Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie brakuje bys tak nie pisal jak bys zagral w GTA:Vice City (nie wiem czy grales??) Mafia jest krutka i sie nudzi. W Gta mozesz nakszaniac i nie ma uczucia nudy w porownaniu do mafii

Masz w tym swoim Bolesławcu ksiegarnie ?

Kup sobie słownik ortograficzny.

 

Twoje wypowiedzi to jeden wielki L O L.

 

:evil: :lol: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej nie ma sensu spierac sie ktora platforma lepsza. Zarowno na ps2 i na xboxa sa doskonale pozycje.

Osobiscie wole xboxa od ps2. Wiecej pozycji mi odpowiada lecz ps2 ma niektore zelazne tytuly ktore musze zaliczyc:)

BTW mysle powaznie o gacku gdyz zbliza sie premiera resident evil 4. Ostatnio byly w marketach w promocji po 399 z gra metroid.. wiec kuszaca oferta jak piwo w upalny dzien.

 

Przeciwnik: ps2 ma wiecej swietnych gier dla ciebie. Pamietaj ze se rozne gusta. Ja chcialem multiplayera po necie i halo oraz racery. Ps2 tego nie zapewnia tak jak xbox nie zapewni grania w devil may cry i gry z samurajami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no.. taki temat a ja się nie wypowiadam ? :D

 

Moja sugestia :

Miałem konsolki, ps2 i psx.. powiem kilka rzeczy -

Komp jak komp, bardzo potrzebny ponieważ word, internet i te bajery... jesli chodzi o gry na nim - no wybaczcie Panowie, już zapomnieliście o C&C :D.. ogólnie chodzi mi o gry do poruszania się "myszką" (krótki mówiąc - strategie)

 

Konsolka - nie da się tego porównać, jest stworzona do gier, super duży obraz, joystick no i takie tam bajery, to jest właśnie to :)

 

Ogólnie mowiac - nie masz w dommu kompa - Nudziaż ! Masz konsolke ? SPoko ! Masz to i to ? Królujesz ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo mam klawiature i myszke do Dreamcasta i do xboxa.. wiec nie ma to jak byc poinformowanym/

myszka i klawisze nie poratują od grania w strzelanki w strasznej rozdzielczości. co jak co ale konsolki są do grania.

ale nie w FPP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.

Xboxa to sam bym chcial. Ja jestem przeciwnikiem kupowania PS2.

 

miałeś choć ps2? czy jesteś przeciwnikiem bo poprostu ktoś ci coś powiedział czy coś wyczytałeś?

 

ps2 ma o wiele więcej świetnych gier niż XBOX.

Jak moglbym miec PS2 skoro jestem jego przeciwnikiem ?

Nie jestem tez glupi zeby sie wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia.

Na PS2 gralem chyba z milion godzin ale tylko w dwie gry. GT3 i tekken.

Reszta to taki szmelc, ze nie moglem przestac sie smiac jak mi kolega pokazywal gry, ktore przez niego byly wielbione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.

Xboxa to sam bym chcial. Ja jestem przeciwnikiem kupowania PS2.

 

miałeś choć ps2? czy jesteś przeciwnikiem bo poprostu ktoś ci coś powiedział czy coś wyczytałeś?

 

ps2 ma o wiele więcej świetnych gier niż XBOX.

Jak moglbym miec PS2 skoro jestem jego przeciwnikiem ?

Nie jestem tez glupi zeby sie wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia.

Na PS2 gralem chyba z milion godzin ale tylko w dwie gry. GT3 i tekken.

Reszta to taki szmelc, ze nie moglem przestac sie smiac jak mi kolega pokazywal gry, ktore przez niego byly wielbione.

To twoja opinnia każdy ma inną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.

Xboxa to sam bym chcial. Ja jestem przeciwnikiem kupowania PS2.

 

miałeś choć ps2? czy jesteś przeciwnikiem bo poprostu ktoś ci coś powiedział czy coś wyczytałeś?

 

ps2 ma o wiele więcej świetnych gier niż XBOX.

Jak moglbym miec PS2 skoro jestem jego przeciwnikiem ?

Nie jestem tez glupi zeby sie wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia.

Na PS2 gralem chyba z milion godzin ale tylko w dwie gry. GT3 i tekken.

Reszta to taki szmelc, ze nie moglem przestac sie smiac jak mi kolega pokazywal gry, ktore przez niego byly wielbione.

typowa wypowiedz gościa który nie ma pojęcia o graniu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz.

Xboxa to sam bym chcial. Ja jestem przeciwnikiem kupowania PS2.

 

miałeś choć ps2? czy jesteś przeciwnikiem bo poprostu ktoś ci coś powiedział czy coś wyczytałeś?

 

ps2 ma o wiele więcej świetnych gier niż XBOX.

Jak moglbym miec PS2 skoro jestem jego przeciwnikiem ?

Nie jestem tez glupi zeby sie wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia.

Na PS2 gralem chyba z milion godzin ale tylko w dwie gry. GT3 i tekken.

Reszta to taki szmelc, ze nie moglem przestac sie smiac jak mi kolega pokazywal gry, ktore przez niego byly wielbione.

typowa wypowiedz gościa który nie ma pojęcia o graniu :wink:

Po ktorych slowach tak wywnioskowales ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowa wypowiedz gościa który nie ma pojęcia o graniu :wink:

Grałeś kiedykolwiek w Call Of Duty na PC'cie ?

Jeśli tak, zwracam honor. Jak nie - to cicho !... Na konsolce nie da się pograć w taką gre na joysticku... Nie da się takze pograć w inną gre tego typu. Gry na Ps2 to przedewszystkim wyścigi, Gta i Tekkeny, oraz różnego typu takie bitewne. NIE STRATEGIE ! I oczywiście popieram - Ps2 jest GORSZY od XboXa..

 

Proponuje zmiane tematu :twisted: - Xbox - RulezZ ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

typowa wypowiedz gościa który nie ma pojęcia o graniu :wink:

Grałeś kiedykolwiek w Call Of Duty na PC'cie ?

Jeśli tak, zwracam honor. Jak nie - to cicho !... Na konsolce nie da się pograć w taką gre na joysticku... Nie da się takze pograć w inną gre tego typu. Gry na Ps2 to przedewszystkim wyścigi, Gta i Tekkeny, oraz różnego typu takie bitewne. NIE STRATEGIE ! I oczywiście popieram - Ps2 jest GORSZY od XboXa..

 

Proponuje zmiane tematu :twisted: - Xbox - RulezZ ! :twisted:

jestem fanem call of duty, przeszedłem kilka razy, zagrywałem w multi z kolesiami na sieci, . od 3 lat ciągle mam pc i zagrywam prawie codziennie. w sumie graczem jestem od 12 roku życia. latek mam już niestety 25 :( żone na karku itd :)

 

niestety takich gier jak call of duty jest za mało. od pewnego czasu nie mam poprostu w co grać :( prubowałem sił w silent hill 3 , ale sterowanie mnie wykańcza. to już nie to samo co na konsolce.

 

co ciekawe na psx grałem w medal of honor. i na sterowanie nie narzekałem. gdy zagrałem na pc to dopiero nie mogłem się przyzwyczaić do sterowania. to jest kwestia wprawy. choć nie twierdze, że konsola jest lepsza od pc do takich gier.

jednak przy bijatykach, wyścigówkach, platformówkach, japońskich rpgach, oraz grach akcji jest super....

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. więc jak obiecałem - zwracam honor

Mówisz że długo grasz po sieci ? :lol: Ja też :D Zakładam ze pewnie masz jakiś klan ;) Jak tak to powiedz. no i na jakich serwach grasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. więc jak obiecałem - zwracam honor

Mówisz że długo grasz po sieci ?  :lol:  Ja też :D Zakładam ze pewnie masz jakiś klan ;) Jak tak to powiedz. no i na jakich serwach grasz :D

teraz już raczej po sieci nie gram, :(

 

gralem na swojej osiedlowej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A... to szkoda.. ja cały czas prawie pykam ;) A klany to jak rękawiczki zmieniałem :D Teraz juz jestem w jednym, i tego się 3mam.. no dobra. ale cza kończyć tą dyskusje, i brać się za obgadywanie konsol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie konsole mają swoje plusy i minusy , ale ja zwróciłbym uwagę na jedną rzecz przy zakupie. Chodzi o czytnik w PS2! Jest do bani siada po paru miesiącach , a potem trzeba wybulić 250zł na nowy , który pochodzi tyle samo!

Pod tym względem nieporównywalnie lepszy X-kloc , posiadajacy dodatkowo w standardzie HDD. Zrzucasz grę na dysk i sie nie martwisz , że zajedziesz laser , a nawet jakby to podejdzie zwykły czytnik od PC.

Swoja drogą czytniki w X-ach są na tyle wytrzymałe , że nie powinny siąść nawet po długoletnim korzystaniu z konsoli. Co innego Ps2 , czytnik to kapa i z tego właśnie powodu brałbym X-boxa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie konsole mają swoje plusy i minusy , ale ja zwróciłbym uwagę na jedną rzecz przy zakupie. Chodzi o czytnik w PS2! Jest do bani siada po paru miesiącach , a potem trzeba wybulić 250zł na nowy , który pochodzi tyle samo!

Pod tym względem nieporównywalnie lepszy X-kloc , posiadajacy dodatkowo w standardzie HDD. Zrzucasz grę na dysk i sie nie martwisz , że zajedziesz laser , a nawet jakby to podejdzie zwykły czytnik od PC.

Swoja drogą czytniki w X-ach są na tyle wytrzymałe , że nie powinny siąść nawet po długoletnim korzystaniu z konsoli. Co innego Ps2 , czytnik to kapa i z tego właśnie powodu brałbym X-boxa!

w najnowszym wypuście ponoć jest to już poprawione. ( dziwisz się że tak często pada jak ludzie kombinuja z chipami, podmiankami płyt itd?)

 

wiesz do ps2 też mozesz podłączyć dysk twardy przez taką przejściówke.

 

gdzieś za tydzien kupuje już konsole...

 

czasami też myśle o X-BOXIE. jednak takie gry jak wyszly w platynie na ps2 nigdy nie pojawią się na X-box. dlatego chyba wybiore ps2.

 

nie wiem czy wiecie ale ps2 ma większe mozliwości i jest mocniejszy..

zapraszam do artykułu.

 

http://www.cybercrash.be/xboxvsps2h.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie konsole mają swoje plusy i minusy , ale ja zwróciłbym uwagę na jedną rzecz przy zakupie. Chodzi o czytnik w PS2! Jest do bani siada po paru miesiącach , a potem trzeba wybulić 250zł na nowy , który pochodzi tyle samo!

Pod tym względem nieporównywalnie lepszy X-kloc , posiadajacy dodatkowo w standardzie HDD. Zrzucasz grę na dysk i sie nie martwisz , że zajedziesz laser , a nawet jakby to podejdzie zwykły czytnik od PC.

Swoja drogą czytniki w X-ach są na tyle wytrzymałe , że nie powinny siąść nawet po długoletnim korzystaniu z konsoli. Co innego Ps2 , czytnik to kapa i z tego właśnie powodu brałbym X-boxa!

w najnowszym wypuście ponoć jest to już poprawione. ( dziwisz się że tak często pada jak ludzie kombinuja z chipami, podmiankami płyt itd?)

 

wiesz do ps2 też mozesz podłączyć dysk twardy przez taką przejściówke.

 

gdzieś za tydzien kupuje już konsole...

 

czasami też myśle o X-BOXIE. jednak takie gry jak wyszly w platynie na ps2 nigdy nie pojawią się na X-box. dlatego chyba wybiore ps2.

 

nie wiem czy wiecie ale ps2 ma większe mozliwości i jest mocniejszy..

zapraszam do artykułu.

http://www.cybercrash.be/xboxvsps2h.html

gdzie znalazłes ten artykuł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, specjalnie od kumpla pozyczyłem PS2 na pare godzin.

Rezultat jest taki ze gra się wmiare przyjemnie, grafika jest wyswietlana szybko bez przycięć i to jest plus.

Co do jakości wyświetlanego obrazu to tekstury są małe i zabardzo rozmyte, rozdzielczość wyświetlanego obrazu sprawia wrażenie jakby to było 400x300 lub około 640x480.

Jeśli mam porównywać PS2 do PC pod względem jakości grafy to nawet nie ma co porównywać. PC poprostu miazdzy tą konsolkę.

Więcej powiedzieć nie moge za krótko ją miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,  specjalnie od kumpla pozyczyłem PS2 na pare godzin.  

Rezultat jest taki ze gra się wmiare przyjemnie, grafika jest wyswietlana szybko bez przycięć i to jest plus.

Co do jakości wyświetlanego obrazu to tekstury są małe i zabardzo rozmyte, rozdzielczość wyświetlanego obrazu sprawia wrażenie jakby to było 400x300 lub około 640x480.  

Jeśli mam porównywać PS2 do PC pod względem jakości grafy to nawet nie ma co porównywać. PC poprostu miazdzy tą konsolkę.  

Więcej powiedzieć nie moge za krótko ją miałem.

 

hmm. chyba telewizor wyświetla obraz w 640X480 więc musi tak być.

 

 

niezapominajmy ze ps2 ma już ładnych pare lat.....

 

nie chce się sprzeczać ale na pc grafa w porównaniu z ps2 jest sztuczna i plastikowa. przykład: far cry. choć to najlepsza gra z jaką mialem ostatnio do czynienia...

czytalem gdzieś ze, aby grafika bylła zbliżona do naturalności nalezało by ja troche" pogorszyć"... jak znajde o tym artykuł to wyśle link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sztucznością grafy na PC się troche zgodze. PC wyświetla grafe w dużych rozdzielczościach i często z AA + do tego jeszcze monitor. Jak wiadomo moniotry wyświetlają obraz prawie idealnie i z tąd bierze się zjawisko sztuczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...