Skocz do zawartości
marco

Możliwe Chwilowe Błędy W Działaniu Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie, ze forum tworzą ludzie, nie nazwa - a większość wie jaki wybór jest dobry...

Ja sądze, że większośc ludzi na forum nie ma pojęcia o zaistniałej sytuacji.

Dowiedzieli się tylko o zmianie serwera i tyle.

Nie każdy zagląda do tego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji mnie interesuje kilka bardzo ważnych spraw (znacznie ważniejszych niż sama nazwa), skoro już na 100% został potwierdzony fakt „rozłamu” starego tweak-a i zostało obiecane oddanie bazy oraz powstanie nowego forum pod nazwą PPC czy też inną (woła bym inną), rodzi to kilka pytań:

 

1. Co z tematami i postami napisanymi na bazie Pana L. ale pod adresem PPC ?

2. Czy zostaną one skasowane albo czy zostaną dołączone do wersji bazy którą ma otrzymać Pan L. ?

3. Czy oddanie bazy dla Pana L. jest równoznaczne z skasowaniem bazy na której obecnie pracuje PPC ?

4. Pod pojęciem „nowe forum” mamy rozumieć zaczynanie zupełnie od początku czyli „zero postów i jedziemy” czy też lekko zmodyfikowany obecny stan rzeczy ?

 

Proszę od odpowiedź osoby do tego upoważnione a nie o kolejną bezsensowną stronę postów z domniemaniami co niektórych użytkowników.

 

W skrócie chodzi o to iż ta cała sprawa zaczyna mnie już denerwować jedyne odpowiedzi jakie mogę znaleźć to „przyjdzie czas” , „potem” , „za jakiś czas” i tak dalej, a ja cholera nie wiem czy mam się w ogóle po co produkować z kolejnymi wersjami FAQ poradami i tego typu sprawami w tematach którymi staram się zajmować na co dzień.

 

The End !

 

Pozdrawiam lekko zdenerwowany Mardok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok: jutro postaram się dać odpowiedź co robimy dalej.

 

Byliśmy z Piotrem umówieni na kontakt wczoraj (tj. we wtorek) ale jak zwykle się nie odezwał - nawet pomimo moich maili. Czyli potraktował nas jak zwykle :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji mnie interesuje kilka bardzo ważnych spraw (znacznie ważniejszych niż sama nazwa), skoro już na 100% został potwierdzony fakt „rozłamu” starego tweak-a i zostało obiecane oddanie bazy oraz powstanie nowego forum pod nazwą PPC czy też inną (woła bym inną), rodzi to kilka pytań:

 

1. Co z tematami i postami napisanymi na bazie Pana L. ale pod adresem PPC ?

2. Czy zostaną one skasowane albo czy zostaną dołączone do wersji bazy którą ma otrzymać Pan L. ?

3. Czy oddanie bazy dla Pana L. jest równoznaczne z skasowaniem bazy na której obecnie pracuje PPC ?

4. Pod pojęciem „nowe forum” mamy rozumieć zaczynanie zupełnie od początku czyli „zero postów i jedziemy” czy też lekko zmodyfikowany obecny stan rzeczy ?

 

Proszę od odpowiedź osoby do tego upoważnione a nie o kolejną bezsensowną stronę postów z domniemaniami co niektórych użytkowników.

 

W skrócie chodzi o to iż ta cała sprawa zaczyna mnie już denerwować jedyne odpowiedzi jakie mogę znaleźć to „przyjdzie czas” , „potem” , „za jakiś czas” i tak dalej, a ja cholera nie wiem czy mam się w ogóle po co produkować z kolejnymi wersjami FAQ poradami i tego typu sprawami w tematach którymi staram się zajmować na co dzień.

 

The End !

 

Pozdrawiam lekko zdenerwowany Mardok ;)

Na wstępie chcielibyśmy przeprosić Ciebie i inne zdenerwowane osoby za zwłoke. Chcieliśmy poraz ostatni zachować się jak cywilizowani ludzie w stosunku do wiadomej osoby. Niestety poraz kolejny zostaliśmy zlekceważeni (czytaj: olani).

Większość rzeczy napisaliśmy w oświadczeniu które wisi na forum.

Teraz do meritum:

1. Będziemy istnieć. Będzie u nas cały dotychczasowy skład moderatorów (przynajmniej z tego co mi wiadomo). Będą zachowane Wasze dotychczasowe wiadomości. Zostały usunięte wszelkie elementy chronione prawem autorskim do których nie mamy prawa.

2. Piotr otrzymał kopie bazy z swojego serwisu z stanem na 11 kwietnia. Proszę uznać tą date jako ostatecznie rozgraniczającą oba serwisy. Życzymy mu powodzenia w tworzeniu nowej strony i nie chcemy mieć z nim nic wspólnego.

3. Nie. Z wielu powodów które już wymienialiśmy - zaczynając od tego kto tworzył forum kończąc na fakcie, że zgodnie z regulaminem i prawem wszystkie wiadomości zostały przekazane do tzw. użytku publicznego.

4. Mówie za nas. Będziemy kontynuować to co robiliśmy do tej pory. Czyli prowadzić mam nadzieje dobre merytorycznie forum, sprawnie moderowane (chociaż rozumiem, że czasami jakieś wpadki są, to uważam, że moderacja była największym atutem tego co tworzyliśmy). Do tego chcemy dodać już niedługo serwis informacyjny oraz pare dodatków dla Waszej wygody. Pozwole się też wygadać, ale myślimy o konkursie na nazwe serwisu.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje Wam wszystkim za 4 wspólnie spędzone lata - to dzięki Wam istniejemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego chcemy dodać już niedługo serwis informacyjny oraz pare dodatków dla Waszej wygody. Pozwole się też wygadać, ale myślimy o konkursie na nazwe serwisu.

Pierwszym artykułem może już byc sprawozdanie z targów we Wrocku :-P , będzie tam troche osób z naszego forum.

 

A na logo i nazwe na pewno ludzie będą mieli pomysły, tylko pytanie, czy zmiana nazwy będzie równoznaczna ze zmianą adresu?

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda od dłuższego czasu nie jestem aktywnym uzytkownikiem forum, ale gdy tylko potrzebuje zaczerpnąć jakiejś informacji w wiadomej dziedzinie, zaglądam tylko tutaj. I tak juz pozostanie :)

 

Wiele zawdzięczam temu forum i osobom, które je tworzyły.

Także jestem z Wami.

 

Pozdrawiam i 3mam kciuki za dalszy rozwój!

 

Edit: Wcięło mi mojego avatarka <_<

Edytowane przez raki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco & ParanoiK (kolejność alfabetyczna)

 

Dziękuję za szybką odpowiedź o to mi właśnie chodziło, skoro moja (i nie tylko zresztą) praca jest już bezpieczna to pozwolę sobie przypomnieć mój poprzedni post który zaginął podczas „fali domniemywań”:

 

Szybkie pytanie kiedy Spojler będzie działał ? No niby działa na podglądzie (zamiast polskich liter są znaki zapytania ale działa) natomiast jak już dam zatwierdź zmiany to takimi „krzaczkami” dostałem po oczach że aż nawet moja sygnaturka się zmieniła w coś bliżej nie określonego.

I to było by na tyle „mojego trucia” ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo i ja jestem z wami;) rozłam rozłamem( niby szkoda) ale ostanio jesli choci o serwis nic ciekawego sie nie dzialo, myslałem ze w wakacje po raz trzeci zawitam na zlocie, ale chyba dobrze sie stało ze pan L. nie bedzie mial nic do gadania, czekam na pierwsze relacje, tesciki, recki itp.

Pozdro dla Romka, Marco, Paranoik'a i Benito / i calej reszty forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilera - już jest. Popsuł się troche przez to że importowaliśmy baze już do nowego mySQLa i przeszliśmy przy okazji na unicode ;)

Po raz kolejny szybka reakcja ;) teraz będę mógł w końcu FAQ zrobić w bardziej przejrzystej formie.

 

Efekt:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1203725

 

:)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spoilera - już jest. Popsuł się troche przez to że importowaliśmy baze już do nowego mySQLa i przeszliśmy przy okazji na unicode ;)

To moze zrobic oddzielny spoiler do siga z jakas inna nazwa niz '» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «' ? Cos w stylu 'konfiguracja' or etc. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobic oddzielny spoiler do siga z jakas inna nazwa niz '» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «' ? Cos w stylu 'konfiguracja' or etc. ;]

Albo najlepiej konfigurowalny tekst w np. postaci

 

[spoiler=Dowolny tekst]Zawartość spoilera.[/spoiler]

O ile to w ogóle wykonalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze spoilerem, ale to drugie lamie regulamin:

W podpisie nie należy stosować znaczników

,
 i pochodnych ([php], [sql], [html], etc.).A co do wypowiedzi Marca, to jest to bardzo mily akcent na zakonczenie dzisiejszego dnia. Sprawil mi wielka radosc ;)A PL niestety nie umial wykazac sie z klasa i przyznac zwyczajnie do bledu. (dotychczas stronilem od wypowiadania sie na temat jego osoby) Chyba ma cos w duszy z polityka :P

Dobranoc.

Edytowane przez Yeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby Lisek chcial sie sadzic, to praktycznei na 100% byscie wygrali - nieistotne, ze 'papiery' sa po jego stronie. Dzialnie na szkode, zanichania, brak dobrej woli, calosc pracy lezala na moderach, etc. +skarbowka.Sytuacje znam z relacji tu i w innych serwisach (fraz...), i z tego so czytam, to Lisek zostanie z reka w nocniku...

 

W kazdym badz razie - oprocz zametu z L. po prostu serwis zmienil nazwe, nie sadze aby ktokolwiek wartosciowy opuscil serwis, ba - moez coponiektorzy starzy wyjadacze wroca :)

Nawiasem - www.ppc.pl jest bez porownania lepsze, choc znaczy to samo :)

 

Pozdrowionka

I tylko mam nadzieje, ze nie bedzie 'poblazliwosci' odnosnie robienia smietnika z forum.

Rygor, oddzialy pacyfikacyjne Sikorow patrolujace watki pałujace wszystko zalatujace spamem, etc. ;)

Przydaloby sie przywrocic dawna swietnosc merytoryczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...