Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno nie Sennheiser HD 595

ja bym zastanawiał sie miedzy DT-150 a 990PRO

a to niby dlaczego nie ?? wszystko zależy od gustu kupującego.

 

Cviek

 

możesz też pomyśleć nad HD580.

Ja polecę Ci Beyerdynamic DT 990 PRO. Słuchawki znakomicie sprawdzają się do muzyki ROCK/Metal.

Szkoda, że nie napisałeś czego słuchasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezle nabijasz statsy;)

 

wiem ze nie dopisalem o ewentualne propozycje jesli odp bedzie na nie, ale myslalem ze to oczywiste:)

 

Co do tych Grado to SR60 jak i SR80 mniej wiecej cenowo by mi odpowiadaly, jak sie one prezentuja na tle HD555?

 

Pojde jutro troche po sklepach pochodzic, moze gdzies poslucham? :rolleyes:

tylko nie w media marktach/starurnach, chyba ze porposisz ich zeby podlaczyli do czegos konkretnego.

 

@nierealny

Piotra Ryka ( autor tematu "Wzmacniacze słuchawkowe wysokiej klasy" na audiostereo.pl ) polecil mojemu koledze beyery zamiast 595.

Słuchawki sa konkretne, solidne i trwałe, co do dzwieku sennheiserow 595 sie nie wypowiem, bo ich nie testowalem, ale wiszą w media, i sa dzwiwne, nie leza tak fajnie jak beyery.

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sesq

 

 

 

słuchawki kupuje się pod siebie, a nie pod kogoś. a jak się nie ma możliwości sprawdzenia słuchawek samemu to warto napisać czego się słucha.

Beyerdynamic mają to do siebie, że trzeba posiadać bdb wzmacniacz, który zapanuje nad nimi ;) Sennheiser już nie jest tak bardzo wymagający :] na [ciach!]ie nawet super zagrają.

 

 

reasumując każdy wybór może być chybiony. :D zależy to od gustu słuchacza.

z tym chyba się ze mną zgodzisz sesq

 

ps. co do tematu na audiostereo.pl to każdy post to inna opinia na temat słuchawek :]

 

Cviek

 

pochwal się nowym zakupem :]

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> Nierealny

Kupiłem Beyerdynamic DT-150. Jak dla mnie bomba. Izolacja bardzo dobra, wygoda jak na zamkniętą konstrukcję również przynajmniej dobra, dla mnie bardzo. Dźwięk jak dla mnie idealny :) Miałem szczęście i trafiłem w dziesiątkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam słuchawek do kompa, do wszechstronnego użytku, gry, filmy, mp3, w cenie ok 200zł. Nie zależy mi na mikrofonie. Będą działały na Audigy 2 ZS. Póki co mam wybrane:

  • Philips SHP8900
  • Koss UR-40
  • Sennheiser eH 250
  • Sennheiser HD 200
No i tu problem jakie wybrać, przypuszczam, że słuchawki w stylu Creative czy Icemat, raczej nie maja startu do tych wymienionych wyżej... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam nad sluchawkami (dla dziewczyny) ktore glownie beda podpinane do MP3 Playera i do lapka, muzyka jaka bedzie sluchana na nich to glownie techno i dance, czasami ogldnie sie na nim jakis film... cena nad jaka myslalem to tak max do 160zl (jako ze jestem w UK teraz to do ok 30-35 funtow)!

 

znalazlem taki sklep w UK (juz wczesniej z niego cos kupilem):

 

http://www.headphoneworld.com

 

naczytalem sie duzo dobrego o Sennheiser'ach ale nie wiem jaki model wybrac? rozwazalem jeden z tych modeli: HD201, HD202 Closed Back, HD212 Pro Closed Back lub douszne MX500 (wiadomo ze do MP3 duze sluchawki nie sa zawygodne?) - wszystkie tutaj dostepne:

 

http://www.headphoneworld.com/c/products.h...amp;all_pgs=all

 

prosze o szybka rade bo musze sluchawki zamowic jak najszybciej!

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reasumując każdy wybór może być chybiony. :D zależy to od gustu słuchacza.

z tym chyba się ze mną zgodzisz sesq

no pewnie, ale po coś jest taki temat jak ten, zeby stosowac sie do gustow/porad innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> stasimon

Może Sennheiser PX100 lub KOSS PORTA PRO ?

te Kossy jakos tak mi tandetnie wygladaja ale ponoc nie zle sa, Sennheisery wygladaja tez nie zaciekawe ale chyba lepiej niz te Kossy... no ale wazne zeby mialy czysty dzwiek z dobrym i glosnym basem! myslalem nad Sennheiser HD212 Pro Closed Back - masywniejsze sa i chyba maja lepszy bas, glosniejszy?

 

a ktore z tych 3 sa wg was najlepsze:

 

KOSS PORTA PRO

SENNHEISER PX100

SENNHEISER HD212 PRO CLOSED BACK

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech wymienionych przez ciebie najmocniejszy bas powinny mieć HD212 PRO i chyba one będą najlepsze (nie tylko w basie).

Przyznaję, że nie słuchałem HD212 PRO, pozostałe dwie pary posiadam ja i mój brat. KPP i PX100 to słuchawki przenośne i są one jako takie bardzo dobre. Jednak z domowymi hełmami dobrej klasy średniej za dużych szans nie mają.

PS: HD212 PRO są zamknięte. Więc to może być dodatkowa zaleta lub wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam shp8900, niestety ale porownania do innych sluchawek nie mam :/ Do zalet moge zaliczyc ze graja duzo lepiej niz przecietne zwykle słuchawki, cholernie dlugi kabel i do tego odlaczany, futerał i przejsciowka na jacka czyli wszystko co potrzebne ;) Sa dosyc ciezkie co mi z poczatku przeszkadzalo, pozniej sie przyzwyczailem. Uszy od nich nie bola, sa wygodne, to chyba tyle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciabym sie podzielić spostrzezeniami na temat sluchawek in ear.

Ponad rok temu kupilem Koss Spark Plug. Muza z telfonu lub x-fi music.

Bass spoko i reszta tez w miare ok.

Jednak jedna sluchawka zaczela trzeszczec wiec kupilem ep-630

Sluchaweczki kosztuja podobna cene ale nie ma porownania.

Creative duzo lepszy :D Bass taki sam lub nawet glebszy i do tego gora jest o niebo lepsza niz u Kossa.

 

Jesli ktos sie zastanawia nad takimi sluchawkami w okolicach 60pln to imho Creative ep-630 :)

 

To tyle ode mnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem, że ten temat był już wałkowany, ale na allegro pojawiły się ep-630 w blisterze, ale z ROCZNĄ gwarancją.

 

ep-630

 

Co o nich sądzicie? Podróby? To czemu jest gwarancja?

 

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc i wskazać na Allegro najtańsze oryginalne ep-630, bo już nie wiem po czym rozpoznać, że to nie podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem, że ten temat był już wałkowany, ale na allegro pojawiły się ep-630 w blisterze, ale z ROCZNĄ gwarancją.

 

ep-630

 

Co o nich sądzicie? Podróby? To czemu jest gwarancja?

 

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc i wskazać na Allegro najtańsze oryginalne ep-630, bo już nie wiem po czym rozpoznać, że to nie podróby.

 

 

Rok temu byla promocja w vobisie razem z nimi byla mp3muvo128MB za 100zl i dostalem do tego roczna gwarancje door2door, wiec pytaj o taka gwarancje, bo taka daje creative.

 

AFAIK u creativa nie ma czegos takiego jak oem, zreszta zastanow sie sam co za 19zl mozesz dostac. A co to za problem dla niego dac ten rok gwarancji jak u chinczyka kupuje je pewnie po 5zl, nawet jakby czesc szlag trafil to i tak bedzie na plusie. Zreszta kumu by sie chcialo bawic w reklamcje przy takiej cenie towaru i tez pewnie na to liczy.

Edytowane przez tHe mRuWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>> stasimon

Może Sennheiser PX100 lub KOSS PORTA PRO ?

Zdecydowalem sie na Sennheisery PX100 - HD212 jednak sa za wielkie dla osoby dla ktorej je kupuje, zamowione juz sa i pewnie sobota/poniedzialek beda u mnie :-P

 

a tak przy okazji, jaka muzyke polecacie z gatunku spokojnej i relaksacyjnej? (cos ala Enya?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy w urlopie :wink:

 

Napiszę tylko, że to co słyszy się w połączeniu słuchawek (UR40) ze wzmacniaczem (powiedzmy amplitunerem bardzo przeciętnym, rx-v420) to jest po prostu kosmos w porównaniu z podłączeniem słuchawek bezpośrednio do komputera :D Ta niesamowita dynamika WGNIATA w fotel i słuchawki grają jak należy (Coś o basie? Wystarczy posłuchać :D ), chociaż dalej przestrzeń jest dość marna :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Witam

 

Jakie możecie polecić słuchawki z mikrofonem do ceny około 80-90zł?

Co sądzicie o Creative HS 600?

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Padly mi sluchaweczki do mojego mp3. Kiedys do innego modelu CREATIVA mialem SENNHEISER MX350 i graly swietnie. Do v100 mialem standardowe oraz pożyczone CREATIVE EP-630(20 zł) i graly fajnie - mocny bass. Zamowilem sobie takie same i to co przyszlo mnie przerazilo...jakas tania podrobka albo zle trafilem bo sam chlam icon_sad2.gif i teraz niewiem czy zamowic sobie:

 

SENNHEISER MX350

SENNHEISER MX500

SENNHEISER CX300

 

czy moze warto jednak zainwestowac w te CREATIVY ? A moze ktos cos poleci od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CX300, tylko oryginalne kosztują grubo ponad 150zł. A EPki że cię przeraziły to nic dziwnego - tak to jest jak się kupuje podróbki bez pudełka itd. Oryginalne kosztują od 50zł w górę, są w pudełku i mają przynajmniej roczną gwarancję. Nie daj się nabrać na jakiekolwiek OEMy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....CREATIVE EP-630(20 zł)....

Za 20zł oryginałów nie kupisz...

 

A ceny oryginalnych CX300 zaczynają się od 160zł... Jeśli pasowało ci brzmienie EP-630 (mi np. nie pasowało) i były wg. ciebie wygodne (mnie uwierały) - to polecam brać.

 

Ja osobiście brałbym coś mniej basowego, choć CX'y są znacznie bardziej zrównoważone od EP'ek.

 

Moja propozycja: VEDIA VP-SRS200 - cena ok. 80zł

ewentualnie MX300, MX400, MX500 - tylko, one mają bardzo mało basu ale bardzo czysty dźwięk (są lepsze od MX350, MX450 i MX550 itp.)

 

Można też zainteresować się Cresynami dodawanymi niegdyś do playerków iRivera (np. do T10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zrezygnuje z allegro i po prostu polaze po sklepach i bede prosil o mozliwosc podlaczenia sluchawek do mp3 i na miejscu sprawdze jakosc. U kumpla byly EP650 ale w pudelku i chyba za ok 60 zl wiec sprawdze je :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...