Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie w gierke, jako jeden z niewielu arcade'ow, IMO najlepiej gra sie na kierze.

Ano bo to nie jestes stricte arcade - blizej mu do sima niz arcade, oczywiscie na driving aids off ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna jazda dzisiaj było [; Skakałem bo skakałem, ale sobie pojeździłem z wami :mrgreen:

Tutaj parę screenów ;)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

A to zostaje z ruchu ulicznego po naszym przejeździe [w tle] :lol:

Dołączona grafika

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Motocyklem pięknie się jeździ i jest to stosunkowo proste. Mumin w pewnym momencie pisze..."bierzmy jakieś auto"... ok nie ma problemu. Biorę forda a tu "brrrrrrruuuuuuuuummmmmmmmmmm...eemmmmmmmmmmmmm..."

... ani się to to nie zbierało specjalnie ani zbytnio zwrotne nie jest, dużo miejsca zajmuje...

...pozostało tylko piękno. :smile2:

 

Screen'y z dwóch ostatnich nocy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: kurcze .. wczoraj kolo salonu chryslera byliscie wszyscy matt qqrydza etc. i lipa jedzilem obok was :damage_wall::damage_wall: pisalem szczegol ze lagowalalo... i lipa zero odezwu totalna zlewa :mur: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie dla Jacka - następna niewidzialna tablica w okolicach lotniska.

A ja tego nie widziałem, mimo, że stałem obok Ciebie. ;)

Albo na tor wyścigowy obok?

Chyba tak jak Ci pisałem, trza mieć championa, bo jak dostałem status "Pro" to zyskałem dostęp do tego na wyspie Ford. I tak nie wiem gdzie to jest. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV Agusta F4 Tamburini. Jak chcesz coś więcej, to może dodatkowe Kawasaki Ninja ZX-12R w fullu pomoże. Póki co nawet go nie ma na X-Boxa.

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tego właśnie mam. Ale trafiłem... chłopaki takimi furami jeżdżą, że hej. Powyżej 400 idą a ja biedny na końcu 360 tylko. Szanse się trochę wyrównują w ruchu ulicznym jak pędzimy bo wtedy co innego decyduje w jeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ninje udalo sie rozbujac do 357km/h. Moze i by pociagnal 361 ale musialbys jechac z gorki ;] Przewaga bike'a jest na starcie ;] Czyli od 0 do ~250km/h :lol2:

w rzeczy samej hyhyhy :D

za 15min. bede w grze ;]

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeden ze screenow wyladował na komputerze w sklepie komputerowym (nazwa wycieta :oops: ) czekam na podziekowania ze mogla on znalesc sie na tak zacnym miejscu

 

 

http://img69.imageshack.us/my.php?image=te...ted20070nq2.jpg

:lol2:

 

MarquePL

 

p.s pieknie sie prezentuje na tapecie :)

 

p.s zeby nie było off-topica. Czy ktos sprawdzil ktory samochod jest najszybszy lvl3 a ktory ma najlepszego "kopa" :huh:

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Mclaren F1 GTR ma największego kopa. Bynajmniej bez tuningu, bo chyba coś koło 1.9s ? W kazdym bądź razie Sallen S7 3 lvl tuningu ma top 402km/h, 2.7s do 100 i 1005hp :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeden ze screenow wyladował na komputerze w sklepie komputerowym (nazwa wycieta :oops: ) czekam na podziekowania ze mogla on znalesc sie na tak zacnym miejscu

To może Ty podziękujesz tuż przed zapytaniem czy możesz go sobie na tapetę w takim miejscu wrzucić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal się nie da pograć, czasem połączy na 15min MAX i pojawia się komunikat, że połączenie zostało zerwane, nawet nie zapamiętują się trasy jakimi jechałem :/ Nie wiecie czego to może być wina? Wątpie, żeby aż tak [ciach!]ostrada pieprzyła sprawe.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Mclaren F1 GTR ma największego kopa. Bynajmniej bez tuningu, bo chyba coś koło 1.9s ? W kazdym bądź razie Sallen S7 3 lvl tuningu ma top 402km/h, 2.7s do 100 i 1005hp :mrgreen:

Gdyby jeszcze v-max miał taki jak "zwykły" F1 to byłby to chyba najlepszy samochód w grze :blurp:

 

Wczoraj jechałem "zwykłym" F1 426 km/h :blurp: byłoby więcej ale prosta się skończyła...

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobnie, kiedy zmienialem date na poczatku dzien dwa bylo normlanie , a pozniej wlasnie zaczelo zrywac tak jak piszesz (nie mam neo), teraz kiedy udalo mi sie gre odpalic, to juz w ogole nie dziala multi tylko single, nie chcialo polczyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Ty podziękujesz tuż przed zapytaniem czy możesz go sobie na tapetę w takim miejscu wrzucić?

hmm teoretycznie nie widze tu zadnych praw autorskich.. pozatym chcialem tylko zazartowac .. wybacz juz usuwam owy screeny wrzuce wlasny :blink:

:damage_wall:

 

p.s przepraszam wystarczy ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Mclaren F1 GTR ma największego kopa. Bynajmniej bez tuningu, bo chyba coś koło 1.9s ? W kazdym bądź razie Sallen S7 3 lvl tuningu ma top 402km/h, 2.7s do 100 i 1005hp :mrgreen:

http://img440.imageshack.us/img440/5255/salleenga1.jpg

v-max udalo mi sie w okolicach 420.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze v-max miał taki jak "zwykły" F1 to byłby to chyba najlepszy samochód w grze :blurp:

 

Wczoraj jechałem "zwykłym" F1 426 km/h :blurp: byłoby więcej ale prosta się skończyła...

A ja za tobą 410 Sallenem [;

 

To wymieka przy moim koenigseggu ;)

[img/]http://img455.imageshack.us/img455/2366/testdriveunlimited20070vl3.png[/img]

vmax według statystyk jest lekko zaniżony [; Zawsze można pojechać trochę więcej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm teoretycznie nie widze tu zadnych praw autorskich.. pozatym chcialem tylko zazartowac .. wybacz juz usuwam owy screeny wrzuce wlasny :blink:

:damage_wall:

 

p.s przepraszam wystarczy ? ;>

Ja też, przeprosiny przyjęte i następnym razem tak się nie unoś bo to szkodliwe.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...