Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ludwiczek

Też mam neo i momentami nawet jak po 7 jeździmy jest git a czasem po 3 i mi laguje. Czasem wygląda to tak, że wszystkie osoby skaczą po całej drodze ja sobie jadę i naglę ktoś we mnie znikąd uderza ja wylatuje na pobocze a on jedzie dalej. Mam też tak, że u mnie ktoś walnął w cywila a ten wpadł na mnie u niego w grze w nic nie walnął a u mnie tak. Ogólnie dość często laguje ale nigdy podczas wyścigów tylko we free ride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cos zdaje mi sie ze ktos ma czasem mikrofon wlaczony i slysze GLOSY (:lol:) - moze to tez sprawia ze gra troche laguje ;] [;

Wejdz do opcji w zakładkę "Voice" i odznacz wszystkie kwadraciki i zapisz. Już nigdy ich nie usłyszysz :) Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... moge jezdzic tak z 4 innymi osobami na raz, jak jest wiecej to mam takie same objawy... i cos zdaje mi sie ze ktos ma czasem mikrofon wlaczony i slysze GLOSY (:lol:) - moze to tez sprawia ze gra troche laguje ;] [;

 

:lol2: no to sie troche uspokoiłem myslalem juz ze ..ehh zreszta nie wazne .. wszystko fajnie znalazłem was bez problemu... ale narazie cieplego powitania nie zauwazylem :oops: :rolleyes:

 

p.s. ja slyszalem jak gosc w furze obok (prawdopodobnie ) no chyba ze zapuszczał przez micka słucha snoop doga ... :blink:

 

 

MarquePL

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad multi muszą jeszcze popracować bo strasznie laguje. Ja widzę 1 osobę dobrze. Reszta jest przezroczysta. :/ Przed wczoraj był to qqrydza a wczoraj mate_ppc a reszta przezroczysta. :) Wszystkie gry działają super po multi a TDU ma jakieś kaprysy.

 

Ale gra się przyjemnie. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad multi muszą jeszcze popracować bo strasznie laguje. Ja widzę 1 osobę dobrze. Reszta jest przezroczysta. :/ Przed wczoraj był to qqrydza a wczoraj mate_ppc a reszta przezroczysta. :) Wszystkie gry działają super po multi a TDU ma jakieś kaprysy.

 

Ale gra się przyjemnie. ;)

Może chodzi Ci o to, że możesz przez nas "przejeżdżać", pewnie dlatego, że sobie nas nie "zalockowałeś". Służy to chyba do tego, żeby nie zgubić kogoś przez przypadek z trasy, przynajmniej ja zauważyłem, że tak to działa. Po tym "lockowaniu" można się ze sobą zderzać.

 

A wczoraj wyścig dookoła mapy wygrany przeze mnie ;) Czas: 47 min ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5

gra na x1950pro dziala plynnie na maks detalach z hdrem 1280/1024

 

chyba jakos mi sie udalo uruchomic gre online , przynjamniej wszystko na to wskazuje .. ale nikogo poza mna nie widze ... czyzby nikogo na serwerze nie bylo ??

jak sie wlacza mape? bo za chiny nie moge tego znalesc

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5

gra na x1950pro dziala plynnie na maks detalach z hdrem 1280/1024

zastanawiam sie nad tym, czy roznica 256 mb pamieci karty moze miec az taki wplyw na jakosc gry.. gram 1024x768, bez HDRu (ktory mocno zabiera fps), z aa x4 i momentami, zwlaszcza w miescie potrafi przyciac.. procesor mam nie gorszy, pamieci tyle samo.. wtf?? "subiektywne" pojecie plynnosci?

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie M nie dziala ..

chyba ze musze przejechac ten pierwszy wyscig najpierw ...

 

mumin34

zapewne subiektywne .. mowiac plynnie mam na mysli 20-30 fps bez AA

online gra chodzi troche gorzej , ale to juz chyba wina neta a nie karty...

szczerze powiem ze teraz gram bez AA bez HDR i detale na LOW , wole zeby gra chodzila dynamicznie a nie plynnie :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy podczas wyścigów single nie liczone są mandaty? Przed wyścigiem przemalowałem auto, zostało mi 44k $ (:D). Podczas wyścigu złapali mnie 3 razy, zapłaciłem niby ponad 35k. Dojechałem do mety, wynagrodzenie 100k $, stan konta = 144k $. Uroki bety?

 

Na serwerze jestem np. ja, stoje pod klubem.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jestem np. ja, stoje pod klubem.

o ktorym klubie mowisz ;) :unsure:

 

 

 

p.s:kurcze nie moge uzbierac kasy na cos lepszego niz TVR ... aaa chyba wezme urlop :mur: w pracy ... B-)

 

MarquePL

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie trik z cofaniem daty dziala, poprostu codziennie cofam z 5 na 4 luty. wkurza mnie tylko ze tak malo ludzi juz jezdzi.

ps. przekroczylem dzisiaj 1000km moim kawasaki :D (49minut dookola wyspy ;])

ps2. ja gram na klawiaturze bo moja przedpotopowa kierka nie ma usb a moj calkiem nowy komp nie ma game porta :P

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj giera u mnie umarła. Mam dwa systemy, Vistę i miniXP i coś te systemy pomieszały z datą i teraz jest komunikat o ustawianiu daty z servera i klapa. :( Muszę nad tym dzisiaj popracować. Przestawianie na 4luty zawsze pomagało. Tylko gdzie on to zapisuje o tej dacie?

 

PS. Ja jeżdżę na kierze. Po kursie dookoła wyspy silniki z ForceFeedback'a śmierdzą, jak by się kable w kontakcie paliły! :D Na padzie też można fajnie pośmigać. A klawisze to już HardCore ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co jest hardcore'owego w klawiszach? Ja jezdze na klawiaturze i nie narzekam. Pada bym nie dotknal nigdy w zyciu, ale kierownica bym na pewno nie pogardzil ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct jak cos wydumasz to sie podziel ;),chetnie bym pojezdzil, ale u mnie juz nic nie dziala, a wczesniej przestawianie daty dawalo rade.

 

Tez mykam na klawie i mam takie samo zdanie jak Pioorek klawa daje rade, pad bee a kierownica by sie zdala ,wiadomo:)

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeździsz z driving aid czy bez? Jeździłeś Koeniseggiem czy McLarenem ponad 400 KM/h? Ja też jeżdże na klawie, dla mnie to istna tragedia ale co robić ;D

 

Kiery nie kupie, ale obmyślam zakup Dual Shocka z przejściówką. Bardziej uniwersalny od kierownicy, przyda sie do fify/pes i innych śmieci ;)

 

edyt: 3 posty w tym samym czasie ;)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdzilem i na klawie i na kierownicy. Na klawiaturze przy mocniejszych samochodach bez aid'a ustawionego na sport nie dalo sie jezdzic ;) Na kierownicy gralem tylko w dzien bo silniczki od ff straszliwie halasuja a nie chcialem domownikom w snie przeszkadzac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia jazda na klawiaturze daje rade. Tyle ze za ChRL nie zblizysz sie do kolesia na kierze ktory ma pojecie jak sterowac. Mowie oczywiscie o 0 wspomaganiu. Pad - ciezko powiedziec ale jak juz kupie to mam nadzieje ze sie nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hammerek, widze ze i Ty katujesz gierke:)

 

ja obecnie only offline, ale i tak gra syci :)

 

powiedzcie mi tak na szybko, bo na chwile dorwalem sie do netu, gdzie znajde:

- garaz tuningujacy forda, pontiaca, shelby

- salon z lexusem

 

Ogolnie nawet w trybie single calkiem fajnie sie gra, a jazda motocyklem przy pomocy kiery syci :)

ogolnie w gierke, jako jeden z niewielu arcade'ow, IMO najlepiej gra sie na kierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dual sie sprawuje??

Rozumiem ze adapter miales obslugujacy analogi i wibre

ja gram na tym wczesniejsza wersja ale wyglad praktycznie taki sam... i co moge powiedziec manualna skrzynia plus analogi potrafia czynic cuda :) :lol2:

 

http://www.allegro.pl/item164308559_pad_lo...s_nowy_wawa.htm

 

 

MarquePL

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogi sprawują się świetnie. A przejściówkę zrobiłem sam na LPT. Vibra jest oczywiście. ;)

 

PS. Nie poradziłem sobie z tym czasem TDU. Teraz jadę na gokarty do kraka a jak wrócę to wyciągnę stary dysk 4.3 i instalnę windę mini i Was złapę na trasie! :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...