Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

K0para

 

mysle nad vmodem...czy sposób podany przez Ciebie a ten z początku wątku(faq) są równoważne?

 

albo inaczej, ktory sposób lepszy? lub prostszy...

 

 

 

 

wormux29

nie wiem, ale chyba warto zerknac na 163,76 ze stajni tweakforce...zalezy w co grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam problem ze sterami do 7900GT - obecnie mam zainstalowane 169.12_forceware_winvista_32bit_international_beta - niby najnowsze stery ale pod Vista nie działa mi tv-out ( np. klonowanie) na plazme.

Mam 2 systemy na XP działa bez problemu na Viste ni cholery :damage_wall:

Co możecie poradzić by zaczęła karta działać pod vista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

 

mam problem z gigabyte 7900GS turob force zalman edition, mój zasilacz to amacrox warrior PNF-400

 

A więc jak gram w tdu to nie raz mi gaśnie monitor oraz ciągle w 3d marku 06 przy 2 teście po prostu monitor zachodzi w stan uspienia i tylko reset icon_cry.gif na początku myslałem że to wina o/c ale obniżyłem grafe i dalej to samo icon_sad2.gif.

 

Czy macie jakieś pomysły?

 

Stery 163.71 przy 9x.xx w ogóle 2 test się nie odpala natomiast przy 163 dochodzi do połowy i koniec i na każdych innych sterach 1xx.xx icon_cry.gif nie wiem jak naprawić ten problem.

 

Prosze was o pomoc mam nadzieję że grafa nnie jeest uszkodzona.

 

Prosze o odp.

 

Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam

 

[edit:] chciałem dodac że w innych grach jest ok, aha i tak mysle może to być wina płyty? Miałem bios 12 wgrałem 13 ale to nic nie pomogło icon_cry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temp. gru są dosyć niskie w idku ma 30C jak gram to max miałem 55C :) zazwyczaj po 45-50C być może od procka albo pamięci dam papu na procku i zobacze chodź orthos po 3h b łędu nie wywalił <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę innej natury. Czy przy kartach serii 7900GS opłaca się zabawa w SLI?? Dość tanie są a nie chce mi się kupować jakiegoś 8800GT/HD3870 bo to po za moimi możliwościami finansowymi, więc sobie wymyśliłem żeby zakupić drugą taką grafikę jak mam i połączyć w SLI. Dodam, że karty te by śmigały na platformie AMD (am2) i płycie DFI Infinity nForce 4 SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrost wydajnosci w grach powinien byc odczuwalny przy SLI ale nie wiem czy bedzie oplacalny. IMHO bardziej interesowal sie SLi z 8600GT niz 7900GS. Lepszy stosunek cena-wydajnosc.

 

 

Też się nad tym zastanawiałem tylko jest jeden problem. Trzeba by wymienić dwie karty na 8600GT co przy cenie karty ok. 360zł daje 720zł natomiast GS 7900 będzie kosztował koło 350zł. Ja mam Galaxy GF 7900GS wersję z wyżej taktowanymi zegarami (zawsze można go sprzedać :) ). Chociaż warto rozejrzeć się za używkami 8600GT zawsze będzie taniej. Ogólnie zabawa w SLI warta jest uwagi??

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w takim razie dam sobie na wstrzymanie i poczekam aż jakoś się ceny ustabilizują po nowym roku. Wtedy kupię jedną grafę :rolleyes: . Do tego czasu też się więcej $$ odłoży :D

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sytuacja gardłowa. Galaxy 7900GT miała lekkie artefakty wymieniłem chłodzenie chociał wcale się nie przegrzewała, nic nie pomogło, tak było 6 miechów temu ale ostatnio zaczeła sypać artami nawet w BIOSie, nie mówiąc co mam na pulpicie, odinstalowałem stery bo się wieszała.

Chodzi o to że wysyłam ją na gwarancję ale muszę wiedzieć jaka była oryginalna pasta (nie pamiętam) bo muszę założyć stare chłodzenie, a nie chcę żeby poznali że zmieniałem. Może jakiś zamiennik albo chociaż kolor ktoś mi poda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I umnie to samo na poczatku leciutkie artefakty pozniej coraz gorzej zmienialem paste pomimo ze na tamtej karciocha nie miala pod obciazeniem 70stopni.

Pozniej postanowilem sprawdzic w benchmark po zmianie pasty i to samo co bylo. Okazalo sie ze to pamiec sie sypnela jak obnizylem taktowanie pamieci 100 od fabrycznej wszystko idealnie.

GPU moglem krecic i nie bylo nic za to pamiatka poleciala.

No a na 2 dzien i karta nogi wyciagla ;(

Karta to byl palit 7900gs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...