Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie mi się zapis z gry wczytał, samochody, które kupiłem posiadam, jednak nie ma żadnego wyścigu zaliczonego, drogi na mapie są poprzerywane miejscami tak jakbym wcale tam nie przejechał.

Też tak miałem u siebie raz, np w kupionych autach zamiast 45 miałem wartość -348532 ;]]] misje miałem niepozaliczane, a zaraz po wczytaniu save wyświetlały mi się różne info o "achievments" randze itp. Ale to jeszcze nie wszystko ;o tak miałem na save którego zbackupowałem wcześniej i normalnie myślałem że to już będzie całkowity koniec. Ale znalazłem sposób...

Jak wiadomo nie da się odzyskać nadpisanych plików (są wyjątki), ale w programie Ontrack Easy Recovery Pro jest taka pozycja "condition" i co się okazało; wszystkie pliki z save miały "G" (good) poza jednym.... \Test Drive Unlimited\savegame\RiP\playersave2\playersave miał "x" więc ten plik zastąpiłem takim samym ale jeszcze z innego poprzedniego save i zadziałało ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

ej czemu jak wgrałem nowe sevy ze stronki rozpakowałem wlazłem w ten folder savegame skopiowałem sevy wyrko i wkleiłem tam gdzie sevy w tdu.. działa tylko sev wyrko a mój sev i brata już nie działa. o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czemu jak wgrałem nowe sevy ze stronki rozpakowałem wlazłem w ten folder savegame skopiowałem sevy wyrko i wkleiłem tam gdzie sevy w tdu.. działa tylko sev wyrko a mój sev i brata już nie działa. o co kaman?

Co ci pokazuje przy wczytywaniu save?\

 

 

R.I.P.

 

Z kad dorwales ta furke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Siemka ..

MAm Pytanko Wiajki Sposub Mam Odblokować Motory ?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Czy Ty miałeś polski w szkole?

 

@Worms14 najlepiej wszystko odkręć ta już jednemu się dziwnie zachowywała po OC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czemu jak wgrałem nowe sevy ze stronki rozpakowałem wlazłem w ten folder savegame skopiowałem sevy wyrko i wkleiłem tam gdzie sevy w tdu.. działa tylko sev wyrko a mój sev i brata już nie działa. o co kaman?

Musisz uzupełnić ProfileList.dat

 

Siemka ..

MAm Pytanko Wiajki Sposub Mam Odblokować Motory ?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Człowieku proszę cie... naucz się pisać.

 

R.I.P. Z kad dorwales ta furke?

To jest Mustang GT Convertible podrasowany przez Saleen (oczywiście w warsztacie Forda) ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam znależone wszystkie salony samochodów i mororów .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Widocznie nie masz .... :mur:

 

 

p.s LCC umiesc pytanie : JAK ODBLOKOWAC SALONY MOTOCYKLI W GRZE?

 

Znajdz wszystkie salony samochodowe, najlepiej korzystajac z mapy zamieszczonej na koncu FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Potrzebowałem samochodu do klasy E - wybrałem Nissana 350Z Nismo Stune - dobrze wybrałem ?

Dobrze

2. Jaki samochód najbardziej się opłaca kupić do klasy G ?

Lambo Miura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jestem jedyny który ma takie szopki z save, zgadza się mam jakieś dziwne wartości w profilu.

 

Ludwiczek, nic nie jest podkręcone, przyznaję racje jak komp był maxymalnie podkręcony gra się zwieszała, dlatego latam na default.

 

Zrobiłem porównanie 1280 vs 1024, jest różnica, ale przy LCD dużo gorzej to wygląda, mimo że tylko rozdzielczość się zmieniła:

 

1280x1024, 4xAA, 16xAF, HDR, Full Max, GTX default, C2D default , OCZ default

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

11337, 221650, 35, 69, 51.148 Wyscig, widok z zegarów

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

3465, 90659, 14, 50, 38.220 Wyscig, widok ze środka

 

 

1024x768, 4xAA, 16xAF, HDR, Full Max, GTX default, C2D default , OCZ default

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

12709, 132622, 71, 126, 95.829 wyścig, widok z zegarów

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

14575, 196988, 57, 94, 73.989 wyścig, widok ze środka

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania, też tak macie?

 

1. Dźwięk, lubi mi czasem grać jeden głośnik, lub jakość dźwięku dziwnie spada na wszystkich głośnikach.

Tylko zmiana widoku na inny i powrót do tego co chcę (lubie kokpit :P) poprawia dźwięk.

 

2. Bas, każdego dźwięku wydaje mi się za duży, strasznie dudni, grając muszę ustawić x2 na pokrętełku od głośników, a jak gram w coś innego / robię coś innego na kompie ustawiam spowrotem większy bas, tak jak lubię.

 

3. Jaja z szybami, widok ze środka, auto ma opuszczone szyby, widać perfidnie, że szyby nie są opuszczone, wciskam W, pokazuje się obrazek, że szyby idą w górę, ale widok się nie zmienia, wciskam W jeszcze raz szyby idą w dół i widać, że idą w dół. Parodia trochę ...

 

4. Zderzenia i Policja. Czemu tak jest, że czasem jak zderzę się czołowo z samochodem nie rośnie wskaźnik policji, a czasem jak tylko musnę wymijajać, od razu wskakuje pierwsza mrugająca blacha? Dodam, że takie rzeczy zdażają się nie podczas wyścigu / misji, tylko w freeride. O jeszcze jedna sprawa z Policją, nie można zmniejszyć zainteresowania sobą przez Policję, chowając się w krzakach, przynajmniej ja tego nie zauważyłem. Tylko "heat" spadał jak jeździłem po asfalcie...

 

5. Można jakoś wytrzeć szybę przednią? Skoro się brudzi to powinny być wycieraczki i płyn do spryskiwaczy.

 

6. Przekręcający się licznik nawet wart wspomnienia nie jest.

 

w tej grze puki co bawią mnie tylko "misje" zawieźć samochód z miejsca a do miejsca b bez uszkadzania go

graficznie jakiejś mega rewelacji nie ma, dobrze wygląda, fakt dużo dużo aut i ooogromniasta wyspa z ogromem ulic, ale dużo wygląda podobnie mimo wyraźnego podziału na rejony

latają śmieci na drodze fajnym "bajerem" są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę przeorganizowałem FAQ aby było bardziej przejrzystsze. Trochę rozbudowałem dział "Tricki i porady...." @marcell :)

Jak coś do FAQ to na PW.

@marcell - mam cię zatłuc, mówiłem dawaj to na PW :)

 

@Worms14, masakra, taka różnica przy zmianie rozdziałki - ja tak nie mam, na maxa 5 FPS.

Panowie sami widzicie te tesy są bez sensu, FPS raz taki raz taki obojętnie czy na GTS, GTX czy GT :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh śmieszny jest też wsteczny bieg w motorach :lol2: R i jazda do tyłu....śmiech na sali :wink: Jest tu jakiś miłośnik Audi A6 w tej grze?? :wink: Odkąd go zdobyłem to wożę sie nim dla przyjemności, noi zamknięcie licznika w tym autku- widok bezcenny :rolleyes: Jest tylko jeden problem, auto jest po tuningu i według statystyk powinno robić 275km/h czy coś koło tego a mi z górki udało sie jechać 261 km/h :huh: WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 x podchodziłem do tego wyścigu dookoła mapy za milion $

i ciągle robie 63 minuty, dziś wyciągnąłem 62 minuty

Enzo 3x Tuning , McLaren , (nie dają rady)

Na 23 checkpoincie jedzie się pod prąd i to też jest wnerwiające.

Irytuje jeszcze , że jak walnę w samochód z naprzeciwka to póżniej stawiają mnie tyłem do trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyscie napisac na czym gracie w TDU tzn. klawiatura,kierownica czy pad

I jakie sa odczucia w porownianiu z klawiatura

 

Jesli ktos gra na padzie to jak jest ze skrecaniem tak samo jak na klawiaturze czy mozna skrecac plynnie??

Coraz trudniej gra sie na klawiaturze i myslalem zeby zmienic na pada bo na kierownice mnie w tej chwili nie stac tylko nie wiem czy oplaca sie tak zmiana :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Jaja z szybami, widok ze środka, auto ma opuszczone szyby, widać perfidnie, że szyby nie są opuszczone, wciskam W, pokazuje się obrazek, że szyby idą w górę, ale widok się nie zmienia, wciskam W jeszcze raz szyby idą w dół i widać, że idą w dół. Parodia trochę ...

To jest rzeczywiście strasznie irytujące i wqr*iające :damage_wall:

 

@ danywatt - dlatego to jest jeden z dwóch najtrudniejszych i najbardziej stresujących wyścigów w TDU; cieszmy się że ktoś nie wpadł jeszcze na pomysł żeby dodać limit 100 czy 200 za jakość jazdy ;o

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś miłośnik Audi A6 w tej grze??

Owszem ;] Chociaż wolę jazde z kokpitu to dla tego samochodu (i też kilku innych) waro przerzucić się na kamere "z tyłu" ;)

Jesli ktos gra na padzie to jak jest ze skrecaniem tak samo jak na klawiaturze czy mozna skrecac plynnie??

Ja jeżdże na DualShocku2 i gaz/hamulec jak i skręty są analogowe czyli tyle ile ruszysz analoga - tyle skręci samochód. Kwestia kalibracji i wprawy. Ciekawe są momenty gdy na motorku robisz wheelie przy 50 KM/h ;]

 

Tylko kuźwa wibracje nie działają...

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 x podchodziłem do tego wyścigu dookoła mapy za milion $

i ciągle robie 63 minuty, dziś wyciągnąłem 62 minuty

Enzo 3x Tuning , McLaren , (nie dają rady)

Na 23 checkpoincie jedzie się pod prąd i to też jest wnerwiające.

Irytuje jeszcze , że jak walnę w samochód z naprzeciwka to póżniej stawiają mnie tyłem do trasy.

enzo robie w 57min. koenigsegiem w 56min. kawasaki w 49min.

juz chyba wiesz co masz wybrac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ;] Chociaż wolę jazde z kokpitu to dla tego samochodu (i też kilku innych) waro przerzucić się na kamere "z tyłu" ;)

Ja "z tyłu", gdy wykonuję misję przewiezienia auta z punktu A do punktu B.

Wyscigi / własna przyjemność <- widok ze środka.

 

Gram na klawce, nie jest źle, ale perfekcji nie ma i nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocze są jedynie te misje, które odkryjesz jeżdżąc po mapie. Inaczej się nie da ich wyświetlić, chyba że tak jak napisał Orgiusz chodzi ci o filtr.

 

dokładnie o filtr, ale dziwnebo czasem pokazuje a czasem zonk, ktoś zna może jakieś ukryte miejsca tyou widoki, wyścigi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...