Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

A jest ;]] Tylko, że ona z grupy C. Ale ja bym ją zaliczył do grupy G :) Zobacz w salonie Starych aut Europejskich w salonie na północnym wschodzie ;) 300k $ kosztuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest ;]] Tylko, że ona z grupy C. Ale ja bym ją zaliczył do grupy G :) Zobacz w salonie Starych aut Europejskich w salonie na północnym wschodzie ;) 300k $ kosztuje :E

To jest Ferrari 288 GTO, a nie Testarossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Dobra nowy komp nowy system wgrałem TDU i nie działa a chciałem sobie pograć :/ i co tu teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, przeprosiny przyjęte i następnym razem tak się nie unoś bo to szkodliwe.

gdybys pracował w sklepie komputerowym tez bys sie unosil ;p :lol2: nie wazne

 

p.s. dla mnie vmax to narazie 350 km/h ehh ta praca ... nie ma czasu na zarobienie na lepsza furke .. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja wlasnie kupilem sobie pare motocykli ;o

Jezdzi sie nimi NIEZIEMSKO! Dlaczego ludzie w tym temacie narzekali na model jazdy motorem? Mnie on odpowiada. Moze posmigamy motorkami dzisiaj, co? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupilem sobie pare motocykli ;o

Jezdzi sie nimi NIEZIEMSKO! Dlaczego ludzie w tym temacie narzekali na model jazdy motorem? Mnie on odpowiada. Moze posmigamy motorkami dzisiaj, co? ;]

No ja miałem problem tylko w pierwszym kontakcie z moto. Teraz wszystko inne wydaje się woooolne a sama jazda wydaje mi się nawet łatwiejsza.

No to wskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

;] [;

 

Motorem jezdzi sie po prostu swietnie! Juz wchodze do gry [;

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Dzisiaj mi przestała działać gra, grałem przez 3 dni z przestawianiem daty na 4 luty, aż nagle przestało działać :( Nie ma jakiejś innej metody na odpalenie gry? Reinstall nie pomaga, bo nawet o CD-KEYa nie pyta przy ponownej instalacji.

Edytowane przez Vonter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Na starym kompie wszystko śmiga ale jak na nowym odpale przez lana tą samą wersje to [gluteus maximus] error z system data.

 

@Vonter szukam metody trik z zakładaniem nowego konta w windzie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz kombinowalem ile wlezie ale nie dalo rady. Windy od nowa mi sie nie chce instalowac. Jakby ktos cos wymyslil to niech sie podzieli:D Wszystko na uczelni pozaliczane a nawet nie mam w co pograc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dzieki za gre [; ;] [;

 

qqrydza, ty tuningowales jakos ten motor swoj? Mamy takie same a zdaje mi sie ze twoj jakby troche szybciej jezdzi ;]

 

Co do tych 2 pierwszych skrinow to n/c, przywalilem w samochod i mnie wyrzucilo do gory ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Pioorek, pamietaj, ze aby osiagnac vmax na motrze musisz sie pochylic, czyli defaultowo chyba shift (?)

Fr!zz a ty na klawie jeździsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV ma katalogowo chyba 336 km/h, a F1 po tuningu chyba 420km/h pojedzie. ;)

Przez kogoś wczoraj straszne ściny miałem, to z wami nie pograłem... :(

 

btw - 2 razy podchodziłem do wyścigu za milion i dwa razy nie przeszedłem. Rozwaliłem klawiature. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barthezzo

Tak,o f4 tamburini :) Wczoraj trafilem na jakiegos dziwnego kolesia za sterami tego mclarena,zjechalem go na gladkiej dwupasmowce prawie bez zakretow :blink:

A mv po tuningu (2gi poziom) leci ok.356 :) Tylko troche ciezko utrzymac ta predkosc.

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV po tuningu leci 366 km/h na prostej, F1 425 km/h.

 

Wystawiłem Chryslera 300C na sprzedaż za 105k. Czarny metalik, 3 stopień tuningu. Jeżeli ktoś chce sie powozić mafijnym autem to zachęcam do kupna ;)

 

Kupiłem go ale mi sie nie spodobał :D:D

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

qqrydza, co ty za samochod dzisiaj miales? Mialem okienko w szkole dzisiaj i kumpel sobie gral, miales jakas czarna furke (on jechal motorem) mozesz powiedziec gdzie go kupiles? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, co ty za samochod dzisiaj miales? Mialem okienko w szkole dzisiaj i kumpel sobie gral, miales jakas czarna furke (on jechal motorem) mozesz powiedziec gdzie go kupiles? ;]

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Granatowy Lamborghini Miura. Jeden z piękniejszych samochodów świata jak dla mnie.

 

http://images.google.pl/images?q=lamborghi...es&ct=title

 

Jak widać jest też nowy concept tego modelu.

 

P.S. Jest to europejski klasyk i w takich sklepach go szukaj.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. JEstem tutaj nowy i mam dwa pytanka.

A mianowicie kiedy wkoncu bedzie ta swiatowa premiera gry na pc ??

 

I jak bedzie gra dzialala na moim sprzecie... ? P4 3,0 ,1024 ramu, GF7600 GT 256mb... i jak cos to nie chwale sie ale chcem sie dowiedziec jak dziala...

Bo sciagalem ta bete, ale stwierdzilem ze poczekam te 10 dni do premiery i wole pograc w pelna wersje, bo kto wie jak to bedzie z instalacja gry po tym jak wczesniej byla Beta zainstalowana, bo slyszalem wiele rzeczy ze po usunieciu beta kasuja sie rozne pliki, albo zostaja jakies pliki z gry, ktore nie mozna usunac....

 

Z gory dzieki za odopwiedz

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmuraIV

Premiera 20 lutego. To mogles znalesc uzywajac szukajki wewnatrz tematu :evil;

Co do chodzenia - high bez fsaa i aa powinno byc plynne. Chyba ze nagle pojawi sie 8 roznych samochodow i bedzie doczyt z dysku.

A uninstall bety kasuje m.in. boot.ini. Generalnie wszystkie nie chronione pliki z glownego katalogu c:\

 

qqrydza

Miura to jedyny samochod z klasykow ktory kupilem ^_^ i po tuningu chyba najszybszy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...