Skocz do zawartości
miramp

Evercool I Revoltec

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi sie wydaje ale na tym zdjęciu od razu widac gorszą jakość.Zresztą po co kupować licencje jak nie ma tam patentów żadnych.

 

Cały czas sie zastanawiam nad tym chłodzonkiem, albo to albo XC-80. Qrcze chyba musze losować, zastanawiam sie juz 2 tygodnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie praktyczny nawiew. Ciekawe w jakiej obudowie bedzie mozna go zamontować. Mocowanie na rdzen mi sie tez nie podoba. Nie mam zaufania do tych blaszek. Przez nie cała konstrukcja lata i łatwo ukruszyć rdzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wczoraj zalozylem to cudenko na mojego GForca 6800LE - mod na 16p/6v - mod zwieksza pobor mocy wiec i wydziela rdzen wiecej ciepla - bedzie dobry test.

Instalacja bezproblemowa - odrazu w sumie wiadom co do czego. I odrazu rozaczarowanie.... Cieplowody zachodza na pamieci. Zakupilem radiatorki Zalmana te niebieskie (cztery wysokie, cztery niskie). Ciepolowody zachodza tak, ze zakrywaja dwie kostki, te gorne. Na jednej kosci pamieci zalozylem wylamujac poprostu zeberka, na drugiej tez da rade, ale trzeba wylamac w sumei caly srodek i troszke zeszlifowacm, by radiatorek nie dotykal rurki.

Sorki, ale Evercool Turbo2 jest nowym produktem, ktory "zna" GF6800 i niedopracowanie takiego "malego" szczegolu to moim zdaniem bardzo powazna wada, tymbardziej ze przeciez jest miejsce i sposoby na rozwiazanie tego problemu. Chcialem przelozyc radiatory na druga strone - tak jak wyzej w poscie. Jasne trzy srobki sie odkrecily, w ostatniej lepek sie wyzlobil - nie moglem odkrecic.. (Moze ktos zna sposob? - bedze bardzo wdzieczny. Przy okazji bo jestem malo zorientowany w temacie cieplowodow. jesli by mi sie udalo odkrecic to co mam twarto je wyciagac i przekladac? Czy one nie sa jakos klejone z podstawa? Na co w ogole powinienem zwrocic uwage?. Nawet nie wiem o co pytac.).Ok przesmarowalem rdzen pasta AC Silver5 - bardzo starannie. Przykrecilem, wlozylem, dziala.

Odrazy jedn rzuca sie w ucho ...cisza... Naprawde pod tym wzgledem SUPER. Wentyl na tym plastiku (cienizna, ale to wszyscy juz wiedza) troche "swierszczy" co juz Chomik zauwazyl, ale to naprawde slychac z bliska, zamknieta buda nic nie slychac. Tem w IDE spadla mi o ... 3* po ok 1godz pracy i wyniosla 47* (a jaka Wy macie tem. na podobnej karcie?). Troche malo, ale moze to tez dlatego, ze mam na karte nawiew coolerem 92mm z boku i przy orginalnym chlodzeniu (ten taki klocek miedziany z wentylem jak suszarka, za 'kratka" na "owady") dobrze sie spisywal. Dla testu, czy moze jest cos nie tak wylaczylem cooler. Cieplowody nagrzewaly sie bardzo mocno, tem rdzenia doszla do 63* (bez nawiewu cooelera z boku - przy otwartej budzie. Nie wiem czy to dobry wynik - mysle, ze tak. Wiec raczej wszytko powinno byc ok se mysle. Dobra sprawdze jak sie rozeszla pasta. Wyciagam karte srubokret w garsc.. trach peklo mocowanie dolaczone do tego coolerak - te takie zlotawe dystansujace cooler od karty, podobne do tych z plyt glownych, ale dluzsze. Peklo na gwincie ze sroba, ktora sie dokreca. Ok se mysle i tak potrzebuje dwoch (sa cztery dolaczone). moze jakas skaza byla - przykrece nowe. Biore nowe, nawet nie zdazylem dokrecic ... trach peklo na gwincie.... Maly stres i wnerwak zostalo mi ostatnie. Z wielka starannoscia i delikatnoscia udalo sie... bardzo mi sie ten fakt nie spodobal... zareklamoje te mocowania zobacze jak sie zachowa producent/dystrybutor. Wiem jednak, ze styk rdzenia z miedzia podstawki byl i jest bardzo dobry na calej powierzchni - pasta ladnie "wyplynela" poza rdzen, a na calej powieszchni rdzenia male wypuski od pasty, po odciagnieciu radaitora od rdzenia. Nie testowalem jeszcze w stresie - jak to zrobie dopisze, ale widze, ze sie raczej lepiej sprawdzi niz orginal, i "czuc", ze coler ma potencial, do tego mozna spokojnie zastosowac jakis lepszy nadmuch. Gdyby nie te wpadki ze srubami i gwinatami bylbym bardzo zadowolony, a tak jestem zadowolony. Jednak by byc obiektywnym wiem ze coler jest godny polecenia i wart zainteresowania.

 

P.S.

 

Chomik cos Ty robil, ze u ciebie takie durze roznice w tem?. moze msza cos "nietypowego". Zmieniales cooler na nim, czy to na orginale?.

 

EDIT1:

 

No prosze stres .. bardzo ladnie. Zapuscilem 3Dmax2003 na ok 1 godzine. Tem nie przekroczyla 52* (jakies male skoki) a standartowo byla na 51* - dodatkow podkrecilem GPU o 35Mhz - nie wiele, ale zawsze troche, teraz wiem, ze pewnie moge wiecej. Wiec raptem 4 stopnie wiecej niz w idle. Jak to wytlumaczyc?. Czyzby dla mojej grafy w idle 47 to poprostu standart - tyle musi miec, a radiator jest na tyle dobry, ze nie pozwala przekroczyc tych 52* skutecznie odbierajac nadmiar?. Specem nie jestem, moze ktos to lepiej zinterpretuje?

 

EDIT2:

 

Kolejna ciekawostka (przynajmniej dla mnie ;) ). Przy 8 potokach (zyli standardzie dma moje grafy - przypominam 6800le, tem jest taka sama jak przy odblokowanych 16 potokach... Z tego co sie orientuje kazdy odnotowuje wzrost tem przy odblokowaniu potokow. Oznacza to zatem, ze Evercool Turbo2 bardz odobrze odbiera nadmiar ciepla.

Zatem chyba jest to bardzo dobre chlodzenie.

Edytowane przez PabloHasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wczoraj zalozylem to cudenko na mojego GForca 6800LE - mod na 16p/6v - mod zwieksza pobor mocy wiec i wydziela rdzen wiecej ciepla - bedzie dobry test.

Instalacja bezproblemowa - odrazu w sumie wiadom co do czego. I odrazu rozaczarowanie.... Cieplowody zachodza na pamieci. Zakupilem radiatorki Zalmana te niebieskie (cztery wysokie, cztery niskie). Ciepolowody zachodza tak, ze zakrywaja dwie kostki, te gorne. Na jednej kosci pamieci zalozylem wylamujac poprostu zeberka, na drugiej tez da rade, ale trzeba wylamac w sumei caly srodek i troszke zeszlifowacm, by radiatorek nie dotykal rurki.

Sorki, ale Evercool Turbo2 jest nowym produktem, ktory "zna" GF6800 i niedopracowanie takiego "malego" szczegolu to moim zdaniem bardzo powazna wada, tymbardziej ze przeciez jest miejsce i sposoby na rozwiazanie tego problemu. Chcialem przelozyc radiatory na druga strone - tak jak wyzej w poscie. Jasne trzy srobki sie odkrecily, w ostatniej lepek sie wyzlobil - nie moglem odkrecic.. (Moze ktos zna sposob? - bedze bardzo wdzieczny. Przy okazji bo jestem malo zorientowany w temacie cieplowodow. jesli by mi sie udalo odkrecic to co mam twarto je wyciagac i przekladac? Czy one nie sa jakos klejone z podstawa? Na co w ogole powinienem zwrocic uwage?. Nawet nie wiem o co pytac.).Ok przesmarowalem rdzen pasta AC Silver5 - bardzo starannie. Przykrecilem, wlozylem, dziala.

Odrazy jedn rzuca sie w ucho ...cisza... Naprawde pod tym wzgledem SUPER. Wentyl na tym plastiku (cienizna, ale to wszyscy juz wiedza) troche "swierszczy" co juz Chomik zauwazyl, ale to naprawde slychac z bliska, zamknieta buda nic nie slychac. Tem w IDE spadla mi o ... 3* po ok 1godz pracy i wyniosla 47* (a jaka Wy macie tem. na podobnej karcie?). Troche malo, ale moze to tez dlatego, ze mam na karte nawiew coolerem 92mm z boku i przy orginalnym chlodzeniu (ten taki klocek miedziany z wentylem jak suszarka, za 'kratka" na "owady") dobrze sie spisywal. Dla testu, czy moze jest cos nie tak wylaczylem cooler. Cieplowody nagrzewaly sie bardzo mocno, tem rdzenia doszla do 63* (bez nawiewu cooelera z boku - przy otwartej budzie. Nie wiem czy to dobry wynik - mysle, ze tak. Wiec raczej wszytko powinno byc ok se mysle. Dobra sprawdze jak sie rozeszla pasta. Wyciagam karte srubokret w garsc.. trach peklo mocowanie dolaczone do tego coolerak - te takie zlotawe dystansujace cooler od karty, podobne do tych z plyt glownych, ale dluzsze. Peklo na gwincie ze sroba, ktora sie dokreca. Ok se mysle i tak potrzebuje dwoch (sa cztery dolaczone). moze jakas skaza byla - przykrece nowe. Biore nowe, nawet nie zdazylem dokrecic ... trach peklo na gwincie.... Maly stres i wnerwak zostalo mi ostatnie. Z wielka starannoscia i delikatnoscia udalo sie... bardzo mi sie ten fakt nie spodobal... zareklamoje te mocowania zobacze jak sie zachowa producent/dystrybutor. Wiem jednak, ze styk rdzenia z miedzia podstawki byl i jest bardzo dobry na calej powierzchni - pasta ladnie "wyplynela" poza rdzen, a na calej powieszchni rdzenia male wypuski od pasty, po odciagnieciu radaitora od rdzenia. Nie testowalem jeszcze w stresie - jak to zrobie dopisze, ale widze, ze sie raczej lepiej sprawdzi niz orginal, i "czuc", ze coler ma potencial, do tego mozna spokojnie zastosowac jakis lepszy nadmuch. Gdyby nie te wpadki ze srubami i gwinatami bylbym bardzo zadowolony, a tak jestem zadowolony. Jednak by byc obiektywnym wiem ze coler jest godny polecenia i wart zainteresowania.

 

P.S.

 

Chomik cos Ty robil, ze u ciebie takie durze roznice w tem?. moze msza cos "nietypowego". Zmieniales cooler na nim, czy to na orginale?.

Ja kilka razy zdejmowałem chłodzenie bo robiłem testy na różnych pastach i z różnym dociskiem i nic mi nie pekło. Z założeniem pamieci tez nie m ma problemu. Wystarczy odgac rurki. Sa plastyczne i mozna je odpowiednio uformować. U mnie jak mam otwarta bude mam wyzsze temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to ja tego nie wiedzialem, ze mozna te rureczki wygiac... powiedz mi zatem jak?. mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w lapska i delikatnie wyginac?. na co powinienem zwrocic uwage ?.

Co do pekajacych gwintow to nie pisze, "ze ten typ tak ma", tylko opisuje swoje perypetie. Nie sadzisz, ze to dziwny przypadek, iz pekaja dwa - jeden zalozony juz podczs odkrecania, a drugi podczas przykrecania, gdzie nawet 1/2 gwinta nie zlapalem?. Ja zwalam na wade fabryczna, skaze materialu - zdaza sie. Skontaktuej sie ze sprzedawca dowiem co i jak i ciekawe jak zareagulja (producent/dystrybutor).

Mam w budzie raczej zle wszystko "poukladane" z tad przymierzam sie do jej zmiany o odpowiedniego pozadku z wentylacja

Edytowane przez PabloHasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz to ja tego nie wiedzialem, ze mozna te rureczki wygiac... powiedz mi zatem jak?. mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w lapska i delikatnie wyginac?. na co powinienem zwrocic uwage ?.

Co do pekajacych gwintow to nie pisze, "ze ten typ tak ma", tylko opisuje swoje perypetnie. Nie sadzisz, ze to dziwny przyapdek, iz pekaja dwa - jeden zalozony juz podczs odkeracania, a drugi podczs przykrecania, gdzie nawet 1/2 gwinta nie zlapalem?. Ja zwalam na wade fabryczna, skaze materialu - zdaza sie. Skontaktuej sie ze sprzedawca dowiem co i jak i ciekawe jak zareagulja (producent/dystrybutor).

Mam w budzie raczej zle wszystko "poukladane" z tad przymierzam sie do jej zmiany o odpowiedniego pozadku z wentylacja

Ja kumplowi na 7600gt wyginałem. Wziałem podstawke, która sie rdzen montuje i przycisnalem do radiatora. Druga reka odgalem rurki tak zeby te plaskie zalmany mu weszły pod nie. U siebie zrobiłem innaczej. Sciasnałem rurki w ten sposób zeby pamieci były po obu stronach rurek.

 

Coś takiego kumpel sobie dziś zamontował na gf 7600 GT. W stresie 42'C. A w idle 28'C.

 

 

Karta obudowana jest stalową ramką i zawiera dwa przezroczyste, wolnoobrotowe wentylatory o wymiarach 80×80×15 mm (nie są świecące). Mogą być zasilane z wtyczki typu „molex” lub bezpośrednio z gniazdka na płycie głównej. Wentylatory mają 1300 obr/min, a ich wydajność (każdego osobno) wynosi 14,4 CFM. Przy tak niskich obrotach są kompletnie niesłyszalne. Porównując w zupełnie cichym pomieszczeniu, są one znacznie cichsze niż wentylator Silencera czy CoolVivy. Dodatkowo, ciężka, metalowa obudowa pochłania wszelkie ewentualne wibracje

 

tu jest

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chemik a jak wyglada sprawa z chlodzeniem pamieci po stronie gpu?? wejdzie tam cos sensownych rozmiarow czy tylko jakies 5 mm :) ??

na x800 jest tak sobie

ja wszystko robie z radiatorków spire - te maluśkie pentagramy jakos do mnie nie przemawiają :/

na gorne to trzeba odginać HPki albo jak ja wyciać 7 rzeberek ze spire :)

na boczne też nie wcisnałem całego spire bo sie na szerokosć nie mieścił - wyciałem 2 kawałki po 5rzeberek

 

jak ktoś ma radiatorki niskie to bez problemu styknie mu tylko leciutkie odgięcie HP :)

 

koniec - moje dzieło :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kumplowi na 7600gt wyginałem. Wziałem podstawke, która sie rdzen montuje i przycisnalem do radiatora. Druga reka odgalem rurki tak zeby te plaskie zalmany mu weszły pod nie. U siebie zrobiłem innaczej. Sciasnałem rurki w ten sposób zeby pamieci były po obu stronach rurek.

 

Coś takiego kumpel sobie dziś zamontował na gf 7600 GT. W stresie 42'C. A w idle 28'C.

Karta obudowana jest stalową ramką i zawiera dwa przezroczyste, wolnoobrotowe wentylatory o wymiarach 80×80×15 mm (nie są świecące). Mogą być zasilane z wtyczki typu „molex” lub bezpośrednio z gniazdka na płycie głównej. Wentylatory mają 1300 obr/min, a ich wydajność (każdego osobno) wynosi 14,4 CFM. Przy tak niskich obrotach są kompletnie niesłyszalne. Porównując w zupełnie cichym pomieszczeniu, są one znacznie cichsze niż wentylator Silencera czy CoolVivy. Dodatkowo, ciężka, metalowa obudowa pochłania wszelkie ewentualne wibracje

 

tu jest

 

Czyli co, Twoj kolega zalozyl sobie ET2 na grafe wyciagnal tamten standartowy wentylator i zalozyl te ramie z dwoma wentylatorami. Na tej konfiguracji posiada takie dobre osiagi?. Mnie zastanawia jescze jaki pobor mocy ma 6800 w stosunku do np. 7600, czy Chomikowego x800. Cos mi sie wydaje, ze wieksze i stad mam poprostu wieksza tem. . Pewnie sami wiecie jak to jest wydac troche kaski i sie zastanawiac, czy jest ok, czy moze cos sie spieprzylo :). Najlepiej by bylo jak bym porownal osiagi z kims na takiej samej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chemik ze zapodales fotosy, w sumie mialem pisac zebys cos wrzucil a tu patrze, sa:) ramki na takim chlodzeniu maja sie chyba swobodnie. Musze poszukac za ile takie idze wytargac, a Ever'ka swoja droga tez zapodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy:

The Grand Clash for Watts: Power Consumption of Modern Graphics Cards

http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...mption2006.html

Czyli posoadajac 6800LE zmodowanego na 16/6 z poborem mocy powinien plasowac sie w okolicach 6800GS, ma mniejsze taktowanie, ale wiecej potokow? - dobrze "kombinuje". Z tego by wynikalo, ze ma wiekszy pobor i wiecej WAT musi radaitor odebrac, niz np. X800, czy 6600gt. Zatem osiagane wyniki przezemnie sa raczej w normie w przypadku Idle, bo ja juz sam nie wiem.... W stresie sprawyje sie bardzo ladie jak narazie nie przekroczyla ani razu 53*, przy rdzeniu nieznacznie podkreconym do 350 z 300 Mhz.

Nie mniej w kwesti "chalasu" cooler rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można - był już taki temat -

ale ich tam raczej nie włozysz :)

 

ja mam tak powyginane że hejjj

całe pofalowane :)

bo wygiołem juz coolerek do pionu - poziomu i spowrotem do pionu standardowego :)

potem tą część od miedziaka na rdzeń na 90* kącik :)

i sie jeszcze trzyma :)

 

uwaga uwaga

http://www.allegro.pl/item94043531_evercoo...wydajnosc_.html

nasz evc staniał o 1zł !!!

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo zdazylem skorzystac, prawdopodobnie w srode zdam relacje z testowania turbosa :], i oby moj entuzjazm nie prysl tuz po odpaleniu kompa z nowym chlodziwem :D

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, Twoj kolega zalozyl sobie ET2 na grafe wyciagnal tamten standartowy wentylator i zalozyl te ramie z dwoma wentylatorami. Na tej konfiguracji posiada takie dobre osiagi?. Mnie zastanawia jescze jaki pobor mocy ma 6800 w stosunku do np. 7600, czy Chomikowego x800. Cos mi sie wydaje, ze wieksze i stad mam poprostu wieksza tem. . Pewnie sami wiecie jak to jest wydac troche kaski i sie zastanawiac, czy jest ok, czy moze cos sie spieprzylo :). Najlepiej by bylo jak bym porownal osiagi z kims na takiej samej karcie.

Ja też nie mam standartowego wiatraka na swoim. Uwazam ze jest brzydki i czasami wydaje dziwne piski. W testach na 6800 GS temperatura w stresie nie przekraczała 50'C. Co do poboru prądu to w wielu testach było porównanie. 7600gt i x 1600xt mają porównywalny pobór mocy i dlatego takie niskie temperatury. Wada tego chłodzenia to ten wentylator. Finy są zimne za to rurki bardzo gorące. Zastanawiaja mnie te dwa otwory w finach. Podejrzewam ze wyjdzie mocniejsza wersja tego chłodzenie z czterema rurkami. W sumie to te 2 dodatkowe rurki mozna samemu zamontowac. Takie rurki mozna np. w angeli kupic.

 

Co do poboru prądu to prezentuje sie to nastepujaco na ponizszych wykresach

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie napewno moja grafa w tym momencie bierze wiecej powera z pewoscia - 16p/6v robi swoje. W stresie mam ok 53* na standartowym wiatraku. To zeby cooler wymienic to rzecz pewna - planuje jaka 92mm (czytan fander :) )

Mnie tez zastanawialy te miejsca na cieplowody. Ok mozna je kupic ale jak zalozyc by bylo sensownie? Prziec musza sie jakos stykac z rdzeniem, najlepiej na jak nawiekszej powierzchni...Moze je troche sklepac by bok byl plaski i skleic jakims tetmoprzewodzacym klejem z bokiem rdzenia...

A moze wie ktos jak je wykorzystac/zastosowac/zalozyc?.

 

Zalozylem celem malego experymenty wentyl 92mm (totalny badziew kiedys kupiony jak bylem mlody i glupi :) ). Tem spadla o 3* dodatkowo zrobilo sie chlodniej w otoczeniu grafy o ok 3*. Zatem taki 120mm Fanderek pewnie da niezlego kopa.

Edytowane przez PabloHasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś badał jak temperatury zachowują się w stosunku do położenia radiatora?

Normalnie

Po kątem 90° do karty (zarówno nad poziomem karty jak i pod nim ;) )

Nad kartą (czyli zupełnie odwrotnie niż od nowości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudow ? ;)

myśle ze jest to podobnie jak z wynikami w markach. Wiadomo ze jak sie włączy w grach wszystkie bajery to wystarczy ok. 30 klatek/s. Ale podkreca sie zeby było kilka wiecej choc w grze tego nie widac. A marki to juz szalenstwo. Zmienia sie karte ktora ma w 3dmark05 5500 punkow po to ze kumpel na 6100. Tak samo jest z temperatura. Juz 40'C nie wystarczy. Chce sie mic mniej. Na dodatek najlepiej pasywnie. Myśle ze te rurki 2 dodatkowe moga da około - 10'C kopa.

 

Co do montazu rurek to najlepiej odgac i wlozyc z drugiej strony i zlutowac konce z tymi co sa w podstawce i.

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miramp mysle ,ze masz racje z tymi ruraki i "markami". dodam jeszcze od siebie, ze czlowiek ma duza satysfakcje jak zrobi cos sam i bedzie to dobrze dzialac. Np. czemu czasem stosuje sie jakies dziwne mocowania, zostawia jakies dziury w ktore, az sie prosi by cos wlozyc (bez skojarzen posze - to nie ten dzial), procesory z potencjalem by ludziska rkecili i bylo glosno. To oczym sie mowi to najlepsza reklama. Ja chyba sie skusze na te rurki i sporobuje z nimi cos wykombinowac. Jesli mi sie uda to bede mial duza wewnetrza satysfakcje, ze cos zrobilem, ze to dziala. Jesli nie bedzie dzialac, bede kombinowal co zrobic by dzialalo. Wszystko po to by miec jakis cel i do niego dazyc. Moze malo przyziemy, akorat w tym przypadku, ale takie "reczne" domowe robotki to lepsza sprawa, niz gnic przed telewizorem :).

Edytowane przez PabloHasan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaka jest różnica w chłodzeniu Thermalright v1 i Thermalright v1 ultra. Dołożyli jedną rurki a wyniki w stresie jak sie różnia. Jest to najbardziej dzieki temu skuteczne chłodzenie na rynku.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...