Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

w moich dokumentach

Najlepiej zgrywaj sobie ten cały katalog przed każdym zamknięciem gry, albo zrób sobie 2 kopie i wtedy będziesz miał święty spokój:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałem sobie na myjnię, no co... w końcu kiedyś trzeba umyć samochód :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

przyjemność i jeszcze jakie widoki, co nie Ludwi :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje Panowie, że Wam się już znudził Test Drive <_< Jeżdżę od 22 i nie widziałem nikogo z Was, natomiast zagranicznych graczy jest bardzo sporo :) Może jutro umówimy się koło latarni na 22 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Czy kolor ikonek graczy na mapie (samochodzik, zolty lub czerwony) ma jakies znaczenie ?

Teoretycznie miało to pokazywać jakość połączenia praktycznie to sie nie sprawdza ;]

 

LCC tylko brakowało dziewczyn z gąbkami.

 

@dymek nie znudził tylko czasu mało na granie, pogoda ładna itd itp ;]

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wchodzę to zawsze ktoś jest on-line. Sukcesywnie ekipa sie powiększa i jeździmy pełnym składem.

 

Niedługo do serwisu trzeba bedzie oddać bryke ;)

post-21994-1178324490_thumb.jpg

TOTAL DRIVEN DISTANCE 15990 km (9,936 miles)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz kanał ts, na którym się spotykamy. Jak nie to napisz gdzie jesteś.

Dostęp do TS mają tylko członkowie klubu i niech tak pozostanie. Co by to sie działo gdyby każdy mógł tam wejść :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos lubi sie scigac zapraszam do klubu ktory wlasnie zalozylem 8)

!! ZSB !! :D

wymagania: mistrz

 

mam zamiar powoli go rozwijac :D jesli jest ktos chetny z luznym podejsciem, jak rowniez z zylka wspolzawodnictwa, zapraszam B-)

 

moj nick w grze, mesior

ogolnie jak ktos ma czas i checi poscigac sie troche, chetnie moge sie ustawic, msg me na gadu czy cos :D

ogolnie zadna konkurencja dla ppc team, jednak jak ja wole sie scigac niz freerajdowac :)

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy maj a my wciaz czekamy na patcha umozliwiajacego normalna gre w multi :) mam nadzieje ze wreszcie bedzie mozna robic wyscigi miedzyklubowe :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było już o tym z dziesięć razy, ale nie będę przeglądał 50 stron, a do tego nie mam Offica, żeby zobaczyć spis aut... Jakie autko polecacie, albo jakie autko jest najlepsze w klasie "A" ? Wiem, że mam poradnik z gry, ale jednak wolę posłuchać opinii użytkowników, którzy mieli styczność z tymi autami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia z gry sa dość negatywne. Irytuje mnie strasznie model jazdy w tej grze. Wszystkie auta zachowują się praktycznie identycznie.Droga hamowania auta jest równa drodze hamowania pociągu towarowego. Jak się zderze z jakimś autem to mi się auto odbija jak sprężynka i spada 200m od drogi w lesie.

"Wsiadam" do moje Ferrari Enzo i jeżdżę sobie po pagórkach, górach, dolinach jak bym co najmniej "wsiadł" do mocarnego off-roada.

 

Policja jest naprawdę bardzo dobrze wyszkolona-mijają mnie 10 radiowozami i jada w swoja strone-w ślad za zachodzącym słońcem, a ja sobie po prostu jeżdżę po drogach i czekam aż ich ciężkie i karkołomne poszukiwania dobiegną końca.

 

Denerwują mnie tez odległości, jakie trzeba przebyc-przejazd 40km jest zbyt wiernie odzwierciedlony moim zdaniem. Po przebyciu 10km mam ochotę zasnąć za kółkiem -nuuuuda.

 

Co włączę ta gre to wyłączam po 10 minutach, bo mnie ogarnia frustracja nad tym wszystkim.

 

Są to moje osobiste, subiektywne odczucia z gry.

 

Nic w tej grze ekscytującego dla mnie niema. <_<

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za pomoc :) Może jakaś wycieczka wieczorem około 22 ?:D

Wszystko jest na forum ppct

 

To moze podziele sie mala czescia mojej kolekcji zdjec :)

Wrzucaj fotki na serwer ppct... stamtad za pare dni nie zostana usuniete :)

 

Moje odczucia z gry sa dość negatywne.

Krotko grales :)

Irytuje mnie strasznie model jazdy w tej grze.

A nam sie raczej podoba... nie jest ani latwy ani trudny... symulatorem tego nie mozna nazwac... ale typowy arcade to nie jest :)

Wszystkie auta zachowują się praktycznie identycznie.Droga hamowania auta jest równa drodze hamowania pociągu towarowego.

Nieprawda :) Wez sobie np: Enzo i Chryslera Me Four... mysle ze roznice i na klawiaturze bedzie czuc/widac :] Zreszta malo ktory samochod zatrzymuje sie jak w nfs:c z 500km/h w ciagu 2 sek :]

Jak się zderze z jakimś autem to mi się auto odbija jak sprężynka i spada 200m od drogi w lesie.

Z jednej strony to dobrze bo ciezko bym patrzyl na to jak moj samochod za ponad "mylyon" zielonych rysuje sobie lakier :P

"Wsiadam" do moje Ferrari Enzo i jeżdżę sobie po pagórkach, górach, dolinach jak bym co najmniej "wsiadł" do mocarnego off-roada.

A co Ty myslales ze enzo nie jest offroad? Zapraszamy pod latarnie na poludniu.. tam sa gory gdzie z kazdego wozka mozna zrobic terenowke :D

Policja jest naprawdę bardzo dobrze wyszkolona-mijają mnie 10 radiowozami i jada w swoja strone-w ślad za zachodzącym słońcem, a ja sobie po prostu jeżdżę po drogach i czekam aż ich ciężkie i karkołomne poszukiwania dobiegną końca.

No i dobrze... jak bym mial co 30 sek pracic mandaty wazace po 300tys $ to szybko bym przestal w to grac ^^

Denerwują mnie tez odległości, jakie trzeba przebyc-przejazd 40km jest zbyt wiernie odzwierciedlony moim zdaniem. Po przebyciu 10km mam ochotę zasnąć za kółkiem -nuuuuda.

Hmmm z tego co wyzej wyczytalem marudziles ze gra jest malo realistyczna.. teraz marudzisz ze za bardzo realistyczna... zdecyduj sie :)

Co włączę ta gre to wyłączam po 10 minutach, bo mnie ogarnia frustracja nad tym wszystkim.

Bo nie grales na multi :)

Nic w tej grze ekscytującego dla mnie niema. <_<

1600km drog, tryb multi, grafika, ilosc samochodow, [bugi (^^)]... mysle ze dlatego warto w to grac :)

Pozdrawiam :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem sporo i nie udało mi się naprawić błędu jaki występuje u mnie.

 

Nie mogę zasejwować gry!!

 

Jak włączam grę i tworze profil, gram, gram i gram, wychodzę i jak uruchomię ponownie to od nowa muszę profil tworzyć... (nie mam nic do wyboru, żadnych profili, żadnych sejwów)

 

Słyszałem że są problemy z geforce'ami (mam 7600), a do tego dokumenty zamontowane na innej partycji, ale to chyba nie problem...

 

Próbowałem sam tworzyć foldery odpowiedzialne za sejwy, ściągnąłem nawet jakiegoś sejwa z netu i jak go załaduje, jest OK ale jak dokonam jakiegoś postępu i wyjdę z gry to sie oczywiście nie zapisuje...

 

Ratunku bo już wariuje a tak bardzo chce pograć!!!

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz mial ten problem ale nie pamietam czy zostal rozwiazany... to czy moje dokumenty masz na standardowej lokalizacji czy nie nie ma wplywu... sam mam moje dokumenty na dysku D a system na C.... reinstalowales system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Szkoda, że tylko 8 osób może się ścigać i jeździć na raz bo się cały klub nie mieścił dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz mial ten problem ale nie pamietam czy zostal rozwiazany... to czy moje dokumenty masz na standardowej lokalizacji czy nie nie ma wplywu... sam mam moje dokumenty na dysku D a system na C.... reinstalowales system?

Kurcze nie mogłem nigdzie znaleźć rozwiązania...

 

Systemu nie reinstalowałem, po co? bez przesady...

Co ma system do gry (nie odpalania a działanie), tak mi sie wydaje przynajmniej.

Żadna inna gra czy program nie ma problemu z dokumentami na innym dysku a sam mówisz że u Ciebie działa.. cholercia

W każdym razie dzięki, jakby coś Ci się przypomniało albo byś natrafił na rozwiązanie to ja bardzo bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...