Skocz do zawartości
Nyny

Grand Theft Auto 3

Rekomendowane odpowiedzi

8O 8O 8O po prostu :[ hmm najdziwniejsze zjawisko tzn ze najlepiej bedzie smigac na karcie 4 mb z 3d 8O hm ja takom moge miec w kazdej chwili 8) hehhes dziwne mam tak masakrycznie podkrecona grafe i tka gram w 630X480 16 bit 8O i haczy 8O wiem ze mam malo ramu 8O ale przy wybuchach nie potrzeba ramow hyba 8O hmmm bylo by swietnie gdyby nie emulowali tego gta3 z ps2 tylk oosobno :roll: no ale coz IQ nie maja frytcy :roll: hmm czyli mowice ze w biosie AGP dac na 2X i oczywiscie przydzielenie grafie pamieci operacyjnej dac na najnizsza ???

aha i jeszcze w Direkcie mam wylaczyc przyspieszcnie 3d ???? i wylaczyc open gl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam niezlego konfiga przecie, a mimo to, gdy zaczyna padac deszcz, zaczyna sie zabkowanie, 'nawet' w 1024x768x32. czy to normalne?

Miałem to samo na GF3 Ti200 @ 250/500... widzę, że nawet Ti4600 nie rozwiązuje sprawy tragicznego engine GTA3.... Jedyna pomoc to włączenie kodow na ładna pogodę, lub wyłączenie FSAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak juz mowilem, problem rozwiazal sie po ustawieniu aprearture size na 4 mb, teraz jeszcze wlaczylem agp read (albo kufa write;) synch. (tak wlasciwie to co to za funkcja? - jak jest wlaczony to wszystko smiga szybciej...) i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam niezlego konfiga przecie, a mimo to, gdy zaczyna padac deszcz, zaczyna sie zabkowanie, 'nawet' w 1024x768x32. czy to normalne?

spójrz na mój config u mnie GTA smiga jak trzeba w rozdzialce 1280x1024x32 az milo rzadko schodzi ponizej 30fps. A w indzie XP gralem w 1280x1024x32x8anizo!!! i też luzik ale czasami spadało do 20fps :( ale przy moim procku to i tak niezly wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest lata do catalystow 2.1 !!! 2.2 maja to w standardzie !! a naprawia jedynie mgle ! rozumiem ze wgrales ta late na 2.1 ??? a moze na 2.2 ?? jesli na 2.2 i to daje takie super efekty wydajnsciowe to tez moze spruboje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak juz mowilem, problem rozwiazal sie po ustawieniu aprearture size na 4 mb, teraz jeszcze wlaczylem agp read  (albo kufa write;) synch. (tak wlasciwie to co to za funkcja? - jak jest wlaczony to wszystko smiga szybciej...) i

agp fast write ?? pozatym jak ustawiam u siebie agp apreture size na 4 to q3 zwalnia mi o 50 fps 8O a gta chodzi tak jak chodzilo pozatym zapodalem stery BBA pobniewaz moja karta jest niemal identyczna z orginalna no i niewiem czym one sie rozna czy wogule sie roznia ale wydaje mi sie ze sa minimalnie szybsze mam power colora :D 3dm2k1se PBA=7400 BBA=7600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest lata do catalystow 2.1 !!! 2.2 maja to w standardzie !! a naprawia jedynie mgle ! rozumiem ze wgrales ta late na 2.1 ??? a moze na 2.2 ?? jesli na 2.2 i to daje takie super efekty wydajnsciowe to tez moze spruboje :P

Wlasciwie zeby pograc to :

1 wgralem sterownik do DMA dla VIA ( nie 4in1)

2 wylaczylem cashowanie dla video

3 wylaczylem patchem smieci z gry

4 wgralem latke dla Radka 8500

5 podkrecilem Radka :)

 

I jakos gram ;)

800/600 16 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze drogi !!!

Takie problemy z tymi radeonami. Wyciep ten szmelc na zlom.

Wyjdzie Unreal 2 i bedziesz musial zrobic jeszcze z 2 salta zeby gra ruszyla. Dzizas, co za karta  :evil:

 

heheheh o kurde ale mnie ozbawiles do lez heehee o kurde to najlepsza odpowiedz jaka widzialem te 2 salta mnie rozwalily hhehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt wcześniej tego nie opublikował. Można zrobić następujący manewr: bierzemy furkę, podjeżdżamy do krawężnika w pobliże jakiejś panienki (ach te murzynki ;)) zatrzymujemy się i... pani się troszkę pokiwa i trzeba jechać w jakieś ustronne (może być ciemne) miejsce... a sprawdźcie potem ile mamy energii... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt wcześniej tego nie opublikował. Można zrobić następujący manewr: bierzemy furkę, podjeżdżamy do krawężnika w pobliże jakiejś panienki (ach te murzynki ;)) zatrzymujemy się i... pani się troszkę pokiwa i trzeba jechać w jakieś ustronne (może być ciemne) miejsce... a sprawdźcie potem ile mamy energii... :)

spostrzegawczy jesteś :D heh ale lepiej później niż wcale :D

a tak wogóle to oni nic nie robią daj widok z przodu bryki i siedzą sobie obok siebie :D ... :twisted: hehe tylko podskakują żeby bryka się trząsła :lol: haha... aaa... kiepskie amortyzatory mają w tych furach bo skrzypią jak cholera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt wcześniej tego nie opublikował. Można zrobić następujący manewr: bierzemy furkę, podjeżdżamy do krawężnika w pobliże jakiejś panienki (ach te murzynki ;)) zatrzymujemy się i... pani się troszkę pokiwa i trzeba jechać w jakieś ustronne (może być ciemne) miejsce... a sprawdźcie potem ile mamy energii... :)

 

STAROC!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie te przerywniki reklamowe nadawane przez radiostacje w GTA3? Np sprzedazy netowej zwierzakow jako prezentow (petsovernight-dot-com) albo Dormatron'a - urzadzenia do szybkiego zrzucenia nadwagi? :D Sami rzuccie okiem: http://petsovernight.com/, http://www.sleepofflard.com/, http://www.lovemedia.tv, oraz http://pogothemonkey.com/ huehehhee :mrgreen:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...