Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LudwiG

a można wiedzieć co się stało na TS nikogo, na mapie nie widze żadnych przyjaciół i członków klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Mumin... gdzie się podziewasz? Musimy się spiknąć na wyspie bo miło wspominam wspólną jazdę za czasów bety.

 

:D

poki co przechodzilem singla, mam troche malo czasu na granie bo egzamin na aplikacje zbliza sie wielkimi krokami, ale chetnie moge na jakas rundke sie ustawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo szybkie pytania (przepraszam jeśli już były,siedzę w pracy a nie mam netu w domu):

 

1.Gdzie znaleźć Audi RS4 i Mercedesa SL65AMG? (czy są normalnie dostępe w salonach?)

2.O co chodzi z tymi wyścigami ulicznymi? Np. jadę sobie ulicą i przejeżdża gość obok mnie, wciskam na accept i robię wyścig. Ale co to daje? Nie ma żadnych wygranych w tych wyścigach a o marchewkę to tak średnio mi się walczy :). Czy tam się jakieś stawki ustala za wyścig?? A może można samochody zastawiać?

 

Dodam że gram w wersję na X360. Ślicznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

o mój Viper nawet jest na zdjęciu tak na marginesie to motory bardzo pasują do obcisło odzianych w skórę kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos wkleic screena z ustawien kierownicy w grze najlepiej z Logitech wingman formula force gp.

 

juz kombinowalem i dalej nie moge znalezc "zlotego srodka", jakos tak budyniowato sie prowadza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy gdy na becie Wy zapitalaliście na motorkach/saleenach a ja sobie spokojnie, z tyłu, moją czarną A6 goniłem uciekinierów :)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy gdy na becie Wy zapitalaliście na motorkach/saleenach a ja sobie spokojnie, z tyłu, moją czarną A6 goniłem uciekinierów :)

A i tak mało kto mógł to audi dogonić swoim "motorkiem/saleenem".

 

Wywal te linki z quote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Od dłuzszego czasu nie grałem w TDU. Odpalam sobie gre i dzwięku nie ma.

Wywaliłem katalog TDU z ustawieniami z moich dokumentów. Stworzyłem nowy profil, odpaliłem gre i wsio ok.

Jednak gdy zmienie jakieś ustawienia gdzie na chwile gaśnie gra (nie wiem jak wytlumaczyc - np. przy zmianie rozdzielczosci) to pada dzwiek. Gdy przywróce ustawienia dzwieku nadal nie ma. Odinstalowałem gre, zainstalowałem i to samo

Wczesniej zdarzało mi się, że w grze tylko zdychał dzwiek (pomagalo wejscie do mapy).

 

Wiecie w czym tkwi problem:( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na tego cholernego patcha - bo już mnie qrwica bierze :(

Zainstalowałem sobie najnowsze stery ze strony ATI i nagle gra się nie uruchamia - co to za bubel?

 

PS. Zainstalowałem nowsze stery żeby sobie w dirta demo pograć - niestety też nie odpala się :(

 

Reszta gier bez problemu startuje i fajnie się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tragedia jednym gra w ogóle się nie włącza innym co chwile wyłącza a u mnie na tak starej grafice jak X800Pro chodzi jak złoto no może z tym złoto przesadziłem bo 1280x1024 i max detale ale za to zero AA czy AF z powodów chyba oczywistych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to zero AA czy AF z powodów chyba oczywistych ;)

u mnie AF w zadnych grach nie powoduje spadku fps, przynajmniej tego nie zauwazylem, zawsze mam x16, a wylaczenie AF nie dostarczylo mi jszcze nigdy dodatkowych upragnionych fps :P AA w TDU tez nie zabiera wiele, przynajmniej u mnie, ale z tego co wyczytalem an froum to u znacnej wiekszosci ludzi jest to max 5fps przy AAx4, a czasami nawet z AA wlaczonym w sterownikach jest wiecej fps niz bez AA :P gra jest po prostu baaaaardzo dziwna;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie AF w zadnych grach nie powoduje spadku fps, przynajmniej tego nie zauwazylem, zawsze mam x16, a wylaczenie AF nie dostarczylo mi jszcze nigdy dodatkowych upragnionych fps :P AA w TDU tez nie zabiera wiele, przynajmniej u mnie, ale z tego co wyczytalem an froum to u znacnej wiekszosci ludzi jest to max 5fps przy AAx4, a czasami nawet z AA wlaczonym w sterownikach jest wiecej fps niz bez AA :P gra jest po prostu baaaaardzo dziwna;]

Jak mam być szczery to przyznam iż nawet nie próbowałem włączać AA czy AF po prostu jak zobaczyłem iż min FPS dobija do 25 to "olałem" sprawę i zostawiłem jak jest ;) Ja tam zbyt wymagający co do gier nie jestem zresztą jak zagram w jakąś raz na pół roku to i tak już dobrze jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ostatnio wyczytałem że TDU nie ruchomi się na co 10 komputerze przeciętnego polaka ... a gra będzie działała zadowalająco na co 1000 :o

 

Ehh, ja byłem jednym z tych którzy na swoim blaszaku nie pograli, na szczęście daleko nie mieli ... w drugim pokoju jest nowszy komputer (młodszego o_O) brata. Użyczyłem sobie od niego kierownice, i grałem. Chociaż przyznam że dużo zabawy było z ustawianiem odpowiedniego konfigu to warto było, TDU naprawdę przyjemna gierka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ostatnio wyczytałem że TDU nie ruchomi się na co 10 komputerze przeciętnego polaka ... a gra będzie działała zadowalająco na co 1000 :o

Wiem, że małe OT, ale zaciekawiło mnie to. Tzn. nie to, że się nie uruchomi czy coś tam, tylko czy są statystyki dotyczące jakości posiadanych przez Polaków komputerów. Bo najbardziej dogłębne analizy podają zwykle tylko jaki procent gospodarstw domowych ma komputer czy Internet :) Gdzie to czytałeś ? Chyętnie bym oblookał!

 

I coś już na temat :) Mardok - u mnie różnica między min fps bez aa i z aa jest niewielka. 22 do 17 fps. Ale te spadki to tylko chwilowe i da się je przeżyć. Poza centrami miast gra chodzi płynnie, więc może spróbuj włączyć aa - zębów dużo mniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry po prostu potrzeba dobrej grafy aby odczuć prędkość, gdy fps jest niski to nie ma przyjemności z jazdy, a w szczególności na motorach. Na mojej poprzedniej grafie 6600GT na motorach w ogóle nie dało się jeździć. FPS był tak niski, że gdy w zakrętach wychyliłem się za mocno to zanim go wyprostowałem to już pocałowałem się z innym samochodem. Do takich ewolucji potrzeba płynnej jazdy i mam nadzieję, że w nadchoooooodzącym paczu przyspieszą grę aby można było normalnie pykać na słabszych grafach, tak aby wszyscy mieli niezapomnianą frajdę z rajdowania po wyspie :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

I coś już na temat :) Mardok - u mnie różnica między min fps bez aa i z aa jest niewielka. 22 do 17 fps. Ale te spadki to tylko chwilowe i da się je przeżyć. Poza centrami miast gra chodzi płynnie, więc może spróbuj włączyć aa - zębów dużo mniej!

Może to co niektórych zdziwi ale na prawdę nie potrzeba mi AA czy AF do szczęścia nie jestem maniakiem gier i lekkie kwadraciki w cale mi nie przeszkadzają nie mówiąc już o tym iż wole mieć min 25fps niż powiedzmy 17fps podczas nie daj boże decydującego zakrętu ;) Swoją drogą i na nadchodzące wielkimi krokami swoje urodzinki planuję zrobić sobie niespodziankę i kupić sobie jakąś lepszą grafę w końcu raz do roku można zaszaleć ;)

 

EDIT:

 

Te autka po tuningu osiągają dziwne prędkości ;)

 

McLaren F1 434km/h

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry po prostu potrzeba dobrej grafy aby odczuć prędkość, gdy fps jest niski to nie ma przyjemności z jazdy, a w szczególności na motorach. Na mojej poprzedniej grafie 6600GT na motorach w ogóle nie dało się jeździć. FPS był tak niski, że gdy w zakrętach wychyliłem się za mocno to zanim go wyprostowałem to już pocałowałem się z innym samochodem. Do takich ewolucji potrzeba płynnej jazdy i mam nadzieję, że w nadchoooooodzącym paczu przyspieszą grę aby można było normalnie pykać na słabszych grafach, tak aby wszyscy mieli niezapomnianą frajdę z rajdowania po wyspie :)

ładny screen ;)

a co do posta - ameryki nie odkryłeś :-P

 

a co do pacza to - ma być jakiś? bo szczerze mówiąc przez awarię grafy wypadłem troche z tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch poprawiający chyba wszystko...

 

tak się cieszyłem, że kupiłem już sobie nową grafikę by móc spokojnie pograć w TDU, a to albo mam jakieś artefakty albo brak dźwięku. no poprostu super... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z Was zrobilo w tej grze 1000GS? bo mnie odkrywanie wszystkich drog znudzilo tak samo jak konczenie wyscigow.. i zatrzylem sie na 695GS. W tej grze zrobic calaka trzeba miec bardzo duzo wolnego czasu i samozaparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mieć sav'a:/

No, rozkochałem się w moim Chrysleru, pyknąłem nim dopiero 500km ale czuje go jak bym był z nim jednością:)

Na moim szajsowatym sprzęcie gram na Pełnych Detalach AAx4, 1024x768, 75Hz, bez HDR płynnie bez najmniejszych zacięć. Nie wiem co wy macie z tymi fps'ami:(

 

2.O co chodzi z tymi wyścigami ulicznymi? Np. jadę sobie ulicą i przejeżdża gość obok mnie, wciskam na accept i robię wyścig. Ale co to daje? Nie ma żadnych wygranych w tych wyścigach a o marchewkę to tak średnio mi się walczy icon_smile3.gif. Czy tam się jakieś stawki ustala za wyścig?? A może można samochody zastawiać?

Jedziesz obok, mrygasz światłami(enter) jak on zaakceptuje to on ustala punkt do którego się ścigacie i jedziecie. Stawkę się ustawia w opcjach gry.Chyba nie da się ustawić więcej niż 10tyś $.

Jak obydwaj wybierzecie Rewanż to zaczynacie od miejsca poprzedniej mety i teraz drugi gracz wybiera nową metę.

Nie można samochodów stawiać.

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu z Was zrobilo w tej grze 1000GS? bo mnie odkrywanie wszystkich drog znudzilo tak samo jak konczenie wyscigow.. i zatrzylem sie na 695GS. W tej grze zrobic calaka trzeba miec bardzo duzo wolnego czasu i samozaparcia.

Ja mam 990. Brakuje mi tylko trzech wygranych w wyścigach międzyklubowych, które to nie działają obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam duzo pzejechane, a lubie sobie wlasnie tak o jechac przed siebie, skrecam jak widze jakas nie odkryta droge na gps, ostatnio spotkalem jakiegos niemca po drodze suna alfa i tak srednio 120km/h jechalismy soie chyba ze 2 godziny, zatrzymawlismy sie na czerwonych nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam AA na 4 i jak jeżdżę i mam widok z kokpitu to wszelkiego rodzaju odblaskowe rzeczy(aluminium - przyciski, klamki etc.) mają zielone plamki. Gram bez HDR, wcześniej było ok. Czy to może być wina grzania się GPU?

Edytowane przez Xavi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...