Skocz do zawartości
mkl

Batony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę martwić ciebie ale są dwa rodzaje zastrzyków:

1. Powieszchowne (nic nie czujesz, tylko słychać odgłos wkłucia) stosowany do robienia płytkiej plomby lub laków.

2. Głęboki (wkłuwana igła dociera w okolice korzenia, na*****ala jak sto diabli) stosowany przy leczeniu kanałowym i wyrywaniu zęba.

 

Życzę miłej wizyty u dentysty. :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam PrincePolo, chyba najlepszy wafelek jaki w zyciu jadlem, no po prostu mistrzostwo.

Swego czasu byla limitowana seria Twixa pomaranczowego, tez byl dobry.

Od czasu do czasu Snickers, KitKat, Bounty itd. ogolnie to lubie takie rzeczy wiec prawie wszystko co podejdzie jest w miare dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snickers , biały KitKat ... Kinder Bueno ;] Bounty ... Prince Polo orzechowe .. (produkują jeszcze? - takie w zielonym opakowaniu? ) .... to tyle :]

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Orzechowego PiciPolo mają od zaje***** w SuperPharm'ie [; Mogę Ci wysłać paczuszkę, tylko napisz ile chcesz ;] Koszt sztuki chyba 0.99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mars i lion no i od czasy di czasu princesse i grzeska w poolewie toffi, ale bardzo rzadko jadam bo drogie to diabelstwo i ciezko sie tym wypchac, a snicersa nie preferuje bo ma orzechy tak samo czekolad nie jadam z orzechami i rodzynami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no pomysle... Snickers, Mars, Prince Polo(obojętnie jaki smak), Lion, w sumie to każdy baton zjem, no prawie każdy... za Bounty nie przepadam... wole świeży kokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja ostatnio Grzeska szamam. Smakuje mi nawet i nie drogi ;]

Ty kanibalu jeden, jak mogłeś zjeść mojego brata?? :( Chyba że Rasiaka to pozwalam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawełek - drogi, karmelowe są smaczne, dość sycący

Picnic - okropność, twardy, niesmaczny, podróbka Liona

Lion - wg mnie niewiele różni się od kogla mogla z kakaem (smak samej czekolady)

Snickers (ale ten oryginalny) - jedyny baton, którym mozna się najeść do syta

Mars - fajny, bo miękki i słodki, jeden z moich ulubionych

MilkyWay - słodsza odmiana marsa, równie smaczny

 

KinderBueno - fajne nadzienie (odmiana Duplo)

KinderCzekolada - droga, ale smak czekolady jest wg mnie najlepszy, specyficzny dla tej marki

KinderPingui - w zasadzie lepiej poprosić babcię o upieczenie biszkopta niż tyle płacić za taką małą objętość, niby jak tam szklankę mleka zmieścili!? :lol:

Duplo - smaczne nadzienie i 3 orzechy laskowe w środku :) ale niedostępny w Polsce

PirncePolo/Pirncessa/inne wafelkowe - fajne ale szybko się kończą i mało pożywne zresztą produkcja wafli jest tania a batoniki drogie :/

Twix - fajny karmel, ale mała objętość w porównaniu z takim Snickersem

WW - fajny smak, ale ten sam komentarz co do wafelkowych

Bounty - osobiście nie przepadam za kokosami, po za tym dośc drogi

3Bit - trochę drogi, ale fajne połączenie herbatnika z czekoladą (minusem jest to, że gdy w sklepie jest zimno to cięzko takiego batona rozgryźć i traci na smaku)

KitKat - nie jadłem jeszcze :) bo dośc drogi i zawsze wybieram Marsa albo Snickersa jak mam go kupić :)

 

Chałwa polska - słodka, mocno spasztetowiona, nudząca, droga

Chałwa ukraińska - słabiej zmielona (niektórym to przeszkadza), o wiele tańsza, mniej słodka, mocno sycąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy baton jaki jadłem to kiedyś kiedyś PrincePolo limitowana edycja Apple (smak jabłkowy)

 

fuuuuj

 

A z lepszych to

 

Kitket, mars, 3bit i inne :D

 

Supermarkietowe odpadaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy baton jaki jadłem to kiedyś kiedyś PrincePolo limitowana edycja Apple (smak jabłkowy)

mi one bardzo smakowały, ale to daaaawno już było - dobre kilka lat temu. swoją drogą ciekawe czemu tylko "na chwile" je wpuścili

 

ogólnie moje ulubione batony to:

 

3bit, snickers (cruncher i zwykły), mars, picnic biały, twix, lion, kitkat, kinder bueno

 

nie cierpie za to tych wafelkowych princess i princow (op. tego jabłkowego, którego już długo nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio jadłem KitKata pakowanego jak WW. Egzemplaż był z Anglii i miał wyrażnie inny smak niz kupiony 5min wcześniej w sklepie :blink:

 

kamilo23 Co ty masz z tą Ukrainą to ja nie wiem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz z tą Ukrainą to ja nie wiem :rolleyes:

Podam ci przykład rozmieniasz 28zł Polskich na ukraińskie chrywnyw zależnosci od kursu masz ok 44 chrywny.

 

Za to kupisz a sam ostatnio kupowałem jedną flaszke 0,5 aptermida ( bardzo dobra wódka), 1 Kg cukierków, 0,5 kg krówek, 05, kg raczków, 1 kg chałwy i 2L fante :wink:

 

Idz teraz do Polskiego sklepu i zrób za te 28 zł zakupy takie co ja. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...