Skocz do zawartości
Orgiusz

Bitefight

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze to jakies erpeg online czy cos ? Nie znam sie kompletnie na tym gatunku gier, ale slusznie robicie ze banujecie. To zwykle spamerstwo. Widzialem na innych forach i tam tez moderatorzy maja troche pracy ... Wogle tego linka dzis dostalem na GG. W razie jak dostane tutaj PM z linkiem mam komus zglaszac ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle macie roboty przez jedna głupią gre.

Dostali jakiś nakaz świętej wojny w tej grze czy co? Że tak te linki piszą wszędzie? :razz:

 

Wiedzą że ban a i tak podają te linki.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolowiek pisze o tej grze poszerza to grono :blurp: dzisiaj 2 ubiłem...........

Poprawka 4 .......................:blurp:

 

hahaha xD. Nc dla tego komenta xDD!. Z bitefight nie miałem o dziwo styczności ale jak Was to denerwuje to imo cieniutko xD.

 

papa

Człowieku ban za coś takiego ? xD. Nic dodać nic odjąć xC. Imo to przesada.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Wole DarkThrone. Ladniejsze, spokojniejsze, sensowniejsze (?)

MareCeK zadnych dzialan zaczepnych mi tutaj. Przyzwalam jedynie na zmiazdzenie przeciwnika. ;]

 

ja tez wole DT. jaki masz login, moze sie kiedys spotkalismy :) mnie szukaj na 3 miejscu w Overall Ranking :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yuucOm

 

Zazdroszcze Ci niewiedzy.

Wiesz czasem lepsza niewiedza :wink: i wtedy się przyjemniej żyje :lol2:

 

Ale teraz to jakaś plaga tego BiteFight! przed chwilą dostałem linka na GG :mur: :mur: :mur: Trzeba z tym walczyć jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasem lepsza niewiedza :wink: i wtedy się przyjemniej żyje :lol2:

 

Ale teraz to jakaś plaga tego BiteFight! przed chwilą dostałem linka na GG :mur: :mur: :mur: Trzeba z tym walczyć jakoś.

Zablokuj wiadomości od userów spoza listy kontaktów i masz spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj wiadomości od userów spoza listy kontaktów i masz spokój.

Tak też zrobiłem! Ale to na Tweaku, GG... to się jakaś paranoja robi :blink: Płacą im za to czy coś <_< Wszędzie tylko te linki :mur:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh wiecie co... Ci co takie linki wysyłają na gg to biorą numer z tweak z zakładki profilu userów ( nie tylko z tweak ofcourse) - trza chyba bedzie numer gg wywalić z info o profilu moim.. bo to już jest przesada 12 osób zablokowanych :D

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Wole DarkThrone. Ladniejsze, spokojniejsze, sensowniejsze (?)

MareCeK zadnych dzialan zaczepnych mi tutaj. Przyzwalam jedynie na zmiazdzenie przeciwnika. ;]

Spox... chodziło mi tylko o permanentne banowanie na gg/tlenie/w mailach/wszędzie ;) wiadomości o bitefight i linków.

Przyszedł mi do głowy nawet pomysł na skrypt do Tweaka...

if(noob == true){

if(noob.url = "*bitefight*"){

ban_Madafaka("infinite","ip,user,email");

delete_noobs_post();

notify_Mod("madafaka zbanowany");

notify_noob("zostałeś wygryziony z tego forum");

}

}

Niech to ktoś rozpisze ;)

 

co do sensownosci tych wszystkich gier bym sie ostro spieral ;)

Zabijacze czasu. Od roku gram w OGame (ostatnio urlop bo mnie zezłomili, padł mi net, no i sesja...wracam niedługo).

Nie wiem czemu to wciąga, ale jeżeli nie ma nic lepszego do roboty, to lepiej chyba zagrać w jakiegoś erpega, niż pić wino na ławce czy nagrywać kolenego jackassa ;)

 

oj tam :P

też mam przez to bana :P

wyszła polska gra :P

trzea sie cieszyć :P

(ale 124osoby sie złapały :D )

ps- mam szanse na odblokowanie starego konta czy już papa :cry:

Bullshit. Taka ona polska jak obecny Papież. A część ekipy tym zarządzającej (górny szczebel) jest taka sama jak w teamie OGame :lol: Braki kadrowe? :>

 

@yuucOm: Tkwij w błogiej niewiedzy. I nie płacz, jak cię ktoś w końcu nabierze na bitefight, zabierze twoją duszę, albo coś tam (od cholery tego jest). Najpierw raz... potem drugi... potem dwudziesty. Tego samego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwowało by Ciebie że co chwile jakas tam osoba wysyła Ci to samo ?... albo co innego ale o podobnej treści morytorycznej itp ? Bo mnie bardzo... moje konto email na o2 jest tak zaśmiecone spamem... jak diabli... wiecej spamu niż maili konkretnych... dla mnie to tylko utrudnianie życia internautom..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to kompletnie nie denerwuje xD. O dziwo jest bardzo wybuchowy więc to bardzo dziwne. Tak btw to tylko net i takie rzeczy są juz wkalkulowane (lol ;o!) w jego istnienie (xD).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej.

Lubisz, kiedy ktoś mówi że w pudełku ma smaczne ciacho, a okazuje się, że to śmierdzące g..no?

Tak samo jest ze spamerami z bitefight.

Może nie zauważyłeś, ale takie tematy wyglądają mniej więcej tak:

tytuł (dział, np. modyfikacje): "mały problem z pleksą"

treść: (bardziej lub mnie wyszukana, ale zawsze gdzieśtam jest "zobaczcie: link do bf/innego szajsu").

O ile sama gra mi praktycznie nie przeszkadza, to takie chamstwo powinno się traktować tak samo jak wszelkie czity na serwerach multiplayer (q3, cs). Czyli najczęściej banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej.

Lubisz, kiedy ktoś mówi że w pudełku ma smaczne ciacho, a okazuje się, że to śmierdzące g..no?

Tak samo jest ze spamerami z bitefight.

Może nie zauważyłeś, ale takie tematy wyglądają mniej więcej tak:

tytuł (dział, np. modyfikacje): "mały problem z pleksą"

treść: (bardziej lub mnie wyszukana, ale zawsze gdzieśtam jest "zobaczcie: link do bf/innego szajsu").

O ile sama gra mi praktycznie nie przeszkadza, to takie chamstwo powinno się traktować tak samo jak wszelkie czity na serwerach multiplayer (q3, cs). Czyli najczęściej banem.

 

Tak fatalnego porównania jeszcze nie widziałem xD. No offence ofc :). Inaczej, g w pudełku może by mi przeszkadzało ale spam w mailu nie. Imo troche forum jest szpecone tym ogłoszeniem o bitefight. Przez to tylko bedzie wiecej takiego spamu, zobaczycie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Domik

Wystarczy wrzucic raz na jakis czas bitefight w szukajce. To co znajdzie sie poza koszem szybko tam trafi...razem z autorem postu.

 

@yuucOm

Moze Ciebie to nie drazni ale jak widze gowniarza ktory napieprzyl 20 debilnych ( delikatne okreslenie ) postow w losowo wybranych tematach to mnie trafia cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj regulamin na temat linków;).

Ale mi chodzi o to czy jeżeli BiteFight jest traktowane jako Spam! To jeżeli ktoś ma linka w Sigu to też jest traktowany jako spamer??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do podpisu nie wolno wstawiać żadnych reklam, obrazków (w tym także emotikonów ze zdalnych serwerów - jedynymi emotikonami dopuszczalnymi są emotikony udostępnione na naszym serwerze), a jedyne linki, które można w nim umieszczać, to linki do konfigu (strony www z konfigiem) i benchmarków (wyników testów) oraz do topików na forum.purepc.pl (również tych w dziale "Giełda"). Linka do własnej strony www nie umieszcza się w podpisie, ale w innym polu profilu (link dostępny w karcie i profilu użytkownika).

Widać kto czytał, a kto nie ^o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatio forum jest oblężone przez spamerów.

Wydaje mi się, że było by ich mniej, gdyby nowy użytkownik przez co najmniej 7 dni od zarejestrowania nie mógł pisać w działach: 'nowości', 'prezentacje' i 'ośla'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...