Skocz do zawartości
Komunista

Płatki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej lubie zwykłe kukurydziane nestle kornflejks z mleczkiem i duża ilością cukru. Nie samkują mi inne wynalazki, ewentualnie jakieś kakaowe ale nic pozatym :blink: Jeżeli "na sucho" to mogą być każde inne (prawie każde). Jakie Wy preferujecie rodzaje, co polecacie i co dodajecie do płatek/płatków (jak to się odmienia?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej jadłem przedewszystkim Corn Flakes z miodem i orzechami oczywiscie z mlekiem, ale teraz sie przerzuciłem na płatki jakies innej firmy (teraz nie pamitam). Najlepsze sa dla mnie z bannanmi i czekolada oraz same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba was porypało? :D IMO najlepsze poduszeczki wypełniane w środku masą czekoladową, toffi bądź najlepsza KOKOS :)

 

cena: chyba 1,50PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cornflakes z mlekiem i dodaje rodzynek albo fitness z owocami i mlekiem bez dodawania rodzynek ;). Waznie aby nie byly slodkie, bo ograniczam juz od miesiaca spozycie cukrow (ostatnio jadlem snickersa 28 stycznia :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba was porypało? :D IMO najlepsze poduszeczki wypełniane w środku masą czekoladową, toffi bądź najlepsza KOKOS :)

 

cena: chyba 1,50PLN

Tak! Właśnie! Pyszne są... A Jaśki to się nazywa... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nesqik lubiem ^.^ ale ostatnio pożeram wręcz jakieś płatki czekoladowe podobne do chocapic ale o wiele tańsze z lidla [; pycha, dzisiaj promocja ich jest za 1,50 chyba paczka, kupiłem 6 paczek, nie będe musiał latać co dwa dni by kupić następną paczke, niestety na krótko właśnie starczają [; Ale jak sie je raz na dzień w normalnej misce 2/3 litra mleka i płatki 2 warstwy by zakryć mleko to starcza zwykle na 3 dni [; ja jem codziennie po 2 razy, rano i wieczorem, najlepsze są na śniadanie po są "syte" że tak powiem [; puchną w żołądku i sie jest najedzonym. A wieczorem na kolacje jem gdy jestem zmęczony i nie mam zbytnio ochoty gryźć xD pozdro i smacznego wszystkim płatko żercom.... no dobrze Tłikowiczom też xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba was porypało? :D IMO najlepsze poduszeczki wypełniane w środku masą czekoladową, toffi bądź najlepsza KOKOS :)

 

cena: chyba 1,50PLN

 

CiniMinis & Nestle Fitness

Ehhhh te poduszeczki.... :rolleyes:

Ehhhh te CiniMinis i Fitness :rolleyes:

mehl!k i Soker wiedzą co dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corn Flakes najczęściej, czasami Kangusy ;)

identycznie B)

+

Nestle Frutina - niebo w gębie ]:->

 

Snow Flakes za słodkie.

Cini Minis ... cynamon ? no way ;)

Nesquik - no są ok ale czekolada to nie to ;)

Nestle Fitness ? nie jadłem ;)

Chocapic - nie wiem czemu ale wydają mi się gorzkie :blink:

Cherioos - są OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ehhhh te poduszeczki.... :rolleyes:

Ehhhh te CiniMinis i Fitness :rolleyes:

mehl!k i Soker wiedzą co dobre ;)

sami swoi :wink:

 

kiedys tyle tych płatków nie żarłem w tej chwili idzie paczka na dzień :) lubie tak sobie usiąść i zrobić typowe dla faceta śniadanie, czyli bierzemy mleko i wsypujemy płatki (nawet mleka nie podgrzewamy bo i po co!?)

 

Pozdrawiam

 

Co do tych naszych płatków to owszem są Jaśki ale także w lokalnych sklepach ABC i Leaderprice znalazłem podobne (kokosowe) troszeczke lepsze bo poduszeczka jest większa i masy w środku wiecej :) Mmmm

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...