Skocz do zawartości
surix

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950 U

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. was kto robi najlepsze karty z serii 5900 ??

Ja miałem FX 5900XT Gainwarda w wersji GS i byłem bardzo zadowolony. Z tego co pamiętam pierwsze serie Leadteka były niezłe, potem dawali we wszystkich egzemplarzach pamięci 2,8ns. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja miałem FX 5900XT Gainwarda w wersji GS i byłem bardzo zadowolony. Z tego co pamiętam pierwsze serie Leadteka były niezłe, potem dawali we wszystkich egzemplarzach pamięci 2,8ns. Pozdrawiam.

Ta v.e.n.o.m-a też niby ma 2,8ns (widziałem na właśne oczy) i pamięci pracują na 915 więc chyba złe nie są. Leadtek wogóle ma na kartach pamięci dobre do o/c (patrz moja karta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.Lepiej nie odpalaj.Na samym początku 1024x768 ustawienia średnie nie da sie trafić kursorem w opcje.Nie sprawdzałem ile jest klatek bo sie wkurzyłem i wyłączyłem.Grafa fajna,extra bumpmaping i oświetlenie ale takie wymagania.Zupełnie nie ma różnicy pomiędzy 1024x768 textury large,a 800 x 600 textury medium.Ta gra ma moim zdaniem tak skopany kod że szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.Lepiej nie odpalaj.Na samym początku 1024x768 ustawienia średnie nie da sie trafić kursorem w opcje.Nie sprawdzałem ile jest klatek bo sie wkurzyłem i wyłączyłem.Grafa fajna,extra bumpmaping i oświetlenie ale takie wymagania.Zupełnie nie ma różnicy pomiędzy 1024x768 textury large,a 800 x 600 textury medium.Ta gra ma moim zdaniem tak skopany kod że szkoda słów.

Ta gra trafia w pięte ahillesową FX'a - PS 2.0 :) Zresztą z Morrowindem też pamiętam tak było...GF4Ti musiałem kupić, żeby sie nacieszyć wodą B)

 

EDIT:

Ponoc na radeonie 9500Pro da się już grać :) (nie mylić z 9550 :D)

 

Pozdro!!!

 

EDIT2: Ponoc w pliku init da sie wyedytowac wlaczenie Pixel Shader 8.x

Edytowane przez udam_u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zamieszczam link do kilku wersji "dziwnych" sterowników.

 

stery "nie całkiem" oficjalne

 

UWAGA:

W wersji "84.43 ULTRA-BETA" jest, chyba zwalony instalator, a więc:

 

1. Uruchamiamy plik *.exe

2. Instalujemy sterownik poprzez menedżer urządzeń

3. Ponownie uruchamiamy instalatora.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle 6,5 w 3dmark03 dobry wynik, pamiętam że na początku jeszcze w tamtej czesci kiedy wszyscy mieli 5900Xt to miałeś niższee wyniki wiec duża poprawa, bedziesz robił v-moda? Ja niestety nie kręce jak juz to proca, ale za niedługo Abit IC7 :twisted: i na maXa kręce (mysle ze 7 to będzie w 03) B) :D

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupie nowa grafe to zajme sie na maxa fx'em (az spale :D)

 

predzej zrobie mody na mobo - tak mysle

 

no a wyniczki wzrosly i to o sporo 3DMark 01 o 3k pkt, 03 o 800 pkt, AQ3 o 13k pkt :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupie nowa grafe to zajme sie na maxa fx'em (az spale :D)

 

predzej zrobie mody na mobo - tak mysle

 

no a wyniczki wzrosly i to o sporo 3DMark 01 o 3k pkt, 03 o 800 pkt, AQ3 o 13k pkt :)

Tylko przy okazji nie spal czegos jescze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to gdzie podział się luchuma ze swoją grafą ?? :blink: Dawno nie widziałem jego postów...

Chłopak maturkę ma, zarobiony jest. :) Pozatym zwaliła mu się już kilka misięcy temu karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach też dołącze do klubu posiadaczy fx5900 ... chociaż wiele osób może się pukać w czoło kedy słysz, że ktoś jeszcze kupuj taką kartę graficzną. Ta karta ma dla mnie jedną podstawową zaletę ... nie ma problemów z zakładaniem W'uC'ta, to bardzo duży plus szczególnie po moich przejściach z GF 6600 :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od 3 dni cos sie dzieje z kompem a konkretnie: jak go odpalam to pokazuje roznego koloru paski kropki efementy obrazu (normalne) i rozmazane jednoczesnie :< ale czasem odpala sie i chodzi normalnie, lecz jak odpalam gierke i zaczynam grac to odrazu siada :< raz na 100 odplen moge grac w gry normalnie :< czy to moze byc jakis problem z karta czy raczej z zyms innym ?

 

mam GF FX 5900 A350

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od 3 dni cos sie dzieje z kompem a konkretnie: jak go odpalam to pokazuje roznego koloru paski kropki efementy obrazu (normalne) i rozmazane jednoczesnie :< ale czasem odpala sie i chodzi normalnie, lecz jak odpalam gierke i zaczynam grac to odrazu siada :< raz na 100 odplen moge grac w gry normalnie :< czy to moze byc jakis problem z karta czy raczej z zyms innym ?

 

mam GF FX 5900 A350

 

pozdrawiam

Dziwne, ze raz jest dobrze a raz zle-to by moglo wskazywac, ze anomalie wywoluje zasilacz... Ogolnie takie objawy maja karty, ktore juz sie popsuly albo niedlugo sie popsuja...i dolacza do krainy wiecznych artefaktow....

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...