Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny + ze niektorzy nasi sie pokazali z dobrej strony i zostana napewno zauwazeni przez lepsze kluby,

A co to Szpakowskiego : " Beckenbauer jest jedyny na swiecie ktory zdobyl mistrzostwo swiata jako pilkarz i zawodnik...lol:D "

Szpakowski +10 Impossible is Nothing, Janas -9999 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to reprezentacje moze prowadzic ekimos jesli beda dobrze grali :lol2: , i nie bedzie takim druniem jak janas , szpakowski rulez , nie zapomne jak jakis gosc odegral pilke przeciwnikowi prosto na glowe a on jemu podal przypadkowo prosto pod nogi , a szpakowski wyjechal z tekstem coz za piekne odebranie pilki , albo prosze panstwa obie druzny juz wykorzystaly limit zmian , za kilka sek , druzyny przeprowadzaja zmiany

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy PZPN pozostawi go na pozycji trenera ;] Chyba, że sam Janas zrozumie, że się do tego nie nadaje i podda się do dymisji.

Niestety u nas to typowe!!! Przyjdzie nowy trener, nowe nadzieje, nowe porażki i do wymiany!!! i tak w kółko!!! a PZPN ten sam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey, skończył sie mecz Polska vs Niemcy...

Chwila refleksji...

Smutek...

Troche mi dzisiaj szkoda naszych. Nerwy dzisiaj były niesamowite, ale dzisiaj zagrali dobrze tylko szczeście sprzyja lepszym.

Moje zdanie jest takie; Mistrzostwa przegrał Janas a nie druzyna. Lawina błędnych decyzji ( bezsensowne zmiany), Dziwne , niezrozumiałe eksperymenty ze składem zamiast pracowac nad zgraniem ekipy...

Dzisiaj zagrali zajebiście , najlepiej jak mogli...

Normalnie nie zostawiam na nich suchej nitki, ale dzisiaj im dziękuje...

Szkoda że nasza przygoda z mistrzostwami sie kończy, kto bedzie nowym trenerem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHlopaki grali z wielkim sercem !!!

Podziekowania sie im naleza !!!!

 

i uwaga :

 

MOIM ZDANIEM JANAS JEST NAJGORSZYM TRENEREM W HISTORI POLSKIEJ PILKI, NJAGORSZYM BEZ DWOCH ZDAN !!!!!!!

 

Nawet moja mama ktora sie nie zna na pilce ( a ogladala mecz w co nie moge uwierzyc) jak wrocilem do domu powiedziala ze chyba powinny byc wczesniej zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

bradzo slabi niemcy ,jeszcze bardziej Polacy,pojechalismy sprobowalismy i teraz wracamy do domu

Jaka rozpacz ??,zadna ,bo i tak bysmy przegrali po wysciu z grupy ,a tak nie bedziemy sie chociaz ludzic

Polacy nie umieja grac i tyle ,inne zespoly wkladaja poprostu wiecej serca w gre i maja lepsze przygotowanie techniczne gdzie w naszym zespole to wyszkolenie jest na poziomie podstawowym,nie umiemy wychodzic na pozycje ,przewidywac zagran partnerow, gubimy krycie , nie ten zespol nie ten sezon , Niemcy zreszta tez dlugo nie pograja bo byli bardzo slabi , a 2 mecze zagrane przez Polskie nalezaly do najnudnieszych wizualnie

Najlepsi na boisku byli :Smolarek, jelen i Boruc reszta to zawodnicy 2 i 3 lig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plus :

bilet na mecz 100 euro

szalik i czapka 10 euro

farba na skore 4 euro

 

Widziec sfrustowanego Beckenbauera na telebimie : bezcenne....

za reszte zaplacisz karta Mastercard..

 

(w polowie meczu gdzies tak)

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze co ?? Karaes ma racje? Co za kibic siedzi przy kompie w czasie meczu?? Ja nie mogl bym stracic zadnej minuty i to takiego spotkania!!

tak chyba czesc ogladala jedym okiem mecz a drugim w kompie ! to ma byc kibic ??

No dla mnie tez to jest nie 'po bozemu' , ale to w koncu forum a niektorzy spedzaja na nim 3/4 dnia, wiec w sumie sie nie dziwie. ;]

 

Skoro latwiejszy mecz potrafili przegrac z taka lekkoscia a w trudniejszym zostawili serce na murawie to cos jest nie tak i nawet wiem co - Janas go home, nie nadajesz sie na trenera. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

...

Skoro latwiejszy mecz potrafili przegrac z taka lekkoscia a w trudniejszym zostawili serce na murawie to cos jest nie tak i nawet wiem co - Janas go home, nie nadajesz sie na trenera. <_<

 

 

 

Zgadzam sie, Janas OUT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kim zastąpić Janasa teraz przed eleminacjami ME w Polsce deficyt trenerski (bez komentów w stylu weźmy Henia Kasperczaka), a na dobrego trenera z zagranicy nas nie stać bo PZPN "przepija" kasę.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieeew.... Znowu chcieli dobrze, grali całkiem nieźle, a wyszło jak zwykle - brama na koniec i do domu ... Jedna wielka obrona Częstochowy... Dajcie spokój z taką piłką... :mur: Janas równie beznadziejny jak dzisiaj na czacie na onecie.... LOL

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieeew.... Znowu chcieli dobrze, grali całkiem nieźle, a wyszło jak zwykle - brama na koniec i do domu ... Jedna wielka obrona Częstochowy... Dajcie spokój z taką piłką... :mur: Janas równie beznadziejny jak dzisiaj na czacie na onecie.... LOL

Obrona sie zaczela od momentu gry w 10...

 

Widzieliscie jak Janas wyglądał podczas tych 2 wywiadów na koniec ? jak trup... chyba sie troszku załamał chłopak.

To tym bardziej sie nie nadaje, skoro sie zalamal to znaczy ze jest za slaby do tej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby reprezentacje poprowadził Kasperczak lub Smuda, ale to nie możliwe ;] Kasperczak jak wiadomo został trenerem Senegalu, a Smuda Lecha.

 

A z zagranicy to może jakiś brazylijczyk? ;] Na którego i tak pewnie nie było by $.. :)

 

Dobra ide spać, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meczyk... szkoda, remis był w zasięgu buta [:

 

a co do janasa [;d] jak oglądaliśmy mecz z moją siostrą, to moja siostra słusznie zauważyła, że janas wygląda jak te "orzeły" z reklamy tyskiego ;d buehaheahehaeaha [: nieźle się z tego uśmiałem ;d hehe [:

 

a ja tam ciągle wierze w naszych "orzełów" [: mamy jeszcze teoretyczne szanse żeby wyjść z grupy ;d [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meczyk... szkoda, remis był w zasięgu buta [:

 

a co do janasa [;d] jak oglądaliśmy mecz z moją siostrą, to moja siostra słusznie zauważyła, że janas wygląda jak te "orzeły" z reklamy tyskiego ;d buehaheahehaeaha [: nieźle się z tego uśmiałem ;d hehe [:

 

a ja tam ciągle wierze w naszych "orzełów" [: mamy jeszcze teoretyczne szanse żeby wyjść z grupy ;d [:

 

NIE MAMY nawet przy zwyciestwie jedno bramkowym kostaryki i przy naszym zwyciestwie 100 bramkowym z kostaryka liczyc sie bedzie konfrontacja miedzy druzynowa dwoch zespolow z taka sama liczba punktow czyli Polski i Ekwadoru , a wiadomo przegralismy wiec wchodzi EKWADOR

 

koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas powiedział, zawodnikom, że przez 90 min mają nie stracić gola... szkoda, że nie uwzględnił doliczonego czasu :/

 

Ciekawie by było gdyby na miejsce janasa powrócił Engel :P w sumie to tylko mundial mu nie wyszedł.

 

No i panowie, nie załamójcie sie, przecież nadzieja jeszcze jest. Wystarczy, zę kostaryka i niemcy wygrają z ekwadorem a my wygramy z kostaryką więcej niż kostaryka z ekwadorem i ekwador z nami :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie qbass, prawdziwy kibic idzie się urżnąć po meczu tak jak Ty to robisz… jesteś prawdziwym kibicem, co Ty jeszcze robisz przed kompem ?

:mur:

tak tylko ja ogldajac mecz nie mysle co by tu na forum napisac! od 1 do ostatniej minty sledze caly mecz! Ja sie nie bede denerwowal bo tego nie da sie ukryc ! 90 minut to nie duzo da sie tyle bez kompa wytrzymac, pojde wypije ale i tak bede chwialil Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozamiatane - mundial mamy juz z glowy...

...moze mi ktos jeszcze odpowiedziec na pytanie: w ktorym momencie nasi dobrze grali? bo jakims dziwnym trafem uszlo to mojej czujnej uwadze a takie opinie tutaj czytalem... bez sensu

maja wiecej szczescia niz rozumu/umiejetnosci, ze niemcy tylko jednego gola im wkopali - spokojnie moglo byc 3:0

totalne dno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo coś się należy kibicom, którzy zajebiście dopingują co by nie było, ale kibiców mamy najlepszych w świecie.

tak kibice 1 klasa !

 

u nas na osiedlu studenckim chlopaki z PL wystawili tv kazdy mogl ogladac ! i nikt nie myslal zeby siasc na kompa ! ide...do kibicow !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozamiatane - mundial mamy juz z glowy...

...moze mi ktos jeszcze odpowiedziec na pytanie: w ktorym momencie nasi dobrze grali? bo jakims dziwnym trafem uszlo to mojej czujnej uwadze a takie opinie tutaj czytalem... bez sensu

maja wiecej szczescia niz rozumu/umiejetnosci, ze niemcy tylko jednego gola im wkopali - spokojnie moglo byc 3:0

totalne dno!

Może dlatego że ci wielcy niemcy patrz Ballack którzy kosztują sporo $$ i grają w najlepszych klubach mieli spore problemy z wbiciem piłki do bramki, może nasi nie mieli okazji do strzelenia bramki, ale przynajmniej nie dali du.py będzie wielki płacz w niemczech bo szybko odpadną zaraz po wyjściu z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że ci wielcy niemcy patrz Ballack którzy kosztują sporo $$ i grają w najlepszych klubach mieli spore problemy z wbiciem piłki do bramki, może nasi nie mieli okazji do strzelenia bramki, ale przynajmniej nie dali du.py będzie wielki płacz w niemczech bo szybko odpadną zaraz po wyjściu z grupy.

jakby nie dali, to by wygrali :)

ale zeby wygrac, to trzeba przynajmniej kopac pilke w strone bramki - zobacz ile niemcy mieli sytuacji, z ktorych mogla pasc bramka a ile polacy?

pozyjemy i zobyczymy, czy tak szybko odpadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mieli sytuacje skoro nie potrafili ich wykorzystać. Jeśli ma się 10-15 uderzeń na bramkę, a wykorzystuje 1 to bramkarz geniusz albo atak du.pa.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MAMY nawet przy zwyciestwie jedno bramkowym kostaryki i przy naszym zwyciestwie 100 bramkowym z kostaryka liczyc sie bedzie konfrontacja miedzy druzynowa dwoch zespolow z taka sama liczba punktow czyli Polski i Ekwadoru , a wiadomo przegralismy wiec wchodzi EKWADOR

 

koniec...

 

Wcale nie... bo nie liczy sie bezposrednie spotkanie tylko liczba bramek - tak jest na Mistrzostwach Swiata , jak w bramkach jest remis , to dopiero potem patrzy sie na bezposrednie spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie... bo nie liczy sie bezposrednie spotkanie tylko liczba bramek - tak jest na Mistrzostwach Swiata , jak w bramkach jest remis , to dopiero potem patrzy sie na bezposrednie spotkanie

 

Nie dam sobie glowy uciac ale chyba wpierw na bezposrednie starcie potem na bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...