Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najeżdżam tylko na jedną konsole a psowcy na wszystkie kompy :P

A wszystkie (oprócz dmc) tytuły jakie wymieniłeś są miom zdaniem cienkie. Miliony ludzi kupiło to dla tych gieer. Apropo grafy to Toca Race Driver 2 nie wyszło na ps2 właśnie z tego powodu (tak słyszłem).

a ja słyszałem że w nowych xboxach mają zamiast pada dawać fu..are

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=now...,13545,10032397

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej się nie martwię, że taki choćby Doom ]I[ czy Half Life 2 - teoretycznie bardzo dobre gry, będą mi chodziły w 10 klatkach na minimalnych detalach i rozdziałce, albo w ogóle się nie odpalą. Pogram sobie za stosunkowo niewielkie pieniądze w inne, bardzo dobre gry i grając będę się śmiał z wszystkich pecetowych szowinistów :)

Wole sprawdzic D3 czy HL2 w 10 fps niz nie miec tej mozliwosci.

PC umozliwia jeszcze obcinanie detali. Zrobie sobie rozdz. i detale taki jak oferuje chocby grafika w PS2 i bedzie 50 fps :)

ty lubisz takie przycinające się gry a niektórzy nie:-)

 

sprawdz sobie hl2 ale w snach :) :) :)

Jakbys dalej przeczytal tego posta zaraz po slowie "mozliwosci" to nie napisalbys tego.

HL2, sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Widać źle czytasz troche. Mieli nie wydać a zmienili zdanie :P

A w ps3 będą dawać balony :P

 

Codemasters obiecuje również, że TOCA 2 pracować ma z prędkością 60fps, nawet gdy na ekranie znajdzie się 21 kierowców.

ps. już widze grafike :D mr. mydlina kłaniać się będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny specjalista. Oceniasz gry po programach w telewizji ?? Jak ty możesz w ogóle mowić o konsolach jak na nich prawie nie grałeś  To tak jakbyś rozmawiał o torcie, którego nigdy nie jadłeś, widziałeś go przez moment przez szybe

Dokladnie.

Osoby, ktore widzialy konsole w TV lub na wystawie w Media Marktcie wypowieadaja sie jakie te konsole to gnioty. Grafa do [gluteus maximus], gry doniczego. Poprostu moj blaszak jest The Best. PS2 nie mialem, gram na nim u qmpli ale PSX'a mialem bardzo dlugo i gralem na nim prawie codziennie w przeciwnienstwie do pieca gdzie wlaczam go aby sprwdzic poczte, wyslac pare psotow na forum(np. tutaj :) ), przegladniecie paru serwisow i wylaczam kompa. Nie ma w co poprostu grac. Ciagle tyko gadki o premierach HL2 i D3 i nic wiecej.

Dlatego teraz po tym jak pozbylem sie PSX'a chce kupic cos innego/zastepczego :twisted: . Problem mam z wyborem. Teraz ciagle mowia o premierze X'a2 na poczatku przyszlego roku i nie wiem czy poczekac czy kupowac PS2/X'a1. Wybralem konsole dlatego ze za jej cene dostaje cos na czym mozna grac praktycznie bezproblemowo. Nie musze sie przejmowac ze np. taki FarCry bedzie mi chodzil 10klatek/sec. oraz stresem z instalacja i ustawianiem gry podczas gdy mam 1h dla siebie, ktorej polowe poswiecam na instalowanie i ustawianie gry.

Dlatego wybieram konsole(znowu) i mysle ze narazie nie zmienie moich przekonan bo nie mam zamiaru wydawac wiecej kasy na blaszaka, ktory za rok okaze sie sterta smieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Mini OT:

Wkurza mnie u fanów ps2 jak gadają że xbx jest badziewny bo go robi Microsoft :| i że ma pentiuma oraz nvidie. Żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych  :D 

 

Posiadam PS2 i komputer , i powiem jedno PS2-RuLeZ , nie mowie teraz o mozliwosciach jakie mozna robic na pc tylko o grach porownojac te 2 sprzety.Przedewszystkim o oszczednosci , gdybym chcial grac na pc to bym sie nie wybolil bo co miesiac musialbym cos kupowac , zebym mogl normalnie pograc . A na Playstation2 nie mam takiego problemu zaplacilem za niego ponad 2000zł (oczywiscie jak ledwie sie ukazal na naszym biednym rynku) ale przez ten okres zaoszczedzilem rownowartosc konsoli. Pogrywam se w takie smietanki jak Metal Gear Solid 2 , Gran Tourismo , Tekken 4 , FFX ,ISS PRO EVOLUTION 2 itd i poweim jedno ze niestety takich gier nie ma na pc i nie bedzie, bo zeby mozna bylo se pograc w te gry to nie wiem jaki bym musial sprzet posiadac jak wogole taki istnieje na naszym rynku (bez komentarza chodzi mi o to zeby byla taka sama grafika i tak samo pieknie i plynnie chodzilo). Za co chwale pc - a za np. strategie!!! to jest jeden z moich gatunkow gry i tego akurat mi brakuje na PS2 ale tylko tego .

i jaki sens tego co napisales? bo troche nie za bardzo rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przy której Mafia wysiada - "The Getaway" !! Może nie te lata ale styl gry podobny a miodność 2x taka. I żeby nie było że nie grałem w Mafię !! Przeszedłem ją 2 razy :D

 

 

EDIT - gdzie można kupić taką przejściówkę żeby PS2 można było podłączyć pod monitor ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

The Getaway ??? lol

Badziewne sterowanie to raz

a dwa to sie na tym magiczym playu NIEWYRABIA (w jedynkę grałem a widziałem już na Hyperze filmówki z dwójki i też sie muli więc gadanie że ps2 to idealna konsola na której sie wszystko wyrabia nie ma sensu.)

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Getaway to chyba zart jakis...? Gra miesiac po swojej premierze spadla z ceny 29.99 funtow na 14.99. Wiesz czemu? Jako jedna z niewielu na PS2 grafika klatkuje, koles biega jakby mial zaraz wysrac telewizor, misje monotonne etc. Pograj dluzej to zobaczysz ze ta gra ma ogromne braki w oprawie jak i w gameplay'u.

 

Osobiscie gram na PC (wyciagajacym ok 15.000pkt w 3dm2k1), na PS2 i gameboy'u advanced SP (to akurat siostry ;]). Moje zdanie jest takie, ze nie mozna porownywac tak roznych platform. Dla innego rodzaju gier odpalam konsole i PCeta.

 

Na dodatek w chwili obecnej kazda konsola jest o lata swietlne w tyle za DOBRYM PC wiec... pax dzieci, nie goraczkujcie sie ;]

 

To jedna z tych dyskusji, ktora nie dosc, ze nie znajdzie konca to tez nie przyniesie zadnych konstruktywnych wnioskow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiecień napisał:

gdzie można kupić taką przejściówkę żeby PS2 można było podłączyć pod monitor ??

są przejsciówki ale duzo kosztują, według mnie się nie oplaca, obraz jest do d...

Pozatym PS2 wyświetla obraz w rozdzielczości około 640x480 (w niektórych grach nawet mniej), w dzisiejszych czasach byłby to horror grać w takiej rozdziałce na monitorze. Zresztą przy podpięciu PS2 do monitora wyszła by cała prawda na jaw dlaczego PS2 wyświetla tyle klatek na sekunde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Getaway to chyba zart jakis...? Gra miesiac po swojej premierze spadla z ceny 29.99 funtow na 14.99. Wiesz czemu? Jako jedna z niewielu na PS2 grafika klatkuje, koles biega jakby mial zaraz wysrac telewizor, misje monotonne etc. Pograj dluzej to zobaczysz ze ta gra ma ogromne braki w oprawie jak i w gameplay'u.

 

Osobiscie gram na PC (wyciagajacym ok 15.000pkt w 3dm2k1), na PS2 i gameboy'u advanced SP (to akurat siostry ;]). Moje zdanie jest takie, ze nie mozna porownywac tak roznych platform. Dla innego rodzaju gier odpalam konsole i PCeta.

 

Na dodatek w chwili obecnej kazda konsola jest o lata swietlne w tyle za DOBRYM PC wiec... pax dzieci, nie goraczkujcie sie ;]

 

To jedna z tych dyskusji, ktora nie dosc, ze nie znajdzie konca to tez nie przyniesie zadnych konstruktywnych wnioskow.

co z tego ze konsole sa lata świetlne za pc jak przeważnie kazdy woli na nich grać!

zobacz ile ludzi na swiecie ma ps2. chyba nie kupują ot tak sobie . coś w tym musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiecień napisał:

gdzie można kupić taką przejściówkę żeby PS2 można było podłączyć pod monitor ??

są przejsciówki ale duzo kosztują, według mnie się nie oplaca, obraz jest do d...

Pozatym PS2 wyświetla obraz w rozdzielczości około 640x480 (w niektórych grach nawet mniej), w dzisiejszych czasach byłby to horror grać w takiej rozdziałce na monitorze. Zresztą przy podpięciu PS2 do monitora wyszła by cała prawda na jaw dlaczego PS2 wyświetla tyle klatek na sekunde.

zgadza się nie warto podłanczać konsoli pod monitor. nie dość że bedziemy mieli marny obraz, to na telewizorze gra się wygodniej. jest wiekszy, można dalej siedzieć itd.

 

uważasz ze ta prawda nie wyszla jeszcze na jaw? każdy nawet średnio inteligentny szympans wie, ze tv wyświetla rozdzielczość w 640X480

więc po co konsola miała być mieć wiekszą rozdziałke jak i tak byśmy tego nie zobaczyli?

 

to że ps2 wyświetla przeważnie bardzo płynnie obraz tkwi nie tylko w rozdzielczości, ale w dopracowaniu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe obraziłem cie wiec czemu od razu wyskakujesz z szympansami?

 

Specjalnie aby sprawdzić jak wygląda obraz z kompa podpiołem Radeona do TV 100Hz i zmieniałem sobie rozdziałki od 640x480 do 1024x768. Czemu w 1024x768 widać więcej szczegółów, przeciez mieliśmy różnicy nie widzieć?

Pomijam juz ze w 640z480 kazdy przeciętny komp wyciąga grubo ponad 100FPS bez zadnych tam optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe obraziłem cie wiec czemu od razu wyskakujesz z szympansami?

 

Specjalnie aby sprawdzić jak wygląda obraz z kompa podpiołem Radeona do TV 100Hz i zmieniałem sobie rozdziałki od 640x480 do 1024x768. Czemu w 1024x768 widać więcej szczegółów, przeciez mieliśmy różnicy nie widzieć? 

Pomijam juz ze w 640z480 kazdy przeciętny komp wyciąga grubo ponad 100FPS bez zadnych tam optymalizacji.

 

to czy wyciąga 100fps to zależy od danej gry. jest kilkanaście tytułów które nie "reagują" na zmiane rozdziałki.

przykladowo unreal 2 przy 1024-768 u mnie ma 70 klatek, zmniejszam rozdzialke i fps się nie zmienia. już kilkanaście razy się z tym spotkałem więc to nie dotyczy tylko unreala 2

 

z tymi szympansami to nie dotycyło ciebie ani nikogo na forum.

 

nie mozesz porównywać grafiki z kompa do tej ps2 to zupełnie inna bajka. inna archiektura itd. to tak jak by porównywać porsze do ferari. jeden lubi warkot 8 cylindrowego boxera , a drugi jazgot ryczącej rzędówki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz porównywać grafiki z kompa do tej ps2 to zupełnie inna bajka. inna archiektura itd. to tak jak by porównywać porsze do ferari. jeden lubi warkot 8 cylindrowego boxera , a drugi jazgot ryczącej rzędówki..

Raczej porsze do duzego fiata, obydwa jeżdza ale jeden robi to lepiej od drugiego( nie mówiac o wygladzie). 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie mozesz porównywać grafiki z kompa do tej ps2 to zupełnie inna bajka. inna archiektura itd. to tak jak by porównywać porsze do ferari. jeden lubi warkot 8 cylindrowego boxera , a drugi jazgot ryczącej rzędówki..

Raczej porsze do duzego fiata, obydwa jeżdza ale jeden robi to lepiej od drugiego( nie mówiac o wygladzie). 8)

poprostu pc jest najlepszy i niech tak zostanie. teraz już mnie przekonałeś. :) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam sie mnie pytal czy uwazam ze FF to gniot.Eeee.. tego :), no ujme to tak, dostaje bialej goraczki jak ktos to okresla mianem RPG-a :), z drugiej strony moge powiedziec ze intro od 7dmki rzadzi :).

A zreshta koledzy ,czy ktos ma konsole czy pc-ta jedno wiadomo napewno ,ostatnio cos posucha straszna :( ,nic dobrego sie niepokazuje ;[.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm bardzo ciekawe sa te wasze porownania grafiki itp

mianowicie konsola np xbox ma moze i ma slaby procesor itd ale w konsoli wszystko dziala inaczej dane sa w inny sposob przetwarzane wiec mala ilosc mhz wystarczy by uzyskac grafikie i plynnosc lepsza niz na najlepszym pc a taki emulator xb lub ps2 niby czemu sie nie ukazal prosta odpowiec zaden komputer nie jest w stanie pociagnac gry z tych konsol jest poprostu zaslaby co do far cry wszyscy sie zachwycaja ze takie piekna grafika i na pc ale niedlugo na xboxa tez bedzie wiec pc traci kolejny argument zeby niebylo mam xboxa i pc i obydwa urzadzonka sa na rowni a mialem psx i ps2 wiec moge sie wypowiadac obiektywnie na temat konsol i pc a ta dyskusja i tak jest bez sensu jak ktos lubi konsole to bedzie je lubil a jak ktos lubi pc to tez bedzie trzymal jego strone wiec jak juz pisalemto niema sensu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Getaway ??? lol

Badziewne sterowanie to raz

Może nie sterowanie badziewne, tylko gracz ma lewe ręce :) Ja grałem w to dość długo i do sterowania można się przyzwyczaić

 

 

a dwa to sie na tym magiczym playu NIEWYRABIA (widziałem już na Hyperze filmówki z dwójki i też sie muli więc gadanie że ps2 to idealna konsola na której sie wszystko wyrabia nie ma sensu.)

Nie wiem co widziałeś, ale mało ma to wspólnego z rzeczywistością. konsola przy jedynce wyrabiała bez żadnego problemu i to zarówno podczas walk w budynkach, jak i poruszania się po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Getaway to chyba zart jakis...? Gra miesiac po swojej premierze spadla z ceny 29.99 funtow na 14.99. Wiesz czemu?

Jasne, że wiem. Temu, że sprzedawała się jak woda. Jakbyś nie wiedział (a widzę, że nie wiesz), to w przypadku PS2 jest coś takiego jak Platinium Hits. Jest to seria gier, którym obniżono cenę, bo sprzedały się w ilości ponad 500tys egzemplarzy. The Getaway o ile pamiętam osiągnęło sprzedaż coś koło 4 czy 5mln sztuk i przez długi czas trzymało się na szczycie list przebojów zarówno w USA, jak i UK.

 

 

Jako jedna z niewielu na PS2 grafika klatkuje, koles biega jakby mial zaraz wysrac telewizor, misje monotonne etc. Pograj dluzej to zobaczysz ze ta gra ma ogromne braki w oprawie jak i w gameplay'u.

Nie wiem, może miałeś jakąś wolniejszą konsolę, ale ja klatkowania nie zauważyłem.

 

 

Osobiscie gram na PC (wyciagajacym ok 15.000pkt w 3dm2k1), na PS2 i gameboy'u advanced SP (to akurat siostry ;]). Moje zdanie jest takie, ze nie mozna porownywac tak roznych platform. Dla innego rodzaju gier odpalam konsole i PCeta.

To fakt, obie platformy są do innych gier.

 

 

Na dodatek w chwili obecnej kazda konsola jest o lata swietlne w tyle za DOBRYM PC wiec... pax dzieci, nie goraczkujcie sie ;]

Tak się składa, że jest dokładnie odwrotnie :) Jak and Daxter na PS2, gra mająca 2 lata, a wodę z tej gry można było zobaczyć dopiero w Far Cry i to na komputerze kosztującym ze 3x tyle co konsola :) Dlaczego Far Cry Instinct jest tworzone na Xbox'a? Czy może dlatego, że konsole są w tyle za pecetami? A może dlatego, że Xbox ma równie wielką wydajność by pociągnąć taką grę (która nawiasem mówiąc pod względem technicznym nie będzie się wiele różnić od wersji na PC). Dlaczego na Xbox'a powstaje Doom 3 (premiera w paźdździerniku), czy HL 2? O moc konsol się nie martw, bo dzięki zintegrowanej architekturze są mocniejsze niż komputer o zegarze procesorsa ze 2x większym. Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86. Dlatego, że gra zawsze musi także chodzić na najwolniejszym sprzęcie, przez co nawet w połowie nie wykorzysta najsilniejszego. Do tego mnóstwo mocy jest trwonione na zapewnienie kompatybilności, sterowniki i inne duperele, czego w konsolach nie ma. Tam jeden układ zapewnia lepszą wydajność, niż dużo bardziej zaawansowane chipy stosowane w pecetach. Dlaczego Xbox bez spowolnień potrafi wyświetlić grafikę nawet w 1080x?

Co prawda wymagany jest TV LCD, plazmowy, albo projektor i gry, które to obsłużą, ale dla tej konsoli nie jest to najmniejszym problemem. A teraz spróbuj włożyć GF3 (bo mniej więcej taka karta tam siedzi) i odpal nowe gry w tej rozdzielczości (np. Drivera 3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly OT.

Do PS2 mozna kupic adapter do monitora, dysk 40GB, karte sieciowa, klawiature i mysze za 150euro.

Klawiatura i mysz, to akurat pasuje nawet najtańsza od peceta, byle byłaby na USB (sprawdzałem). Tylko nie każda gra je obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jest dokładnie odwrotnie :) Jak and Daxter na PS2, gra mająca 2 lata, a wodę z tej gry można było zobaczyć dopiero w Far Cry i to na komputerze kosztującym ze 3x tyle co konsola :) Dlaczego Far Cry Instinct jest tworzone na Xbox'a? Czy może dlatego, że konsole są w tyle za pecetami? A może dlatego, że Xbox ma równie wielką wydajność by pociągnąć taką grę (która nawiasem mówiąc pod względem technicznym nie będzie się wiele różnić od wersji na PC). Dlaczego na Xbox'a powstaje Doom 3 (premiera w paźdździerniku), czy HL 2? O moc konsol się nie martw, bo dzięki zintegrowanej architekturze są mocniejsze niż komputer o zegarze procesorsa ze 2x większym. Konsole zawsze będą silniejsze i co do tego nie ma wątpliwości. Dlatego, że nie są ograniczone starą architekturą x86. Dlatego, że gra zawsze musi także chodzić na najwolniejszym sprzęcie, przez co nawet w połowie nie wykorzysta najsilniejszego. Do tego mnóstwo mocy jest trwonione na zapewnienie kompatybilności, sterowniki i inne duperele, czego w konsolach nie ma. Tam jeden układ zapewnia lepszą wydajność, niż dużo bardziej zaawansowane chipy stosowane w pecetach. Dlaczego Xbox bez spowolnień potrafi wyświetlić grafikę nawet w 1080x?

Co prawda wymagany jest TV LCD, plazmowy, albo projektor i gry, które to obsłużą, ale dla tej konsoli nie jest to najmniejszym problemem. A teraz spróbuj włożyć GF3 (bo mniej więcej taka karta tam siedzi) i odpal nowe gry w tej rozdzielczości (np. Drivera 3).

A widziałeś screeny z dooma na Xboxa ? - jeżeli nie to obejżyj, a wtedy zmienisz zdanie co do Wyższości PC na Konsolami ( wzgledy wydajnościowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

The Getaway ??? lol

Badziewne sterowanie to raz

Może nie sterowanie badziewne, tylko gracz ma lewe ręce :) Ja grałem w to dość długo i do sterowania można się przyzwyczaić

 

 

a dwa to sie na tym magiczym playu NIEWYRABIA (widziałem już na Hyperze filmówki z dwójki i też sie muli więc gadanie że ps2 to idealna konsola na której sie wszystko wyrabia nie ma sensu.)

Nie wiem co widziałeś, ale mało ma to wspólnego z rzeczywistością. konsola przy jedynce wyrabiała bez żadnego problemu i to zarówno podczas walk w budynkach, jak i poruszania się po mieście.

Sterowanie dla mnie badziewne a grafa owszem niewyrabia sie. Nie mówie tego bo widziałem na klipach itd. tylko grałem w getaway i zamuły były ;P

A i zęby nikt mi zaraz nie bełkotał że grałem na złym egzemplażu konsoli/gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam ps 2 i pc

nie da sie powiedziec co lepsze

na ps 2 gram w to czego nie ma n pc

nba street 2 rządy

gt3

def jam vendetta

i inne

czasem fajnie jest siedziec na fotelu przed 32 tvi sprzętem audio

 

nie mozna jednoznacznie stwierdzic co lepsiejsze

niestety

a moze stety :wink:

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jesli Doom 3 i HL2 bedą na XBOXa to i tak wiadomo ze tam będzie gorsza grafa niz na PC. Muszą jakoś zrobić aby gra się nie przycinała... wiadomo ile ramu ma XBOX, wiadomo ile ramu pozerają dzisiejsze gry na PC. I nie wierze ze uda sie im zoptymalizować gre tak aby chodziła z tą samą grafą co na PC. Jeśli Doom 3 bedzie wymagać na PC 1024MB ramu a na konsolach będzie chodzić z 256MB to na 100% dzięki zmniejszeniu rozdzielczości tekstur i innych szczegółów. Więc tłumaczenie ze XBOX jest tak samo silny jak dzisiejszy PC jest bez sensu.

 

Do Mareczek:

Jeśli ty na PC widziałeś ładną wode dopiero w Far Cry to szczerze wspułczuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Nikt nie powiedział że XBX jest tak samo silny jak pc :| (jakoś nie widziałem takowego posta)

MA tylko bebechy z pc ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...