Skocz do zawartości
DREDD

Jabol Tudziez Korbol Badz Siarofrut

Rekomendowane odpowiedzi

W moim miescie produkują winiola "złoty Jeleń" i jesazcze jakieś. W ostrowie to jest chyba fabryka znana na cały kraj czyli Ostrowin !

Raz w swoim zyciu wipiłem muzgotrzepa, wolałem nalewki i tego kilka ładnych sztuk poszło.

Najlepsza nazwa jaką trafiłem to " Pot kombajnisty" :D

 

Teraz to wódzia, broawy a najlepij to sowjskie winka albo jakieś pół-słodkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piłem Jabłuszko Sandomierskie

Pycha :P

"Jabłuszko Sandomierskie" - pierwsze i raczej ostatnio tanie wino w moim życiu, wypiłem tego 1,5L i później dwóch kumpli pomagało mi założyć bluze bo ja w rękawy ręką nie trafiałem. Przy okazji zarzygałem połowe bocznej uliczki a jak wróciłem do domu to zwymiotowałem na łożko i położyłem się spać... Poranek - OMFG... wstałem ok.8, do 11 łeb mnie napierdzielał a o 14 mogłem dopiero coś zjeść/wypić bo wcześniej wszystko zwracałem...

 

 

Ludzie... Nie pijcie tego "alkoholu" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam od siebie "miod z lipa" zmixowany z cola w wersji light, i zmixowany z cola i dodatkowym boostem % w wersji turbo.

wersje light mozna pic i pic i pic i dlugo nic, az zaatakuje z znienacka/kontowni :)

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy, Komandos zielony roxuje, tylko drogi :/ ponad 5 zł za 0,75l to stanowczo za dużo jak na moją kieszeń.

Z wytwórni komandosa jest też żubr, ale ten jest jakiś niedobry (mdły jak dla mnie).

 

Miałem do czynienia również z cytrynówką - nie polecam, na drugi dzień nie da się wypić herbaty z cytryną :lol:.

 

Wisienka Kolorado dosyć przeciętna.

 

Bączek 0,96l - plastikowa butelka, owoce leśne jeszcze jakoś podejdą. Swoją drogą ma fajny napis na etykiecie: "wino owocowe, spokojne, półsłodkie" :lol:

 

Wino marki wino, dosyć przeciętne.

 

Patyk, Patykiem Pisane - słabizna...

 

Nadwiślańskie - jak nie pijesz zbyt dużo to całkiem dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze czesc ludzi myli jabole ( a jak nei umiecie odroznic to jabole maja zwrotna butelke ;-) ) z nalewkami

 

z jaboli to nie ma juz siakowych win ( zniknelo daawno temu ) wiec nei gadajcie ze siara wali czy cos .

po koleji jabole jakie pijalem :

Sen tesciowej , syn soltysa , byk , tur , byczek , dozwolone od lat 18 ( albo jakos podobnie ) , patykiem pisane jeszcze troche tego bylo ale coz mlodosc musi sie wyszalec za psie pieniadze ;p

 

a teraz nalewki :

 

oczywiscie krolowal Goliat Jablkowo-mietowy

pozneij cala reszta , obecnie w ramach przypominanai sobie mlodosci lipa z miodem ,

a najgorszy syf jaki pilem to bylo goliat orzechowy i goliat czekoladowy ... ojj zygalo sie dalej niz sie widzalo

 

niestety nie ma juz goliatow a szkoda

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłotygodniowy piątek piłem winko "Lipa z miodem". Bardzo dobre, jak bym miał wybierać, które dla mnie lepsze czy lipa czy comandos to miałbym ciężki wybór...jednym słowem polecam :wink: Dawno w temacie nikt nie pisał, ma ktoś jakieś nowe doświadczenia? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłotygodniowy piątek piłem winko "Lipa z miodem". Bardzo dobre, jak bym miał wybierać, które dla mnie lepsze czy lipa czy comandos to miałbym ciężki wybór...jednym słowem polecam :wink: Dawno w temacie nikt nie pisał, ma ktoś jakieś nowe doświadczenia? :-P

Wypij jedno potem drugie. Bełt niemal pewny.

Ogolnie to pijam Komandosy(koło szkoły zawsze mam zabke czy gim czy lo), Dzbany leśne, lipke raz za czas i jak kasy brak to Wino Zywieckie. Syfne to ale obleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na swój młody wiek nie wypowiem się co mi smakuje ;) ale moge powiedzieć, że można u mnie spotkać "łzy sołtysa" czy "uśmiech traktorzysty" jak również dobrze znane i lubiane bełciwo "arizona dziki zachód" którą dane mi było skosztować. Czysta siarka łee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawet się zgadza... prawdą jest że te tanie szlampy (tak moja babunia to określa) zawierają SZARCZANY :D albo SIARCZYNY dokładnie nie pamiętam...

 

 

co do tematu KELERIS - polecam jedyne 3,99 in da Piedronka. Sam całe wypiłem i nie wiem do tej pory jak w łóżku wylądowałem!

 

http://www.hot.jpg.pl/18235-keleris_D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście czasem żeby się zakochać?

 

Gwarantuję że doznania 100 razy lepsze niż po opisywanych specyfikach, coś jakbyś zjarał skuna i popił spirytem.

 

tylko kac może być ogromny, ale na razie mnie to nie dotyczy więc carpe diem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...