Skocz do zawartości
xisio

[chwalenie]istnieją Porządne Firmy Poza Creative Jeszcze.... Antec

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w irlandi od pol roku, ale sercem pozostalem w Warszawie, mysle ze nie ma to znaczenia w tym przypadku bo zaproponowali mi wysylke nie znajac kraju z jakiego pochodze.

Jak widac warto pisac do firm czasem ;) szkoda mi tylko ciac ten bok... bo czarny p180 tez musil ladnie wygladac patrzac na to czarne aluminium na boku.

 

Co powiecie na pomysl wyciecia 2 prostokatnych okien (jedno do komory kompa drugie do zasilacza) i wstawienia czarnej plexi (naklejona czarna folia od srodka) jak nie bedzie podswietlone to nie bedzie nic widac poza lustrem a jak sie wlaczy....

probowalem tez z czarna folia przyciemniajaca, ale nie bylo nic widac poza katodami ;\

 

co do pisania maili, pisalem kiedys do sagema w sprawie domemu i sterownika 64bit i nawet nie dostalem odpowiedzi, a bylo to dawno temu.

problem zalatwilem kupujac modem na rj.45 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zastanwaim się.. zawsze jak widzę takie coś to płyta leży na podłodze... a w kompie ten radiator bedzie bokiem, wiec czy nie zmniejsza się skuteczność chłdozniea? ze względu na to że w tych rurakach skroplony gaz łatwiej spływa na dół niż w bok icon_smile3.gif czy coś źle rozumiem?

chmm nie wiem. Ale raczej tu chodzi o roznice cisnien niz o grawitacje... Radiator dziala wysmienicie na podkreconym procku nie mam wiecej niz 38stopni przy napieciu obnizonym do 1.3V i wiatraku 5v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie przylaczyc do chwalenia firmy Antec. Jakis tydzien temu stalem sie szczesliwym posiadaczem obudowy P180B jednak przez moje gapiostwo w czasie stawiania obudowy wyslizgnela mi sie ona z rak przedni panel ulegl uszkodzeniu a dokladniej pekly zatrzaski trzymajace front z reszta budy, dolny zawias od drzwiczek oraz zawias od dolnego filtra powietrza. Podlamalem sie troche, ale postanowilem napisac maila to Anteca, w ktorym przedstawilem swoj problem oraz zapytalem o mozliwosc jego rozwiazania, bylo to dnia 25.07.2007. Po paru godzinach zostalem poproszony o wyslanie maila z takimi oto danymi:

 

1) Send an e-mail to europe.rma@antec.com. 2) Make sure to include a copy of your original proof of purchase(must include in the e-mail). 3) Include your complete shipping address(including country) and description of the part/s(including case model). 4) On the Subject line, please include 'Spare Part', name and TicketID:# (Example: Spare Part - Your Name - TicketID:XXXX)

Po jego wyslaniu kontakt z firma sie urwal.

 

Dzisiaj jednak dostalem za posrednictwem UPS paczke z Rotterdamu wyslana dnia 27.07.2007 w ktorej bylo to:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Caly proces wymiany i transportu odbyl sie na koszt firmy Antec za co naleza im sie wielkie brawa.

 

Wiem, ze moja kolejna obudowa bedzie tez wyprodukowana przez Anteca !

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może nie do końca w temacie (bo chodzi o firmę Logitech) ale też jestem bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta.

Otóż miałem problem z zasilaniem kierownicy Momo Racing (przetarty kabelek przy obudowie zasilacza od kiery), przez co często zanikało zasilanie FF. Kierownica już dawno po gwarancji, więc reklamacja w sklepie odpada.

Zadzwoniłem do Logitech Polska, wyjaśniłem na czym polega problem (a dzwoniłem z myślą o zakupie zasilacza). Babka najpierw grzecznie poprosiła o podanie numerów seryjnych kierownicy (pewnie w celu weryfikacji), następnie o dokładny adres oraz adres e-mail i poinformowała, że do 2 tygodni powinna przyjść przesyłka z nowym zasilaczem. Na maila przyszło mi potwierdzenie zgłoszonego zamówienia.

Nieco po tygodniu listonosz przyniósł małą paczkuszkę z nowym zasilaczem :)

Faktura PRO FORMA była wystawiona przez oddział Holenderski, natomiast przesyłka wyszła z Niemiec (a dokładniej z Duesseldorfu).

 

Uważam, że szanujące się firmy będą zawsze odpowiednio traktowały swoich klientów gdyż zadowolony klient będzie polecał produkty kolejnym.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez m_lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że szanujące się firmy będą zawsze odpowiednio traktowały swoich klientów gdyż zadowolony klient będzie polecał produkty kolejnym.

.. co właśnie teraz czynicie :) Tym samym za jedną przesyłkę mają reklamę na purepc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech - zadzwoniłem po 3 miechach używania mx610 z żalem, że schodzi logo i co to ma być - po tygodniu dostałem nową myszkę [;

Ale najpierw odesłałeś starą tak? Ile czasu to trwało? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, fajna sprawa...ciekawe czy chieftec tez tak robi bo mój BA-01B-B-B ma parę wad...

* porysowana góra

* porysowany prawy bok i pęknięta szybka

* brakuje 1 zaślepki 5.25

* brakuje kluczyka...

jak narazie chyba wszytsko :lol:

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK => a przeczytaj jeszcze raz temat tylko tym razem postaraj sie zrobic to ze zrozumieniem :lol:

widzę że na ironii się nie znasz :)

 

chociaż czytając np poniższego posta...

 

Nie wierze, fajna sprawa...ciekawe czy chieftec tez tak robi bo mój BA-01B-B-B ma parę wad...

* porysowana góra

* porysowany prawy bok i pęknięta szybka

* brakuje 1 zaślepki 5.25

* brakuje kluczyka...

jak narazie chyba wszytsko :lol:

można by się zastanawiać... skoro ja miałem obudowę za 40pln i przeżyła ładnych parę lat w stanie nienaruszonym :) a wszystkie te czifteki się tak rysują, psują, łamią zawiasy, pękają szyby :D... no to wychodzi na to że jednak... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre firmy tak robią inne wręcz przeciwnie.

 

IBM ( a właściwie Lenovo ) dostałem nowego lapka z nową gwarancją ( droższego o ok 3 tyś ), bo miałem kłopoty z matrycą w poprzednim T60p ( 15" )

 

Naim- nie podobał mi się przedwzmacniacz. Oddaję końcówkę mocy i przedwzmacniacz dostaję ( oficjalnie obecnie w dostawie ) wzmacniacz zintegrowany ( wyższy modeli niż moja seria dzielona ). Na upartego mogli odmówić, bo wszystko było sprawne wg norm.

 

Harfa-Harryson - serwis Rock Shoxa - wysłałem boxxera teama do wstawienia sprężyny powietrznej i flaków od WC. Dostałem za cenę wręcz symboliczną to co zamówiłem, dodatkowo po pełnym serwisie z wymianą uszczelek i oleju. I to mimo to, że amorek nie był kupowany w pl.

 

Antyprzykład: IDG.pl - w nagrodę za starania dostałem wieczystego bana. Nie dotrzymali żadnej złożonej obietnicy, o przesłaniu wygranej nagrody nie wspomnę ( rok minął )

Edytowane przez Skibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że na ironii się nie znasz :)

 

chociaż czytając np poniższego posta...

można by się zastanawiać... skoro ja miałem obudowę za 40pln i przeżyła ładnych parę lat w stanie nienaruszonym :) a wszystkie te czifteki się tak rysują, psują, łamią zawiasy, pękają szyby :D... no to wychodzi na to że jednak... :D

no czep sie, zjechał po schodach :lol2: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche, ale to co dzsiaj na lapie na pm znalazlem mnie rozbroilo i postanowilem sie tym podzielic

 

 

ja tez jestem w szoku

 

Czesc.

 

Ja w sprawie tej twojej reklamacji obudowy ;] czytajac to wpadlem na calkiem nie glupi pomyl ;] zeby miec za darmo tą obudowe ;] Czy moglbys pdoac mi e-mail do tych z serisu reklamacyjnego firmy antec/ roaz co trzeba im napisać zeby odeslali jakas czesc ?:] jakim jezykiem trzeba pisac ? polski czy angielski? czy mzoe ejszcze jakis innych? bo chodzi o to ze poprostu co jakis czas bym im wysylal e-mail ze cos mi padlo w budzie :D i moze by odeslali az do skompletowania calej budy :D

 

 

Mozesz mi dac jakeis wskazowki co i jak ?:]

 

normalnie tepic palanciarstwo i zlodziejstwo. takim tepym cfaniakiem jest uzytkownik forum PCLab o nicku:

FastBear

http://forum.pclab.pl/index.php?showuser=111202

 

normalnie tepic dziadostwo i gnidziarstwo. Zamiast zapracowac na sprzet to chce go wyludzic. za cos takiego powinni zamykac, bo jest to jawna chec popelnienia przestepstwa.

 

az brak slow :|

 

EDIT.

a tu link do tematu na labie

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...view=getnewpost

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)

 

az brak slow :|

Jestem, jestem ;) To jeden z tych negatywnych przykladow, ze Polak "potrafi" :/

 

EDIT:

Co do porzadnych (w tytule tematu jest literowka) firm dorzuce do puli Leadtec'a w Holandi wymienili uszkodzona, uzywane karte, kupiona na eBay'u w USA bez zadnego dowodu zakupu..

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cos u nas musi byc w glebie albo w powietrzu, ze zaraz sie znajduja artysci probujacy zerowac na uczciwosci innych. A potem sie ludzie dziwia, ze serwisy w Polsce traktuja wszystkich jak potencjalnych oszustow...

 

Jak ktos przyuwazy takiego zawodnika u nas, niech sle raport, mamy w regulaminie punkty na takie praktyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German z takim haslem ( tepic... )to musialbys zaczac oooood samej gory az do samego dolu. Wtedy krystalicznie czyste panstwo znikneloby z braku ludnosci zdolnej do prokreacji.

Mogles zaoferowac sie zeby wspomoc "kolege" i popchnac go z tego mostu. Byle tylko rozbil kre i zamarzl zanim sie udusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German z takim haslem ( tepic... )to musialbys zaczac oooood samej gory az do samego dolu. Wtedy krystalicznie czyste panstwo znikneloby z braku ludnosci zdolnej do prokreacji.

Mogles zaoferowac sie zeby wspomoc "kolege" i popchnac go z tego mostu. Byle tylko rozbil kre i zamarzl zanim sie udusi...

z checia bym mu pomogl, ale do przasnysza troche daleko mam ;) lodu na rzekach pewnie nie ma a u nas na pewno, bo jest jakies +6-8st od tygodnia. czlek mi imputowal, ze rodzice mi zabawki kupuja a sam ledwo 18 lat skonczyl :|

 

wszystkich przekreciazy nie mozna wytepic, bo ktos musi w sejmie i senacie zasiadac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie pochwale ekipę z cooling.pl. Jak jakiś czas temu składałem kompa to u nich budę kupiłem. Sharkoon rebel 9 eco dokładnie. Po złożeniu kompa okazało się że przedni panel audio nie działa. Najpierw wpadłem tam żeby się dowiedzieć co z tym fantem zrobić, a potem już z całym przednim panelem jak mi poradzili. W końcu dostałem zupełnie nowy przedni panel w zamian za stary bez problemów papierów gwarancji tak ja powinno być. Więc w Polsce też można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już chwalicie tak wszystkie firmy to ja mogę pochwalić Swiftecha który wysłał mi komplet zgubionych śrubek do jednego z ich bloczków wodnych [w Polsce nie mogem zbytnio znalezc takich...] Niby nic, ale cieszy jakość obsługi Swiftech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak się ma firma DFI :D

 

spaliła mi się mobo LanParty SLI-DR nforce4 s939 ( no jak kupowałem to byłą niestety troszkę przydroga xD ), jakby zbyt wysokie napięcei przeszło i sciezki w pewnym miejscu sie przetopiły (dziwne..). Używałem jej dwa lata i tu nagle takie jaja. Napisałem do głównej siedziby DFI maila, zobaczymy co odpiszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec a ja troszkę z innej beczki. Co zrobiłeś z uszkodzonym frontem od Antka?

 

Może przekazałbyś ją dla Pussey'a- mam kilka fajnych pomysłów jak ją wykorzystać :lol2:

 

Obiecuję zamieścić fotki zrobionej przeze mnie budy na łamach forum :rolleyes:

Edytowane przez Pussey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec a ja troszkę z innej beczki. Co zrobiłeś z uszkodzonym frontem od Antka?

 

Może przekazałbyś ją dla Pussey'a- mam kilka fajnych pomysłów jak ją wykorzystać :lol2:

 

Obiecuję zamieścić fotki zrobionej przeze mnie budy na łamach forum :rolleyes:

uszkodzony front dalej siedzi na budzie :lol: a nowy dalej zafoliowany w karonie :) zmienie jak bede wymienial jakies powazniejsze klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...