 200 drivingu , mam enzo na 3 poziomie i nie moge tego wyscigu zrobic szybciej niz 7,40 + penalty. dodam ze lvl to champion nagroda 100k a wyscig mozna znalesc w dolnej czesci wyspy, jaki pojazd mam wybrac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:SpIrIt:. - zabrzmiało jak zdjęcie pamiątkowe ze spotkania B-) Widze że panowie mają dobrą zajawe ;]

hah to było spotkanie klasyków ... wiecej takich spotkan

 

 

może macie jakieś charakterystyczne miejsce gdzie można Was spotkać ewentualnie gdzie się spotykacie ;) Coraz dłuzej mi multi chodzi, a chwile bym sobie z wami pojeździł :)

Pozdr

panowie napiszcie cos tam jak bedziecie jezdzic bo was widze ,ale tylko na mapce a pojezdzil bym z wami:>

Ghosti228

hmm .. wydaje mi sie ze parking na przeciwko LATARNI w gornym lewym koncu mapy ;)

 

p.s bynajmniej (MarquePL/JA/, Skorpio_PL i Jacek) spotkalismy sie w tym miejscu ...

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może macie jakieś charakterystyczne miejsce gdzie można Was spotkać ewentualnie gdzie się spotykacie ;) Coraz dłuzej mi multi chodzi, a chwile bym sobie z wami pojeździł :)

 

Pozdr

Właczasz mapę i szukasz [; To jest charakterystyczne miejsce ;>

 

panowie napiszcie cos tam jak bedziecie jezdzic bo was widze ,ale tylko n amapce a pojezdzil bym z wami:>

Ghosti228

Musisz wchodzic z mapki do miejsca gdzie się dana osoba znajduje tak długo, aż ją zobaczysz ;) Tzn jak klikniesz na mapce, przeniesie cię i danej osoby nie będzie to znowu włączasz mapkę i znowu klikasz. I tak w kółko aż zadziała [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec na czym tuning polega. Tzn mozesz podniesc moc fury , a jesli chodzi o wizualne , to tylko fele mozesz zmienic... a duzo jest do wyboru.. ? i czy np. mozesz zwiekszyc ich rozmiar itp ?

Nie, to nie jest NFS Tuning 5 Zielona Edycja Kolekcjonerska z pakietem dodatkowych szyb :mur:

 

Tuning - kupienie jednego z kitów które zwiększają perfmormance. No i do niektórych aut można wybrać inne felgi ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to se pojezdzilismy kiedy bylo juz lepiej i mniej lagowalo (kiedy jechalismy na latarnie) to mi sie komp powiesil, a pozniej mi znikliscie gdzies :P, jakby ktos chcial pozwiedzac wyspe to ja tam gdzies jeszcze pomykam

 

Ghosti228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...